Драцена: прикмети і забобони для дому, чи можна ставити в спальні, вплив на людину

Драцена має важливе значення для дому. Дивовижні властивості рослини не тільки допоможуть знайти міцне здоров’я, але й притягнутий благополуччя у багатьох сферах.

31671d2d1a66f705550940862e82586f Драцена: прикмети і забобони для дому, чи можна ставити в спальні, вплив на людину

Чи можна тримати вдома

Будь-яка рослина в будинку сприятливо впливає на повітря. Драцена видаляє такі речовини як аміак, формальдегід, ксилол. Рослина принесе користь тим, у кого в будинку постелений ламінат або лінолеум, а меблі мають деталі з ДСП.

Також драконів квітка поглинає патогенні мікроорганізми. У період літнього зростання драцена синтезує антибактеріальні компоненти, які прискорюють загоєння ранок на тілі людини. Поширена думка, що кімнатна пальма покращує стан зубів та опорно-рухової системи.

З точки зору впливу на організм і здоров’я, драцену заводити корисно – квітка дивно впливає на людину.

Вплив на відносини, сім’ю, дім і кар’єру

Найпоширеніша прикмета, пов’язана з драценою – багатство. Вважається, що поява драконячого квітки в будинку може привернути матеріальне благополуччя.

Доброго власнику драцена обов’язково принесе в дім просте людське щастя і допоможе зустріти любов. Сімейним парам також слід обзавестися пальмою – вона підкаже, як придбати і зберегти гармонію у відносинах.

Для очищення від негативної енергетики краще всього придбати сорт, про який відомо безліч прикмет — це драцена маргіната.

03abe805459248a999513f79071efd12 Драцена: прикмети і забобони для дому, чи можна ставити в спальні, вплив на людину

Знаючі люди кажуть, що по зовнішньому вигляду і поведінки квітки можна зробити висновок про проживаючих у квартирі людей:

 • Якщо листя драконове квітки почали сохнути, опадати, та й в принципі рослина виглядає хворобливо, значить, поруч є людина, від якого йде погана енергетика.
 • Якщо в гостях виявився не дуже хороша людина, драцена ніби відвертається від нього, нахиляється в протилежну сторону. З такими людьми слід бути обережними.
 • Якщо пальма зацвіте – варто чекати швидкої радості, а ось загибель рослини – дуже погана прикмета. Вона символізує швидку смерть когось з родини, або крах в матеріальній сфері, хворобах і інших значних неприємностей.

Квітка на любов

Незвичайне рослина приваблює тільки сприятливі зміни. Якщо власник доглядає за пальмою, то можна з упевненістю сказати, що подяка не змусить себе чекати.

Особливо це стосується самотніх молодих людей і дівчат – опинившись у будинку самотньої людини, рослина буде притягувати його другу половину, а після зустрічі допоможе знайти і зберегти сімейне щастя. Ось чому незаміжнім корисно буде звернути увагу на це марновірство і обзавестися кімнатним улюбленцем.

Після зустрічі з коханою людиною необхідно пильно стежити за поведінкою листя квітки. Їх стан відображає атмосферу і характеризує протягом відносин.

При виборі кімнати слід пам’ятати, що рослині важливо взаємодіяти з енергетикою власника, тому квітку можна поставити в спальні.

Драцена і феншуй

Феншуй відводить важливе значення ролі драконове квітки в будинку. У фэншуе надають особливого значення «бамбуку щастя» — сандере, одному з видів драцени. Кажуть, що такий квітка відганяє злих духів і найкраще відвести йому місце біля самого входу в будинок.

Особливу увагу слід приділити кількості стебел рослини. Вважається, що саме їх число може привернути матеріальне благополуччя, щастя і любов.

 • 3 стебла напевно привернуть у дім щастя;
 • 5 стебел обіцяють матеріальне благополуччя і успіх у справах, пов’язаних з фінансами;
 • 7 стебел поправлять здоров’я і відлякають хвороби;
 • 9 стебел допоможуть налагодити справи на роботі і притягнуть удачу в справах амурних;
 • 21 стебло – це найсприятливіший кількість, така рослина захистить власника від чужого впливу, забезпечить успіхи на роботі і вдома, допоможе підтримувати здоров’я.

Рослина-миротворець

У народі пальм називають миротворцем – люди помічають, що сімейні сварки стають набагато м’якше, а батьки і діти знаходять спільну мову. До того ж, квітка сприятливо впливає на енергетику будинку, допомагає розслабитися.

2ce4c28151521eac783817da2b480618 Драцена: прикмети і забобони для дому, чи можна ставити в спальні, вплив на людину

Домашні квіти і рослини приносять радість, покращують настрій, нормалізують енергетику людини. Зелений колір сприяє заспокоєння, розслаблення, заспокоєння, позбавленню від похмурих думок.

Для того, щоб в будинку оселився мир і спокій, слід купувати деремская драцену.

Придбання впевненості та кар’єрне зростання

Нерішучі і скромні власники драконки після появи в будинку рослини стануть більш впевненими в своїх силах. Такі люди зможуть приймати серйозні рішення без страху, а в розмовах особистість стане більш красномовним і переконливим.

Стовбур драцени символізує силу і енергію, тому квітка буде корисний тим, хто хоче просуватися по кар’єрних сходах.

Прикмети і забобони про драконовом квітці

Кожен, хто вирощує драцену, напевно чув безліч прикмет. Ось деякі з них:

 • квітка поглинає негативну енергію і дарує позитивну;
 • у найважчий період життя рослина не дасть збитися з правильного шляху;
 • драконка прожене невдачі і допоможе вирішити проблеми;
 • дотик до листочків допоможе скинути з серця тяжкий вантаж і пережити період занепаду сил;
 • якщо драцена цвіте, це обіцяє власникові небувалий успіх;
 • рослина врівноважує характер.

Немає прикмет, які вказували б на те, що тримати драцену в будинку – це погано.

Можна дарувати драцену

У Китаї рослина все ще дарують молодятам, там вважається, тримати драцену будинку – до великого щастя. Люди вірять, що драконка приваблює в будинку до одиноким любов, а сімейним парам допомагає знайти гармонію.

У будь-якому випадку, рослина сприятливо впливає на здоров’я та життєвий шлях в цілому, тому квітка стане прекрасним подарунком.

Прикмети про цвітіння рослини

Оскільки цвітіння пальми будинку – явище вкрай рідкісне, з ним теж зв’язуються прикмети та повір’я.

Найчастіше драцена цвітіння відбувається перед зльотом в матеріальній сфері або раптового підвищення. Для тих, хто любить купувати лотерейні квитки або грати в азартні ігри це ніби знак долі – скоро крупно пощастить.

З драценою пов’язані багато прикмети і забобони. Більшість з них можна сміливо відносити до приємних подій. Але завжди слід пам’ятати, що рослина потребує догляду, і драцена принесе власнику зміни тільки якщо буде отримувати достатню турботу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради