До чого горить ліве вухо або обидва: прикмети на вечір, день неділі, середовища, вівторка, понеділка, п’ятниці, суботи

Народна прикмета, до чого горить ліве вухо, має кілька неоптимістичних тлумачень. Адже здавна вважається, що ліва сторона людини – відображення негативних моментів з різним ступенем важливості.

8c149162075aaba73e7c1d293b48cf67 До чого горить ліве вухо або обидва: прикмети на вечір, день неділі, середовища, вівторка, понеділка, пятниці, суботи

Горіння лівого вуха може бути ознакою того, що:

  • Хтось обговорює, негативно висловлюється про вас. Причому цей хтось може бути і просто знайомим і близьким родичем. Таке тлумачення прикмети доречно, якщо разом з сигналом вушної раковини ви відчули нездужання (запаморочення, головний біль, слабкість, загальний дискомфорт).
  • Ваше ім’я всього лише згадали в розмові, навіть якщо розмова була на абстрактну тему.
  • Вас чекають погані новини.

Прикмети по днях тижня: чому горить ліве вухо

В народних прикметах важливо не тільки те, з якого боку ви відчуваєте занадто сильне тепло, але і те, коли це відбувається. По днях тижня можна визначити наступне:

В понеділок

Ці дратівливі відчуття в самому початку тижня (ранок понеділка) – сигнал про те, що у вас є заздрісники. Горить вухо в середині або в другій половині дня – передвістя наближається конфлікту або сварки. З’ясування стосунків з оточуючими може виникнути несподівано (на порожньому місці). «Вогонь пристрастей» швидко стихне, не встигнувши розгорітися, якщо ви будете демонструвати незворушність.

У вівторок

Горіння вуха в цей день – погана ознака. Воно може пророкувати розставання з коханою людиною. Шанс зберегти відносини з’явиться, якщо уникнути розглядів, не намагатися з’ясовувати відносини, запропонувати примирення. Для самотніх людей є інше тлумачення некомфортного сигналу організму – потрібно остерігатися обману.

В середу

Потепління вух цей день:

  • Вранці – передвістя довгоочікуваної зустрічі. Побачення буде приємним.
  • Вдень – свідчення того, що вам хтось заздрить.
  • Ввечері – є перспектива нового знайомства, яке може перерости в роман.

У четвер

Хороша прикмета: палаюче вушко зліва в четвер обіцяє отримання подарунка або хороших новин.

В п’ятницю

Плануєте любовне побачення, і сумніваєтеся, чи можливо воно? Якщо зайнялося ліве вухо, відкиньте сумніви. Зустріч з коханою людиною обов’язково відбудеться.

В суботу

Горіло ліве вушко суботнього ранку або вдень нічого не віщує. А от увечері цей симптом вказує на прийдешні неприємності.

В неділю

Палаюче вухо передбачає отримання прибутку. Бізнесмени можуть сміливо укладати нові контракти, а решта – купувати лотерейні квитки. Грошова удача буде поруч.

328ec159b607dfe53d5ca44c288e8bbc До чого горить ліве вухо або обидва: прикмети на вечір, день неділі, середовища, вівторка, понеділка, пятниці, суботи

Чому горить ліве вухо: тлумачення з часу дня

Якщо звертати уваги на забобони, палаюче вранці вухо – застереження від невірних дій, спонтанних рішень, які можуть зруйнувати сімейне життя або кар’єру.

Вранці

Якщо з ранку горить ліве вухо, а у вашому житті зараз важливий період, відмовтеся від прийняття будь-яких радикальних заходів, не робіть рішучих висновків.

Вдень

Якщо серед дня виникає занепокоєння в області вушної раковини, це сигнал про те, що хтось «гадає» за спиною людини. Адже вуха нагадують природний радар, вловлює негативну енергію, спрямовану на людину. Таке негативне енергетичне поле виникає, коли про людину пліткують, обумовлюють його.

Палаюче днем вушко «попереджає» людини про те, що в роботі щось йде не так. У такому разі відкладіть серйозні завдання і займіться чимось незначним (нескладним).

Ввечері

Знавці стверджують, що людина – істота, здатне відчувати тонкі світи. В кінці дня після інтенсивної діяльності в організмі людини настає момент вирівнювання енергетичних потоків. Тому ввечері найчастіше горять вушні раковини. Коли індивідуума обговорюють, в його інформаційному полі «йдуть перешкоди», про які сигналізують «чутливі радари» – вуха.

Інша трактування прикмети, чому ввечері горить ліве вухо – це недобрий знак, передвістя сварки з коханою людиною. Проблем неважко уникнути, якщо оточити партнера турботою і ласкою, приділити підвищену увагу його позитивних сторін, ігнорувати недоліки.

А ще є просте пояснення. Увечері вушка можуть горіти від втоми і нервового перенапруження, що накопичився за день. Або причина пожежі у вухах – наближення застуда.

Вночі

Ночами через відсутність відволікаючих зовнішніх факторів людську свідомість заспокоюється, думки приходять у голову розмірено. Індивідуум відчуває найменші зміни в навколишньому середовищі. Потепління в області вух може свідчити про зміну погодних умов, температурного режиму. Ця частина тіла служить своєрідним «барометром».

Інша версія: якщо вночі зайнялися вуха, значить потрібно провести аналіз дня. Може бути, людині довелося зробити помилку, яку треба виправити. Слід подумати, як змінити ситуацію. Якщо все робити швидко, неприємностей можна уникнути.

Вуха горять постійно – до чого це?

Якщо для вас характерне постійно горіло ліве вухо (або потепліли органи слуху з обох сторін) – це ознака того, що вам постійно «перемивають кістки», вас нескінченно обговорюють. Що ж такого вам довелося накоїти? Якщо відповідь на це питання викликає труднощі, значить – вас оточують балакучі люди, яким нічим зайнятися.

Щоб позбутися турбуючого стану, потрібно зрозуміти, хто вас згадує в розмові. Почніть подумки перебирати всіх можливих «кандидатів» по іменах. Як тільки ви назвете «винуватця», горіння або свербіж у вушних раковинах припиниться. Це вірна народна прикмета. Але не варто відразу ж кидатися з’ясовувати стосунки з людиною, на якого «вказали» ваші вуха. Придивіться до нього уважніше, спробуйте делікатно з’ясувати, з ким він вас обговорює, і що говорить.

Якщо «список знайомих закінчився, а вухо горить все одно – це ознака походу до лікаря. Здати це треба невідкладно, так як з органами слуху «жартувати» не варто. Можливо, вам буде потрібно відвідати кілька фахівців, тому що занепокоєння у вушній раковині може створювати, як грибок, так і наближається інсульт.

e892606fc1cbf9fe9950d2b2ef4dfac9 До чого горить ліве вухо або обидва: прикмети на вечір, день неділі, середовища, вівторка, понеділка, пятниці, суботи

Чому горять вуха всередині

Буває особливий стан, коли горять обидва вуха всередині – це виражається по-різному: чується дзвін, свист або шелест. Згідно з народними повір’ями, у цей момент ангели «нашіптують» бога про гріхи людини. Якщо в цей момент подумати про своїх проступках, щиро покаятися, горіння у вушних раковинах може припинитися.

Якщо свербить ліва мочка вуха – передвістя отримання недобрих новин.

Якщо свербіж або гул відчувається всередині вушної раковини – це попередження вищих сил про те, що вам доведеться почути осудливі слова в свою адресу.

Горять обидва вуха

Органи слуху дуже чутливі не тільки до очевидних подразників (звуковим сигналам), але і до енергетичних полів. Якщо раптом починають горіти обидва вуха – значить, вас хтось згадує, створює енергетичний «посил». Причому це спогад володіє особливою силою. Незабаром відбудеться зустріч з тим, хто про вас багато думає – ось до чого горять вушка з обох сторін одночасно.

Тлумачення цієї прикмети може бути і позитивним, і негативним. Адже вам невідомо, що думає про вас інша людина.

Якщо одночасно з вухом «запалала» щока, можна визначити, в якому дусі про вас згадує «винуватець палаючого особи». Для цього знадобиться золоту обручку. Проведіть прикрасою по щічці. На ній обов’язково залишиться слід. Зверніть на нього увагу: якщо слід темний – про вас думають погано, світлий – добре (може бути, зараз ви комусь потрібні).

Горіння вуха і щоки одночасно може вказувати на спробу магічного впливу на людину.

Щоб нейтралізувати прикмету потрібно вмитися проточною водою або змочити щоки і вушка святою водицею.

Є й інші цікаві прикмети:

  • Разом з лівим вухом горять губи – однозначно, у вас з’явився шанувальник.
  • До потепління вушка додався свербіж долоньки – передвістя отримання грошей. Це очікуваний прибуток. Варто перевірити рахунок, напевно, на нього вже надійшли гроші.

Не варто нехтувати народною мудрістю, хоча і надавати занадто велике значення прикметам теж не варто (особливо поганим). Краще зосередитися на позитивних тлумаченнях – адже вони дають змогу «зазирнути в майбутнє», передбачити хід розвитку подій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради