До чого свербить ліва долоня: по днях тижня, у жінок, у чоловіків

61e7eb1deeac5a0bc40818f526274f1f До чого свербить ліва долоня: по днях тижня, у жінок, у чоловіківПрикмети – це дивовижне культурне явище, поширене в усьому світі, але при цьому до цих пір не отримало будь-якого наукового пояснення. Проте люди тисячоліттями користуються значенням прийме для передбачення подій недалекого майбутнього. Наприклад, всім відомо: якщо свербить ліва долоня – прикмета обіцяє одержання грошей. Однак в колишні часи до забобонів не відносилися так легковажно. Традиційні методи тлумачення враховують стать людини, день тижня, локалізацію сверблячки на руці.

В окремих випадках варто взяти до уваги навіть поєднання кількох прийме. Наприклад, якщо разом з лівою рукою засвербіла стопа, можливо, незабаром ви отримаєте приємну звістку від близької людини, що стосується ваших фінансових справ. А якщо разом з сверблячкою долоні горять щоки, не виключено, що це ваш улюблений прямо зараз вибирає для вас подарунок.

Чешется ліва долоня: прикмета про гроші і не тільки

Основне значення прикмети – прибуток . Але чому тлумачення саме про лівій руці? Вважається, що права сторона тіла людини – віддає, а лівої ми приймаємо те, що дає світ, в тому числі і гроші. Отже, для лівшів, у яких права рука не є провідною, тлумачення забобони змінюється на протилежне.

2cd417cbe2f21cd8517ba0c06eec14a6 До чого свербить ліва долоня: по днях тижня, у жінок, у чоловіків

Якщо ви засмучені великими витратами або, навпаки, не можете собі дозволити якусь покупку через невисокі доходів, то свербіж в лівій долоні – це добрий знак. Скоро ви отримаєте можливість хоча б частково вирішити свої фінансові питання. Гроші можуть надійти з самих різних джерел: повернення боргу; премія, на яку у вас не було причин сподіватися; цінна знахідка; грошова подяку від знайомої людини, якій ви допомогли і т. д.

На якій ділянці кисті з'явився свербіж

Якщо свербить ліва долоня, до чого це у жінок або чоловіків? Чи має значення вік людини? Так, нюанси тлумачення змінюються в залежності від багатьох факторів. Вік людини і місце виникнення свербежу мають не останнє значення для розшифровки прикмети:

  1. Чешется вся долоня. Несподіване надходження легких грошей: премія, неждана спадок, презент, піднесений без приводу.
  2. Сверблячка зосередився на лінії життя. Отримавши подарунок, пам'ятайте, що він зроблений корисливим людиною. Прийнявши цей дар, ви будете змушені розрахуватися за нього своїм часом, силами або іншими ресурсами, які знадобляться дарувальнику.
  3. Запястье. Вас чекає обмеження в діях або пересуванні: попадете на лікарняне ліжко, хтось заборонить вам діяти так, як вважаєте правильним, за вами будуть спостерігати, контролюючи кожен крок і т. П.
  4. Тильна сторона кисті. Слід перевірити своє здоров'я, зайнятися зміцненням імунітету.
  5. До чого свербить ліва рука: прикмети говорять, що свербіж між пальцями символізує неприємні звістки. Постарайтеся не вступати в конфлікти, не з'ясовувати стосунки. Піддавшись на провокацію, ви незабаром дізнаєтеся, що сварка має прикрі наслідки.
  6. зачесане ребро долоні. Молодих людей чекає приємна покупка. Не варто шкодувати про витрачені гроші, вони незабаром повернуться. Людей похилого віку прикмета попереджає про погіршення погоди.

Не менш важливе значення надають відчуттям, що виникли в пальцях. Якщо засвербів мізинець, слід очікувати приємних новин. Безіменний означає винагороду за працю. Якщо свербить середній палець, можна розраховувати на отримання серйозної суми. Сверблячка вказівного пальця віщує добре оплачувану замовлення або вигідну домовленість. Засвербів великий палець – отримаєте в подарунок ювелірний виріб.

Якщо сверблять одночасно права і ліва долоні, значить, вам має бути зустріч з людиною, яка допоможе поліпшити ваше матеріальне становище. А для тих, у кого все фінансові питання перебувають під контролем, прикмета означає швидку розлуку. Або близька людина терміново поїде у відрядження, або бажані гості покинуть ваш будинок раніше запланованого часу.

Що означає довгий сильний свербіж в долоні? Це може передвіщати швидкий від'їзд у справах, швидше за все, пов'язаних з фінансовими питаннями.

Свербить ліва долоня: прикмета для жінок і чоловіків

Основні трактування цього марновірства говорять про фінансові надходження і знайомстві з чоловіком. Як розібратися, яку трактування застосовувати? Якщо у дівчини є молода людина, то потрібно очікувати прибутку. А ось самотньої жінки свербіж в лівій долоні віщує приємну зустріч.

Коли ліва долоня свербить у чоловіків, прикмета розшифровується як вказівку на грошові надходження. Причому швидше за все, це не буде разовим вливанням в бюджет. Цілком ймовірно, що мова йде про підвищення на посаді або невеликий, але постійної надбавку до зарплати. Також не можна скидати з рахунків і іншу ймовірність: вам можуть запропонувати участь в перспективному проекті.

Крім того, загальне тлумачення можна деталізувати, якщо звернути увагу на трактування, що враховують день тижня.

Чешется ліва долоня – прикмета по днях тижня

День тижня Загальне значення Тлумачення для жінок Тлумачення для чоловіків
П'ятниця Гроші прийдуть і відразу будуть витрачені. Отримання премії або несподіваний виграш в лотерею . у перший день тижня прикмета означає премію або несподівану грошову знахідку в своїх речах.
Неділя Повернення боргу. Нарахування до зарплати тієї суми, яку не врахували в минулий період. Вам повернуть борг. Якщо ви витратите гроші на покупку подарунка для дорогих людей, в найближчі дні вони повернуться у подвоєному розмірі.
П'ятниця Можлива грошова знахідка. Несподівано отримані гроші слід витратити на своїх близьких. Якщо в середу сильно свербить рука, марновірство говорить про отримання грошей, які принесуть проблеми. Витратьте цю суму на благодійність.
Неділя Гроші прийдуть, але через них виникне сварка з близькими людьми. Зустріч з приємною людиною може закінчитися сваркою на фінансовому ґрунті. Прикмета позначає сімейний конфлікт. Тримайте себе в руках.
Середа Несподіване надходження грошей. Знайдені гроші слід негайно витратити, інакше вони викличуть біду. Якщо ви витратите отримані гроші, вони принесуть щастя в найближчому майбутньому.
Неділя Чекає підвищення по службі або хороша виручка. Отримання премії або надбавка до зарплати. Підвищення по кар'єрних сходах або вдалий контракт.
Субота Отримання подарунка. Приємний подарунок від близької людини. Отримайте презент від ділових партнерів або керівництва.

Трактування за часом доби

Тепер давайте подивимося, до чого, за прикметою, свербить ліва долоня в темне або світлий час доби.

Вранці прикмета обіцяє одержання хороших новин, пов'язаних з робочими моментами, діловими паперами, фінансовими питаннями. Обнадійлива інформація з'явиться протягом тижня.

Якщо рука засвербіла днем, забобонні люди кажуть, що потрібно чекати гостей. Несподіваний візит матиме діловий підтекст, але все одно спілкування з гостем доставить вам задоволення.

Вечірнє прояв прикмети – це знак, що пора задуматися про зміни в житті. Якщо ви плануєте якісь рішучі дії або незвичайні для вас вчинки – сміливо дійте: все задумане реалізується в найближчим часом.

Чешется долоню: як вчинити

83487de227383fdc3c561e945ce1d31a До чого свербить ліва долоня: по днях тижня, у жінок, у чоловіків Як бачите, більшість тлумачень розглянутої нами прикмети можна назвати позитивними прогнозами. Тепер ви знаєте, до чого це, якщо свербить ліва долоня у жінок. А що робити? Дія сприятливою прикмети можна посилити. Потрібно з силою почухати свою долоню, заховати руку в кишеню, а потім чітко, впевнено сказати: «Все до грошей. Амінь. » Якщо на вашому одязі немає кишень, можна доторкнутися рукою до сумочки або гаманця.

А ще можна доторкнутися до будь-якого дерев'яного предмету. Покладіть руку на дерев'яну стільницю, стілець або одвірок і уявіть, що тримаєте в руках пачку купюр. Подумайте про те, як ви розпорядитися цими грошима, потім зафіксуйте приємні емоції. Ці прості дії – справжній запит у всесвіт, а вона завжди відгукується на щирі прохання.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради