До чого свербить права чи ліва стопа: прикмета по днях тижня

698880b9428ac60e21a48d0e9625aca9 До чого свербить права чи ліва стопа: прикмета по днях тижня Вченим відомо, що міфи, билини, казки не народжуються на порожньому місці. Будь-яка фантастична легенда заснована на якомусь реальному подію, хоч його не завжди можна вгадати під шаром вигадки і прикрашання фактів. Це твердження справедливо і тоді, коли мова йде про забобони: народна мудрість завжди має під собою якесь спостереження, не раз перевірений багатьма поколіннями.

Наприклад, до чого свербить права ступня? Прикмета про свербіж або печіння в ногах – далеко не єдине повір’я, пов’язане з тим чи іншим станом людського тіла. На сторінках нашого порталу ви можете дізнатися, що означають палаючі щоки, чого очікувати, якщо засвербіло вухо, до яких подій слід готуватися, побачивши на лобі прищик. А сьогодні поговоримо про палінні нижніх кінцівок. Для точного тлумачення сигналів, які посилає нам тіло через ноги, необхідно враховувати локалізацію свербіння, день тижня, в який з’явився нав’язливе відчуття, а також деякі інші фактори.

До чого сверблять ноги: трактування прикмети в залежності від подробиць

Огляд складено на основі повір’їв різних народів світу. У різних культурах ставлення до людського тіла і фізіологічним проявам часом брало досить химерні форми. Особливості сприйняття зазвичай пов’язані з соціальними відносинами усередині суспільства, організацією побуту, релігійними віруваннями.

Наприклад, відповідно до християнського світогляду вся ліва половина тіла вважається нечистою або неправильною. Недарма люди плюють саме за ліве плече, намагаючись захиститися від пристріту: вважається, що зліва від людини витає нечиста сила. Отже, прикмета «свербить ліва нога» має переважно негативні трактування. Права ж сторона тіла отримала свою назву від слова «право» або «правда». Пам’ятаєте вислів «права рука», яке означає вірного, чесного і розторопного помічника? При розшифровці забобони необхідно враховувати ці нюанси, інакше результат тлумачення вийде неправильним.

Чешется права ступня: прикмета про нові починаннях

У фінно-угорських народів вважалося, що свербіж правої ступні попереджає про який з’явився в околицях стаді тварин. Це означає, що пора виходити на полювання: чоловіків чекає багата здобич. У слов’янських племен прикмета також була пов’язана з їжею, тільки наші предки говорили, що права стопа свербить до зміни погоди – незабаром можна буде вирушати на поле, займатися оранкою або жнивами.

Сучасні трактування повір’я:

  • сильні і тривалі відчуття в правій стопі означають, що настає вдалий період для здійснення вашої давньої мрії
  • якщо свербить в області пальців – чекайте гостей, візит яких вас обрадує
  • свербить склепіння стопи – до приємного сюрпризу
  • якщо у чоловіка свербить стопа, прикмета каже, що незабаром у нього з’явиться впливовий покровитель
  • тлумачення для дівчат – не відмовляйтеся від запрошення на великий захід: досить імовірно, що саме там ви зустрінете судженого
  • заміжнім або перебувають в серйозних відносинах дамам прикмета обіцяє відпустку або подорож в компанії коханого

Знавці народних повір’їв пропонують цікаву розшифровку явищу, коли свербить права п’ята. П’ятка – це частина стопи, яка найбільш щільно пов’язана з землею, тому в давнину прикмета вважалася щасливою і пророкувала багатий урожай. Сьогодні ж кажуть, що свербіж в правій п’яті обіцяє швидку прибуток.

Чешется ліва стопа

Французи з італійцями вважали, що свербіж в лівої кінцівки з’являється напередодні любовної пригоди. Пам’ятайте наше вираз «сходити наліво»? Судячи з усього, цей евфемізм виник не на порожньому місці. В Австрії і Баварії кажуть, якщо свербить ліва ступня, прикмета вірна – ти займаєшся безнадійним справою. Краще направ свої зусилля в більш перспективний русло.

Як сьогодні трактують нав’язливі відчуття в лівій стопі:

   • час від часу з’являється свербіж свідчить про те, що колеги пліткують про вас за спиною
   • засвербіли пальці лівої ноги – готуйтеся до важкої, неприємною поїздці
   • пече і свербить ближче до щиколотки – у вас є недоброзичливець чоловічої статі, який намагається зашкодити нишком
   • нестерпно свербить ступня – прикмета попереджає про те, що необхідно підвищити пильність, а також ставитися до своєї роботи з максимальною відповідальністю: не виключено, що днями ви можете зробити необачний крок, який може призвести до сумних наслідків
   • свербить НЕ підошва, а зовнішня поверхня стопи – приділіть увагу своєму здоров’ю
   • турбує п’ята – до розчарування, сумного звістки; тлумачення для вагітних жінок: у вас народиться дочка
   • пояснення для незаміжньої дівчини: ви ще нескоро підете під вінець, ваш нинішній партнер розчарує вас
   • для сімейних чоловіків і жінок прикмета пояснюється однаково: у вашої другої половинки з’явилося романтичне захоплення на стороні

А тепер розглянемо тлумачення, які враховують час появи тілесних сигналів у вигляді свербежу.

Чешется права ступня: прикмета по днях тижня

Якщо знати про те, що в різні дні печіння і свербіж віщують події, що стосуються багатьох сфер життя, то можна уникнути прийдешніх неприємностей або заздалегідь підняти собі настрій в очікуванні приємних змін.

Тлумачення прикмети з понеділка по п’ятницю:

   1. Якщо в перший день тижня засвербіла стопа, значить, вам належить складна розмова на обтяжливу для вас тему. При цьому слід пам’ятати, що подальші відносини зі співрозмовником не припиняться. Тому постарайтеся стримувати свої емоції, щоб не завдати людині образу, яку він довго не зможе забути.
   2. Почухавши стопу у вівторок, чекайте добрих звісток від людини, яка вам дорога і чия доля вам небайдужа.
   3. П’ятниця. Повір’я говорить про придбання речей, радісних візитах, випадкових, але приємних зустрічах.
   4. Якщо в четвер свербить права нога, прикмета повідомляє: важливий проект або будь-яке інше важливе справу підходить до завершальної стадії, причому завершення клопоту буде благополучним. Навіть найскладніші проблеми будуть вирішені таким чином, що всі зацікавлені сторони залишаться задоволені.
   5. Середа. Сьогодні краще не вступати в суперечки, не вплутуватися в конфлікти, не давати волі емоціям. Зайва запальність може зашкодити вашій репутації, а відновити добрі відносини з опонентом буде нелегко.
   6. Стопа засвербіла в суботу? Присвятіть цей день завершення невирішених справ. Якщо відкладіть сьогоднішні турботи на потім, то пізніше виявите, що вам катастрофічно не вистачає часу для вирішення поточних завдань.
   7. Якщо свербіж дався взнаки недільним днем, значить, майбутній тиждень обіцяє бути нелегким. Постарайтеся як слід відпочити і набратися сил перед настанням суворих буднів.

Сверблячка в лівій стопі : розшифровка по днях тижня

Тепер давайте дізнаємося, чого очікувати від життя, якщо свербяще відчуття з’явилися в лівої кінцівки:

   1. Понеділок. Повір’я говорить про далекій дорозі. Швидше за все це буде поїздка, викликана малоприємними, але непереборними обставинами.
   2. У вівторок зудить підошва – це знак майбутнього веселощів. Вас чекає відпочинок, приємне спілкування з друзями, розваги. Якщо молода дівчина відчуває печіння стопи у вівторок, значить, скоро її запросять на романтичне побачення.
   3. П’ятниця. Сьогодні необхідно проявити особливу стриманість в своїх висловлюваннях. Необережне слово може спровокувати тривалий конфлікт, який матиме незворотні наслідки.
   4. Якщо в четвер свербить ліва нога, прикмета, чекайте візитерів. Можливо, гості будуть непроханими, однак навряд чи вас сильно засмутить раптова зміна планів: до вас прийдуть люди, яких ви любите і поважаєте.
   5. По п’ятницях печіння в лівій стопі віщує грандіозний скандал зі своєю другою половиною. Образившись на кохану людину, постарайтеся не приймати кардинальних рішень, продиктованих емоціями, інакше ризикуєте втратити партнера. А вже якщо нога засвербіла в п’ятницю тринадцятого числа, то біди не уникнути. Відмовтеся від поїздок за кермом, відвідування не благополучних районів, а будь-яка важлива починання відкладіть хоча б на добу.
   6. У суботу бажання почухати ногу застерігає про небажаність зустрічей або походів в гості. Сьогодні дуже великий ризик посваритися з важливим для вас людиною і надовго зіпсувати відносини через дрібницю.
   7. У неділю стопа свербить перед діловою поїздкою, що стосується вирішення робочих або сімейних питань.

Отже, якщо свербить нога – це прикмета неоднозначна. Наприклад, в жінки індійського субконтиненту впевнені, що свербіж ступні незаперечно свідчить про зраду чоловіка. Іранці і турки вважають будь печіння в підошвах поганим знаком: мабуть, позначається давня традиція карати недбайливих учнів ударами палиці по п’ятах. Давньоруські ж традиції стверджують, що, якщо стопи сверблять, значить, що насувається біда обійде стороною. Тому, трактуючи це повір’я, необхідно звертати увагу на всі значущі деталі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради