Можна дарувати годинник дівчині, жінці, чоловікові – до чого цей подарунок для коханої людини

Здавалося б, нічого поганого немає в тому, щоб подарувати годинник начальнику на ювілей або друзям в день весілля. Адже респектабельні наручні чоловічі або жіночі витончені годинники з ювелірного магазину – корисний аксесуар, а настінні ходики – відмінний елемент інтер’єру.

bd9be87be67dea62fb5fd8574ec12764 Можна дарувати годинник дівчині, жінці, чоловікові – до чого цей подарунок для коханої людини

Але, з одного боку годинник в подарунок – чудовий варіант презенту на всі випадки життя, а з іншого – хронометри буквально обкутані шлейфом повір’їв та забобонів. Пояснень, чому дарувати годинник – погана прикмета, існує безліч, більшість з цих тлумачень прийшли до нас зі Сходу. Їх корисно вивчити, щоб не засмутити обдаровуваного своїм сюрпризом.

Подарунок на день народження

За одним із переказів годинник відраховує час, який залишився до кінця відпущених на землі днів. Деякі іменники сприймають такий подарунок, як точку початку відліку днів.

Тому, перш ніж дарувати тикающее ювелірний виріб або настінний вимірювач часу іменинниці або імениннику, обережно поцікавтеся, як вони ставляться до цього предмету.

Інші випадки:

 • Навіть якщо винуватець торжества не забобонний, але має звичку спізнюватися, дарувати годинник на день народження такій людині – погана прикмета. Презент з натяком тільки зіпсує настрій імениннику, і ніяк не допоможе в житті.
 • Багато сучасники стежать за часом з допомогою звичайного смартфона. Якщо ваш знайомий неодноразово говорив про непотрібність годин, то подарований аксесуар «перекочує» на іншому власнику за першої ж можливості.
 • Не зрадіє хронометра і волелюбна людина. Натяк на необхідність жити розмірено, дотримуватися розпорядок в кращому випадку викликає насмішку. А в гіршому – друзі, подарували годинник, перейдуть у розряд просто знайомих.

Важливо враховувати, що в день народження непристойно дарувати дешеву китайську річ. Коли ви отримали від винуватця торжества «добро» на купівлю годин, вибирайте якісні дорогі вироби. Якщо у іменинника вже є дорогий статусний наручний аксесуар, вибирайте електронні або пісочний годинник, які впишуться в інтер’єр квартири або дачі.

ad0eb6be8481f94bd013a3eda8aeb72d Можна дарувати годинник дівчині, жінці, чоловікові – до чого цей подарунок для коханої людини

Чи варто дарувати друзям

Вважається, що піднесені в подарунок годинник, як тільки зупиняться, починають зворотний відлік часу до моменту повного розставання з людиною, який подарував аксесуар. Якщо вам дорогі друзі, пошукайте інший подарунок.

На жаль, у деяких людей віра в прикмети так сильна, що ознаки виконуються. Відомо чимало випадків припинення міцної дружби в результаті отримання в подарунок хронометра.

Якщо неодмінно хочеться обдарувати годинами, які обрані з особливою турботою, постарайтеся нейтралізувати прикмету усними поясненнями. Наприклад, подрузі поясніть, що даруєте не годинник, а кулон, кільце або браслет, а одному продемонструйте безліч функцій, які виконує ваш подарунок.

Весілля – особливий привід порадувати друзів настінними ходиками, які довго будуть нагадувати про щасливі хвилини.

Але обов’язково дізнайтеся у нареченого і нареченої про їхнє ставлення до забобонів. Є думка, що годинник для молодят – символ чвар і розбратів. Таким подарунком дарувальник, як би бажає, щоб молоде подружжя рідко знаходили спільну мову, часто були порізно, як годинникові стрілки, які рідко «дивляться в одному напрямку», частіше – «тікають» одна від іншої.

Під час розглядання вітрин з красивими аксесуарами для дівчини стає актуальним питання, чи можна дарувати годинник коханій людині. Що прикмети говорять на цей рахунок? Малоосвічених людей лякають хронометри: адже прилади вимірюють час – субстанцію, яку можна помацати або як-небудь відчути органами чуття.

Є думка, що годинничок можуть не тільки вимірювати час, але і керувати ним, зупинити його. Таким чином, подарунок виявиться фатальним для дорогої людини. Але є й інші пояснення.

c492bc62345bb3204217d50d24abbfd3 Можна дарувати годинник дівчині, жінці, чоловікові – до чого цей подарунок для коханої людини

Чому не можна дарувати годинник коханій людині

Повір’я категорично забороняють дарувати хронометр коханому чоловікові або дівчині (заборона для хлопців). Такий дар обов’язково закінчиться розлученням. Причому існує дві думки на цей рахунок:

 • Розлука неминуча, навіть якщо годинник ніколи не зупиняться.
 • Пара розвалиться, як тільки механізм припинить працювати.

Але для всяких забобонів існують спростування. Наприклад, відомий випадок, коли дівчина подарувала годинник молодій людині, з яким ніколи не сварилася. Після цього в парі почалися розбіжності, скандали, сварки. Але сильні почуття непідвладні нечисту силу – через деякий час стрілки годинника відвалилися, а любов запалала з новою силою.

Чому не можна дарувати годинник чоловікові або молодій людині

Вважається, що дарувати чоловікові годинник – погана прикмета:

 • Адже із-за гострих стрілок хронометри потрапляють в розряд заборонених предметів. Ножі, ножиці, голки тощо дарувати не прийнято, тому що згідно з повір’ями до цих предметів чіпляється нечиста сила в момент передачі презенту адресату.
 • За іншою версією горезвісні стрілки можуть розрізати ваше спільне щастя на дрібні шматочки.

Кожен чоловік мріє про командирських наручному годиннику або аксесуар в спортивному стилі. Такі речі відмінно підкреслюють мужність і високий статус їх власника. Ніколи не заборонялося подавати чоловікам в нагороду командирські годинники. Згідно з цією традицією можна подарувати годинник дружину. Тільки потрібно вибрати якісний дорогий виріб.

Купуйте чоловічі годинники з квадратним або прямокутним циферблатом, тому що округла жіноча форма важливого аксесуара зробить чоловіка надто сентиментальним, безвольним, сприятиме невдач у справах і втрати грошей.

7cf76bbc0d93378951b1d129238ade87 Можна дарувати годинник дівчині, жінці, чоловікові – до чого цей подарунок для коханої людини

Годинник у подарунок жінці або дівчині

Розмірковуючи, які години подарувати коханій дівчині, не забудьте поцікавитися, як вона поставиться до такого сюрпризу. Якщо ваша пасія не забобонна, сміливо купуйте красиві наручний годинник або оригінальний предмет для прикраси будинку.

Вибираючи наручний аксесуар, врахуйте, що циферблат повинен бути обов’язково округлої форми (правильний круг або овал) – така форма гармонує з жіночої енергетикою, робить дівчину лагідною і щасливою.

Але недовірливі представниці прекрасної половини людства схильні вивчати повір’я і строго слідувати їм. Така панночка, може вирішити, що ви хочете від неї позбутися. Подарунок буде сприйнятий, як завуальований спосіб повідомити про розрив відносин – ось чому не можна дарувати годинник дівчині або дружині.

04f06143e166f964df18a82dca4f97e9 Можна дарувати годинник дівчині, жінці, чоловікові – до чого цей подарунок для коханої людини

Чому літнім людям не подобається приймати в подарунок годинник?

Важко порадувати таким подарунком, як хронометр, літніх або важко хворих людей. Коли людина намагається наповнити сенсом кожну прожиту хвилину, будь вимірювач часу виявиться недоречно.

Цей предмет безжально відраховує секунди, змушує думати про наближення фіналі життя. Важкі думки можуть погано вплинути на самопочуття одержувача такого презенту – ось чому не можна дарувати наручний годинник батькам або знайомим похилого віку.

Якщо вам дорого хороше ставлення людини, якій ви робите подарунок, пошукайте інший спосіб прояву уваги. Не дарма прикмети і забобони забороняють підносити в дар хронометр, який може слугувати символом витікає часу.

Одна з негативних візьме на тему, чи можна дарувати годинник, сталася з Китаю. Ієрогліф слова «смерть» нагадує ієрогліф слова «годинник», тому на Сході подарувати людині хронометр – те ж саме, що побажати йому скорої смерті.

З цієї причини варто утриматися від такої сумнівної спроби порадувати людину похилого віку. Адже в цей період люди починають надавати більшого значення всяким повір’ями.

a2af176dcbc1d819e69378e53b369c9f Можна дарувати годинник дівчині, жінці, чоловікові – до чого цей подарунок для коханої людини

Кому можна подарувати годинник?

Коли ви розберетеся з прикметами, чому не можна дарувати, можна пошукати виключення з правила. Наприклад, можна піднести в дар хронометр не суеверному людині.

Має значення кому і до чого дарувати годинник:

 • Якщо при врученні презенту побажати обдаровуваному щастя і здоров’я – така річ не принесе шкоди своєму новому власнику, вона буде віддавати позитивну енергію, якою заряджена.
 • Для ділового партнера такий презент символізує обов’язковість і пунктуальність, є запорукою тривалої плідної співпраці – серед бізнесменів вважається хорошим тоном, дарувати один одному такі аксесуари.
 • Синові або дочці нагоді подарована стильна річ – діти часто мріють про наручних або настільних годинах, які зроблять малюків дорослішими. Корисний подарунок принесе задоволення дитині, викличе лише позитивні емоції. А сучасні з навігатором допоможуть батькам контролювати улюблене чадо на відстані.
 • Молодят порадують парні наручний годинник – вироби відрізняються тільки розміром, кольором і незначними деталями, а стиль і ціна аксесуарів однакові.
 • Колекціонери хронометрів оцінять виконання речі і незвичайне оформлення, поцікавиться історією походження.

Навіть на питання, чи можна дарувати годинник парубку чи чоловіку від дружини, щоб висловити любов, буде позитивна відповідь для незабобонна людей.

Що робити якщо вам подарували годинник?

Якщо ви несамовито вірите в прикмети, а вам піднесли в подарунок годинник, можна відмовитися від презенту. Але тоді виникне незручна ситуація. Якщо аксесуар вам сподобався і хочеться його взяти, але гризуть сумніви з приводу доброзичливості дарувальника, попросіть пояснити, який зміст вкладається в презент.

А ще ось що можна зробити: відкупитеся від бід. Для цього дайте дарувальнику кілька монеток. Деякі люди вважають, що чим більшу суму вони дадуть в якості викупу, тим краще. Але це в корені невірно. Металеві гроші краще «відтягують негатив», розряджають обстановку.

a19991d68ad773b3575d1b018cdce453 Можна дарувати годинник дівчині, жінці, чоловікові – до чого цей подарунок для коханої людини

Як подарувати годинник в обхід прикметами?

Винахідливі китайці, шанувальники зловісних повір’їв про хронометрах, придумали, як обійти погану прикмету, уникнути бід. Вони випустили лічильники часу нової модифікації. Їх вироби крім циферблата без цифр включають компас, навігатор і інші, невластиві для звичайних функцій. Такі наручний годинник можна сміливо дарувати – вони не несуть в собі поганих ознак.

Якщо потрібно подарувати класичні годинник, обійти прикмету можна з допомогою викупу. Візьміть за презент кілька монет, тоді годинник будуть вважатися купленими, а не подарованими. «Нечиста сила» накинеться на блискучі монетки, залишить його в спокої.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради