Можна консервувати при місячних

Період менструації у жінок оточений безліччю забобонів, і в цій статті буде розглянуто, чому не можна в критичні дні консервувати різну продукцію і що ще не рекомендується робити в цей період.

5d9760cc2c4da7bb1f07a375ceb50341 Можна консервувати при місячних

Можна консервувати при місячних

З давніх часів вважається, що під час місячних не слід займатися консервацією, оскільки від жінки виходить руйнівна енергетика і будь-яка її робота не принесе позитивного результату.

Однак цим забобонам існує і раціональне пояснення. У ці дні організм жінки виділяє через шкірні пори речовина, яка надає токсичну дію на продукти. Це і призводить до того, що консервація починає бродити, і закатані банки здуваються.

Що ще можна робити при місячних

Крім закривання консервації під час місячних, дівчатам не слід:

 • замішувати тісто – воно може скиснути, випічка не підніметься і буде мати неприємний присмак;
 • квасити капусту або солити огірки – ці продукти будуть мати гіркий смак, швидко потемніють і протухнуть;
 • займатися ручним пранням – плями не вийде відіпрати, а людина, одягнув випрані речі, незабаром може сильно захворіти;
 • шити – нитка буде постійно плутатися, а зшита річ швидко порветься;
 • використовувати предмети, виготовлені із заліза – вони покриються іржею;
 • брати для готування нові ножі – затупився в короткі терміни;
 • нарізати хліб – крихти віщували швидкі фінансові проблеми живуть у цьому домі людям;
 • мити вікна чи дзеркала – з’являться важко виводяться мутні плями;
 • прополювати город або садити новий урожай – посіви не зійдуть, велика їх частина погниет;
 • стригтися, фарбувати волосся або робити завивку – зачіска не вийде, волосся зіпсуються, а колір ляже нерівномірно і швидко змиється;
 • брати на руки новонароджену дитину – можна мимоволі наврочити малюка;
 • ходити на похорони родичів – негативно вплине на покійного і перешкодить йому потрапити на небо, з-за чого він може почати переслідувати живих і навіть забрати їх з собою в інший світ.

У народі вважається, що в критичні дні жінка не повинна заходити в храм або торкатися до ікон, щоб не забруднити лик святого. Випита їй свята вода втратить свою цілющу силу, а запалена свічка буде горіти для нечистої сили.

Деякі люди вірили, що у дівчини, яка відвідала Божий храм при місячних, може зрости борода. Крім того, під час менструації не можна проходити обряд хрещення або ставати хресної.

Думка экспертаКанти ГауриКармолог, парапсихологНе рекомендується в критичні дні відвідувати стоматолога або без гострої необхідності вдаватися до хірургічного втручання – в цей період у дівчат відзначається погіршення згортання крові, що може призвести до тривалої кровотечі, а встановлені пломби випадуть в короткі терміни.

Думка церкви

У православній церкві не прийнято вірити в народні прикмети і забобони – це вважається гріхом, однак, щодо відвідування храму жінкою під час менструації служителі Господа сходяться на думку, що ці дні краще утриматися від походів в церкву.

Не варто вірити всім забобонам – якщо хочете консервувати в критичні дні, сміливо приступайте до роботи. Щоб консервація передчасно не зіпсувалася, приділіть максимальну увагу стерилізації банок і кришок, а всю роботу виконуйте в стерильних рукавичках.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради