Чому не можна їсти з ножа: прикмети і забобони

Необхідність обережного поводження з гострими предметами зрозуміла і дітям. Навіть спритний і вмілий людина може легко порізатися. Тому забороняється їсти з ножа, злизувати з нього що-то, як би сильно не хотілося це зробити. Однак у правила є та магічна підґрунтя. Ніж — священний предмет, що володіє особливою силою. Він може охороняти від злих духів і впливати на людину. Саме цей вплив передається разом з їжею, яку з’їдають леза.

7ff745de4bf8e7180c3b6ef9208426fa Чому не можна їсти з ножа: прикмети і забобони

Чому забороняється їсти з ножа

Цей інструмент з давніх часів використовувався не тільки для оброблення м’яса і боротьби з ворогами. Ніж, особливо з хорошого металу, — це потужний оберіг. Він проганяє злих духів, відводить від людини негатив. Його стали використовувати не тільки чоловіки, але й жінки і навіть діти. Наречені під час весіль дарували своїм обраницям ніж для захисту.

Однак у цієї прикмети є і зворотна сторона. Згідно з повір’ями, предмет часто виступає інструментом чорних магів, тому що збирає на своєму вістрі погану енергію.

Людина, який вирішив з’їсти що-то з ножа, отримує весь накопичений негатив. Таким способом можна отримати псування, нашкодити аурі, є ризик захворіти.

Згідно з прикметами, не можна їсти з ножа будь-яку їжу. Це може призвести до таких неприємних наслідків:

 1. Так як це небезпечний предмет, пов’язаний з болем, то він зробить людину подібним собі. Останній стане злим і агресивним, буде сваритися з усіма без причини і подурнішає.
 2. Почнуться неприємності у всіх сферах життя, фізичні та душевні страждання.
 3. Можлива навіть смерть, якщо хтось занадто часто порушує заборону.
 4. Виникнуть проблеми з серцем.
 5. Холод і гострота ножа розбудують відносини в родині.
 6. Можуть початися зради, алкоголізм.

d3f5adc245fbf8100c8b3951e15b179d Чому не можна їсти з ножа: прикмети і забобони

Значення прикмети для чоловіка

Повір’я про те, що людина стане агресивним, в першу чергу важливо для представників сильної статі. Саме вони більше схильні до негативу, який отримують від гострих інструментів. Якщо чоловік завів звичку їсти з ножа, то скоро його емоції вийдуть з-під контролю. Він почне зриватися на близьких, чіплятися до кожної дрібниці. Навіть якщо дружина не подає ніякого приводу для ревнощів чоловік все одно буде підозрювати її у зраді. Зрештою, дійде до рукоприкладства і розлучення.

Якщо ж у такої людини ще немає сім’ї, то він і в майбутньому напевно залишиться самотнім. Всіх буде відлякувати його характер. Крім того, постраждає самооцінка, чоловік завжди буде думати, що він гірший за інших, що його обраниця хоче піти від нього і шукає заміну.

Якщо вірити старовинним марновірству, чоловік стане дурним — вважається, що ніж «відрізає» розум.

Чому дівчині не можна їсти з ножа

Згідно з прикметами, жінка, яка забуває про заборону, не зможе побудувати щасливу сім’ю. Причин цього кілька:

 • їй дістанеться зла, прискіплива свекруха, яка буде постійно лізти в життя молодят;
 • чоловік виявиться недоцільним;
 • чоловік буде п’яницею;
 • разладятся відносини між родичами;
 • сімейне щастя зруйнують постійні зради.

Сама дівчина ризикує перетворитися в пліткарку. У неї буде гострий язик, зіпсується характер, тому всі розбіжності в сім’ї стануть виникати з вини обох сторін. Навіть якщо дружина буде намагатися з усіх сил, щоб зберегти шлюб, він все одно в підсумку зруйнується. Постраждає і здоров’я жінки, яка порушила заборону. Вживання їжі з ножа вкорочує життя, провокує постійні хвороби.

f8bef4f2ea074901d7875a4e81c17931 Чому не можна їсти з ножа: прикмети і забобони

Практичне пояснення і здоровий глузд

Погані прикмети про ніж дуже легко з’ясовні. Їсти таким чином небезпечно, тому що людина може порізатися, навіть якщо дотримується обережності. До того ж, якщо він їсть з ножа, то зазвичай робить це неакуратно, поспіхом. Але будь-яку їжу потрібно ретельно пережовувати, насолоджуватися нею.

Лікарі стверджують, що можуть виникнути проблеми з шлунком. Саме тому їсти з ножа — до хвороб. До того ж можливі болі будуть псувати настрій людині, і він почне зриватися на рідних.

Так само можна пояснити і прикмету про ніж, згідно якої дівчина руйнує свою сім’ю. Коли вона їсть з леза, це виглядає неакуратно, не естетично. Навряд чи родичі чоловіка, в тому числі свекруха, оцінять подібна поведінка за столом. Тому вони навряд чи захочуть прийняти таку дівчину в свою сім’ю.

Діти завжди беруть приклад з батьків, але якщо доросла людина буде дотримуватися обережності, то для малюків це складніше. Вони можуть поранитися по-справжньому серйозно. Звідси — неприємності в родині, які часто супроводжуються взаємними звинуваченнями з-за того, що хтось із батьків не встежив за дитиною.

Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Хоча порушення цієї заборони загрожує багатьма проблемами в сім’ї, нейтралізувати його дію нескладно. Існує такий спосіб:

 1. У церкві потрібно запалити свічку і попросити прощення за всі гріхи.
 2. Вдома теж палять церковну свічку.
 3. Потім після кожної трапези, під час якої людина все ж поїв з ножа, читають «Отче наш».

Можна помолитися і за власне здоров’я, перед цим ставлять свічку ангелу-охоронцю. Щоб негатив не збирався в будинку, вогнем свічки очищають всю квартиру. Для цього потрібно дочекатися, поки домочадці підуть, взяти свічку і обійти за годинниковою стрілкою всі кімнати.

Особливу увагу приділяють кутах, які рідко висвітлюються в звичайний час. Біля них водять свічкою, проганяючи негатив. При цьому теж читають молитву, можна «Отче наш», допускаються і власні слова, звернені до Бога.

Придивляються до ножа, який члени сім’ї несвідомо постійно використовують для їжі, не чіпаючи при цьому інші. Якщо лезо так і «проситься в рот», можливо, воно зібрало дуже багато негативу. Іноді на такі речі наводять порчу. Від ножа потрібно скоріше позбутися, а квартиру почистити.

Якщо інструмент дуже красивий або дорогий як пам’ять, і викидати його не хочеться, можна увіткнути над дверима. Тоді ніж стане оберегом, вже не буде передавати негатив при їжі. Але встромляти потрібно як можна глибше.

Прикмети про ніж попереджають про те, що з ним необхідно звертатися як можна акуратніше. Це небезпечний інструмент, який часто використовують для негативного впливу — і фізичного, і духовного. Тому на лезі збирається багато поганої енергії. Якщо їсти з ножа, людина піддасться впливу такої сили. До того ж подібним чином злі чаклуни можуть легко навести порчу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради