Голуб залетів у вікно, будинок або квартиру: прикмета

golub zaletel v okno dom ili kvartiru primeta dcacdd1 Голуб залетів у вікно, будинок або квартиру: прикметаМи вже розглядали значення прикмети, коли голуб влетів в шибку. Тепер поговоримо про те, що значить, якщо пернатий залетів у приміщення. Перш за все голуб – це завжди вісник. Так уже склалося історично, що голуби допомагали людям отримувати повідомлення ще з часів раннього Середньовіччя. Першим листоношею прийнято вважати голуба, який приніс Ною оливкову гілку під час Великого Потопу. За час обох Світових воєн ці птахи доставили на своїх крилах понад 30000 листів. Не можна однозначно сказати, хороші або погані новини приніс пернатий. Все залежить як від обставин його появи, так і від кольору оперення. Так чи інакше, якщо голуб залетів в будинок, прикмета варто того, щоб звернути на неї увагу.

Голуб залетів у вікно – прикмета хороша чи погана

Ніколи не можна з повною впевненістю сказати, що саме хоче повідомити вам птах. Знаючі люди сходяться в одному – якщо ви недавно втратили близьку людину, тобто, він відійшов в інший світ, то голуб означає звісточку від нього. Простіше кажучи, передає вам привіт. Найкращий спосіб визначити, чи є знак поганим, це реакція дитини. Якщо у вас вдома є діти, їх відчуття і емоції скажуть вам все без всяких тлумачень. Але, якщо дітей в будинку немає, доведеться самим визначати, що означає цей візит. Дуже важливо запам'ятати колір пір'я птаха і звернути увагу на її стан. Якщо птах виглядає скуйовдженою і неспокійною, можливо, вона просто рятується від кішки, і тоді ви даремно хвилюєтеся. Якщо голуб здався вам хворим, теж цілком ймовірно, що він шукає укриття, щоб відсидітися. Зате якщо до вас завітала здорова, бадьора птах, тут вже потрібно дивитися насамперед на її забарвлення.

білий

golub zaletel v okno dom ili kvartiru primeta 65b9e0f Голуб залетів у вікно, будинок або квартиру: прикмета Білий голуб залетів у квартиру – прикмета прекрасна! Покружляв по кімнаті – скоро весілля. Крім весілля цей знак ще трактують як примирення з улюбленими або зустріч зі своєю другою половинкою. Якщо білосніжних птахів кілька – щасливі події відбудуться швидше, ніж ви думаєте. Пернатий гість зачепив вас крилом – чекайте грошового достатку, виграшу, великого спадку. Зронив пір'їнка – обов'язково збережіть його і всюди носите з собою. Голуб залишив вам талісман, що залучає щасливі випадковості.

Коричневий або рудий

golub zaletel v okno dom ili kvartiru primeta c84b4fc Голуб залетів у вікно, будинок або квартиру: прикмета Голуб такого забарвлення приносить новини, причому, найчастіше, радісні. Багато хто пов'язує ці новини з народженням дитини або вагітністю. Якщо ж птах мало того, що літає по кімнаті, але ще й приземлилася вам на плече – чекайте приємних гостей. Сів на голову – до удачі в грошових справах. Кольорові птиці взагалі, як правило, приносять радісні звістки. Вважається, що якщо коричнево-рудий голубок часто воркує поруч з вашим будинком, сидить на підвіконні або на балконі – вас чекає звістка про вагітність. У будь-якому випадку, якщо рудий голуб залетів у вікно в квартиру – прикмета позитивна.

Сірий, або чорний

golub zaletel v okno dom ili kvartiru primeta f263c3c Голуб залетів у вікно, будинок або квартиру: прикмета Чорно-сірих голубів найбільше, тому ймовірність того, що до вас залетить саме такий птах, досить висока. Темна птах – завжди попередження про важкі часи. Якийсь час будьте обережні: не витрачайте гроші на сумнівні речі, які не відвідуйте сумнівні заклади, які не вдавайтеся в небезпечні проекти. Як то кажуть, «ходи і оглядайся». Якщо про те, до чого темний голуб стукає у вікно, прикмета говорить про важку хворобу (вашої або родичів), то візит птиці трактується трохи по-іншому. Дослівно це може звучати приблизно так: у вас накопичилося дуже багато невирішених проблем, не збільшуйте їх нерозумною поведінкою, а починайте правильно діяти. Якщо раптом сіро-чорний голуб торкнувся крилом когось з домочадців – це пряма вказівка на те, що людина практично не відпочиває, виснажений і спустошений. А значить йому зараз легко зробити промах або допустити помилку.

Як саме з'явився і як себе веде

golub zaletel v okno dom ili kvartiru primeta 9b940c0 Голуб залетів у вікно, будинок або квартиру: прикмета Всі птахи по-різному з'являються і по-різному поводяться. Ми вже писали про це в окремій статті про птахів. Про що говорить прикмета, якщо голуб залетів на балкон, через двері або вікно, через вентиляційну трубу? Що означає його незвичайну поведінку, наприклад, якщо він не намагається полетіти на вулицю, а спокійно влаштувався на шафі або взагалі на умивальнику? Насправді все досить просто. Ви трактуєте прикмету за кольором голуба, а місце появи та поведінку птиці – лише уточнюють деталі майбутніх подій. Наведемо кілька прикладів, відомих від наших предків.

  • Що значить прикмета, якщо голуб залетів у вікно? Цей випадок пояснюється в залежності від кольору оперення, без уточнення деталей. Білий птах – на щастя, руда – до радісних новин, сіра – до прийдешніх проблем.
  • Голуб з'явився через двері – то, що він вам обіцяє, знайде вас в дорозі. Буде якесь подорож або поїздка. А ось що вона вам принесе, радість або проблеми, ви зрозумієте за кольором пір'я крилатого вісника.
  • Окремо варто розглянути появу крилатого гостя на роботі. Тут теж все стандартно, і тлумачиться за кольором птиці. Наприклад, білий означає щасливий службовий роман, темний – робочі проблеми, догани і навіть штрафи. Ну, а коричнево-рудий – до корисної інформації, яка дуже вам стане в нагоді. Якщо він потрапив всередину через двері, очікуйте перевірки або інспекції.
  • Голуб прилетів на балкон – прикмета означає, що у вас щось несподівано зміниться – через лист, телефонне повідомлення, або ви щось важливе випадково дізнаєтеся від знайомих.
  • Часом птиці потрапляють в будинок досить незвичайними способами, наприклад, що думати, якщо голуб залетів у квартиру через вентиляцію? Прикмету цю можна прирівняти до ситуації, коли голуб потрапив в будинок через димар. Наші предки, які жили в селах і селах, говорили, що це означає дуже сумна подія, неважливо, який саме птах проникла туди. Цієї сумної події не відбудеться, якщо ви допоможете птиці вибратися з димової або вентиляційної труби, і вона, ціла і неушкоджена, упорхнёт на волю. Відомі цілком реальні випадки, коли птах забивалася в димову трубу заміського будинку і, одночасно з цим, господар дізнавався про хвороби когось із близьких. Якщо птаху вдавалося вибратися з димоходу, або їй допомагали, близька людина йшов на поправку. А в разі, якщо господарі навіть не робили спроб допомогти пернатому суті, з людиною теж траплялося лихо. Залишається тільки гадати, для чого нам надсилаються такі ситуації. Можливо, це перевірка на нашу людяність по відношенню до тих, хто слабший за нас.
  • Але ж бувало й так, що голуб залітав у квартиру і сидів у ванній. Прикмета явно незвичайна. Спробуємо теж звернутися до сільських тлумаченням. Якщо голуб залітав в баню або передбанник, люди вважали це знаком побоюватися води. Чи то повені боятися, чи то в річці бездомних тварин.
  • Народна мудрість і для автомобіля знайшла пояснення. Влетіла в салон птах – це, само собою, попередження про те, що сьогодні потрібно бути набагато уважніше на дорозі, ніж зазвичай. Про всяк випадок скажіть: «Як влетів, так і вилетів», і по можливості займіться освяченням машини. А ось якщо водій або пасажир – самотня дівчина, то голуб повідомляє їй про швидке знайомство з чоловіком тієї ж масті, що була птах. Причому, у нього буде своя машина. Звучить трохи наївно, але таке тлумачення підтверджувалося багато разів!
  • Трапляється, що голуб не тільки відвідав ваше житло, але і залишив свій послід, наприклад, на килимі. Не поспішайте виливати на нього свій гнів, це пряма вказівка на велике багатство. Про це ж говорить прикмета, якщо птах принесла щось в дзьобі – листик, гілочку, все одно, що саме.
  • Якщо він потрапив до вас через вікно кухні – вас чекає дуже тепла і щасливе сімейне життя.

Що робити в разі поганого передбачення

golub zaletel v okno dom ili kvartiru primeta 750db42 Голуб залетів у вікно, будинок або квартиру: прикмета Що робити, якщо голуб залетів у вікно, і прикмета погана, що обіцяє вам проблеми і хвороби? Для таких випадків існує обережний змову, який звучить так:

«Матінка Богородиця рано вставала,
Молитву про Своєму Синові Христі читала:
«Будь Ти, мій коханий Синку,
Під поглядом Всевишнього Творця, Твого Бога Отця,
Усюди врятований, захищений,
Від будь-якого лиха до відомого часу оборонён ».
Ангели молитву почули,
Господу Богу все слова її передали.
Так би і мені, Божій рабі (ім'я),
Цю милість пізнати,
Щоб біди в своєму будинку уникнути.
Господи, благослови, Свята Трійця, допоможи!
В ім'я Отця і Сина і Святого Духа.
Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь ».

Є ще така приказка, її говорять про всяк випадок, навіть якщо прилетів до вас голубок – білий:

«Лети, біда, легким пір'їнкою
Від мого оконишка,
Від мого порога подалі на дорогу.
Ключ, замок, мову.
Амінь. Амінь. Амінь ».

Найпоширеніший спосіб – це взяти з дому хліб або булку, все одно, і покришити пташкам, які гуляють біля церкви. При цьому сказати: «Біда, відкуп візьми, по п'ятах за нами не ходи, нікого не чіпай, йди своєю дорогою».

Також постарайтеся погодувати незваного гостя, насипавши йому крихт. Це дозволить в якомусь сенсі відкупитися від недоброї прикмети. Деякі вважають, що місце, де сидів пернатий, потрібно після присипати сіллю. А якщо ви людина недовірливий, і побоюєтеся поганих прикмет, радимо повісити на вікно з боку вулиці горобинову гроно – вона вважається оберегом від поганих звісток.

Одне можна сказати напевно: як би не налякав вас голуб, допоможіть йому вибратися на волю і не заподіювати шкоду беззахисною птиці. У людей існує безліч забобонів щодо голубів: нібито вони переносять будь-яку заразу, а також віщують чиюсь смерть. Не варто вірити всьому, що говорять. Краще дійсно пошукати достовірну інформацію, що ви і зробили, прочитавши нашу статтю. Звичайно, якщо голуби регулярно залітають в ваш будинок – обов'язково зверніться до фахівця. Або до екстрасенса, або до батюшки, щоб він освятив вашу квартиру.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради