До чого сниться тигр – сонник для жінки, дівчата, чоловіки

Тигр втілює швидкість і грацію, захист і агресію, зло і перемогу добра. Його образ одночасно звіриний і королівський, він випромінює небесну сонячну силу, може творити і руйнувати. Тому однозначно трактувати сон з його участю складно. Звернемося до деталей.

3d0de8b6ffd08ae91b964e28c7c5cee9 До чого сниться тигр – сонник для жінки, дівчата, чоловіки

До чого сниться тигр – загальне тлумачення

Хижак – символ покровителя. Якщо він гордовито стоїть, а сновидець отримує задоволення від споглядання, значить, незабаром чекає зустріч з людиною, який зробить дуже сильний вплив на всі сфери життя людини. Тигр граціозно пересувається, його шерсть блищить – до набуття надійного друга.

З іншого боку, бачити уві сні тигра і не контактувати з ним, просто спостерігати збоку – до складної паперовій роботі. Вам доведеться вирішувати бюрократичні питання, на які буде витрачено багато сил. Хижак зустрівся в лісі або степу – чекає зустріч з людьми, діяльність яких пов’язана з політикою.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологСнится тигр у клітці – сон вказує на душевний стан сновидця. Людина часто замикається в собі і не прагнути проявити ініціативу. Така позиція невигідна. Особливо погано, якщо в нічних мареннях ви відчували страх – сновидіння передрікає небезпеку.

Тигриця з потомством, згідно сонником, обіцяє складну ситуацію, потрапивши в яку доведеться відстоювати свою точку зору. Не панікуйте і не відхиляйтеся від власної позиції. Тільки будучи абсолютно упевненим у своїй правоті, можна вийти переможцем.

Якщо в сновидінні хижачка була налаштована агресивно і захищала своїх дитинчат – ваші відносини з другою половинкою можуть зруйнуватися, а виною тому буде втручання суперника чи суперниці.

Тигренята відрізнялися кольором вовни від своєї мами, були альбіносами – сновидця з’їдає почуття заздрості. Воно настільки велике, що не дозволяє нормально спілкуватися з друзями і родичам. Поки ви не перестанете відверто заздрити успіхам оточуючих людей, щастя в житті не передбачається.

Зустріти в сновидінні гарчить тигра, але не злякатися його – очікується довгоочікуване просування по кар’єрних сходах. Але пам’ятайте, що нова посада вимагає повної віддачі, прояви професіоналізму, на вас будуть покладені серйозні обов’язки.

Роздратований тварина сниться до зрадництва. Хтось з близьких друзів або родичів завдасть удару в спину. Ситуація виявиться для сновидця дуже складною, так як в ролі ворога виявиться людина, від якої підлості не чекав ніхто.

Хижак виглядав наляканим – сновидіння вказує на душевні переживання, страх. Ймовірно, що незабаром людина опиниться в скрутному становищі і проявить себе не з найкращої сторони.

b48a0d71fd5ff115eea5850335f52d17 До чого сниться тигр – сонник для жінки, дівчата, чоловіки

До чого сняться тигри жінці

Для жінок сонники підготував окремі трактування сновидіння з участю тигра.

 • Звір сниться замужній дамі – з-за втрати контролю над емоціями станеться великий скандал з чоловіком.
 • Незаміжня дівчина побачила уві сні смугастого хижака – чекає знайомство з представником протилежної статі. Чоловік буде забезпеченим, впевненим у собі, з сильним характером.
 • Приснився тигр в період вагітності – дитина з ранніх років буде прагнути до незалежності, швидко стане самостійним.
 • Тварина рухається на сновидицу – побоюйтеся підступів недоброзичливців. Вже зараз вони готові зробити кроки, щоб заподіяти вам біль.
 • Звір нападає, проявляє агресію – станеться конфлікт, який принесе душевні муки. Сон пророкує печаль, смуток, сльози.
 • Перемогти хижака в сутичці – хороший знак. Починається світла смуга, удача буде супроводжувати у всіх починаннях, справи, які були відкладені, завершаться максимально вдало.
 • Жінці сниться тигреня – варто звернути увагу на поведінку обранця. Партнер надходить з вами нечесно, можливо, видає себе не за того, ким є насправді.
 • Сниться тварина, яка тоне – всі неприємності зникнуть, проблеми відійдуть, взаємини з близькими людьми налагодяться.
 • Молодий звір або тигр невеликого розміру уві сні, згідно сонником, передрікає жінці проблеми з другою половинкою. Чоловік, з яким ви пов’язані відносинами, вкрай непередбачуваний. Не варто провокувати його, інакше він покаже справжній оскал.
 • Бачити хижака у власному будинку – мати захисника, покровителя. Він всіма методами намагається захистити вас від бід, використовуючи всі свої зв’язки.
 • Тигриця з малюками символізує ставлення до сплячої своїм дітям – намагається захистити їх, завжди діє в інтересах, проявляючи мужність і рішучість.
 • До чого сняться тигри чоловікові

  Чоловікам тигр, побачений у сні, вкаже на події, які стануться дуже скоро, і на ставлення до нього оточуючих.

 • Хижак зачаївся в засідці – недоброзичливці активізувалися, незабаром вони почнуть атакувати.
 • Вбити грізного звіра – здобути беззастережну перемогу над ворогами, гідно вийти з будь-якої складної ситуації.
 • Виступати в ролі мисливця – в реальності вдасться обійти пастки, розставлені заздрісниками.
 • Втекти від нападника тварини – справа, яку ви почали не так давно, виявиться успішним.
 • Сниться тигр у власному будинку – з’явиться суперник або почнуться проблеми у зв’язку з розподілом спадщини. Сновидець вбив хижака – справа вирішиться на його користь.
 • Боротися зі звіром з останніх сил і не здаватися – сон вказує на здатність сплячого протистояти будь-яким негараздам. Ви сповнені енергії і можете успішно реалізувати будь-яку ідею.
 • Тлумачення за описом тигра

  Велике значення при тлумаченні сновидіння має зовнішній вигляд тигра. Згадайте, яким він постав перед вами.

  До чого сниться добрий або злий тигр

  Сниться добрий звір, що проявляє дружелюбність – в найближчому оточенні є людина, наділена владою. Проте боятися його не варто, навпаки, ця впливова особистість здатна подарувати вам міцну дружбу і підставити плече в будь-якій ситуації.

  Гладити тигра – сонник пророкують боротьбу із внутрішнім демоном. Сновидець зараз знаходиться на етапі усвідомлення власних слабкостей, з-за яких раніше він здійснював недобрі вчинки. Обіймати тигра – зуміти підпорядкувати власні інстинкти і спромогтися комусь на допомогу.

  Агресивна кішка символізує ворога. Така картина сниться в моменти наближення небезпеки – пройде трохи часу і станеться велика неприємність, рішення якої доведе людину до відчаю. Якщо хижак при цьому вкусив – неприємність трапиться через інтриг, які плетуть суперники.

  Годувати злого тигра – сновидець вперто не помічає конфлікту, який відбувається протягом довгого часу, або ж робить вигляд, що його не існує. У цій ситуації необхідно піти на поступки, тільки так вдасться закрити поточне питання.

  Розлючений тигр іноді сниться до сварки з начальством. Сновидець ризикує отримати догану за свою недбалість. Якщо ви виконуєте свої обов’язки сумлінно, остерігайтеся підступи заздрісників – вони напевно почнуть розпускати брехливі чутки.

  6cac9c64519244ccd7f25ba504c26e0a До чого сниться тигр – сонник для жінки, дівчата, чоловіки

  Великий або маленький

  Побачити в сні великого, красивого тигра – є вірні друзі, і ви завжди можете заручитися їх підтримкою. Але якщо в сновидінні великий за розмірами звір нападає чи виглядає злим – побоюйтеся зустрічі з ворогом. Людина, яка діє проти вас, наділений великою владою.

  Маленький тигр – покровитель не залишить вас. Можливо, сновидець і не здогадується про те, що йому надають підтримку з боку. Швидше за все, допомога виходить таємно, або від людини, якій ви раніше не довіряли.

  Білий або рудий

  Приснився тигр білого забарвлення – образ багатогранний. З одного боку, він символізує благородного помічника, удачу в справах, з іншого – лицемірну особистість. Якщо у тварини були червоні очі, не допускайте у своє життя малознайомих людей – новий уявний друг внесе велику кількість плутанини.

  Хижак білого кольору може вказувати на інтриги, які за спиною у сплячої людини сплетут недоброзичливці. І найгірше – про біду ви не підозрюєте і з щирою добротою ставитеся до лицемеру.

  d86d654b23170cc2a73a47b3e0a17b01 До чого сниться тигр – сонник для жінки, дівчата, чоловіки

  Рудий тигр символізує творчу енергію. Хижак з звичайним кольором шерсті вказує на досягнення успіху, особливо якщо сновидець є творчою особистістю. Перед вами відкриті всі двері, вас чекають цікаві пропозиції і вдалі проекти.

  Багато або один

  Сниться зграя тигрів – досягнете фінансового благополуччя. Незабаром отримаєте запрошення на важливий захід, де ви зможете познайомитися з цікавими людьми. Нові знайомі незабаром стануть близькими друзями і принесуть багато користі.

  Два тигра – до любовної інтриги. Звірі вели себе спокійно, не проявляли агресії – відносини будуть міцними і тривалими. Хижаки намагалися напасти – сновидця спіткає розчарування.

  Одна дика кішка часто стає уособленням внутрішніх суперечностей, коли бажань багато, а можливостей здійснити задумане мізерна кількість.

  Сюжети сновидіння

 • Приснився тигр, який ретельно вимиває шерсть, виглядає красиво і граціозно – сновидець незабаром буде отримувати від життя задоволення. Сновидіння обіцяє виконання бажань, швидке і легке досягнення цілей.
 • Бачити, як хижаки повільно і невблаганно наближаються, хочуть напасти, сплячий при цьому відчуває себе загнаною в кут жертвою – у вас є злісний ворог. Він діє відкрито, проте цей факт не зменшує небезпеку, витікаючу від нього. Зараз необхідно зберігати пильність і не приймати участі в авантюрах.
 • Полювати на звіра, намагатися наздогнати і вбити його – до спроб обчислити недоброзичливців і розкрити їх плани. Ситуація вирішиться на вашу користь тільки в тому випадку, якщо в сновидінні у вас вийде здолати тигра.
 • Дика кішка стрімко нападає – задуманий проект виявиться збитковим. Варто переглянути свої плани, можливо, змінити цілі чи засоби їх досягнення. Якщо продовжити рух по наміченому шляху – зазнаєте невдачі.
 • Хижакові вдалося втекти – сон обіцяє великий успіх. Ваші вороги злякаються та підуть собі. Головне, діяти сміливо – продемонструйте силу характеру, повну впевненість в собі. Іноді такої позиції досить, щоб показати оточуючим, хто володіє ситуацією.
 • Сниться, як ви осідлали тварина – сон обіцяє удачу в справах. Задача, яка раніше здавалася нерозв’язною, раптом складеться у відповідь самостійно. Вам навіть не доведеться докладати зусиль, щоб вийти з положення переможцем. Але якщо при цьому ви погладив звіра – слід знати міру у вчинках, так як ви ризикуєте перехвалити керівництво і в результаті опинитеся в неприємній ситуації.

  Тлумачення по сонникам

  Популярні тлумачі нічних сновидінь дають розгорнуту трактування снів з участю тигра.

  По Міллеру

  Міллер каже, що тигр відображає внутрішній світ людини, його думки, енергію. Якщо звір біжить назустріч – з’являться конкуренти. Тварина при цьому намагається напасти – сновидінню доведеться вести боротьбу з власними страхами, і якщо вдасться подолати паніку, взяти себе в руки, все закінчиться благополучно.

  З іншого боку, сон про тигрі свідчить про швидке любовну пригоду. Якщо величезна кішка вселяє страх – нова знайома виявиться владною жінкою, можливо, буде зневажати сновидцем протягом усього часу їх зв’язку.

  Вбивство тигра символізує непоганий дохід. Сплячий у нічних мареннях самостійно переміг звіра – успіху він досягне своїми силами, бачити вже мертву тварину – отримати спадщину, виграти в лотереї.

  Приснився тигр, який гарчить і виглядає страхітливо – до просування по службовій драбині. Але якщо звір був маленьким і не вселяв страх – отримана посаду не принесе задоволення. Сниться, як велика дика кішка перемогла свого супротивника – начальство оцінить ваші старання.

  Поганою вважається сон, в якому тигр терзає спливала кров’ю жертву – соннику сказано, що сплячого чекають конфлікти і сварки з близькими людьми. Якщо у нічних мареннях людина засовує свою голову в пащу хижака – ризик виявиться виправданим і принесе немало бід.

  За сонником Хассе

  Тлумач впевнений, що тигри символізують суперників. Якщо хижак був у клітці – вдасться перемогти недоброзичливців або вчасно ухилитися від їх атак. Але якщо сновидець є відвідувачем зоопарку і спостерігає за звіром у вольєрі – скоро він сам опиниться в ролі інтригана.

  Хорошим знаком стає спокійний тигр, а також його шкура, розкладена у власній квартирі. Такі сновидіння обіцяють початок світлої смуги в житті, корисні знайомства, вигідні пропозиції, повноцінний і своєчасний відпочинок.

  fe4514fbc47f25cbf755a28e3de65b04 До чого сниться тигр – сонник для жінки, дівчата, чоловіки

  За Фрейдом

  Відомий психолог каже, що тигр – це відображення агресивної сексуальності. Сни з його участю часто бачать люди, які є яскравими, неординарними особистостями. Звір вказує на активну натуру людини, його бурхливі емоції.

  Чоловікові сниться, як він обернувся тигром – нічні мрії вказують на його талант, неординарне мислення. Зазвичай такі представники сильної статі схильні до незвичних практик, які дозволяють пізнати особливу сексуальну насолоду.

  Тигрицю побачила жінка – вона дуже приваблива для чоловіків, впливає на них особливим чином. Якщо звір кусає – сон говорить, що сексуальна енергія так і не зможе знайти вихід, бажання залишаться незадоволеними.

  42e434180749ce236bb9480543dcbe7f До чого сниться тигр – сонник для жінки, дівчата, чоловіки

  За Мусульманським соннику

  Сниться тигр – сонник обіцяє, що людині посміхнеться удача. Начальство буде вподобу такому співробітникові, можливе просування по кар’єрних сходах. На новій посаді буде відкрито поле для розвитку і вдосконалення своїх навичок.

  Бачити тварин у власному будинку – познайомиться із впливовими людьми, які будуть захищати сновидінню. Але якщо ви вступаєте з хижаками в сутичку і вбиваєте їх – в реальності втратите свій шанс і позбудетеся підтримки нових знайомих. Годувати звіра свіжим м’ясом – позбутися суперників за допомогою владного людини.

  b5b3f52feca128bb95525cdfdf884c7a До чого сниться тигр – сонник для жінки, дівчата, чоловіки

  За сонником Ванги

  Віщунка говорить про тигрі, як про відображення внутрішніх прагнень людини бути завжди першим. Сни за участю дикої кішки зазвичай бачать люди з задатками лідера. Якщо хижак був у клітці – з-за своєї зарозумілості сновидець вступить в конфлікт з колегами. Їздити верхи на звіра – зазнати поразки, упустити шанс здійснити задумане.

  Сниться, як тигр нападе, кусає – сонник вказує, що у людини з’явиться можливість допомогти нужденним, протягнути одному руку в складний період, зробити благородний вчинок. Якщо тварина виступало на арені цирку – постарайтеся стримувати емоції, інакше є ризик сильно посваритися з родичами і друзями.

  Бачити уві сні маленького тигра, який дозволяє себе гладити – великі амбіції, але при цьому немає можливості втілити задумане, енергії та мотивації занадто мало. Тварина наздоганяє свою жертву – для того щоб досягти успіху, необхідно докласти великі зусилля.

  2442c78207ce376b860ad4c4338930f0 До чого сниться тигр – сонник для жінки, дівчата, чоловіки

  За сонником Лоффа

  Тигр є в нічних видіннях, як знак того, що задумане вдасться здійснити тільки добрими вчинками. Позитивна енергія допоможе людині досягти успіху, якщо тварина уві сні було великим, і її не вистачить, коли сниться тигреня.

  Звір атакує – небезпека дуже близько. Будьте обережні і не робіть необдуманих вчинків, так як загроза може з’явитися несподівано і застати вас зненацька. Жінці після такого сну варто звернути увагу на свого партнера – це жорстокий чоловік, якому вдається вдало приховувати свою справжню натуру.

  Сниться тигр – часто він стає попереджуючим знаком. Більшість сонників схиляються до того, що цей звір є в нічні марення, щоб вказати на швидкі неприємності, які трапляться з вини недоброзичливців і заздрісників.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради
  Додати коментар

  ×
  Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
  Спасибі, я вже з Вами!