До чого горять щоки – ліва і права, прикмети по днях тижня

З допомогою народних прикмет можна пояснити багато чого з того, що відбувається в житті. Згідно забобонам, щоки горять з кількох причин. Позитивне або негативне тлумачення залежить від супутніх ознак. Рекомендується звернути увагу на стать людини, постраждалу сторону особи, час доби, день тижня. Не можна забувати, що стан здатне виникнути без якогось містичного задуму. Причиною часто є хвороби, прийом препаратів, неправильний спосіб життя.

63590aa76bcc22a8ede20cf10d816d73 До чого горять щоки – ліва і права, прикмети по днях тижня

Якщо горять щоки, що це означає

Основна інтерпретація полягає в тому, що людину хтось згадує. При бажанні можливо дізнатися, з добрими думками чи негативними. Послідовне виконання простих рекомендацій швидко дасть відповідь на питання, що цікавить.

Алгоритм дій:

 1. Взяти будь-тонке прикраса з золота – сережки, кулон, натільний хрестик, кільце.
 2. Встати перед дзеркалом.
 3. Провести прикрасою по палаючій щоці.
 4. Звернути увагу на колір отриманої лінії.

Якщо смужка, що залишилася від золотого кільця, білого кольору, значить, згадує з ніжністю, любов’ю, добротою, бажають усіляких благ. Рожевий відтінок лінії говорить про нейтральному відношенні, оголошення якого-небудь загальновідомого факту, спогадах малознайомої людини.

Темний слід від золота радить задуматися. Це досить негативний ознака, що означає погані наміри і думки, лихослів’я, недоброзичливість.

До чого горить права

У більшості випадків прикмети сприятливі, віщують добрі події та зустрічі, позитивний настрій згадує. Прийнято вважати, що за цю сторону у людини відповідає ангел-охоронець, тому предзнаменованиям приписують позитивний характер.

Якщо горить права щока:

 • згадує коханий;
 • добрі помисли і бажання;
 • хтось хоче проявити турботу або захистити;
 • з’явився новий залицяльник.

До чого горить ліва

За цю сторону народні прикмети приписують відповідальність темним силам, тому палаюча щока часто означає щось негативне, зловмисне, брехлива. Якщо проблема зберігається протягом декількох днів, можливо наведення псування, пристріту. У цьому випадку рекомендується не зволікати з проведенням обряду з нейтралізації дії прикмети. Найнеприємніше – марновірство зазвичай стосується близьких і рідних людей, від яких людина не очікує підступу.

59b6d99be815078d26cc51e7eafd5605 До чого горять щоки – ліва і права, прикмети по днях тижня

Якщо горить ліва щока:

 • інтриги;
 • брехня;
 • лихослів’я;
 • надія використовувати в своїх корисливих цілях;
 • насувається конфлікт;
 • у найближчому майбутньому відбудеться велика сварка.

Навіть негативні прикмети не радять робити поспішні висновки, звинувачувати оточуючих людей, сваритися з родичами і друзями. Досить бути обережніше, уникати конфліктів, стежити за власними вчинками.

Часто палаючі щоки попереджають про необхідність змінити поведінку на більш доброзичливий по відношенню до інших.

Обидві

Коли горять дві сторони відразу, прикмета розцінюється як дуже негативна, руйнівна, доленосна. У народі вважається, що людина скоро буде багато плакати і сльозами погасить жар. Зрідка люди надають приймете позитивний сенс, кажучи, що це будуть сльози радості. При цьому повинні бути присутні інші ознаки про сприятливому результаті справ. Наприклад, тест з золотим кільцем повинен показати білу смугу.

88cbcb39718debb0a23aa8b11411424d До чого горять щоки – ліва і права, прикмети по днях тижня

Можливі причини появи симптомів на обох щоках:

 • особисте нещастя;
 • серйозна хвороба;
 • втрата коханої людини;
 • смерть члена сім’ї;
 • сильні образи.

Горіння щік по днях тижня

Найбільш точне передбачення прикмета дає при обліку того, в який саме день горять щоки і в який час доби. Якщо не відразу зрозуміло, позитивний чи негативний характер має носити тлумачення, додатково слід враховувати стать людини, бік особи. Якщо обидві щоки горять в середу, то, незалежно від часу доби, рекомендується звернути увагу на фінансову сферу. Суботнім або недільним днем так себе проявляє передвістя свята, спілкування, потреба перебувати в натовпі.

Також допоможе проведення спеціального тесту з золотим ювелірною прикрасою. Яким би не було ознаку, не варто сильно засмучуватися. При необхідності завжди можна зробити спеціальний обряд, щоб знизити або позбавитися від негативного впливу.

Прикмети по дням тижня, коли горять щоки:

День тижня Ранок День Вечір
Понеділок Знайомство, сумує кохана людина, непередбачені витрати Налагодження втрачених раніше зв’язків, недоброзичливі чутки, плітки, розчарування Туга, грошова прибуток, недобрі чутки
Вівторок Розбіжності, незначне розчарування, корисне знайомство Недомовки, приємний сюрприз, таємний шанувальник Сварка з близькими людьми, сумує кохана людина
Середа Побачення з коханим, серйозні зміни в житті, сварка з близькими друзями і родичами Скоро будуть серйозні стосунки з протилежною статтю, приємний сюрприз, розлука з коханим Подарунок, туга, душевний біль, нудьга, невелике розчарування
Четвер Спокій, умиротворення, таємний залицяльник, дозвіл давно мучивших проблем Задоволення, зміни в житті, виявиться обман Ніч пройде спокійно, без потрясінь, непередбачені витрати, руйнування повітряних замків
П’ятниця Звістка, похвала, подяка почестей, розкриття обману Несподіванка, сюрприз, приємний подарунок, довгоочікувані новини Вигідну пропозицію, приємний відпочинок у колі близьких людей, крах ілюзій
Субота Ділове або романтичне побачення, несподівана зустріч, туга, нудьга Зустріч, вигідне знайомство, порожні турботи Наближається серйозна розмова, задушевна бесіда, розчарування
Неділя Веселі гості, приємне проведення часу, розлука з коханою людиною Важливий телефонний дзвінок, сюрпризи, подарунки, порожні турботи Веселощі, похвала, вирішення серйозних проблем, які тягли тяжким вантажем, почесті

Прикмета часу дня

Всі забобони відносні, часто можна зустріти кілька протилежних суджень на одне і те ж подія. Не обов’язково запам’ятовувати тлумачення по дням тижня, іноді для встановлення причини достатньо врахувати загальні тенденції по часу доби і супутнім ознаками. Інтуїція підкаже, до чого слід схилятися при поясненні виник стану.

Якщо горять щоки:

 • вранці – нагадування про незавершені справи, невиконаних у строк обіцянки, необхідність самостійно вирішити поставлені завдання незалежно від їх рівня складності;
 • вдень – рекомендується бути обережними, стриманішим у словах і вчинках, прикмета віщує розставання з коханою людиною, сварку з близьким другом, розбіжності з начальником;
 • увечері – скоро з’явиться можливість здійснити давні мрії і бажання, можливі приємні сюрпризи та подарунки;
 • вночі – інтерпретація в основному позитивна, говорить про відповідного почуття коханої людини.

Залежно від статі

Народна прикмета трактується в залежності від статевої приналежності людини. Необхідно враховувати і стан здоров’я. У деяких випадках тлумачення слід шукати не на забобонах, а на прийомі лікаря. Також значущим вважається вік людини чи банальна втома. До кінця дня симптом може натякати на необхідність відпочинку на фізичному, психологічному та емоційному рівнях.

Значення палаючих щік для чоловіків нерідко полягає в думках про нього коханої жінки. Особливо часто прикмета так проявляється під час сварки та при недомовках між закоханими.

В інших випадках ознаку в основному стосується робочої і фінансової сфер, здоров’я. Можливий конфлікт з начальником або впливовою людиною, здатним заподіяти великі неприємності.

У дівчини щоки горять, коли про неї хтось згадує. Зрозуміти, позитивні чи негативні, це думки, можна з допомогою золотої прикраси або супутніх ознак. У жінок більш старшого віку щічки палають до клопотів, гостям, приїзду родичів. Часто раптово загоревшееся особа віщує сльози і печаль. Чим довше цей стан зберігається, тим сильніше очікуваний негатив для дівчини або жінки.

Що робити, щоб погана прикмета не збулося

Дія будь прикмети можливо зменшити або повністю нейтралізувати. У більшості випадків при червоних щоках досить вмитися свяченою водою й прочитати молитву. При цьому слід вірити в те, що це допоможе, не бажати нікому зла. Думати потрібно про позитивному, світлому, доброму.

Можна проговорити змова: «Бог мій, злий наговір і псування відведи, пліткарів віджени, чутки їм назад вороти. Ангел мій покровитель, крилами своїми білими укрий мене. Амінь».

Незайвим буде і відвідування лікаря, оскільки часто буває так, що щоки запалали за цілком з’ясованими і життєвим причин. Симптом може свідчити про порушення дихальної, нервової, серцево-судинної, гормональній системах. Прилив крові до обличчя провокує надмірне вживання алкогольної продукції.

Народні прикмети інтерпретують гарячі щоки як знак того, що хтось згадує людину, нудьгує або розпускає плітки, будує підступи. Для більш точного тлумачення досить звернути увагу на супутні ознаки. У разі негативного значення негативний вплив прикмети можливо зменшити або повністю прибрати. У цьому допоможе церква або змови, перешіптування, обряди.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради