До чого сниться руда собака [Велика, маленька] ? – Сонник для жінок і чоловіків ?

Сон, у якому фігурує руда собака, відображає взаємини з рідними, друзями і другими половинками. А ще вказує на майбутні події, пов’язані з дружніми, сімейними і любовними контактами. Щоб правильно розшифрувати сновидіння, потрібно згадати сюжетні деталі: породу, розмір, фізичний стан, поведінку тварини, свої емоції, відчуття і дії.

c054aa4c44b93df64d14c6031d9addbe До чого сниться руда собака [Велика, маленька] ? – Сонник для жінок і чоловіків ?

До чого сниться руда собака – загальне тлумачення

Образ собаки в сновидіннях завжди пов’язаний із взаєминами з людьми. А якщо тварина рудого окрасу, то маються на увазі відносини із близькими і коханими.

Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяРыжий колір асоціюється з хитрістю, лукавством, ощадливістю. Отже, такими якостями можуть бути наділені близькі люди. Часто сон попереджає про те, що оточуючі особи думають про те, готуються до чогось, причому не обов’язково до хорошого, але сновидець про це навіть не здогадується.

Також рудий пес в сновидінні буває символом колишнього або нинішнього любовного партнера, з яким сплячий полягає в шлюбному союзі або вільних сексуальних відносинах, може навіть таємних. В даному випадку, щоб точно з’ясувати, якого людини символізує собака, треба згадати її поведінку і власні емоції.

Емоційний стан сплячого особливо значимо при тлумаченні сновидіння. Якщо спілкування з чотириногим героєм приносить задоволення і радість, то в реальному житті можна сподіватися на знайомство з людиною, яка стане другою половинкою або вірним другом.

Ігри з рудим собакою уві сні нерідко вказують на скупий, жадібний характер сновидця. Людина, що втікає від тварини в сновидінні, в реальності намагається ігнорувати накопичуються проблеми, що негативно позначиться на майбутньому. А людині, кормящему собаку, наяву доведеться докладати великі зусилля для досягнення цілей.

Зовнішній вигляд собаки

Щоб з’ясувати, як будуть розвиватися події, які успіхи і розчарування чекають в майбутньому, потрібно згадати забарвлення шерсті тварини:

 1. Темно-руда собака вказує, що життя буде поступово перетікати з світлою в темну смугу. Благополучний і спокійний побут почне ускладнюватися турботами та негараздами.
 2. Світло-рудий окрас шерсті означає, що темна смуга життя закінчується. Чекати благополуччя залишилося недовго.
 3. На тілі рудого собаки чорні плями – можна сподіватися на здійснення мрії. Діловій людині сон обіцяє грошову прибуток та успішну реалізацію ідей.
 4. Уві сні у рудого пса білі плями – доведеться познайомитися з доброю і порядною людиною, з яким складуться міцні дружні відносини.
 5. Приснився власний вихованець, раптом став рудим, хоча насправді має інше забарвлення, в оточенні є людина, яка згорає від заздрості, спостерігаючи за успіхами сновидця.

Приснилася велика руда собака – сплячий впевнений у власних силах і здібностях, що позитивно позначиться на досягнення подальших успіхів. Дрібна руда собачка означає, що сновидець взявся виконати справу, з яким ризикує не впоратися, з-за чого буде відчувати сором і незручність.

Бачити уві сні брудну руду собаку – в реальності виявитися жертвою брехливих пліткарів і гострих на язик недоброзичливців. Причому тих, хто розпускає плітки, слід шукати в близькому оточенні.

Красивий, доглянутий пес з розкішною рудою шерстю вказує на лицемірство людини, яка називає себе другом. Лицемір хитрий і підступний, здатний заподіяти сновидінню великої шкоди.

Порода собаки

Щоб правильно розшифрувати сновидіння, необхідно згадати, якої породи була руда собака:

 1. Болонка означає дружню допомогу.
 2. Приснився пудель – авторитетна особистість буде захищати і допомагати сновидінню.
 3. Хорт передбачає зміну житла або колективу.
 4. Гонча собака уві сні означає образу. Також сон може попереджати про підлість, яку готуються здійснити друзі.
 5. Бульдог сниться до успішного перебігу справ. Сновидець налаштувався на серйозний лад, перестав живити порожні мрії і фантазії, готовий до реальних звершень.
 6. Рудий пітбуль підказує, що в людині є творча жила, але реалізувати її не виходить з-за страхів і сумнівів. Сон сигналізує про те, що потрібно стати сміливішими у втіленні задумів, адже фортуна поруч.
 7. Мопс сниться до побутовим клопотам.
 8. Вівчарка означає, що близька людина потребує захисту і моральної підтримки.
 9. Спанієль – діти і літні батьки потребують більшої турботи. Сон вказує на те, що сновидець замотався, запрацювався, закинув домашні справи і рідних людей. Робота нікуди не втече, якщо присвятити пару годин дитині або старому.
 10. Дог попереджає про проблеми в колективі. Колеги звинувачують сновидця, що той допустив помилку у виконанні доручення або закинув завдання. Сон указує, що необхідно виправити ситуацію, інакше зіпсовані відносини на роботі обернеться неприємностями.
 11. Пекінес, йоркширський тер’єр або інша дрібна кімнатна собачка вказує на нерозуміння у стосунках з коханою людиною. Проблема пов’язана з тим, що сновидець досить холодно ставиться до другої половинки, не враховує її думку, не бажає прислухатися.
 12. Руда дворняга символізує відданого друга чи щирого коханого.

Поведінка

Щоб зрозуміти, як будуть розвиватися події, як побудувати відносини з людьми, необхідно згадати, як вела себе руда собака в сновидінні:

 1. Спокійне, доброзичливе тварина означає, що спящему вдасться побудувати комфортні відносини з коханою людиною. Іноді сон пророкує одержання допомоги від сторонньої особи. Сновидець повинен вести себе ввічливо і коректно, як слід віддячити помічника.
 2. Агресивний, злий тварина вказує на нестриманість, імпульсивність сплячого. Такий характер може стати причиною серйозного конфлікту із з’ясуванням відносин. Чим крупніше і запекліше собака, тим серйозніше буде конфліктна ситуація.
 3. Руда собака біжить за людиною, дзвінко гавкоту, – сплячий зуміє вчасно розкрити підступи ворогів, тим самим зробить ситуацію вигідною для себе.
 4. Руді собаки б’ються із-за їжі – сон відображає скупість, дріб’язковість сновидця. Іноді сон означає, що доведеться контактувати з неймовірно жадібною особистістю, тремтячою над кожною копійкою.
 5. Собака вкусив – в реальності доведеться вислуховувати докори від коханої людини або друга. Бачити кров від укусу – підлий вчинок зробить родич. Собака прокусила руку – доведеться конфліктувати з членами сім’ї.
 6. Тварина лащиться до сплячого – серед друзів є лицемірна людина, распускающий брудні і брехливі чутки.
 7. Рудий пес лежить на дорозі, заважає пройти – сплячий відчуває каяття.
 8. За людиною женеться велика зграя рудих собак – сон символізує відчайдушну погоню за фінансовим благополуччям збиток саморозвитку.
 9. Злий собака нападає на сплячого – кохана людина стає нестерпним, все частіше тріпає нерви претензіями і капризами. Якщо нападаючої виявилася дрібна руда собачка, яка не заподіяла ніякої шкоди, то наяву слід готуватися до нерозуміння і незначним сварок.
 10. Сниться, як нападає велика руда собака, – колишній друг перейде в стан ворогів.
 11. Пес ганяє кішку – слід готуватися до конфліктів.
 12. Собака вчепився в одяг, порвала її – доведеться боротися з наклепниками.
 13. Тварина виявилося в будинку сплячого – на щастя, радісних подій.
  Рудий пес лиже руки – родич або друг потребує допомоги. Самотній людині сон пророкує зустріч з другою половинкою.
 14. Собака гавкає на порожнє місце – це попередження про небезпеку. Бажано відкласти реалізацію планів до кращих часів.

Сон для дівчат і жінок

Добродушний рудий пес лащиться до незаміжньої дівчини – скоро в будинок постукають свати. Дівчина побачила уві сні елітного песика у модному нашийнику, в реальності у неї з’явиться симпатичний, харизматичний, але безвідповідальний залицяльник.

Якщо приснилася карликова руда собачка, то у сновидицы з’явиться підступна суперниця в любові, яку слід шукати в близькому оточенні. Великий пес пророкує появу неприємного, нав’язливого залицяльника, відв’язатися від докучань і залицянь якого буде дуже складно.

Якщо собака порвав незаміжньою сновидице спідницю або плаття, то скоро коханий хлопець зробить пропозицію руки і серця.

Для заміжньої жінки великий рудий пес у сні символізує чоловіка. Як веде себе тварину, так і складаються реальні відносини з другою половинкою.

Іноді сон, в якому фігурує рудий пес, пророкує появу в життя заміжньої сновидицы молодого залицяльника. Однак таємні зустрічі не закінчаться нічим добрим: молодого кавалера цікавлять тільки доходи пасії. А коли сновидица зрозуміє свою помилку, вирішить завершити відносини, то залицяльник-альфонс почне її шантажувати.

afbd3ef208b52eb3ea63b3134029b36d До чого сниться руда собака [Велика, маленька] ? – Сонник для жінок і чоловіків ?

Сон для чоловіків

Чоловіка руда собака попереджає про нещирість друзів або колег. Сон може бути сигналом: довірена особа на роботі зливає інформацію конкурентам.

Величезний пес пророкує погіршення взаємовідносин з начальником. Робочий конфлікт буде пов’язаний з необережним веденням справ. Можливо, з-за помилкових дій сновидця підприємство потрапить під облік контролюючих інстанцій.

Тлумачення сонників

Кожен сонник пропонує своє трактування сновидіння, в якому фігурує руде тварина.

199c217a30579539d0ff2de77f98390e До чого сниться руда собака [Велика, маленька] ? – Сонник для жінок і чоловіків ?

Сонник Міллера

Згідно найпопулярнішого сонником, велика руда собака підказує, що треба уважно придивитися до близького оточення. Серед друзів є людина, що носить дружню маску, а в дійсності готується зробити велику підлість.

Тлумачення чаклунки Медеї

Маленька руда собачка символізує подругу або родичку. Думки і наміри жінки з оточення можна зрозуміти за поведінкою тварини уві сні. Великий пес символізує авторитетну особу, з якою доведеться мати справу. Мисливський пес попереджає про лицемірність друзів, про їх готовність здійснити підлий вчинок.

Пояснення Фройда

Знаменитий психолог вважав, що руда собака сниться людині, у якого починаються нові любовні стосунки.

Сонник Федорівської

Руда собака пророкує залицяння настирного кавалера або зустріч з другою половинкою.

e1c115c277fa7e4f8d83db5b94856d26 До чого сниться руда собака [Велика, маленька] ? – Сонник для жінок і чоловіків ?

Малий Велесов сонник

Сон попереджає про те, що люди з близького оточення замишляють щось недобре.

Жіночий сонник

Рудий пес з білими плямами обіцяє знайомство з доброю і порядною людиною, з яким вдасться збудувати міцні дружні або любовні стосунки.

Сонник XXI століття

Бродячий руда собака підказує, що треба уважно придивитися до близького оточення, щоб обчислити лицеміра, распускающего брехливі плітки з-за заздрості. Великий пес символізує чоловіка, що приховує якусь інформацію.

Руда собака в сновидіннях вказує на взаємини з близькими людьми. За зовнішнім виглядом, фізичного стану і поведінки тварини можна зрозуміти, які емоції відчуває, що має намір зробити друг, коханець або член родини. Оскільки рудий колір асоціюється з хитрістю, то найчастіше сон попереджає про те, що близька людина замишляє щось підле, негарне.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради