До чого свербить пупок — прикмети по днях тижня для дівчат, жінок і чоловіків

Якщо ви хочете дізнатися, до чого свербить пупок, то потрібно прислухатися до забобонів, які протягом багатьох років захищали людей від бід і неприємних пригод. Ще в минулому столітті наші предки вірили в те, що кожна частина тіла за щось відповідає і зміни, пов’язані з нею, відбуваються неспроста.

2fe06a0e3ae37f7d22a02fa34c6120e0 До чого свербить пупок — прикмети по днях тижня для дівчат, жінок і чоловіків

До чого свербить пупок

Фахівці твердять, що така подія відбувається як провісник яскравих і несподіваних емоцій, які можуть бути позитивними і негативними. Значення прикмети може змінюватися у відповідності з днем тижня:

  • понеділок – до зустрічі коханого;
  • вівторок – до приємного знайомства;
  • середа – до бурхливого роману;
  • четвер – до смерті близького родича;
  • п’ятниця – до успішного справі;
  • субота – до приємної події;
  • неділя – до несподіваного подарунку.

Якщо свербіж з’являється прямо біля пупа, то вказує на успіх в роботі, а якщо орган свербить всередині, то ознака сприяє змінам в особистому житті або проблемами зі здоров’ям.

f0a40db23c29cab544a526c0c246cb93 До чого свербить пупок — прикмети по днях тижня для дівчат, жінок і чоловіків

Коли свербіж з’являється з лівої сторони, це означає, що ненависник поширюється чутки про вас, виставляючи не в кращому світлі перед оточуючими. Не потрібно сприймати це близько до серця, щоб уникнути стресів і конфліктів.

А коли пупок свербить праворуч, прикмета означає, що необхідно прислухатися до думки оточуючих.

Якщо свербіж з’явився внизу, це вказує на те, що родич чекає від вас дзвінка з приємною звісткою.

Якщо сверблячих ознака з’явився у літньої людини, це вказує на самотність і, можливо, скоро близькі родичі відвернуться від нього.

В давнину було повір’я, що якщо людина постійно чухає пуп, він злий, заздрісний і ненавидить, а тому зв’язуватися з ним ніхто не хотів, щоб не перетягувати на себе негативну енергетику.

Прикмети для жінок

Якщо прислухатися до слів екстрасенсів, то свербіти пупок у жінок може до вагітності, особливо коли подія повторюється три дні поспіль. А якщо такий ознака проявився у дами в положенні, то він вказує на неспокійний характер малюка. Також свербіж пупка є передвісником яскравого і значущої події, яка змінить життя дівчини.

5a0e902d98cf1d7ce24fdd2f8ca5cdbc До чого свербить пупок — прикмети по днях тижня для дівчат, жінок і чоловіків

Коли пупок свербить у незаміжньої леді – це ознака, що вона сильно сумує по колишньому коханому. А якщо дівчина заміжня, то свербіж вказує, що почуття чоловіка до неї охололи, і союз може розпастися.

Прикмети для чоловіків

Свербіж пупка у чоловіка є передвісником якнайшвидшої одруження. Але якщо хлопець у шлюбі, то ознака уособлюється з проблемами в наявних справах. Але це не привід для розпачу, потрібно взяти себе в руки і йти до поставленої мети. В деяких джерелах короста означає, що незабаром чоловіка чекає «свято живота».

Свербіж в зоні пупка може говорити про різні явища, необхідно звернути увагу в який день тижня це сталося і як часто з’являється. Не менш важливо і те, наскільки виражений свербіж, якщо він незначний, то подія станеться скоро, а якщо не припиняється протягом дня, значить, прикмета виповниться в цей же день. Але якщо це регулярне явище, краще звернутися до лікаря, так як свербіж в області пупка може бути симптомом хвороби.

pinit fg en rect red 28 До чого свербить пупок — прикмети по днях тижня для дівчат, жінок і чоловіків

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради