До чого сниться лисиця (для дівчини, жінки): руда, скажена, мертва, з лисенятами – тлумачення

В житті лисиця асоціюється з підступом, зрадою та підступом, тому багатьох людей цікавить, чого можна очікувати, побачивши це тварина уві сні.

Щоб підібрати максимально точне тлумачення до чого приснилася лисиця, важливо постаратися згадати максимальну кількість деталей – колір шерсті, поведінку і відчуття, випробувані вами при зустрічі з цією твариною.

ff4fd404271ae7f6597137be46d3fcdd До чого сниться лисиця (для дівчини, жінки): руда, скажена, мертва, з лисенятами – тлумачення

До чого сниться лисиця

Загальне тлумачення приснився лисиці для чоловіків та жінок:

 • швидке зрада родича чи дуже близького друга, що негативно позначиться на психологічному стані сновидіння;
 • швидке знайомство з приємною людиною, який насправді задумав проти вас недобре;
 • хтось із заздрісників пліткує про вашої персони, що може нашкодити кар’єрі або погіршити стосунки з рідними;
 • ви самі зробите підлість, яка обурить оточуючих людей, і незабаром доведеться поплатитися за свій вчинок.

Дівчині, якій сниться пухнаста, граціозна лисиця, в житті не вистачає сексуальності, з-за чого вона не відчуває себе привабливою для протилежної статі. Не слід замикатися в собі – щоб підсилити почуття коханого або знайти свою другу половинку, рекомендується розслабитись і не боятися експериментувати.

Тлумачення може змінитися, залежно від поведінки тварини і вас під час сну.

До чого сниться скажена лисиця

Якщо сниться скажена лисиця, яка намагається покусати, це символізує наявність серйозного суперника у ближньому оточенні. Якщо в боротьбі з ним не застосувати хитрість і спритність, то можна програти боротьбу, що негативно позначиться на подальшому кар’єрному зростанні.

Побачити в сні лисицю, що вступила в люту боротьбу за видобуток з будь-яким іншим тваринам – стати свідком серйозного конфлікту, під час якого будуть порушені інтереси вашого друга, родича або другої половинки. У цій ситуації рекомендується залишитися стороннім спостерігачем – будь-яке втручання призведе до погіршення ситуації, а за підсумком вас ще і виставлять винуватцем події.

Скажена лисиця в нічному видінні також символізує внутрішню боротьбу людини зі своїми страхами, позбавлення від яких допоможе покращити особисте життя і піднятися по кар’єрних сходах.

До чого сниться мертва лисиця

Якщо сниться образ вже мертвого або конаючого звіра – досягти бажаного вийде без зусиль, головне, вірити у власні сили.

Притворившееся мертвим тварина символізує наявність у ближньому оточенні людини, яка збирається завдати вам несподіваний удар в спину. Якщо вчасно не обчислити ворога, його дії можуть призвести до значних фінансових втрат, погіршення відносин з друзями й коханою людиною.

Тлумачення сну за кольором

Найчастіше сонники можна зустріти кілька тлумачень лисиці з рудою шерстю:

 • символ швидке поліпшення фінансового становища;
 • в недалекому майбутньому сновидця чекає велика кількість спокус, які можуть негативно позначитися на роботі і погіршити відносини з другою половинкою.

Коли сниться звір яскраво-рудого забарвлення, це нерідко попереджає про зловживання спиртними напоями, які обіцяють серйозні життєві неприємності. На час рекомендується відмовитися від галасливих посиденьок, корпоративів і походів в нічні клуби.

Якщо приснився рудий звір, який пробіг поруч з вами й зник з очей – це передумова для швидких змін на краще в усіх життєвих сферах. Не квапте події і не намагайтеся зрозуміти, звідки чекати змін – все відбудеться в самий відповідний момент.

Може приснитися тварина і інших кольорів:

 • побачити в сні білу лисицю – в реальності потрібно бути обережніше з колегам, вони намагатимуться ошукати вас і зайняти вашу посаду;
 • пухнастий, доброзичливий песець, що лащиться, підказує, що пом’якшення його рис характеру допоможе налагодити взаємини з коханою людиною і завершити давній конфлікт;
 • нападник звір чорного або сірого забарвлення сниться – в найближчі дні на вас чекає серйозна сварка зі знайомим, колегою або родичем, і вона зробить негативний вплив на стан здоров’я;
 • чорний лис поводиться доброзичливо, без побоювання підходить до вас – попереджає про швидке дороге придбання, яка не принесе ніякої користі.

Біла лисиця, яка сниться незаміжньою дівчині, символізує швидкий шлюб з надійним чоловіком. Він буде прагматичним, розважливим і практичним. Щоб спільне життя приносила позитивні емоції, дамі слід змиритися з цими рисами і ніколи не намагатися змінити свого обранця.

Вкусила лисиця

Подібне сновидіння має кілька трактувань:

 • Укусившая уві сні лисиця вказує на знайомого, якого ви випадково образили і забули про це. У свою чергу, ця людина надовго затаїв образу і зараз готується помститися, тому уважно вивчайте всі вступники пропозиції по роботі або відпочинку.
 • Відчувати сильний біль після укусу – ворог, який будує проти вас підступи, в реальності займає високе становище.
 • Встигнути зловити звіра, поки він не вкусив, означає поліпшити взаємини з недругом. Упустити лисицю після укусу – до втрати покровителя і сильного погіршення фінансового становища.
 • Сниться, що після укусу лисиця не послаблює хватку – незабаром ви дізнаєтеся про себе неприємну правду від близької людини, і це надовго зіпсує між вами стосунки.
 • Укус лісового звіра найчастіше попереджає про наявність в оточенні недоброзичливців, які намагатимуться зіпсувати ваше життя і отримати від цього моральне задоволення або фінансовий прибуток.
 • Вбити лисицю

  Вбити цього лісового звіра сниться – здобути перемогу у справі, яке протягом тривалого часу не могли довести до завершення. Після такого нічного бачення можна сміливо братися навіть за ризикові операції – удача буде на вашому боці, навіть якщо на досягнення поставлених цілей піде чимало часу.

  Головне, пам’ятайте – щоб посміхнулася фортуна, не варто нікому розповідати про свої плани, включаючи самих близьких людей.

  Лисиця з лисенятами

  Значення сну, в якому лисиця знаходиться в оточенні свого потомства:

  • для дівчини, у якої є діти, це сигнал, що потрібно приділити більше уваги їх вихованню;
  • для представника протилежної статі це знак, що скоро познайомиться з яскравою дамою, яка буде шукати у взаєминах вигоду тільки для себе;
  • для заміжньої, бездітної жінки – ознака швидкого поповнення в сім’ї;
  • лисиця, вылизывающая лисенят – в житті вам будуть нахабно лестити, і ви це сприймете за правду, що може призвести до необдуманих рішень, про які доведеться сильно пошкодувати.

  Якщо сниться lissieu сімейство, постарайтеся якомога більше часу приділяти своїй сім’ї, інакше можуть виникнути неприємні конфліктні ситуації.

  Лисиця в будинку

  Трактування снів, пов’язаних з присутністю лисиці безпосередньо у вашій оселі або біля нього:

 • Бачити уві сні в своєму будинку лисицю, яка ховається по кутках, означає, що у ближньому оточенні причаївся заздрісник, і він може зіпсувати вашу репутацію. Існує ймовірність виникнення конфліктної ситуації в результаті нетактичного поведінки одного з родичів, який на підсвідомому рівні заздрить вашим успіхам.
 • Сниться, що тварина учинив в будинку безлад – скоро виникнуть проблеми з фінансами, на рішення яких доведеться витратити багато нервів і часу.
 • Спостерігати за звіром, які бігають навколо вашого житла – один або кілька недоброзичливців готують змову проти вашої персони.
 • Лис, який забрався в курник і вбив курей, символізує досягнення заздрісниками поставлених цілей. Щоб уникнути проблем слід відмовитися від укладення угод з неперевіреними компаньйонами і не починати ризикових проектів.
 • Прогнати тварина з свого житла сниться – в реальності сновидець сам лукавить і не говорить правди навіть близьким людям, що в майбутньому спричинить за собою погіршення взаємин з ними і втрату довіри.

  Гладити лисицю

  Приснилася лисиця, яку ви гладите – чекайте підвищення на роботі, непередбачену грошову прибуток і поліпшення взаємовідносин у колективі.

  Подібний сон може означати, що ви станете свідком неправомірної угоди і несвідомо допоможете здійснити задумане. Щоб не погіршити своє життя, слід переглянути своє оточення та обмежити спілкування з людьми, пропонують взяти участь в авантюрних справах.

  Думка экспертаКанти ГауриКармолог, парапсихологЕсли сновидець з обережністю торкається вовни лисиці – його мучить совість нещодавно за скоєне діяння. Потрібно постаратися виправити вчинено проступок, оскільки розплата неминуча.

  Годувати лисицю

  Якщо чоловікові приснилося, що він годує з рук лисицю – в реальності він погодиться на пропозицію, яка не спричинить за собою прибутки чи підвищення.

  Для жінки годування лисиці у сні символізує обман з боку коханого або пропозицію вступити в шлюб від людини, з яким її не чекає щасливе сімейне життя.

  Тлумачення з різних сонникам

  Сонник лисиця відомі значення:

 • Міллер. Рудий звір – в недалекому майбутньому буде отримано пропозицію, що стосується особистого життя або роботи, до якого потрібно поставитися з обережністю. Вбити лисицю – позбутися від невпевненості у власних силах, що призведе до визнання керівником, і вирішення конфліктних ситуацій з родичами. Спостерігати за полюванням на звіра – угоди, укладені в найближчому майбутньому, не принесуть прибутку, а нові любовні пригоди можуть негативно позначитися на вашому здоров’ї або репутації.
 • Ванга. Лисиця в нічному видінні символізує довголіття у реальності, однак, потрібно уважно вивчити наближених людей – існує ймовірність, що серед них з’явився заздрісник, який буде намагатися зіпсувати вам життя. Зловити звіра в клітку – досягати успіху у всіх справах на роботі або в особистому житті.
 • Нострадамус. Образ лисиці вказує, що в реальності для досягнення поставлених цілей слід не боятися показати свій розум, проявити хитрість і податливість. Подібний сон символізує, підсвідомо ви впевнені, що хтось на роботі налаштований проти вас.
 • Фрейд. Спробувати зловити лисенка – відчувати незадоволеність особистим життям і недовіру до своєї другої половинки. Якщо ви самотні, не слід акцентувати увагу на цьому питанні – приділіть час іншим життєвим сфер і коханий чоловік сам з’явиться на горизонті. Також варто з обережністю ставитися до пропозицій по роботі від малознайомих людей – найімовірніше, вони призведуть до погіршення фінансового становища.
 • Каратів. Побачити лисицю в сновидінні – бути відданим близькою людиною в реальному житті.
 • Клеопатра. Лисиця, купається в річці – швидка зустріч з людиною, який допоможе вам отримати хороший прибуток. Якщо звіра з води витягає інша тварина – з обережністю ставитеся до ділових пропозицій з боку малознайомих людей.
 • Образ лисиці має безліч суперечливих значень, тому незалежно від тлумачення, побаченого уві сні, намагайтеся з будь-якої життєвої ситуації отримувати користь. Якщо сновидіння має негативне значення, не хвилюйтеся – можливо, це тварина вам привиділося після відвідування зоопарку або перегляду передачі про тварин, і не символізує жодних життєвих негараздів.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради