До чого сниться біла собака ?: велика, маленька ? Сонник ? для жінок і чоловіків

Біла собака в сновидінні – позитивний образ, який обіцяє успіх у діловій сфері, приємне проведення часу у дружній компанії, усунення проблем. У рідкісних випадках сон попереджає про негативні події. Для правильної розшифровки нічного бачення потрібно згадати розмір і поведінку тварини, свої дії та інші сюжетні подробиці.

bf481a50a5821834c25dd0e34414f33e До чого сниться біла собака ?: велика, маленька ? Сонник ? для жінок і чоловіків

Сонник біла собака

Біла собака в сновидіннях пророкує значущі події, в яких сновидець буде брати участь, але не як головна дійова особа, а як спостерігач. У багатьох випадках біле тварина стає попередженням про те, що зміни в реальному житті малоймовірні.

Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяПитомец з білою шерстю буває передвісником проблем, але вони виявляться нескладними, з ними вдасться швидко впоратися. Причому сновидінню майже нічого не доведеться робити, вірні друзі прийдуть на допомогу, все зроблять за нього.

Існує ще один варіант трактування: біла собака може обіцяти неймовірну удачу. Причому для досягнення цілей не доведеться навіть напружуватися. Доля прихильна до сплячого, піднесе йому сюрприз, якого він давно чекав.

При тлумаченні сновидіння важливо згадати, породистих або безпородним був чотириногий персонаж. Значного поліпшення фінансового становища слід очікувати людині, який побачив у сні собаку дорогої елітної породи. А білий мисливський пес обіцяє успіхи в діловій сфері.

До чого сниться біла собака – загальне тлумачення

Якщо здорова, доглянута біла собака обіцяє перемоги у діловій сфері, поліпшення особистого життя, то хворе, виснажене тварина попереджає про неприємних і прикрих подій. Причому серйозність неприємностей буде тим більше, чим більше пес. А голодна собака пророкує, що сновидець стане жертвою брехливих пліток, заздрісні люди звинуватять його в тому, до чого він не має відношення.

Вмираючий білий пес – вкрай негативний образ, який попереджає про смерть близької людини. Якщо издыхающая собака лежить в крові, то скоро серйозно захворіє або помре родич. Аналогічно трактується сон, в якому фігурує сліпе тварина.

Білий собака в будці вказує на життєву ситуацію, що викликає невдоволення у сплячого. Сновидець переоцінив свої можливості, у результаті потрапив у життєву пастку.

Гавкіт білої собаки обіцяє отримання доброї новини, якщо він дзвінкий і незлобний. А ось страшний, злий, глухий гавкіт передбачає неприємні новини, серйозні конфлікти з близькими людьми. Сниться зграя білих гавкаючих собак – на роботі серед колективу є пліткарі і інтригани, які розповідають погані речі про сновидця, звинувачують його в неіснуючих гріхах.

Бачити тварина в наморднику – в реальності дивом уникнути серйозної проблеми.

Біла сука з цуценятами обіцяє приємне проведення часу у дружній компанії.

Дуже велика

За сонником велика добродушна біла собака віщує значущі позитивні події. Їх учасниками будуть і сам сновидець, і його близькі люди.

Ніж крупніше, добрішими і спокійніше тварина, тим більш сприятливим буде майбутнє. Величезну собаку бачить людина, доля якого буде благополучною.

010369db6d938a3f38aaacef76f03908 До чого сниться біла собака ?: велика, маленька ? Сонник ? для жінок і чоловіків

Маленька

Собака дрібної породи, на відміну від великої, сниться до негативного розвитку подій. Сновидець всупереч своїй волі виявиться в неприємній ситуації. Наслідки будуть несерйозними, але доведеться попсувати нерви.

Щоб знизити ймовірність розвитку негативної ситуації, необхідно проявляти терпіння, не зриватися на людей з оточення. Сон попереджає, що навіть незначні сварки ризикують перерости в серйозний конфлікт.

Іноді маленька біла собачка попереджає про надзвичайну ситуацію або розвивається захворювання.

Білі цуценята – символ дітей. Сон обіцяє радісні клопоти, пов’язані з дітьми.

1437bcad4fe78735ecf1a433e8b24117 До чого сниться біла собака ?: велика, маленька ? Сонник ? для жінок і чоловіків

Пухнаста

Сниться біла, гарна, пухнаста собака – це передвістя знайомства з приємною особистістю, усунення проблем. Нове знайомство виявиться вельми вигідним, новий друг посприяє поліпшенню справ.

Стрижка пухнастого улюбленця у сні вказує на присутність в оточенні злого і заздрісного людини. Якщо песик під час стрижки крутиться, огризається, а сновидець відчуває при цьому неприємні, тяжкі емоції, то в реальності такий собі людина, що називає себе другом, готує велику підлість.

8d658db3e41fbd8d33f6aac34d06ca68 До чого сниться біла собака ?: велика, маленька ? Сонник ? для жінок і чоловіків

Чиста чи брудна

Недоглянута, брудна собака попереджає про безліч неприємних подій та втрат. Висока ймовірність серйозно захворіти. Якщо сновидець намагається розчесати спутанную шерсть, виловити бліх, то в реальності буде займатися важкою, виснажливою роботою, за яку не отримає гідної винагороди.

Чиста, акуратна, доглянута собака означає, що сновидець завжди може покластися на вірного друга, той надасть допомогу в будь-яку хвилину, не боїться труднощів. Сон попереджає, що такого друга втратити не можна.

Якщо на початку сну собача шерсть була чистою, а потім опинилася забрудненою, приємно провести час у сімейному колі не вдасться. Хтось із членів сім’ї образить сновидця, сказавши гостру фразу. Іноді такий сон означає, що чоловік і дружина відновлять майже зруйновані відносини, займаючись пошуком важливої речі.

8cb2967334881dddeebf59114c296e78 До чого сниться біла собака ?: велика, маленька ? Сонник ? для жінок і чоловіків

Добра

Чим добродушніше тварина уві сні, тим більш позитивні події можна очікувати. Добра, ласкава собака – вказівка на присутність в оточенні відданого, щирого, безкорисливого друга.

Великий пес зі смирною та добродушним характером, що знаходиться у житлі, обіцяє довге світлу смугу в житті, коли не буде ні сімейних конфліктів, ні грошових проблем.

Дії режиму

При розшифровці сну потрібно враховувати не тільки деталі сюжету, але і свій емоційний стан, ставлення до домашній тварині, що вживаються дії:

 1. Вести великого і сумирного білого вихованця на повідку – до набуття відданого друга, який допоможе розібратися в справах, втілити сміливі ідеї.
 2. Сниться вигул великої білої собаки – значуща справа, на яке сновидець витратив чимало часу і сил, завершиться успішно, принесе довгоочікуваний прибуток.
 3. Посадити на ланцюг або мотузку агресивна тварина – здолати ворога, із-за якого траплялися численні неприємності.
 4. Мити собаку – сновидець надасть допомогу людині, що опинилася жертвою пліткарів, в результаті уславиться захисником. Якщо вода, в якій купається тварина, брудна, то настають сімейні сварки. Доводиться мити багато собак – у сплячого немає недоліку у вірних друзів, готових у будь-яку хвилину прийти на допомогу.
 5. Купувати породисту собаку – до несподіваної і великого прибутку, яка надійде в результаті вдалої угоди. Купувати намордник для вихованця – до ускладнення сімейних відносин, до конфліктів на роботі, пов’язаних з тим, що сновидець не вміє домовлятися з колегами.
 6. Лікувати рани закривавленого пса – в реальності доведеться надавати посильну допомогу родичу.
 7. Їхати верхи на білій собаці – користуватися дружбою простодушного і щирої людини.
 8. Тікати від тварини – до ділового успіху.
 9. Сплячий годує вихованця – в реальності охоче надасть допомогу близьким людям.

Поведінка білої собаки уві сні

Важлива умова правильної розшифровки сну – облік поведінки побаченого білого тварини:

 1. Пес гавкає, намагається вкусити – доведеться зіткнутися з неприємними подіями, стати жертвою пліткарів. Сплячий бачить кров у місці укусу – неприємність трапиться з родичем.
 2. Собака пеститься – до позитивних змін, поліпшенню фінансового положення.
 3. Пес захищає людину – сновидець знаходиться під захистом вищих сил.
 4. Біла собака нападає – до образу, проблем.
 5. Тварина привітно крутить хвостом – проблему, з якою не може упоратися сновидець, з легкістю усуне один. Причому помічником може виявитися приятель, з яким давно не вдавалося зустрітися, або зовсім малознайомий чоловік.
 6. Білі собаки гризуться між собою – до конфлікту, з-за якого дружні стосунки надовго зруйнуються. Якщо тварини ранять один одного до крові, то конфліктувати будуть близькі родичі.
 7. Білі їздові собаки тягнуть упряжку – у сновидця немає помічників і авторитетних покровителів. Достатньо попросити про допомогу, і її негайно нададуть.
 8. Тварина ховається від сновидця – в реальності близька людина приховує свої проблеми.
 9. Вагітна біла сука шкіриться, гарчить – ворог не настільки сильний, як здається спить.

Тлумачення в залежності від статі

Розшифровуючи сон, сновидець повинен враховувати свою статеву приналежність.

Для заміжньої жінки

Заміжня жінка, яка побачила білого пса уві сні, може не сумніватися в міцності шлюбного союзу. Її чоловік – вірний і надійний чоловік, з яким вона пройде весь життєвий шлях. Ще сон обіцяє заміжньої сновидице благополучну і безпроблемну життя, безліч приємних сюрпризів і можливостей для самореалізації.

Білий щеня – символ дитини. Це пророкування про швидке поповнення в сімействі сновидицы або її близьких родичів. Бачити уві сні вагітну білу собаку для заміжньої жінки – до великого успіху, істотного поліпшення життєвих обставин.

Маленька, злобно лающая собачка у сні означає, що сновидица посвариться з чоловіком, але скоро помириться. Причому примирення буде пристрасним і палким.

Для незаміжньої дівчини

Незаміжньою дівчині велика собака з білою шерстю обіцяє знайомство з забезпеченим представником сильної статі, фінансове благополуччя, неймовірні успіхи в справах.

Дівчина у сні садить на ланцюг або мотузку спокійну і доброзичливу собаку – новий знайомий чоловічої статі скоро запропонує вступити з ним у шлюб. Але якщо пес на ланцюгу злий, ричить, гавкаючий, то в реальності сновидица буде безпричинно ревнувати коханого хлопця.

Кілька собак зі світлою шерстю обіцяють дівчині компанію серйозних і порядних кавалерів.

Сниться маленька лагідна біла собака – це образ надійної подруги, з якою можна сміливо ділитися найпотаємнішими таємницями.

e044aaa196a5eedb288daf5155b3001b До чого сниться біла собака ?: велика, маленька ? Сонник ? для жінок і чоловіків

Для чоловіка

Великий добродушний пес з білою шерстю – образ доброго і порядну людину, з якою вийде міцна дружба або успішне ведення справ. Іноді сон означає зустріч зі старим другом.

Безліч дрібних білих собачок пророкують велику роботу, результатом якої стане солідну винагороду.

Два красивих, доглянутих собаки з розкішною білосніжною шерстю уві сні означають, що чоловікові доведеться робити непростий вибір між двома дівчатами.

Білі щенята для чоловіка – образ дітей. Якщо сновидець поки не батько, то, можливо, родичі або знайомі підсунуть йому на час своїх дітей.

701fbc06b6c9a1188a2486dcfdc5ace3 До чого сниться біла собака ?: велика, маленька ? Сонник ? для жінок і чоловіків

Тлумачення відомих сонників

Кожен сонник пропонує свою розшифровку сновидіння, в якому фігурує біле тварина.

Тлумачення Міллера

Згідно найвідомішому сонником, біла собака пророкує настання світлої смуги в житті, коли робота буде плідною, починання успішними, а сімейні стосунки гармонійними.

Якщо тварина кидається, плутається під ногами, то в житті назрівають негативні зміни. Щоб їх попередити, потрібно ретельно оцінити ситуацію, подумати над відносинами з коханою людиною, можна їх виправити.

Собака вкусив – це попередження про зраду.

786c49c283a45de9ea11c9092a1ed890 До чого сниться біла собака ?: велика, маленька ? Сонник ? для жінок і чоловіків

Тлумачення Ванги

Біла собака обіцяє успіхи в справах, благополучну і безбідне сімейне життя. Хворе, поранена тварина уві сні підказує, що хтось з рідних людей потребує допомоги. Агресивний, нападник, пес кусає попереджає про зраду.

Пояснення Фройда

Біла собака символізує дитини. Якщо тварина крутиться біля ніг, то в реальності сновидець проявляє гіперопіку по відношенню до дитини.

Вигулювати вихованця в сні – у реальному житті дуже поспішати, намагатися змінити життєві обставини. Хоча ці дії несвоєчасні і шкідливим.

Полювати на бродячого білого пса – постраждати через безладних статевих стосунків.

Сонник медіума Хассе

Бачити білу собаку – скоро доведеться познайомитися з хорошою і порядною людиною, який матиме позитивний вплив на подальшу долю. Тварина нападає – попереду небезпека. Пес кусає – можливі конфлікти через грошових витрат.

Сімейний сонник

Білий пес лиже руки сплячого – старий друг допоможе знайти нове робоче місце. Собака перегороджує шлях – у справах виникнуть перешкоди. Тварина нападає, кусає – висока ймовірність нещасного випадку. Приснилася біла сука з цуценятами – прийдуть хороші новини від старих друзів.

Біла собака в сновидінні образ вірного і відданого друга, завжди готового захистити і підтримати. Сон переважно позитивний, обіцяє ділові успіхи, гармонію в родині, дружню допомогу. Негативно слід трактувати лише сюжет, в якому фігурує хвора, брудна, голодна, агресивна собака, це попередження про неприємності, плітки і зраді.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради