Горіховий спас: прикмети, традиції, що не можна робити в цей день

Прикмети на 29 серпня (Хлібний спас, Горіховий спас) кажуть, що треба вирушати за врожаєм горіхів. Ці та інші народні прикмети допомагають передбачити результат важливих подій, залучити процвітання і уникнути негоди. Розберемося, які основні прикмети існують 29 серпня і що вони означають.

Погодні прикмети на 29 серпня

Якщо у цей день на небі з’явилися білі зірки, варто чекати ясну і суху погоду. А от якщо вони видалися над хмарами, чекайте завиваючий, сильний вітер.

Побачити відлітаючих журавлів – ознака ранніх морозів і холодної зими. Для курців побачити, що з курильної трубки вилітає попіл, позначає дощ і сирість.

Якщо 29 серпня на водоймах тишь да гладь і спокійна вода, осінь буде тихою і холодної, а взимку доведеться забути про завірюхах і насолоджуватися теплим сонцем і чудовою погодою. Те ж саме позначають човни, спокійно стоять у воді. Якщо ж, навпаки, їх кидає з боку в бік, це прикмета завиваючих буревіїв та сильних морозів узимку.

Побутові прикмети

Зібрати хороший урожай горіхів 29 серпня – означає жити весь рік в достатку і не знати голоду. Якщо присниться, що ви зробили з горіхів довгі намиста, значить, нарешті, вийде позбутися тяжкої хвороби назавжди.

Якщо 29 серпня зайнятися важливою справою при сході сонця, в майбутньому році можна легко досягти успіху в бізнесі і роботі. Також принесе Удачу витирання столу ганчіркою протягом всього дня.

Помітили у себе в склянці плаваючого павука або муху? Можна радіти – найближчим часом отримаєте довгоочікуваний подарунок, який змусить посміхатися.

Якщо в цей день чекає довга дорога, обов’язково потрібно вимити сходи і будинок перед від’їздом. Таким чином в дорозі буде супроводжувати тільки удача.

Традиції та обряди в цей день

29 серпня прийнято влаштовувати ярмарки, на яких продавати самотканые полотна та полотна. Чим більше тканини вдасться продати, тим більше щастя, за прикметою, можна очікувати.

Важливою традицією є похід самої старшої жінки з родини за горіхами. Вони повинна зібрати якомога більше врожаю, щоб рік був благополучним і небідним. Це вважається перший урожай: його відносять до храму для освячення, після чого використовують для лікування болю в грудях або захворювань ШКТ.

За прикметами прийнято робити віники для лазні з гілок горіха. Вважається, що вони здатні вилікувати навіть від найстрашніших хвороб. А ось спечений свіжий хліб з пшениці слід освятити, засушити і навесні розкришити на полі, щоб був багатий урожай.

Що не можна робити 29 серпня

У першу чергу не можна лінуватися. Лінь у цей день – ознака бідності і печалі протягом усього року, відсутність успіху. Також не можна нічого вытрушивать і викидати з вікон – це відведе удачу від усіх членів сім’ї.

29 числа вважається великим гріхом настати навіть на крихту хліба. До цього продукту потрібно ставитися як до святині, щоб не знати бід і сумних сліз.

Уважно ставитеся до посуду – її не можна бити. Це може не тільки відвернути удачу від будинку, але і нагнати горя. Не можна ламати підбори на туфлях – гроші випаруються, і повернутися їм буде складно.

Погодні прикмети на завтра (30.08.2019)Побутові прикмети на завтра (30.08.2019)Традиції та обряди на завтра (30.08.2019)Що не можна робити завтра (30.08.2019)

pinit fg en rect red 28 Горіховий спас: прикмети, традиції, що не можна робити в цей день

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради