До чого сниться лев жінці чи чоловікові: 20 правдивих сонників – що означає бачити уві сні тигра

Цей дикий звір – символ сили, величі, мужності, гідності. Людина, побачивши царя звірів у сні, в реальності володіє аналогічними якостями, впевнено рухається до поставленим цілям, контролює власну долю, відрізняється наполегливістю і рішучістю. Але це не єдине тлумачення снів про лева. Щоб точно визначити, що означає сон, потрібно згадати деталі сюжету.

6430520b1a0e889a7ed17d41fe53aaa2 До чого сниться лев жінці чи чоловікові: 20 правдивих сонників – що означає бачити уві сні тигра

Тлумачення значення сну

Лев може часто снитися людині, здатному проявляти сміливість і рішучість, старающемуся приймати справедливі і вірні рішення, ефективно справляющемуся зі складними життєвими ситуаціями. Такої особистості нескладно домогтися високого положення в життя. Це загальне тлумачення сну.

Але для точної розшифровки слід згадати деталі бачення: де перебував, як він виглядав, як поводився, як взаємодіяв з сновидцем.

Один звір або прайд

Якщо сниться один звір, то він може символізувати важливого людини, бізнес-партнера, з яким належить ділова зустріч. Слід проявляти обережність: з партнерської сторони можливі підступи, шахрайські дії.

Приснився пара львів – символ успішної взаємодії з діловим партнером. Організоване справа буде вдалим і прибутковим, стане основою для зміцнення фінансового становища. Причому неважливо, якої статі побачена звірина пара: два самця або самець з самкою.

Прайд в сновидінні віщує щасливу зустріч з рідною людиною, приємне проведення часу в доброзичливої компанії, участь у святковому або урочистому заході.

Поведінка та стан тваринного уві сні

Щоб точно дізнатися, чому приснився лев, слід згадати його поведінку:

 • Ричить звір – попередження про велику небезпеку. Або зрадить рідна людина, або підставить бізнес-партнер. Іноді сон відображає властолюбні помисли сновидця.
 • Хижак нервовий, роздратований, кидається з боку в бік – в реальності виникла важка ситуація, справлятися з якою спящему доведеться своїми силами. Також такий сюжет може приснитися, якщо сновидець виявився жертвою лицемірного ворога.
 • Жадібно пожирає їжу звір – образ майбутньої перемоги. Сплячий зуміє гідно протистояти конкурентам, змусить їх визнати поразку, завдяки чому досягне поставлених цілей.
 • Побачити у сні говорить по-людськи лева – впливова персона один раз надасть допомогу, але цього буде досить, щоб закріпитися на високому рівні життя.

Важливо враховувати, в якому стані перебував бачений звір, як виглядав:

 • Сплячий – провісник стабільного фінансового становища, сімейного благополуччя, спокійного побуту, досягнення авторитету в суспільстві.
 • Мертвий – може означати або розрив відносин з авторитетною особою, раніше допомагала вести справи, або важке захворювання.
 • Хворий, голодний – належить переоцінити життєві цінності.
 • Чорний – сновидець веде себе на роботі, як справжній деспот. Якщо чорного звіра вбили уві сні, то колективу вдасться позбавитися від деспотичного співробітника.
 • Білий – сновидець прекрасно знаходить спільну мову з колективом, вміє контролювати емоції, дбає за справедливість. Іноді тварина білого забарвлення пророкує появу сильного покровителя.
 • Золотий – вказує на фінансову стабільність і сімейне благополуччя.
 • Вогняний – провісник палких почуттів.

Розташування тварини

Уві сні довелося бачити лева в клітці зоопарку або на цирковій арені – в реальності доведеться перенести образу, втратити репутацію. Можливо, виникне безвихідна ситуація, пов’язана із втратою значної грошової суми.

Якщо лев приснився вільно гуляють по савані, то це відображення внутрішньої свободи і фінансової незалежності. Сплячий впевнений в власних можливостях, не сумнівається в прихильності вищих осіб. Сновидіння може передбачати швидку закордонне відрядження.

Приснився лев, що розгулює по місту, – попереду складний, але важливий життєвий етап. Треба подумати над своїм суспільним статусом, в короткий термін прийняти відповідальне рішення.

Разом з іншими тваринами

Лев може перебувати в клітці з іншими тваринами, і від цього теж залежить значення сну:

 • до чого сняться разом тигр і лев – доведеться пережити приниження (причому бійка котячих означає, що причиною приниження буде запекла боротьба за владу);
 • лев і собака, мирно лежали поряд, – один сновидця досяг високого положення в суспільстві, але залишився людиною, не забув про дружбу, завжди готовий допомогти;
 • лев і лисиця – настає моторошна подія.

Взаємовідносини сновидця і лева

Приборкувати тигрів і левів в цирку – в реальності мати достатні навички і сили для успішного завершення справи. Режим чітко усвідомлює, на що здатний, тому методично й акуратно досягає чудових результатів у фінансовому становищі і особистих стосунках.

До чого сниться нападник лев – це образ розчарував близької людини. На нього покладали великі надії, він обіцяв допомогти, але підвів, зрадив з корисливою метою.

Сновидець полює на звірів, бере участь в сафарі – в реальності не сумнівається у вірності друзів, їх готовність допомогти. Якщо сафарі велике, з безліччю машин і учасників, то для досягнення поставлених цілей доведеться сильно постаратися, причому і морально, і фізично. У реалізації задуманого не можна довіряти партнерам і колегам: вони здатні вдарити в спину.

Безстрашно відпочивати поруч зі звіром, лежати з ним у траві – досягти високого положення в суспільстві. Сновидець вбиває хижака з рушниці – наяву з власної дурості зруйнує щастя.

Образ лева для жінки і чоловіки

Жіночі сновидіння більш насичені емоціями, деталізовані. Чоловічі сни відрізняються більшою чіткістю та динамічністю сюжету. І в жіночих, і чоловічих видіннях образ лева в цілому має аналогічне значення, однак є нюанси трактування, пов’язані зі статевою приналежністю сновидця:

 • Чоловік може побачити лева перед важливою зустріччю зі статусним людиною, чиновником. Можливо, ця зустріч обернеться кар’єрним зростанням.
 • Для жінки дикий звір – образ майбутнього солідного і забезпеченого шанувальника.
 • Дівчині побачений хижак обіцяє швидке узаконення стосунків з коханим чоловіком.
 • Побачити тварину уві сні може і дитина. Образ означає, що хтось із батьків тисне на дитину, пригнічує його особистість, карає не по-дитячому суворо.

Трактування сну в різних сонники

У більшості сонників лев – переважно позитивний образ. Він вказує на правильні риси характеру сновидця, попереджає про неприємності. Кожен сонник пропонує своє трактування, і вона багато в чому визначається ставленням упорядника до дикому звірові.

Міллера

За сонником, леви і тигри – відображення великої сили. Сплячий, приручивший або підкорив звіра, в реальності досягне успіху в будь-якому починанні. Але якщо хижак поборе сновидця, то убезпечитися від підступів недоброзичливців не вдасться.

Бачити уві сні в клітці лева – успішне ведення справ залежить від здатності захищатися від конкурентів і недоброзичливців. Спостерігати, як дресирувальник звертається з левом у клітці, – досягти успіху в справах, завдяки навичкам, цінних особистісним якостям.

Образ молодого лева сонник пов’язує з діловим успіхом, можливим, якщо сновидець проявить відповідальність та уважність.

c0588f692c24a11be3a8bb64b444da7e До чого сниться лев жінці чи чоловікові: 20 правдивих сонників – що означає бачити уві сні тигра

Побачивши звіра дівчина познайомиться з чудовим хлопцем, почне любовні відносини. Жінка, яка побачила біблійний сюжет – пророка Даниїла до ями з левами, зв’яже свою долю з чоловіком своєї мрії, і цьому посприяють її розум і зовнішня привабливість. Сновидица чує левиний рик – несподівано доб’ється успіху в діловій сфері.

Бачити оскаленную левову морду – зазнати поразки у боротьбі за владу. Левова шкура – передвістя багатого і щасливого життя.

Їхати верхи на леві – мужньо долати навалившиеся проблеми. Якщо сновидець захищає сім’ю від нападника лева, обороняється з ножем, то наяву він повинен не реагувати на підступи й хитрощі конкурентів, а з усією відповідальністю займатися своєю справою. В іншому випадку вороги здобудуть перемогу.

Сонник Менегетті

Лев до чого сниться – в людині присутня велика сила, яку в даний момент часу слід приборкати.

Сонник Цвєткова

Лев – символ багатства, високого статусу, гордості, відсутності потреби.

f0fd5388917b8e72ea1e9ced289caab3 До чого сниться лев жінці чи чоловікові: 20 правдивих сонників – що означає бачити уві сні тигра

Тлумачення міс Хассе

Гладити, пестити лева – прив’язатися до когось. Левиний рик – попередження про небезпеку. Стати жертвою звіра – загрожує втрата майна, самому вбити хижака – здобути статус і силу. Левиця з левенятами або тигриця з тигренятами – сновидець обманює сам себе.

Езотеричний

До чого сниться агресивний лев – у сні такий образ відображає прагнення до влади. Звір спокійний означає, що сплячий прагне виразити себе, але не має для цього достатньо здібностей. Сон попереджає про необхідність проявляти обережність, змінити свої прагнення, щоб уникнути неприємностей.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологМертвый звір або його шкура – символ безпідставних амбіцій. Не варто рватися вперед всупереч всьому, інакше хвороби не уникнути.

Англійська

Сон вказує на майбутнє підвищення статусу в суспільстві. До чого сниться лев незаміжньою жінці – пророкує швидкий вступ в шлюбний союз з добрим, інтелігентним, розумним людиною. Хлопцеві сон обіцяє господарську, розумну, добру, порядну дружину, з якою сімейне життя буде довгим і щасливим.

Сонник Деніз Лінн

Лев – символ сили, мужності, піднесення, лідерських якостей. Настав час брати під контроль власну долю. Вільний звір – відображення потаємних пристрастей, які давно чекають розкриття. Сон указує, що пора починати повну життя в задоволення.

Іноді він у сні – символ життєвого випробування, для подолання якого потрібно хоробрість. Для перемоги потрібно зібратися з силами.

Сучасний

Лев – вказівка на велику переважну силу. Взяти верх над звіром – вийти переможцем зі складної життєвої ситуації. Стати жертвою – наяву не вдасться впоратися з ворогами.

Приснилися в клітці леви і тигри – в реальності доведеться з великим трудом боротися з недоброзичливцями і конкурентами для досягнення успіху.

Дресирувальник у сні передвіщає успіх у бізнесі, отримання прибутку, що стане можливим, завдяки розуму та досвідченості. Якщо сновидець сам дресирує лева і тигра, то у реальному житті він неймовірно популярний у осіб протилежної статі.

Левенята у сновидінні обіцяють важливі відкриття і вдалі починання. Але успіх буде можливий тільки при вкладенні сил та відповідальному підході. Якщо приснилися молоді леви жінці, то у неї не буде відбою від красивих і уважних кавалерів.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Лев – символ сміливості, впевненості, сили. Часто сон означає, що скоро доведеться зіткнутися із складною проблемою, для подолання якої потрібні мужність та наполегливість.

За сонником, до чого сниться поранений або вбитий лев – це вказівка на надмірний прояв сили з боку сновидця, що загрожує негативними наслідками. Висока ймовірність невдалого завершення великої справи.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологОхота на лева – важка та виснажлива боротьба з сильним ворогом. З-за завзятого протистояння можливе руйнування намічених планів.

Циганський

Сонник лев означає, що сплячий відрізняється високим зарозумілістю, викликає повагу і захоплення оточуючих. Приручений хижак – образ вірного друга. Несподівано нападає він – є ймовірність зради з боку близької людини. Левиний рик вказує на сприятливий розвиток ситуації.

Місячний

Лев – знак тривоги. Багато хижаків – до зустрічі з важливою персоною.

Асирійський

Якщо сплячий перетворився на лева, то він усе втратить і буде принижений.

2ae2d6f5427fd999bf4262f01034e84d До чого сниться лев жінці чи чоловікові: 20 правдивих сонників – що означає бачити уві сні тигра

Давньоєврейська

Доведеться зіткнутися з сильним і харизматичним конкурентом. Уникнути зіткнення не вдасться. Щоб мінімізувати втрати, краще одразу визнати поразку, заслужити довіру і повагу до цієї людини, так як саме він займе керівний пост.

Що значить сон, в якому хижак нападає, – доведеться терпіти нападки з боку начальства, виконувати рутинну і безглузду роботу. Можливі конфлікти на робочому місці з вищестоящими особами, навіть із залученням органів правопорядку.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологИспытывать страх до мабуть у сні льву, тікати від нього – отримати закид від начальства або виявитися в боргу перед вищестоящими особами. Звір вкусив – розгориться конфлікт з авторитетною персоною, з-за чого доведеться звільнитися. Полювання на лева – участь у плітки в колективі.

Сонник для закоханих

Сприятливе значення має сон, в якому дресирувальник вміло контактує з хижаками, – сплячий, завдяки інтелекту і навичкам, зможе домогтися успіху у протилежної статі. До чого сняться молоді леви і тигри жінці – у неї з’явиться коханий чоловік. Левова шкура пророкує шлюбний союз з забезпеченою людиною. До чого сниться рик лева чоловікові – до успіху у представниць прекрасної статі.

Мусульманський

Людина, який здолав лева уві сні, в реальності зуміє впоратися з ворогами. Втеча від звіра – до успіху і втілення бажань у життя.

Новітній

Сплячий перетворився на лева – це вказівка на його велику внутрішню силу. Він легко справляється з хворобами, впевнено йде до перемог. Оточуючі визнають його лідером.

Приснився морський лев – до сновидінню відчуває ніжні почуття літня людина.

Сонник XXI століття

Спокійний, відпочиваючий, неагресивний лев передбачає підтримку впливового знайомого, щасливі особисті стосунки. Годування хижака – вказівка на найбільш сприятливий розвиток подій. Якщо він напав і почав терзати, то висока ймовірність розставання з коханою людиною. Якщо сильно вкусив з болем і кров’ю, то в реальності доведеться відбиватися від настирливого залицяльника, суперника або заздрісника.

Звір у клітці – знак незадоволення нинішнім станом справ. Сновидець сам зруйнував відносини з партнерами, а тепер кається. Сплячий опинився в клітці разом з левом – це попередження: недоброзичливці замислили недобре, слід берегти себе і близьких людей. Побачити левову пару в зоопарку – доведеться принизитися. Хижак на цепу – високий покровитель надасть допомогу.

Лежати на спині лева – піднестися в суспільстві. Переслідувати звіра – до вдалих обставин, благополуччя. Вбити – з власної дурості зруйнувати щастя. Боротися з агресивними хижаками – наяву відмовити в допомозі людині, що опинилася у важкій ситуації.

Левенята смокчуть левицю – можна чекати допомоги від солідної і впливової персони. Сновидица гладить левицю – наяву буде боротися з підступною суперницею.

Сонник мандрівника

Сон вказує на велику внутрішню силу, гордість, прагнення до влади, багатства, високого статусу, досягнення успіху, реалізацію задуманого, слідування інстинктам. Це може бути образ суперництво, ревнощі, впливової особистості, начальницького особи.

Сонник Симона Кананіта

Лев – шана, підвищення в посаді. Гладити – прив’язатися до когось. Чути рик – попередження про небезпеку. Бути жертвою нападу – втратити майно. Вбити – сила. Левиця з левенятами – самообман.

Сонник Феншуй

Лев пророкує багатство. Зіткнутися з ним на дорозі – до хвороби або посилення ворогів. Застрелити – здобути перемогу над ворогами.

Незаміжньою жінці сон обіцяє шлюбний союз з авторитетним, наділеним владою чоловіком. Заміжньою – народження здорової дитини чоловічої статі.

Лев у більшості сновидінь – небудь образ солідного покровителя, або відображення позитивних якостей характеру самого сновидца, допомагають йому досягати поставлених цілей, або попередження про небезпеку. Такий сон бачать люди самостійні, відповідальні, впевнені в собі, наполегливі, вміло розпоряджаються життям.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради