До чого сниться розлючений (скажений) бик жінці, чоловікові

Агресивний бик символізує небезпеці і нерідко вказує на швидкі труднощі. Тлумачення сновидінь з цим тваринам залежить від статі сплячої людини, зовнішнього вигляду звіра і інших деталей.

 До чого сниться розлючений (скажений) бик жінці, чоловікові

До чого сниться розлючений бик – загальне значення

Основні розшифровки нічних видінь з участю розлюченого бика:

 • сниться, що звір переслідує – до отримання премії або спадщини;
 • напад – до знайомства з другою половинкою або приємного сюрпризу від коханої людини;
 • тікати – програти конкурентам;
 • агресивний з величезними рогами – сновидець намагається уникнути відповідальності за свої вчинки і не визнає провину;
 • напоротися на роги – до звільнення або пониження з-за неприємних дій колег.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологБольшое кількість розлючених тварин символізують отримання високої посади, яка передбачає керівництво неабиякою кількістю підлеглих. Безрога тварина вказує на незадоволеність сексуальними стосунками з партнером.

Колір бика

Значення сновидіння в залежності від забарвлення тварини:

 • чорний – сновидець не підпускає до себе людей з-за підсвідомого страху зради;
 • білий – до добрих вістей, щасливим відносинам або прибутку;
 • чорно-білий – до чергування білої і чорної смуги на роботі або в особистому житті;
 • червоний – до пристрасного і нетривалого роману;
 • коричневий – до стресів, викликаним вчинками близьких людей.

Якщо у нападника роги мають золотистий колір – сновидець отримає вигідну робоче пропозицію або зустріне свою другу половинку.

У багатьох сонники розлючений образ означає проблеми у недалекому майбутньому, з якими не вийде впоратися поодинці. Зверніться за допомогою до членів сім’ї або друзів, яким ви довіряєте – це допоможе уникнути більшості труднощів.

До чого сниться скажений бик жінці, чоловікові

Розшифрування образу злого бика для представниць слабкої статі:

 1. Для жінок образ розлюченої тварини в сновидінні вказує на наявність недоброзичливців у ближньому оточенні. Щоб уникнути грошових втрат і інших неприємних ситуацій, рекомендується уважно придивитися до друзів і проявляти обережність у спілкуванні з колегами з питань нових робочих проектів.
 2. Дівчині сниться здоровий, але агресивний звір – до підвищення на роботі і вигідних операцій. Подібне сновидіння нерідко вказує на швидке пропозицію руки і серця. Рекомендується відмовити нав’язливого залицяльника, оскільки це заміжжя не принесе щастя.
 3. Жінок, які перебувають у відносинах, розлючений бик попереджає про швидку появу суперниці. Поговоріть з обранцем по душам, виявити наявні проблеми, і постарайтеся вирішити їх разом – це допоможе зміцнити ваш союз.
 4. Якщо представнику сильної статі сниться агресивний бик, це означає необхідність довіритися членам сім’ї та близьким друзям, оскільки незабаром вам знадобиться їх допомога.
 5. Якщо хлопець у сні спостерігає напад тварини на іншу людину – в реальності у нього зіпсуються стосунки з коханою власної дурості.

Бик найчастіше сниться, щоб попередити вас про щось. Не варто панікувати, якщо тлумачення нічного бачення виявилося негативним – візьміть цю інформацію, і постарайтеся запобігти небажаний результат подій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради