До чого свербить мізинець на правій, лівій руці – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Зрозуміти мову тіла можна за допомогою забобонів або передбачень. Стародавні тлумачення визначають свербіж пальця як знак про майбутню подію. Від того, на якій руці свербить палець, залежить трактування доленосного знака – це буде передвісником хорошого події чи означає швидке поява неприємностей.

cda9c8942bc3195a74120496c6cdcd94 До чого свербить мізинець на правій, лівій руці – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

До чого на правій руці свербить мізинець

Якщо свербить мізинець на правій руці, прикмета трактується як поява життєвих змін або очікуваних приємних звісток. Для чоловіків прикмета означає швидке службове просування або фінансове заохочення. Незаміжні дівчата, у яких свербить мізинець на правій руці, можуть очікувати визнання в любові – суджений зважиться на весілля або запросить на побачення.

Якщо свербить мізинець у заміжніх дівчат – це сигнал швидкої зустрічі з людиною, недоброзичливість якого обернеться серйозними неприємностями.

Інша давня прикмета про свербінні пальця на правій руці говорить про ненавмисної радості. Це можуть бути хороші оцінки дитини в школі або несподіваний подарунок від коханої людини.

Прикмета, коли свербить правий мізинець, часто не уточнює яка подія передує ознаці – хороше чи погане. Тому, щоб запобігти можливу невдачу, за стародавнім звичаєм – одягніть на мізинець золоте кільце, і носіть прикраса, поки палець не перестане свербіти.

9a92b8588e726c667144eb44943b36a2 До чого свербить мізинець на правій, лівій руці – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Свербить на лівій руці

Коли свербить мізинець на лівій руці – ця прикмета віщує недобрий знак. Поява невдач в житті людини буде раптовим.

Негативний вплив прикмети можна запобігти. За стародавнім повір’ям, силу негативного пророкування долі прибирає холодна вода. Намочіть руки святою водою і уявіть як з водою «йдуть» прийдешні неприємності. Одночасно з ритуалом прочитайте три рази молитву «Отче наш».

Обряд не прибирає доленосні ситуації, і те, що має статися – станеться. Але вплив негативної енергії, явищем якої стане неприємна ситуація, значно зменшиться.

Прикмета про свербінні лівого мізинця – це попередження про зміну своєї поведінки. Перегляньте життєві позиції, можливо, джерелом негативу є ви.

ee22a35ca0c43da3b1cbdb78fded5858 До чого свербить мізинець на правій, лівій руці – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Значення свербіння в різних зонах пальця

Правильне тлумачення значення свербежу мізинця залежить від того, в якій області пальця відчувається свербіж.

 • свербить кінчик пальця – чекайте знайомства з людиною, який згодом стане хорошим другом;
 • свербить основу пальця – до швидкого романтичного побачення;
 • відстань між мізинцем і іншим пальцем – прикмета передбачає фінансову удачу, можливо, навіть несподіваного отримання спадку або великої суми.

Значення свербежу мізинця по днях тижня

Розшифровка значення прикмети залежить і від того, в який день тижня свербить палець.

 • Понеділок – чекайте хороших оцінок від дитини або радісної новини зі школи. Можливо заохочення керівництва на роботі.
 • Вівторок – будьте поблажливі до чужих помилок. Надмірна критика загрожує робітникам конфліктом, який переростає в суперництво.
 • Середа – прикмета пророкує домашній відпочинок в колі сім’ї. Якщо близькі попросять допомоги, не відмовляйте.
 • Четвер – допомогти колезі в роботі, і отримаєте союзника. Будьте обережні з грошима, є ризик несподіваного і непотрібної покупки.
 • П’ятниця – чекає приємний відпочинок в колі близьких і друзів, або ділова поїздка, обіцяє взаємовигідне співробітництво.
 • Субота – ознака вказує на необхідність пожертвувати своїми інтересами заради інтересів інших.
 • Неділя – марні плітки зіпсують кар’єру, в колі близьких є заздрісник.
 • Доленосні знаки, що передаються згори, ігнорувати небажано. Сигнали спеціально надсилаються заздалегідь, щоб дати час і можливість змінити долю на краще.

  pinit fg en rect red 28 До чого свербить мізинець на правій, лівій руці – народні прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради