До чого сниться кабан ? жінці чи чоловікові – сонник

Дика, жорстока, волелюбна тварина в сновидіннях має двояке значення, залежне від деталей сюжету. Вепр захоплює, але й лякає, може бути передвісником як позитивних, так і негативних змін у будь-якій сфері життя. Щоб зрозуміти, чому приснився кабан, потрібно згадати, як виглядало тварина, як вів себе по відношенню до сплячого.

ddae21a7265c2e2ccd4eb7a4d174f16e До чого сниться кабан ? жінці чи чоловікові – сонник

Тлумачення сонників про сон про кабана

Кожен сонник пропонує своє трактування сновидіння, в якому фігурує вепр лісовий або домашній борів.

Трактування Міллера

По самому популярному толкователю ситий, міцний, жирний кабан сниться до сприятливому розвитку торгових і фінансових справ. Але худе, голодне тварина попереджає про тривоги за дитину або про конфлікт з представником сфери послуг.

Кабанячий вереск передбачає негативні новини, пов’язані зі смертю близької людини або з недостатньою нагородою за виконану важливу працю.

Годувати домашнього кабана – до збільшення стану. Продавати кабана на ринку – до швидкого набуття великого майна, але для цього доведеться витратити час і сили.

Тлумачення Цвєткова

За сонником кабан – сильний ворог, серйозний конфлікт, шкідливі чутки.

Пояснення Фройда

Знаменитий психолог пояснював образ приснившегося борова як тиск чоловічого початку. В інтимному житті сплячого занадто багато грубощів, брутальності, навіть агресії.

Приснилося, що вепр нападає, – в реальному житті є невдоволення сексуальними відносинами, пов’язане з виконанням примх партнера всупереч власним бажанням. Бій з агресивним кабаном пророкує швидкий конфлікт з статевим партнером з-за різного ставлення до інтимного життя. Проте миритися належить бурхливо і пристрасно.

Бачити у сні біжить кабана – в реальності з-за постійної зайнятості немає можливості відпочити, отримати сексуальне і психічне розслаблення.

e5e2715756745fbc9bfda1f555f12be0 До чого сниться кабан ? жінці чи чоловікові – сонник

Тлумачення медіума міс Хассе

Дикий кабан – турботи. Біжить – уникнути біди. Вбити – зіткнутися з небезпекою. Ловити – до радісної події.

Розшифровка Дмитра та Надії Зими

Дикий кабан до чого сниться – сновидець відчуває труднощі в справах, фінансове становище під загрозою.

Жирний домашній кабанчик вирішувати складні справи, але вони виявляться успішними і принесуть непоганий дохід.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологБоров валяється у брудній калюжі – можливі конфліктні ситуації, пов’язані з фінансами або господарськими питаннями. Таке ж значення має сон, в якому сплячий годує тварину.

Вбивати свиней на м’ясо або спостерігати за цією процедурою – висока вірогідність погіршення становища в результаті поділу майна.

Сучасний сонник

Доведеться познайомитися з приємною й інтелігентною людиною.

Малий Велесов Сонник

Хряк – сильний ворог. Виганяти з двору – до смерті. Лісовий вепр – до клопотів. Ловити – до радості. Зловити – до перемоги над недоброзичливцем. Вбити – побіду над ворогами. Отримати кабанячу голову – до беззастережної перемоги над сильним конкурентом, віддати її до ганьби і приниження.

Психологічний сонник

Оскільки рідкісна сучасна людина хоч раз у житті бачив вживу дикого кабана, то цей образ може приснитися як попередження про небезпеку.

Домашній борів викликає асоціацію з святковим застіллям, великою кількістю м’яса, тому в сновидінні символізує або зажерливий і хтивий вдачу, або достаток, достаток, благополуччя. Може бути й третя асоціація, пов’язана зі спогадами з казок і дитячих оповідань, – зла і люта сила.

798621963c4598de4b016890c4d73dd9 До чого сниться кабан ? жінці чи чоловікові – сонник

Весняний сонник

Неприємна особистість.

Річний сонник

Побачити в сні жирного, ситого кабана – до благополуччя в домашньому господарстві.

Осінній сонник

Великий відгодований борів – доведеться ховатися від злочинної особистості.

877a220f2467d2472466fba9d8704e82 До чого сниться кабан ? жінці чи чоловікові – сонник

Французький сонник

Приснився кабан:

 • у реальному житті сновидець не підозрює, що у нього є сильний і підступний ворог;
 • їсти кабаняче м’ясо у сні – до захворювання;
 • полювати на вепра – до небезпеки;
 • вбити – здобути перемогу над ворогом.

Американський сонник

Образ людини зі свинської характером і поведінкою. Можливо, нудьга.

Росіянин сонник

Символ зла, жорстокості, люті. У реальному житті сновидінню довелося стати жертвою недоброзичливого, агресивної людини.

 

23002e2ca0c761de3e118fe42546c42e До чого сниться кабан ? жінці чи чоловікові – сонник

Циганський сонник

Приснився кабан:

 • не можна довіряти діловим партнерам;
 • тварина наздоганяє сплячого – буде великий конфлікт з ворогом;
 • полювання на вепра – марна праця;
 • вбити тварину – здобути перемогу над конкурентами.

Сонник XXI століття

Хряк – образ злого і підступного ворога, з яким неможливо домовитися. Напад тварини – до негативних подій. До чого сниться брудний кабан – до ділового успіху, вдалому втілення ідей.

Незаміжня дівчина, побачивши кабана, скоро отримає пропозицію руки і серця, а заміжню жінку чоловік буде підозрювати в зраді.

Тлумачення Езопа

Кабан дере іклами дерево – це попередження про велику небезпеку. Щоб уникнути її, необхідно ретельно прораховувати кожен свій крок.

Вепр нападає – скоро доведеться контактувати з неприємним недружнім, злою людиною. Причому ця особистість націлюватиметься зруйнувати кар’єру і подружні стосунки сплячого.

Бачити уві сні пораненого кабана – покарати недоброзичливців, пліткарів.

Боротьба з рассвирепевшим тваринам – сновидець дізнається про підступні плани ворогів. Не дозволить втягнути себе в злочинне підприємство, що загрожує фінансовим крахом і ганьбою.

Побачити лежачого на землі, відпочиваючого кнура – слід залишатися напоготові. Вороги готуються завдати серйозної шкоди, відновитися після якого буде дуже складно.

a9ff13d132f4fd8a4ee58e255d2ad336 До чого сниться кабан ? жінці чи чоловікові – сонник

Кому приснився кабан

Борів і жіночих, і чоловічих сновидіннях відображає грубість і жорстокість інтимної сторони життя. Сюжет підказує спящему, що у відносинах з сексуальним партнером пора багато чого змінювати, тому що подальше розбіжність поглядів може стати причиною розриву.

Жінці приснився кабан

До чого сниться кабан жінці – вона втомилася від грубого і егоїстичного поведінки партнера. Сновидице хочеться ніжного, теплого ставлення, ласк і прелюдій.

Але чоловік або не вважає за потрібне обходитися з жінкою, як вона того варта, або взагалі поняття не має про те, як правильно вести себе в ліжку. Сон підказує сновидице, що потрібно або спробувати змінити чоловіка, або доведеться з ним розлучитися.

Образ сну може мати й інші значення:

 1. Для заміжньої жінки борів – попередження про те, що чоловік буде ревнувати її до неіснуючого супернику. Можливо, підозри чоловіка пов’язані з провокуючим поведінкою сновидицы.
 2. Кабан приснився незаміжньої дівчини – скоро прийдуть свати.
 3. Для розлученої жінки сон позитивний. Попереду важка і копітка робота, але вона принесе багато позитиву і більший прибуток.
 4. Вагітній жінці тварина сниться як відображення її моральної підготовки до важкого періоду материнства.

Чоловікові приснився кабан

Чоловік, побачивши уві сні вепра, повинен задуматися над своєю поведінкою в ліжку. Швидше за все, він навіть не помічає, що кохана жінка незадоволена, страждає від його грубості, брутальності, напористості. Сновидець воліє грати роль господаря, поневолювача, ґвалтівника, що неминуче негативно позначиться на подальших відносинах з нинішньою партнеркою.

Кабан у сновидінні – багатозначний образ, передвіщає і позитивні, і негативні події в кар’єрі, ділових, сімейних, інтимних стосунках. Тлумачі дають розшифровку з урахуванням свого ставлення до тварини, тому для більш точного розуміння сюжету слід вивчити кілька сонників. А також необхідно згадати всі деталі нічного бачення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради