До чого свербить права чи ліва рука (долоню), кулак: вранці або ввечері – прикмета по днях тижня для дівчат і чоловіків

d6e6c2d437021539527104ffcc961962 До чого свербить права чи ліва рука (долоню), кулак: вранці або ввечері – прикмета по днях тижня для дівчат і чоловіків

Одна з найвідоміших прийме, це коли рука свербить. Але, якщо всі знають, до чого свербить ліва долоня (до грошей), то з правого не так однозначно. Щоб визначити, до чого може свербіти права рука, зверніть увагу на день тижня і час доби і, навіть на статеву приналежність.

До чого свербить права рука або долонька?

Згідно приймете, ліва рука відповідає за грошові потоки, а права за накопичення енергії. Ось чому кажуть, що якщо свербить ліва рука-до грошей, а права – до бійки. Правда, іноді фахівці розходяться в думках.

Езотерики склали ряд прикмет, які означають ті чи інші події, якщо права рука засвербіла:

 • Свербіж правої руки говорить про те, що людина довго стримував негативні або позитивні емоції, які тепер шукають розрядки. Можливо, що в недавньому часі сталася сварка або конфлікт, які не дають спокою. А може бути, з-за обставин, що склалися, довелося приймати рішення, яке не задовольняє. У цьому випадку загляньте в себе і проаналізуйте емоційний стан, в іншому випадку чекає емоційний зрив або нервове виснаження.
 • Найближчим часом доведеться приймати важливе рішення або ж життя зробить крутий поворот. На Сході вважається, що коли свербить долоня на правій руці, то у людини скупчилися сили, щоб взятися за нову справу і подолати перешкоди.
 • Поширених пояснень свербежу руки – зустрічі зі знайомим. Це буде старий друг, діловий партнер, а, може, і недоброзичливець або майбутня друга половинка.
 • Свербіж правої руки попереджає про раптовій появі далеких родичів. І не факт, що така зустріч принесе радісні емоції.
 • Права сторона також як ліва відповідає за грошові потоки. Але на відміну від лівої руки, щоб отримати гроші, доведеться докласти зусиль. Щоб поліпшити своє фінансове становище, рекомендуємо ознайомитися з прикметами про гроші.
 • Легка лоскіт руки свідчить про те, що незабаром доведеться прийняти рішення, яке змінить долю. Причому це стосується як кар’єри, так і особистого життя. Тому в цей період рекомендується зібрати сили і згадати амбіції.
 • Поколювання кисті або правої долоні служить сигналом про емоційної напруженості. Такій людині варто шукати розрядки, так як гнів вже готовий виплеснутися назовні, а це загрожує загостренням відносин з оточуючими.

Якщо свербіж застав вранці, то незабаром чекайте незапланованих фінансів, ввечері – до зустрічі зі спорідненою душею. Коли ж свербіж виникає раптово і сильно турбує, то це попереджає про небезпеку. Відкладіть усі ризиковані зустрічі та поїздки.

f288b0d35b9be12fcba876b388912e51 До чого свербить права чи ліва рука (долоню), кулак: вранці або ввечері – прикмета по днях тижня для дівчат і чоловіків

До чого свербить ліва рука або долонька?

Є відома прикмета: якщо свербить ліва рука, то це до грошей. Якщо засвербіла ліва долоня, то це необов’язково свідчить про збільшення фінансової. Справа в тому, що ліва рука відповідає як за що надходять грошові потоки, так і за розтрати. Можливо, незабаром доведеться не отримувати, а віддавати гроші.

Знаючи, до чого можуть свербіти долоньки, можна правильно розпланувати бюджет. Нижче наведено кілька порад, які допомагають залучити гроші або усунути розтрати.

 • Якщо несподівано починає свербіти ліва долоня, то нею труть про нижню частину столу зі словами: «Гроші візьму, до столу приберу». Тильною стороною руки погладьте щось червоне, примовляючи: «Тру руку об червоне, щоб свербіло не марно».
 • Коли свербить ребро лівої руки, то варто готуватися до того, що хоч «подарунок» і очікується, але щоб його отримати, доведеться серйозно постаратися.
 • Якщо сверблять пальці на лівій руці — прибуток прийде лише після важких переговорів.

c158ce00d9bfa849e321958d1dfc8d4a До чого свербить права чи ліва рука (долоню), кулак: вранці або ввечері – прикмета по днях тижня для дівчат і чоловіків

Все-таки прийнято вважати, що ліва сторона означає прибуток. Наведемо рекомендації, які дозволять вплинути на суму прибутку:

 • при перших відчуття свербежу візьміть в ліву руку велику суму (або купюри великого номіналу) і потримайте близько хвилини;
 • ліва рука щільно стискається в кулак, а правою обхватывается зверху. Уявіть, що в руках міцно тримається багатство.

Для тих, хто переживає, що гроші доведеться не брати, а віддавати також існує спосіб – свербіння долоню підставляють під струменіє холодну воду. Рекомендуємо прочитати статтю, в якій розповідали, чому ввечері не можна давати гроші в руки.

Прикмета по днях тижня

Щоб зрозуміти до чого свербить права чи ліва долоня, зверніть увагу на день тижня.

Понеділок

Незважаючи на те що цей день вважається важким для починань, прибуток можна отримати легко. Але ці фінанси не підходять для вкладень, витратьте на себе.
Якщо в понеділок свербить права долонька:

 • у чоловіка – несподівана знахідка або премія;
 • у жінки – премія або виграш у лотерею.

Але такі гроші рекомендується відразу витратити. А також ця прикмета говорить про швидкої зустрічі з родичем, другом або іншому.

8c4ada904103ef01290f1c02b8a40bd7 До чого свербить права чи ліва рука (долоню), кулак: вранці або ввечері – прикмета по днях тижня для дівчат і чоловіків

Вівторок

Якщо у вівторок свербить рука, то це обіцяє повернення старого боргу у вигляді грошей або у вигляді зобов’язання або обіцянки.

 • У чоловіків свербіж лівої руки говорити про те, що незабаром відбудеться зустріч з давнім знайомим, який віддасть борг. Але ці гроші варто витратити на сім’ю. Це дозволить активізувати грошові потоки.
 • Для жінок повернення боргу відбудеться в момент, коли вона буде мати потребу в грошах.

Середа

Цей день вважається важким в емоційному плані. Це стосується не тільки настрою, але і фінансів. Навіть якщо раптово вони й з’являються, то краще їх пожертвувати на благодійність. У зворотному випадку, є ризик, що вони обернуться проблемами. Деякі вважають, що такий свербіж попереджає про великих грошових витрат.

У середу рука свербить і до несподіваного подарунку у вигляді фінансів. Їх краще витратити на благоустрій або ремонт будинку. А також долонька пророкує про романтичної зустрічі або знайомстві з потенційним партнером.

1c12d08fd325ede0266a1a094c8255ab До чого свербить права чи ліва рука (долоню), кулак: вранці або ввечері – прикмета по днях тижня для дівчат і чоловіків

Четвер

У четвер не варто планувати жодних серйозних зустрічей і договорів, так як свербіж в долонях цього дня сигналізує про скандали і сварки. Тому домовитися буде нелегко.

Для жінок у цей день прикмета пророкує швидку зустріч з коханою людиною. Але існує ризик, що друзі все зіпсують. Тому, якщо партнер проявив ініціативу, то краще перенести побачення і зустрінеться з ним в інший день.

П’ятниця

В цей день права рука свербить до несподіваного подарунку або можливості реалізувати мету. Очікуйте приємного збігу обставин для себе.

 • Для чоловіків долоню в п’ятницю свербить до знахідку у вигляді великої суми. Але, головне, їх вигідно вкласти.
 • А ось для жінок це обіцяє зустріч з колишнім партнером, яка закінчиться рандеву. Якщо ж згадувати про минуле не хочеться, то найближчим часом уникайте тих місць, де раніше спільно з ним проводили час.

808cd7645ee633bf2a772364ea53c0b8 До чого свербить права чи ліва рука (долоню), кулак: вранці або ввечері – прикмета по днях тижня для дівчат і чоловіків

Субота

Лоскіт у долоні у цей день передбачає просування в кар’єрі. Можливо, незабаром відбудеться операція, або яка принесе дохід, або забезпечить надбавку до заробітної плати.

А також свербіж в долоні в суботу знаменує нові знайомства, які допоможуть налагодити особисте життя. Тому від запрошень на вечірки не варто відмовлятися.

Неділя

До чого ж може свербіти права долоня в неділю, крім як, до хороших новин – запрошення на вечірку або корпоратив. На такому заході легко завести нові знайомства, які в майбутньому принесуть значну вигоду.

Для чоловіків, як і для жінок, прикмета цього дня означає подарунок, який вирішить долю. А також відбудеться зустріч або знайомство з впливовою персоною.

254a110c472ad41aab12643d23edcec5 До чого свербить права чи ліва рука (долоню), кулак: вранці або ввечері – прикмета по днях тижня для дівчат і чоловіків

Ранок або вечір?

Цікаві не тільки прикмети по днях тижня і те, до чого вони призведуть, коли сверблять долоні. Час дня також вносить нюанси тлумачення.

Якщо відчуття виникло вранці, то це провісник важливої зустрічі, причому в цей же день. Для ділових зборів варто підготуватися як з зовнішньої сторони, так і за знаннями.

У випадку неприємних переговорів можна не боятися відстоювати точку зору – оточуючі будуть уважно слухати і підтримувати авторитетність висловлювань. У цей день можна не бояться витрачати гроші – вони швидко повернутися, та й самі покупки принесуть радість.

Вечірній свербіж попереджає про відповідальність. На наступний день відбудеться зустріч, знайомство, на якій потрібно прийняти рішення, яке серйозно позначитися на подальшій долі.

Якщо до такого повороту подій ще не готові, то постарайтеся не чесати долоню, а стиснути в кулак і поцілувати. Коли це не допомагає і свербіж не припиняється, то подряпайте це місце по напрямку до себе.

efa53deb223d271210785b2c3c2893c0 До чого свербить права чи ліва рука (долоню), кулак: вранці або ввечері – прикмета по днях тижня для дівчат і чоловіків

Тлумачення прикмети для жінок

Жінки тонко відчувають навколишній світ, і це впливає на те, до чого може у неї свербіти ліва або права долонька.

Жінки дуже чутливі, тому для них прикмети набувають емоційне забарвлення. Тому велика їх частина зачіпає взаємини з протилежною статтю. Але тим не менш ліва долоня більше символізує фінансові потоки.

Хоча, раніше вважалося, що це близькій до заміжжя. Але, якщо ж немає постійного партнера, то це свідчить про швидкої зустрічі з другою половинкою.

І також варто сказати про ліктях, адже вони продовження руки. Якщо відчуття торкнулися лівий лікоть, то це передбачає сімейні конфлікти незабаром, а от якщо правий – то до фізичних розборок. Докладно про свербіж ліктів розказано в цій статті.

Якщо свербить ліва долоня, то жінка повинна зробити вибір сама, і вибрати для неї важливіше – фінанси або наречений.

bae28d1aad5b3ac9366a638e35e991b4 До чого свербить права чи ліва рука (долоню), кулак: вранці або ввечері – прикмета по днях тижня для дівчат і чоловіків

Тлумачення прикмети для чоловіків

Ліва долоня у чоловіка відповідає за прибуток. Раніше вважали, що ця рука віщує хороший врожай, улов іл полювання. А так як за видобуток виручали гроші, то сьогодні, свербіння в лівій долоні однозначно обіцяє прибуток.

А також це сигнал про те, що найближча операція закінчиться успішно. Тому, якщо плануються переговори, які мають складні питання, то їх краще призначати відразу ж, як з’явилося свербіння в лівій руці.

А от права рука знаменує швидку зустріч з дівчиною, яка буде господинею в домі. Можливо, незабаром відбудеться доленосна зустріч.

Для чоловіків існує ще одне тлумачення прикмети — до чого сверблять пальці на лівій руці:

 • великий – скоро фортуна посміхнеться;
 • вказівний – просування по кар’єрних сходах або керівництво помітить вас, як відмінного працівника;
 • середній – підвищення зарплати або несподіване спадок;
 • безіменний – знайомство з потенційною коханої (детальніше про свербіж безіменного пальця читайте за посиланням);
 • мізинець – скоро виникнуть проблеми, які доведеться довго вирішувати.

Іноді разом з долонею ще й свербить і ребро. Це говорить про те, що незабаром буде піднесений подарунок, але далеко не з благими намірами.

586ca1b6b14a0ad82d57926dfce6a047 До чого свербить права чи ліва рука (долоню), кулак: вранці або ввечері – прикмета по днях тижня для дівчат і чоловіків

Сверблять кулаки

Кажуть, що якщо сверблять кулаки, то це до бійки. Звичайно, мова йде не стільки про фізичної агресії, скільки про швидке конфлікті.

Таке відчуття каже, що в людині накопичилося багато агресії, яка шукає вихід. Тому постарайтеся уникати конфліктних і провокаційних ситуацій, інакше вони закінчаться серйозною бійкою.

Обидві сверблять руки чи долоні одночасно

Езотерики стверджують, що якщо кисті зачесалися одночасно, то «хороша» рука нейтралізує ознаку «поганий» руки. Ну а якщо знак позитивний від обох рук, то символи тільки збільшать силу в два рази.

Якщо ж тлумачення прикмети не влаштовує, то її можна «знешкодити»:

 • викупайте руки в крижаній воді – витирати не можна, нехай висохнуть самі, пальці стиснути в кулаки ні в якому разі не можна;
 • щоб від лівої руки приходило тільки хороше, потрібно в момент свербежу почухувати її тільки по відношенню до себе – від пальців до зап’ястя;

Якщо передбачення добре, то потрібно долоню стиснути в кулак і засунути в кишеню чи під пахву. Бажано завжди з собою мати червону річ або предмет, щоб у потрібний момент зуміти почухати про річ рукою і закріпити успіх. Ще одним варіантом утримати хороший сигнал — поцілуйте долоню і погладити нею маківку.

Якщо обидві сверблять руки, то доля дає знак. Якщо терпіти немає сил, то обов’язково прислухайтеся до долонь і підготуйтеся до майбутніх подій або важкого життєвого вибору.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради