До чого падає ложка на підлогу: чайна або їдальня – прикмети

Багато хто не надають значення речами, які відбуваються кожен день. Мало хто знає, до чого падає їдальня або чайна ложка. Ця прикмета допоможе господареві квартири визначити, хто незабаром завітає в гості і заздалегідь підготуватися до приходу візитера.

c9c83276451e94e994cdc6fc004fb11c До чого падає ложка на підлогу: чайна або їдальня – прикмети

Що символізує падаюча ложечка?

Якщо на підлогу впала ложка, то згідно з народними прикметами, вона уособлює собою жінку, яка поспішає в гості до господаря квартири. Щоб дізнатися, хто саме прийде в гості, після того, як впала ложка, потрібно звернути увагу на вид столового приладу. Наприклад, чайна символізує дитини, а їдальня – жінку в розквіті років.

У деяких країнах ложка, впала на підлогу, символізує сварку або сварку між подружжям. Прикмета виступає в ролі попередження. Якщо в найближчому майбутньому настануть ситуації, в яких буде присутній злість, роздратування або образа, то для того, щоб уникнути конфлікту в родині, треба придушити в собі ці негативні емоції.

Прикмети про зниження ложці

Вірне значення прикмети можна дізнатися тільки в тому разі, якщо врахувати всі фактори, які супроводжували цей момент. Наприклад, час доби, коли впала ложка, вид столового приладу, його розмір і матеріал.

Перед падінням на підлогу, ложка кілька разів перекинулася в польоті – жінка прийде в гості за слушною і правильним радою, який вона чекає від господаря квартири.

Коли впала ложка, наповнена рідким або сипучим продуктом, при цьому він розбризкався на підлогу або одяг – несподівана гість попросить не тільки ради, але і матеріальної допомоги. Щоб точно знати точно, скільки саме вона попросить грошей, необхідно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений столовий прилад:

 • пластик говорить про зовсім невеликою сумою;
 • дерев’яна ложка вкаже на велику серйозну кількість грошових коштів;
 • столовий прилад будь-якого іншого метал попереджає про серйозні фінансові витрати.

Чим дорожче матеріал ложки, тим більше суми зажадає гостя.

Якщо ложка опинилася на підлозі внаслідок власного гніву, то це обіцяє фінансові втрати.

Ложка може випадати у людини не тільки з рук під час їжі, але і по неакуратності падати зі столу. В цьому випадку тлумачення прикмети має дещо інше значення.

 • Якщо падіння столового приладу відбулося за незручності одного з подружжя, то це означає, що він мало часу приділяє своїй другій половинці. Щоб зберегти сім’ю, потрібно обов’язково переглянути взаємини.
 • Якщо не просто впала зі столу на підлогу, а вилетіла прямо з тарілки і розприскала всюди залишки їжі, то це застерігає від неприємного візиту жінки з темними думками. Щоб зберегти гармонію в будинку, краще уникнути приходу таких гостей в будинок.
 • Коли ложка падала зі столу, але хтось з домочадців встиг зловити її на льоту, це говорить, що якась жінка вирішила навідатися в гості. Якщо при падінні ложки нічого не постраждало і все залишилось чистим, то наміри у відвідувача носять виключно доброзичливий характер.

  6c2ec5ff8e6b8a0230f4e0ef273b7a5a До чого падає ложка на підлогу: чайна або їдальня – прикмети

  Їдальня

  Від виду столового приладу також залежить тлумачення прикмети. Якщо падає їдальня ложка, то в гості незабаром прийде доросла жінка. Це може бути подруга чи родичка.

  Не варто переживати за цей візит, думки і наміри відвідувачки мають виключно позитивний настрій.

  Чайна

  Значення народної прикмети має протилежне значення, якщо впала на підлогу чайна ложка. Перш за все, тлумачення говорить про те, що незабаром у будинок навідаються діти.

  Коли на підлогу падає маленька ложечка, необхідно звернути увагу на наступні деталі:

 • Сторона, на якій лежить столовий прилад. Якщо вигнутої частиною вгору, то скоро в будинок приїдуть дорослі діти. Візит буде наповнений позитивними емоціями і переживаннями. Коли чайна ложка при падінні лягла так, що вигнута частина стосується підлоги, значить, дитина не просто прийде в отчий дім, а привезе з собою цілий багаж серйозних проблем.
 • Якщо ложка впала на підлогу і її ручка дивиться на стіл, то дітки приїдуть в гості до своїх батьків просто поділитися своїми новинами або попросити ради. Ніяких серйозних рішень і переживань за зустріччю не піде. Коли ручка чайної ложки спрямована в протилежний бік від столу, це говорить про те, що діти приїдуть не просто провідати батьків, але і будуть просити допомоги.
 • Впала пізно ввечері чайна ложечка обіцяє швидкий візит родичів, у яких є маленькі діти.

  Як знешкодити погану прикмету?

  Коли зовсім немає сил на зустріч гостей або не хочеться бачити в будинку жінку, що прийшла з поганими думками, можна запобігти дію прикмети. Для цього є 2 способи:

 • Перед тим як підняти столовий прилад з підлоги, наступити на нього.
 • Постукати 3 рази ложкою, яка впала, по краю стола або його ніжці.
 • Якщо правильно відреагувати на те, що впала ложка, то можна уникнути можливих проблем і негараздів у подальшому житті.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради