Можна передаровувати подарунки – прикмети

Не всі презенти, піднесені до якого-небудь події, виявляються потрібними і корисними, деякі з них не мають ні морального, ні практичної цінності, і просто припадають пилом на полицях або в коморах, в той час як іншим людям вони дуже б стали в нагоді.

Ось тоді і виникає бажання передарувати подарунок комусь із близьких чи знайомих. Однак безліч народних прикмет забороняє передаровувати презенти.

3479d42c4c709164e11066585af39af2 Можна передаровувати подарунки – прикмети

Можна передаровувати подарунки?

Щоб відповісти на це питання, слід звернутися до прикметами і повір’ями:

 • Передаривая презент можна порушити енергетичний зв’язок з тим, хто його підніс. Вважається, що передаренный подарунок не принесе користі ні дарувальнику, ні новому власникові.
 • У давні часи вважалося, що разом з презентом дарувальник віддає малу частину своєї вдачі, передарувати його – віддати свою удачу новому власнику.

У деяких країнах Заходу подарунки прийнято дарувати разом з чеком, щоб новий власник міг повернути в магазин непригодившуюся річ.

Які подарунки можна передаровувати?

Є категорія подарунків, які не тільки можна, але і потрібно передаровувати:

 • У першу чергу це відноситься до сімейних реліквій. Фамільні прикраси испокон століть передавались від старшого покоління до молодшого, вони вважалися своєрідним оберегом, що захищає спокій нового володаря. Єдина умова – дарувати прикраси потрібно близькому родичу.
 • Також передаровувати можна предмети старовини, оригінали картин або антикваріат. Особливо якщо обдаровуваний завзятий колекціонер або збирач. Перед тим, як піднести подарунок новому власнику, слід провести енергетичну чистку, щоб разом з презентом не подарувати чужу негативну енергетику.
 • Передарувати можна і в тому випадку, коли подібна річ вже є, тобто на яке-небудь торжество було подано два праски, або дві кавоварки, або два однакових набори рушників та ін., то передарувати один з подарунків доречно, тільки віддавати презент новому власникові потрібно просто так, без жодного приводу. В цьому випадку він буде вважатися благодійністю, а всі прикмети стануть неактуальними.
 • a38302328c910b22ea22c1e9e58f9394 Можна передаровувати подарунки – прикмети

  Що робити з подарунками, які не припали до душі?

  Від деяких презентів, отриманих від малознайомих або негативно налаштованих дарувальників, можна і потрібно позбавлятися. Їх можна продати, обміняти або просто викинути, щоб не порушувати свого душевного спокою.

  Окремо варто згадати про ювелірних прикрасах, які не припали до смаку. Їх передаровувати або продавати не варто. Потрібно віднести їх в ювелірну майстерню і переплавити в вподобану річ, після чого сходити в церкву і освятити і носити вже без побоювання.

  Щоб уникнути непорозуміння або поганого впливу прийме, до вибору подарунка варто підходити відповідально і обачно, і вже точно не купувати ту річ, яку самі б не хотіли отримати.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради