До чого сниться коза біла (з рогами, без) жінці, чоловікові – сонник

Біла коза символізує достаток, величезну удачу. Поява цієї тварини в сновидінні нерідко є і запорукою щасливого сімейного життя. Ще в стародавніх сонники білу козу було прийнято вважати годувальницею, захисницею жіночого благополуччя.

82fa07ce066e7aff3dd54fa4508b2a5a До чого сниться коза біла (з рогами, без) жінці, чоловікові – сонник

До чого сниться коза біла – загальне тлумачення

За сонником Нострадамуса біла коза з рогами у сні – відображення почуття власної безпорадності. Людина відчуває себе втраченим в цьому світі, не довіряє іншим людям. Таке тлумачення може символізувати і те, що сновидець відчуває себе загнаним у кут і прагне вийти з скрутного становища.

Згідно соннику Ванги, поява білої кози свідчить про звільнення від наркоманії, пияцтва або закінчення важкого етапу в житті. Якщо ж роги тварини з сновидіння були обвиті зміями, людині загрожує велика небезпека. Йому варто зрозуміти, звідки може виходити загроза, і своєчасно прийняти необхідні заходи.

В сонник Цвєткова поява тварини тлумачиться як символ того, що сновидець незабаром отримає цінний подарунок.

Важливо! Біла коза з малими козенятами, яка може бути побачена в нічних мареннях, свідчить про відсутність делікатності в моральних питаннях. Подібна поведінка найчастіше обертається великим горем для сновидця.

Згідно соннику Н.Гришина, є кілька тлумачень такого способу:

 1. Біла коза з великими рогами свідчить про легковажність і легковажності сновидця. Вчинки такої людини багато в чому залежать від різких перепадів настрою.
 2. Тварина часто означає, що при плануванні подій в житті не варто забігати вперед. Доля дуже мінлива і непередбачувана.

За сонником Лоффа біла коза сниться людям, наділеним здоровим глуздом і віддають перевагу уникати непотрібних ризиків. Нічні марення є передвісником того, що людині вдається використати всі надані життям шанси.

Тлумачення для жінок, чоловіків

Дійна біла коза означає швидкий вступ у шлюб і народження чоловікові дітей. Дика тварина, побачене уві сні, може вказувати на обман у справах. У такому випадку жінці потрібно бути гранично обачною при оформленні документів.

Поява в сні відразу кількох кіз означає складності у справах. Якщо ж заміжній жінці сниться тварина з дзвіночком, їй варто чекати приїзду родичів.

Майбутній мамі поява в нічних мареннях білої кози обіцяє тільки хороше. Жінка народить здорового малюка, якого чекає прекрасне майбутнє.

Блеющій білий козел, переслідує молоду представницю прекрасної статі, може вказувати на залицяння з боку велелюбного чоловіка. Найчастіше така людина знаходиться в найближчому оточенні сновидицы.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологЕсли ж неодруженому чоловікові сниться агресивно налаштований білий козел, йому варто побоюватися виникнення великих складнощів. Неприємності будуть виходити від людини з високим становищем у суспільстві.

Біла коза може означати крах власного бізнесу. Особливо погано, якщо чоловік намагається подоїти тварина в сновидінні, але не отримує жодної краплі молока.

Зовнішній вид кози

Маленька кізка попереджає уві сні про те, що спящему потрібно бути більш обачним. В іншому випадку у нього можуть виникнути складності у справах.

Поява в сні безрогою кози свідчить про високий потенціал, який сновидець належним чином не використовує. Упитанное тварина означає, що людина успішний в справах і вміє отримувати більший прибуток.

Ціле стадо кіз попереджає про небезпеку опинитися в поганій компанії, в якій незнайоме таке поняття, як моральність.

8fd2a59d09fab4d0eab9686c1baff639 До чого сниться коза біла (з рогами, без) жінці, чоловікові – сонник

Поведінка тварини

Тлумачення сновидіння багато в чому залежить від поведінки білої козочки:

 • активно буцається – людині загрожує складна боротьба з недоброзичливцем;
 • переслідує сновидця – потрібно проявляти граничну акуратність при спілкуванні, в іншому випадку сновидіння можуть очікувати сварки чи суперечки з оточуючими;
 • помирає – сплячий може зробити непорядний вчинок, про який згодом сильно пошкодує;
 • обгладывает листя чагарнику – людині також потрібно бути готовим до сварок.

Поведінка сновидця

Людина може робити різні дії уві сні:

 • пасти череду – такі дії означають достаток;
 • годувати – сновидінню чекає знайомство з новими людьми, яке надалі обернеться розчаруванням;
 • приручити уві сні дика тварина – це дія означає спроби домогтися визнання від незнайомої людини;
 • підстригати – в реальності людина марно витрачає час на безперспективні справи, сили і енергія витрачаються даремно;
 • бити – сплячий відчуває незадоволеність життям, але краще її змінити не прагне;
 • різати – подібні дії віщують виникнення серйозних матеріальних проблем;
 • доїти білу козу – в такому випадку людині може незабаром посміхнутися удача;
 • смажити козяче м’ясо – сон передвіщає великі клопоти, які незабаром себе виправдають;
 • полювати і ловити – подібне сновидіння символізує вдалий для сновидця шлюб;
 • пити козяче молоко – людина звик до раціональним міркуванням при прийнятті важливих рішень.

Незвичайні сни

Бувають сновидіння з оригінальним поворотом. Наприклад, козячі роги символізують глибоке почуття, сильну любов, яка виявиться нерозділеного.

Поява в сні мертвого тваринного свідчить про те, що людині вдасться досягти мети, реалізувати наміри. Тому потрібно здійснювати активні дії для втілення в життя заповітної мрії.

Якщо жінка намагається обернутися уві сні білої козою, значить, вона намагається обдурити оточуючих. Але такий вчинок призведе до падіння репутації.

Говорить тварина вважається сприятливим знаком – це знак удачі і гарного емоційного стану.

Біла коза в сновидінні – символ неоднозначний. Вона може символізувати як удачу в справах, так і великі неприємності на особистому фронті.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради