Кільце на середньому пальці: що означає на правій і лівій руці у жінки та чоловіка

Прикраси на середньому пальці правої або лівої руки по-різному впливають на життя власника. Важливим є також матеріал, час носіння, спосіб одержання виробу. Якщо вірити прикметам, кільце на середньому пальці посилює якості характеру і здатне змінити долю.

0e4406fe1895b6052a80c20b1c090f13 Кільце на середньому пальці: що означає на правій і лівій руці у жінки та чоловіка

Що означає кільце на середньому пальці

На думку езотериків і хіромантів, кожен палець має своє значення і володіє певною силою. Середній знаходиться під заступництвом Сатурна, тому відповідає за такі сфери та риси характеру:

  • самооцінка і саморозвиток;
  • самосприйняття людини як особистості;
  • індивідуальність і концентрацію;
  • егоцентризм і егоїзм.

При виборі прикраси варто бути обережним. Адже за запевненням езотериків, ця частина руки пов’язує реальну сутність людини з його кармою. Правильно підібране кільце може розкрити потенціал, змінити життя і розвинути творчі здібності.

Прикраса на середньому пальці говорить про любов людини до самої себе. Чим більше і яскравіше колечко, тим сильніше його власник прагне довести всім свою перевагу і унікальність.

Багато людей носять сімейні коштовності саме на цьому пальці. Таким способом вони хочуть підкреслити зв’язок з далекими предками, висловлюють готовність дотримуватися визначеної їм долю.

Провісники і сновидцы прикрашають цей палець, щоб посилити екстрасенсорні здібності і «зв’язуватися» безпосередньо з минулим, майбутнім. Це дозволяє передбачати долю, передбачити майбутні події. Часто прикраса інкрустовано великим каменем. У світлих магів він — прозорий або блідий, у темних — неодмінно чорний.

Аксесуар зліва

Езотерики і психологи сходяться на думці, що з допомогою прикраси середнього пальця на лівій руці людина намагається уникнути долі, розірвати кармічний цикл і зберегти власне «я». У той же час для правшів ліва рука є пасивною, тому магія дорогоцінного вироби проявляється слабо. Для посилення енергетики прикрасу можна заговорити. Крім того, чим більша кільце на середньому пальці лівої руки, тим міцніше його захисні властивості.

Багато маги стверджують, що носіння перстені таким чином не має ніякої містичної підґрунтя. Прикраса відіграє лише декоративну роль і не впливає на власника.

Тим, хто не хоче нічого міняти в житті, рекомендується носити кільця саме на лівій руці. Важливо пам’ятати, що ця прикмета «працює» тільки для правшів. У випадку з лівшами все буде діаметрально протилежним.

На правій стороні

Кільце на середньому пальці правої руки допоможе досягти гармонії з собою, віднайти умиротворення і позбутися від душевних мук. Регулярне носіння дозволяє:

  • поліпшити самооцінку;
  • розвинути любов до себе;
  • знайти своє призначення і місце в світі.

Часто таку прикрасу носять люди, які постійно допомагають іншим на шкоду собі. Підсвідомо вони бажають позбутися такої самопожертви. Психологи стверджують, що людина, що носить перстень на середньому пальці правої руки, любить себе і приймає таким, як є, не випробовує почуття провини без причини.

Кільце, надіте на цю частину руки, допоможе визначитися в житті і досягти нових висот. З’явиться призначення, зустрінеться любов або почнеться довгоочікувана світла смуга. Власник коштовності стає більш активним, сміливим і наполегливим.

de791cd2000c59375b27efeb58d40f9f Кільце на середньому пальці: що означає на правій і лівій руці у жінки та чоловіка

Але не варто постійно носити кільце таким чином. Любов до себе перетвориться в самолюбування і егоїзм, оригінальність натури — в ексцентричність.

У жінки

Масивне кільце на лівій руці жінки говорить про її прагненні зберегти душевну рівновагу і емоційний баланс. Проста прикраса символізує неприйняття себе як особистості. Особливо красномовною в цьому плані пластикова біжутерія.

Кільце на середньому пальці правої руки у дівчини говорить про внутрішнє бажання стати дружиною і знайти сім’ю. Прикраса символізує готовність йти за чоловіком, розділити його долю. Якщо незаміжня пані зустрічає обранця, то часто несвідомо знімає прикраса.

Носити на середньому пальці правої руки кільце з великим дорогоцінним каменем може тільки владна жінка, неготова відступитися від власної позиції.

У чоловіка

Значення прикраси на середньому пальці для представників сильної статі залежить від виду матеріалу і каменю. Дорогі золоті кільця з діамантами на правій руці хлопця говорять про його амбітність, бажання стати краще сильного батька. Егоїзм, самозамилування і всепоглинаюча любов до грошей будуть супроводжувати його протягом усього життя.

Срібний або золотий перстень на лівій руці у чоловіка говорить про фортеці характеру і стабільності. Така людина готовий знайти сім’ю, зможе повністю забезпечувати її. Він сухий, строгий, неромантичен, але завжди підставить своє плече.

43d17b4b1cea447a2c5a0bc85dceb370 Кільце на середньому пальці: що означає на правій і лівій руці у жінки та чоловіка

Чи можна носити прикраси на середньому пальці

Однозначну позитивну відповідь дають цілителі, сучасні езотерики і психологи. Головне — вибрати підходящий матеріал і руку. Надіте кільце стимулює якості характеру, активізує слабкі сторони, налаштовуючи душевний баланс. Але неправильний підбір здатний зруйнувати існуючу життя, відновлювати втрачені зв’язки доведеться довго.

Подароване кільце носити на середньому пальці не можна з причин, пов’язаних з накопиченням енергії. До того ж така прикраса могло використовуватися в магічному обряді, ритуалі або наговоре. Кільце потрібно купувати самостійно.

Не можна носити на середньому пальці знайдене ювелірний виріб, навіть якщо воно було виявлено в безпечному суспільному місці. Занадто інтенсивне вплив робить це прикраса. Для носіння краще купувати коштовність самому, не сподіватися на подарунки навіть від близької людини.

Під час примірки слід звернути увагу на те, як сидить виріб. Якщо прикраса стискає, то перекриє потоки енергії, якщо вільно бовтається, власник може втратити удачу і щастя.

Які краще носити кільця

Золоту прикрасу варто надягати на середній палець правої руки для того, щоб кардинально змінити долю. Воно активізує таємну енергію, примножує силу і віру в себе. Срібний виріб, навпаки, послаблює енергетичні потоки, що дозволяє нейтралізувати негативні риси особистості.

Якщо у співрозмовника велика кількість кілець на середньому пальці, то це говорить про його самозакоханості і марнославстві. Швидше за все, перед вами особистість, сильно залежна від суспільної думки та прагне справити враження.

Обручки на середньому пальці мають вдови та вдівці. Вони продовжують зберігати вірність залишив обранцеві, вважаючи прикраса символом вірності і вічного кохання. Чоловіки воліють носити сімейні цінності, реліквії, печатки саме на середньому пальці, примножуючи силу роду.

Кільце «Спаси і збережи» на середньому пальці має потужну захисну енергією і здатний відштовхувати будь-який негативний вплив. У носія зменшується дратівливість і підвищується концентрація. Часто кільце-оберіг лопається з-за накопиченого негативу, в такому випадку є сенс змінити прикраса на нове.

Срібло пригнічує енергію, а золото примножує її. Маги радять одягати срібне кільце на середній палець лівої руки, а золоте — на праву. Тоді створюється ідеальний баланс для реалізації ідей. Прикраса на лівій руці дає сили протистояти визначеної долі, а на правій — дарує можливість творити власну.

Вибираючи кільце для середнього пальця, варто уважно поставитися до матеріалу, розміру, каменю. Ідеальним варіантом стане золоту прикрасу на праву руку, виготовлений під замовлення з унікальним і значущим рельєфом, гравіруванням або фамільним каменем.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради