До чого сниться вагітна кішка – сонник для жінок, дівчат, чоловіків

Побачені вночі образи часто попереджають про життєві зміни в недалекому майбутньому – це дає можливість все добре обдумати і підготуватися до змін. Вагітна кішка має безліч різних тлумачень в нічних видіннях, що прямо залежать від кольору вовни чи поведінки тварини, а також від статі сновидця.

e4fc9f02a2a298ed5a5daadd252a03a8 До чого сниться вагітна кішка – сонник для жінок, дівчат, чоловіків

До чого сниться вагітна кішка – загальне тлумачення

Загальні трактування вагітної кішки уві сні:

 • дряпає і кусає сновидця – до проблем з-за дій колег;
 • має хворобливий вигляд – члени сім’ї гостро потребують вашої уваги і підтримки;
 • ласкава – до необхідності більше часу приділяти своєму здоров’ю та відпочинку;
 • дика – до проблем в сім’ї або на роботі.

Якщо тварина уві сні виглядає ображено – сновидець морально виснажений і для поліпшення життя слід якомога швидше переосмислити пріоритети.

Забарвлення

Трактування сновидіння в залежності від кольору вовни:

 • руда – до зради і обману з боку коханої людини;
 • біла – для досягнення поставлених цілей слід проявити активність;
 • смугаста – до приємного сюрпризу, підготовленого членами сім’ї;
 • сіра – товариші по службі вам відкрито лестять і незабаром можуть зрадити;
 • триколірна – сновидця очікують домашні клопоти і завантаженість на роботі, але за підсумком його старання будуть добре винагороджені.

Чорна вагітна кішка, активно грає біля сновидця, для чоловіків і жінок символізує успіху в майбутніх проектах.

Поведінка

Годувати

Вагітний тварина годує дівчина – це ознака незабутнього побачення з коханим або приємного проведення часу в колі сім’ї. Для чоловіка – до обіцянок, які він не зможе або не захоче виконати.

b5541432d42be4eef651c9a09656cd81 До чого сниться вагітна кішка – сонник для жінок, дівчат, чоловіків

Прасувати

Сонники тримати вагітну кішку на руках і гладити її – вважати подругою суперницю, всіма силами старающуюся повести кохану людину за спиною сновидицы.

Для чоловіка приголубити уві сні така тварина – кохана поводиться нещиро і здатна на зраду.

Купати

Купання вагітної кішки попереджає про скандали з працівниками, які можуть зашкодити репутації сплячої людини.

До чого сниться вагітна кішка жінці, дівчині, чоловікові

Для дівчини бачити, як кішка народжує в картонній коробці – до зміни життєвих пріоритетів. Сон, у якому вагітний вихованець кидається на собаку попереджає про зустріч зі старим другом, що призвело до безлічі проблем.

Для жінки в положенні цей сон символізує легкі пологи і поява на світ здорову дитину.

Значення сну для представників протилежної статі:

 • втратити – нестриманість у спілкуванні стане причиною попадання в незручну ситуацію;
 • врятувати – лідерські якості допоможуть сновидінню заслужити повагу керівництва і отримати бажану посаду.

Думка экспертаКанти ГауриКармолог, парапсихологУставшее вагітний тварина символізує для чоловіка сексуальну незадоволеність, засновану на прихованих комплексах і переживання з-за роботи. Щоб позбутися від існуючої проблеми, постарайтеся розслабитися і бути щирим з партнеркою.

Тлумачення авторських сонників

Сонник Зиґмунда Фройда

Вагітна кішка у сні символізує приховані сексуальні комплекси, які заважають налагодити особисте життя. Приймати пологи – вирішити наявні проблеми з коханою людиною. Спостерігати за йдучи вулицею вихованцем – до знайомства з людиною, який кардинально змінить життя сновидця.

Сонник Густава Міллера

 • Вагітний тварина попереджає про прийдешні проблеми у відносинах з коханою людиною, які можуть призвести до розриву. Такий сон може вказувати на швидке знайомство і роман, насичений бурхливими емоціями та враженнями.
 • Не може самостійно народити – це попереджає про прийдешні проблеми на роботі.
 • Мирно спить на ліжку сновидця – до міцного здоров’я і підвищення по кар’єрній драбині.
 • Пустує на залитій сонцем галявині – до гарних новин від далеких родичів або друзів.
 • Побачити в сні одночасно кілька вагітних кішок – до скоротечному, але жагучому і простір роману. Якщо тварина підкинули до вашої двері, і вона окотилася – чекайте незабаром змін в особистому житті.

  Сонник Ванги

  Кішка, яка народжує у сні – до швидких неприємностей або погіршення стосунків з коханою людиною. Безліч тварин в положенні – до приниження на людях, від якого сновидець буде відходити тривалий час.

  Сонник Нострадамуса

  Вагітна кішка в сновидінні, на думку астролога, попереджає про заздрісників на роботі, в колі друзів чи родичів. Допомагати народити кошенят – до погіршення відносин з родичами. Якщо вихованець загинув під час пологів – вас чекає дорога, але вдала покупка.

  Сонник Цвєткова

  Якщо приснилася вагітна і агресивна кішка – ваші заздрісники і недоброзичливці незабаром активізуються, що призведе до грошових витрат або скандалів з близькими людьми. Тварина знаходиться в положенні і одночасно годує чужих кошенят – до погіршення здоров’я сновидца або когось із близьких родичів.

  Сонник Феломена

  Вагітний тварина символізує міцне здоров’я, щасливі відносини і успіх на робочому терені. Для бізнесменів означає укладення вигідної угоди та розширення бізнесу.

  Для самотніх дівчат означає швидку зустріч з щирим хлопцем – відносини з ним будуть наповнені гармонією і взаєморозумінням.

  Сонник Лоффа

  Для самотньої дівчини такий сон символізує швидке щасливе заміжжя і народження дітей. Для заміжньої дами передрікає вигідні придбання і отримання значної суми.

  Сонник Хассе

  Вагітний тварина рудого забарвлення – до неприємностей, які виникли з вини друзів або членів сім’ї. Для чоловіка є ознакою появи в оточенні брехливого людини, дії якого в майбутньому стануть причиною низки невдач.

  Сонник Менгетти

  Образ вказує на присутність у житті сновидца впливової особистості, готової на все заради досягнення власних цілей. Для молодого хлопця символізує швидкий шлюб зі зрілою жінкою, яка буде командувати в родині.

  Навіть якщо сновидіння має негативне тлумачення, не варто панікувати, адже сни не збуваються в реальності. Нерідко нічні видіння з участю вагітної кішки можуть вказувати на підсвідоме хвилювання за свого домашнього вихованця, і не несуть ніякого смислового навантаження.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради