Мертва птиця — значення прикмети і способи позбутися від негативних наслідків

Мертва птиця не часто зустрічається нам на шляху, тому люди придумали безліч прикмет, які пояснюють значення пернатої жертви. Це може бути просто неприємною подією в житті або знаменувати щось погане. Існує думка, що мертва птаха – до нещастя. Щоб правильно зрозуміти і дізнатися, що готує доля людині, варто врахувати місце, де лежить пташка, і її вигляд.

Що може означати дохла птиця

У народі побутують різні прикмети про мертвої птиці. Тлумачення забобони залежить від місця, подій та різновиди птиці. У деяких випадках прикмета обіцяє нещастя, в інших – не віщує біди.

На дорозі

Побачити мертву птицю на дорозі не віщує нічого поганого. Біда спіткає тільки вбивцю пернатого друга, а свідки і люди, які знайшли труп, можуть бути спокійні.

У дворі або на городі

Побачити труп у дворі – до бід, які не сильно засмутять людини. Це може бути сварка з другом чи колегою по роботі. Також людина може забути про щось важливе. Слідкуйте за словами, щоб не образити близьких.

mertvaya ptica  znachenie primety i sposoby izbavitsya ot negativnykh posledstvijj37 Мертва птиця — значення прикмети і способи позбутися від негативних наслідківЯкщо птицю у двір чи на город приніс кот – прикмета нічого не значить.

Біля вікна

Пташка лежить біля вікна – у вас є заздрісники, які хочуть навести порчу. Готуйтеся до неприємностей. Незабаром прийдуть погані події.

Всередині приміщення або на балконі

Виявлена мертва птиця на балконі – негативна прикмета. Це означає прихід у сім’ю хвороби, яку найгірше переносять діти. З’являться проблеми з грошима, можуть обікрасти або відмовити в кредит в банку.

На порозі

На порозі будинку ви знайшли пташиний труп – є заздрісник, який хоче насолити. Будьте пильні і придивіться до оточення.

mertvaya ptica  znachenie primety i sposoby izbavitsya ot negativnykh posledstvijj38 Мертва птиця — значення прикмети і способи позбутися від негативних наслідківЗнайти мертву птицю в будинку або квартирі – не до добра. Незабаром мешканці цього будинку пізнають горі. Предзнаменует злодійство, пониження в посаді на роботі або звільнення, звістка про загибель одного з родичів.

Потонула птах

Варто уважно розглянути вид потонулих пташок. Якщо лісова порода – чекайте невдач. Якщо птах потонула досить далеко від вашого будинку – прикмета вас не стосується. Якщо ж пернатий тоне на території житла, краще позбавитися від фонтану або поїлки, де втопилася пташка. Таким чином можливо нейтралізувати погане дію забобони.

Страшна знахідка перед подорожжю

Знайти мертву птицю перед подорожжю – поганий знак. Прикмета віщує погані погодні умови, загибель судна у моряків. Якщо побачите чайку перед подорожжю на воді – відкладіть поїздку.

До чого з неба падає мертва птиця

Птах упав поруч з людиною – варто чекати неприємностей, труднощів з грошима, пониження на роботі, конфлікти з рідними та колегами. Не конфліктуйте, обмірковуйте дії і слова.

 Мертва птиця — значення прикмети і способи позбутися від негативних наслідківВ найближчому майбутньому не робіть необдуманих покупок.

Самому вбити птаха

Якщо спеціально вбити пташку, вдарити – не чекайте хороших подій. Вас будуть переслідувати неприємності у всіх сферах життя. Подія буде поганим знаком, проте не варто панікувати.

Залежність від виду пернатої жертви

Тлумачення забобони залежить не тільки від місця знахідки трупа, але і від різновиду птиці. Знайдена пташка вкаже на сферу, в якій трапиться нещастя:

 1. Невеликі птахи, такі як горобці, синиці, предзнаменуют проблеми з дітьми. Дитина може несподівано захворіти, впасти і забитися, почнуться недоверительные відносини з батьками.
 2. Померлий голуб попереджає про майбутні проблеми в особистому житті. Відносини можуть сильно зіпсуватися або у другої половинки з’явиться коханець.
 3. Великі представники пернатих – грак, ворона – обіцяють неприємності на службі і в бізнесі. Хтось хоче підсидіти місце на роботі, несподівану зміну начальства. З-за серйозної хвороби людина втратить шанс піднятися по кар’єрних сходах.
 4. Побачити мертву галку – хтось заздрить. Це може бути близька людина або колега по роботі. Варто уважно дивитися за поведінкою людей.
 5. Ластівка – символ сліз і смутку. Існує й інше значення – у людини буде щасливий рік.

mertvaya ptica  znachenie primety i sposoby izbavitsya ot negativnykh posledstvijj40 Мертва птиця — значення прикмети і способи позбутися від негативних наслідківЗнайти сороку – пізнати брехня. Варто стримуватися у висловлюваннях і не говорити свою думку стороннім. Люди можуть подумати, що ви розпускаєте плітки.

Знайдена мертва сова – не довіряйте нікому, слухайте тільки власний розум.

Як пом’якшити дію прикмети

Для уникнення поганих наслідків прикмети, варто дотримуватися порад:

 1. Важливо не сваритися з людьми і уникати конфліктів, як на роботі, так і вдома.
 2. Краще не виїжджати з міста на довгий час.
 3. Довіряйте коханій людині і аналізуйте відносини. Слід відразу виправляти помилки. Таким чином, можливо уникнути забобони, пов’язаного з любовними відносинами.

Під час знахідки трупа переконайтеся, що пернатий мертвий. Якщо присутні пошкодження крил, лап, спробуйте врятувати птицю. Якщо врятувати не вдалося – віднесіть труп далеко від місця проживання і поховайте.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради