Можна дарувати дзеркало — тлумачення народної прикмети

Дзеркало здавна вважалося магічним предметом, атрибутом магів і відьом. З його допомогою вони могли заглянути в минуле і майбутнє, а також навести порчу на неугодних.

Повір’я, пов’язані зі шкідливим впливом цього предмета інтер’єру, легко пояснюються: у Середні століття їх поверхні містили велику кількість свинцю, що, при частому контакті з предметом, призводило до тяжких отруєнь.

Проте є у всіх цих прикметах і правда: не дарма з покоління в покоління люди говорять про те, що з допомогою дзеркала можна побачити душу людини, що в цьому предметі залишається енергетичний слід все, що в ньому відбилося.

Поза всяких сумнівів, до дзеркал слід ставитися дуже трепетно і не забувати за ними доглядати. А можна дарувати дзеркало і як правильно вживати їх у подарунок докладно розповімо в нашій статті.

Кому призначений подарунок

Дзеркала часто пов’язують зі служителями потойбічних сил. Однак цю гарну річ може отримати в подарунок абсолютно кожен з нас. В залежності від того, кому призначений це предмет, передбачення будуть дещо різні:

 1. Отримати дзеркало для молодої дівчини — до розладу в особистому житті, розставання з коханим.
 2. Отримати в подарунок антикварне дзеркало — погана прикмета, оскільки ця річ довгий час збирала енергію в інших будинках. Вона може виливати негатив, а натомість забирати ваші життєві сили.
 3. Отримати цю річ для жінки — до втрати краси і свіжості. Особливо небезпечно тривалий час проводити перед дзеркалом, яке було подаровано з недобрим наміром.
 4. Дарувати цю річ молодятам — бажати крихкого шлюбу.
 5. Дарувати своїй половинці — до розладу у стосунках, аж до розриву.

b6303bf0ffd26009de149d1ff6202018 Можна дарувати дзеркало — тлумачення народної прикмети

Важливо відзначити, що наші предки не радили довгий час милуватися собою в дзеркалі. Це сприяє відображенню вашої власної енергії від дзеркальної поверхні, що може негативно впливати на захисне поле.

Правила дарування

З даруванням зазвичай пов’язують досить негативні прогнози. Причому, негатив може бути спрямований у бік того, кому подарували, так і в бік дарувальника. Наприклад, якщо подароване буде розбите дзеркало, в життя дарувальника прийдуть негаразди і нещастя.

Також слід уважно поставитися до того, де знаходилося дзеркало до самого факту дарування. Небажано, щоб воно висіло навіть кілька хвилин у «нехороших» приміщеннях, тобто в приміщеннях, де траплялися трагедії (пожежі, множинні смерті і. т. д).

Якщо є можливість уникнути дарування дзеркала і вибрати інший милий презент, то варто розглянути нові ідеї. Проте бувають ситуації, коли існує гостра необхідність конкретно в цьому подарунку. Ідеально в цьому разі піти в місцевий торговий центр разом з одержувачем, щоб він сам вибрав собі подарунок, а потім оплатити його покупку. Це пояснюється не тільки забобонами, але і цілком приземленими міркуваннями: дзеркало-сюрприз може не підійти до інтер’єру, не увійти в косметичку, просто не сподобатися.

78eddfc307131af91a0d19593b538295 Можна дарувати дзеркало — тлумачення народної прикмети

Але якщо ви твердо вирішили вибирати подарунок самостійно, то варто дотримуватися кількох рекомендацій:

 1. Вибирайте абсолютно нову річ. Бажано прямо з заводу. Чим менше місць воно виникало, тим краще.
 2. Якщо є можливість, вибирайте примірник зі складу, а не з вітрини, оскільки в ній не буде відображена енергетика продавця, що проходять повз покупців і ін
 3. Попросіть у магазині щільно упакувати дзеркало, щоб всі його частини були щільно затягнуті картоном і поліетиленом.
 4. Здійсніть покупку максимально близько до дати дарування, щоб річ не накопичила вашу енергетику за час перебування у вашому домі.
 5. Наші бабусі радили перед даруванням окропити предмет свяченою водою й прочитати Отче наш. Так дзеркало буде очищено від більшої частини негативу.

Нейтралізація передбачення

Приймати дзеркало в дар можна, якщо воно було заздалегідь очищене. Якщо дарувальник не справляв такого обряду, займіться цим самі.

Це можна зробити з допомогою святої води. Цей ритуал включає кілька етапів:

 1. Візьміть святу воду і розлийте її по поверхні дзеркала, щоб вона повністю заповнила її.
 2. Дайте воді висохнути.
 3. Знову залийте дзеркало водою, після природного висихання ще раз витріть насухо.
 4. Щільно упакуйте в щільну темну тканину або коробку і посипати свяченою сіллю.
 5. Приберіть дзеркало на 3 дні і 3 ночі в темне місце, куди не буде доступу сторонніх людей.

Ефективним способом є і очищення вогнем. Просто поставте перед цим предметом запалену церковну свічку. Якщо свічка згасла під час цього обряду, значить, дарувальник зарядив його на негатив у відношенні вас. Від такого подарунка краще позбутися.

7b4bea6637d557bee6d8a04ec135e1cb Можна дарувати дзеркало — тлумачення народної прикмети

Також можна дати дарувальнику умовне «винагороду» за подарунок. Це може бути буквально десять рублів, але у такому разі потойбічними силами цей обмін буде трактуватися не як дарунок, а як покупка, а, значить, буде мати меншу енергетичну силу.

Слід нагадати про те, що категорично не можна приймати дзеркала в дар від чаклунів і незнайомих людей. Не можна дивитися в знайдені дзеркала або дзеркала, які виставили на смітник — це може в лічені дні підірвати ваше здоров’я.

Особливості дзеркальної поверхні

Дзеркало є своєрідною драбиною, дороговказною ниточкою між нашим і потойбічним світом. Не дарма відьми використовують його для своїх обрядів, а молоді дівчата намагаються з його допомогою заглянути в майбутнє під час святочних ворожінь.

Також дзеркало — необхідний атрибут при наведенні привороту і пристріту. Саме тому так небезпечно дивитися в дзеркала, які вам пропонують незнайомі люди.

Ставитися обережно до цього необхідним атрибутом життя кожної сучасної людини, і тоді воно буде передбачати вам тільки позитивне майбутнє.

pinit fg en rect red 28 Можна дарувати дзеркало — тлумачення народної прикмети

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради