Чому не можна ставити сумку на підлогу: прикмети і забобони, значення по фен-шуй

Хто свято вірить у всі прикмети і ніколи не зробить нічого, що їм суперечить. Хто-то, сміючись, відмахується від народних прикмет і називає їх забобонами. Хто-то на словах заперечує подібні забобони, а сам потихеньку прислухається до порад старих людей. Вірити чи не вірити в знаки долі – це особиста справа кожного. Давайте спробуємо розібратися, чому не можна ставити сумку на підлогу. Адже всім давно відомо, що це погана прикмета.

Чому не можна ставити сумку на підлогу за прикметами

Старовинна прикмета свідчить, що ставити сумку на підлогу не можна – залишишся без грошей. З точки зору безпеки це цілком зрозуміло. Адже поставивши ручну поклажу на підлогу і залишивши її без уваги, ви можете легко залишитися без грошей і речей, які привернуть увагу нечистих на руку людей.

З давніх часів вважається, що до грошей потрібно ставитися шанобливо, не можна класти їх куди попало і бгати. Слід обов’язково розкласти по купюрам акуратно в спеціальне відділення гаманця і час від часу перераховувати, щоб знати, яка саме сума у вас на руках.

Якщо ж ви поставите сумку на брудну підлогу, то кинутий аксесуар стане бар’єром між вами і грошима. Гроші можуть «образитися», і тоді фінансові потоки потечуть в іншу сторону.

Крім цього, саме на підлозі накопичується негативна енергія. Сумка, поставлена сюди, стане її збирати і накопичувати. В цьому випадку вам не видать грошей, адже чужа зла енергія позбавить вас не лише матеріального достатку, але й здоров’я і удачі.

Не можна ставити сумку і на обідній стіл. Це не тільки негігієнічно. Езотерики кажуть, що хліб і гроші – це дві найважливіші іпостасі буття, і їх не можна змішувати в одне ціле. У цьому випадку або позбудешся своїх накопичень, або дійдеш до такої вбогості, що будеш голодувати.

Ні в якому разі не можна ставити сумку на підлогу, якщо прийшов у гості. Якщо зробити це в гостях, то господарів вдома чекає розорення, втрата всілякого достатку або розлад у родині, що доходить до розлучення.

Не потрібно ставити сумку на підлогу, особливо в передпокої, і у себе вдома. Езотерики і маги стверджують, що така погана звичка призведе до того, що все життя проведеш в боргах, оскільки вся грошова енергія через дно сумки витече на землю, і повернути її назад буде просто неможливо.

Тлумачення по фен-шуй

Китайська філософія фен-шуй також категорично забороняє ставити сумки на підлогу. Вважається, що в цьому випадку гроші буквально відлітають з неї.

Щоб гроші не переводилися, потрібно обов’язково в сумці носити якісь амулети, наприклад, три китайські монетки, пов’язані однією червоною ниткою. Можна покласти в гаманець грошову миша/жабку, яка обов’язково збереже ваші фінанси.

2a87d7c6ae5d2ae765ca474df2c76d3a Чому не можна ставити сумку на підлогу: прикмети і забобони, значення по фен шуйКрім того, фен-шуй вимагає, щоб в сумочці був ідеальний порядок: нічого зайвого, брудного, непотрібного. Всякі непотрібні папірці (чеки, старі квитки) затримують негативну енергію і не дають грошових потоків вільно входити в ваш простір.

Фен-шуй вважає, що сумка повинна бути об’ємна і зручна – тільки в цьому випадку вона зможе принести вам удачу.

Що говорить етикет

Правила етикету приєднуються: не можна ні в якому разі ставити сумку на підлогу в громадському місці або в гостях. Її потрібно поставити на сусідній стілець або на тумбочку, але тримати великий баул на колінах також проти усіляких правил.

461f30d462c50c68a511b54b03c19bfb Чому не можна ставити сумку на підлогу: прикмети і забобони, значення по фен шуйПоставити на підлогу можна тільки дуже об’ємну сумку, яку ніяк не можна назвати дамській.чому не можна

Перебуваючи у театрі або в ресторані, можна тримати в руках елегантну сумочку-клатч. Тільки її можна тримати на колінах.

Куди ж поставити сумку

У своєму будинку знайдіть для сумки зручне місце, куди ви будете її прибирати щодня, повертаючись з роботи або з прогулянки. Тумбочка, обувница, полиця в шафі відмінно підійдуть.

Не варто тримати сумку, в якій знаходяться документи і гроші, в передпокої біля вхідних дверей. Так її легко можна вкрасти.

Прийшовши в чужий будинок, запитайте, куди можна поставити сумку. Найкраще скористайтесь стільцем. У громадських місцях, де багато незнайомих людей, не варто випускати сумку з рук або прибирати далеко від себе, щоб потім не було неприємних несподіванок. Як видно, прикмети про сумках, що стоять на підлозі, були придумані виходячи саме з міркувань безпеки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради