Техніки нанесення тіней на очі

Незважаючи на різноманіття варіантів і технік нанесення, оволодіти мистецтвом макіяжу очей зовсім нескладно, головне знати, який саме спосіб і колірна гамма підійдуть саме вам. Звичайно ж, в арсенал косметики для очей входить величезна кількість продуктів, таких як підводка, туш, олівці, бази, але тим не менш основу все-таки складають тіні. Про те, як правильно фарбувати очі тінями мова піде в цій статті.

Загальні рекомендації

Тіні для повік напевно присутні в косметичці кожної дівчини чи жінки. Різнокольорові, мерехтливі квадратики: ми наносимо їх, збираючись на роботу, побачення, клубну вечірку і взагалі використовуємо з будь-якого приводу. І тим не менш не завжди виходить нанести їх правильно, до того ж ще зберегти протягом дня їх стійкість. Для того, щоб уникнути цього, засвоїмо кілька важливих правил.

  • Без бази нікуди! Не пошкодуйте грошей і придбайте на додаток до звичного повсякденного палетці базу під тіні. По-перше, вона дозволить вам використовувати значно меншу кількість продукту, по-друге, база посилить колір самих тіней і по-третє, звичайно ж, значно подовжить стійкість продукту і не дозволить йому «втекти» з вашого обличчя під кінець робочого дня або вечірки. Побачити всі принади використання бази ви особливо зможете, якщо будете користуватися яскравими тінями, наприклад, чорними.
  • Кисті і спонж – кращі друзі гарного макіяжу. Наносити тіні пальцем, звичайно, можна, але врахуйте, що цей спосіб не дозволить вам виділити складку століття, промальовувати контур вій, нафарбувати рухому повіку і зробити малюнок макіяжу чіткіше. Тому придбайте пару кистей і спонжев і використовуйте їх. Ось побачите, ви витратите значно менше часу на створення свого образу, та й сам макіяж буде виглядати куди витонченіше.
  • Не забувайте про бровах. Саме вони доповнюють макіяж очей і роблять його завершеним. Пам’ятайте про це, навіть якщо робите простий денний макіяж. Налаштуйте форму брів за типом особи і виділіть їх тінями або олівцем в тон. Тим більше, що навчитися робити це в домашніх умовах нескладно.

А тепер постараємося почати відповідати на запитання, поставлене на початку: «як правильно нафарбувати очі тінями?». Для зручності ми розбили цю інформацію на три блоки і, відповідно, розглянемо 3 варіанти нанесення тіней, яким ви зможете навчитися. Отже, почнемо.

Нанесення тіней і форма ока

Існують шість основних типів очей і для того, щоб скорегувати форму тієї або іншої форми, візажисти вже давно придумали особливі техніки нанесення тіней. Які? Почнемо по порядку.

Для корекції очей з опущеними куточками, головною задачею буде створення ілюзії піднятих зовнішніх куточків, тому макіяж буде будуватися в основному з двох відтінків. Під брову і на рухому повіку нанесіть світлі тіні, а на складку потаємні. Головне тут трохи витягнути малюнок темних тіней до скроні. Побачити схему макіяжу покроково можна на фото.

 tekhniki naneseniya tenejj na glaza 16 Техніки нанесення тіней на очі

Макіяж для близько посаджених очей буде розуміти під собою нанесення темних тіней на зовнішній куточок і подальший вивід їх до скронь. На фото це чітко видно.

 tekhniki naneseniya tenejj na glaza 17 Техніки нанесення тіней на очі  tekhniki naneseniya tenejj na glaza 18 Техніки нанесення тіней на очі

Нафарбувати глибоко посаджені очі потрібно світлим кольором на нерухомому столітті і темним на надбрівної дуги.

Макіяж опуклих ока простіше простого: просто використовуйте темний відтінок тіней на все віко.

 tekhniki naneseniya tenejj na glaza 19 Техніки нанесення тіней на очі

Для широко посаджених очей вам слід всього лише не виводити зображення тіней за зовнішній куточок. Як виконати такий макіяж покроково дивіться на фото.

 tekhniki naneseniya tenejj na glaza 20 Техніки нанесення тіней на очі

На очі з навислим століттям слід наносити тіні світлого і темного відтінку, причому як на рухоме, так і нерухоме повіку. Нафарбувати очі потрібно так, щоб вони здавалися поділеними на 2 половини. Подивіться, як це зроблено на фото.

 tekhniki naneseniya tenejj na glaza 21 Техніки нанесення тіней на очі

Способи нанесення тіней

Техніка нанесення тіней на очі може також бути декількох видів: в основному це волога, мокра і суха техніка.

Для сухої техніки характерно звичне нанесення тіней на очі пензлем або губкою. У ній немає нічого складного: ви просто нанесіть тіні на повіку, створюючи бажаний малюнок і м’яко розподіляєте по периметру очі. Ця техніка підійде як для денного, так і для вечірнього макіяжу, виконаного, наприклад, чорними тінями.

Вологий спосіб нанесення тіней розрахований в основному на створення вечірнього макіяжу. Вам потрібно злегка змочити пензлик водою, набрати на неї тіні бажаного відтінку і нанести на повіку. Завдяки цій техніці пігмент тіней в рази посилить свій колір і стане значно яскравіше. Також тіні, накладені таким способом, протримаються на столітті довше звичайного.

І нарешті мокра техніка нанесення тіней на очі не можлива без нанесення бази. Користуватися тінями вам доведеться за допомогою добре змоченою кисті і при цьому робити це дуже акуратно. Зазвичай візажисти використовують такий спосіб, коли підкреслюють тінями очі, малюючи, наприклад, стрілку або виділяючи складку століття, створюючи графічний макіяж.

Види нанесення тіней на очі

Як накладати тіні на очі, щоб макіяж не був одноманітний? Рішення цієї проблеми вже давно винайдено кращими світовими візажистами і полягає воно в 6 простих техніку нанесення тіней на очі. Звичайно, практично всі вони розраховані на створення вечірнього макіяжу, але тим не менш дана інформація буде корисною і для інших видів.

Класичний спосіб нанесення тіней на повіки на увазі під собою найпростіший спосіб виконання макіяжу, до якого ви звикли щодня. Його суть полягає в тому, що нафарбувати тінями повіку слід так, щоб це збігалося з формою ваших очей, тобто ви просто повинні скорегувати свої очі за їх типом (про них писалося вище). Як правило отакою макіяж складається мінімум з трьох відтінків тіней, які є квітами однієї гами, наприклад ви можете скористатися білими, сірими та чорними тінями.

 tekhniki naneseniya tenejj na glaza 22 Техніки нанесення тіней на очі

Вертикальна техніка здебільшого використовується для вузьких очей, але тим не менш вона також може бути застосована і для інших типів. Тут все гранично просто: повіку потрібно «розбити» на 4 частини і фарбувати його тінями однієї гами, починаючи від самих світлих біля внутрішнього куточка і закінчуючи найтемнішими у зовнішнього.

 tekhniki naneseniya tenejj na glaza 23 Техніки нанесення тіней на очі

Горизонтальний спосіб підходить, якщо ви бажаєте витягнути очі. Нафарбувати повіку слід також тінями однієї гами, але тепер малюнок повинен йти від лінії росту вій до брови. Навчитися виконувати його нескладно, тим більше тут існує 2 варіанти: наносити тіні від самого темного до світлого, або повторити все теж саме, але самий темний колір завдати не на лінію росту вій, а на складку століття. На фото представлені 2 цих способу.

 tekhniki naneseniya tenejj na glaza 24 Техніки нанесення тіней на очі

Техніка під назвою «пташка» отримала свою назву тому що малюнок тіней, що наносяться на повіку, нагадує помах крил птахів. Нафарбувати очей таким способом зовсім нескладно, головне зробити заготовку «крила» олівцем, а потім опрацювати тінями. Такий макіяж, звичайно ж, доречний для виходу в світ і буде виглядати неймовірно красиво.

 tekhniki naneseniya tenejj na glaza 25 Техніки нанесення тіней на очі

Наступною технікою буде олівцевий спосіб макіяжу очей і виходячи з його назви ви відразу ж розумієте про що йде мова. Фарбувати повіки при цій техніці ви будете виключно, як олівцем, так і поєднуючи його з тінями. Запорука успіху цієї техніки — це точило і хороші кисті для розтушовування. Приклад макіяжу ви можете подивитися нижче.

 tekhniki naneseniya tenejj na glaza 26 Техніки нанесення тіней на очі

«Банан» є улюбленим видом макіяжу закордонних зірок. Він передбачає своєрідну «петельку» на зовнішньому куточку ока, яка виконується контрастними кольорами, наприклад, чорними і білими тінями. Навчитися робити такий макіяж простіше простого, головне не поспішати і бути акуратною.

 tekhniki naneseniya tenejj na glaza 27 Техніки нанесення тіней на очі

Варіанти того, як ще можна нафарбувати очі за допомогою тіней, ви можете подивитися у цьому відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради