Чому не можна спати на двох подушках – народні прикмети

Здавна народ звертав увагу на дрібні деталі повсякденного побуту. Зіставляючи знаки долі і наступні за ними дії, люди створювали забобони. Багато з них досі актуальні, наприклад, прикмети про подушки. Щоб зрозуміти, що чекає людину в найближчому майбутньому, необхідно подивитися на їх розмір, колір і кількість.

680b9cba7915db1bbe6f3315ff4539d5 Чому не можна спати на двох подушках – народні прикмети

Народні прикмети про подушки

Однозначні забобони, тлумачні знаки долі за зовнішніми ознаками, можуть точно вказати на прийдешні події.

 • Спати на об’ємній подушці — передвістя фінансового добробуту. Людина отримає можливість збільшити свій дохід, не змінюючи роду діяльності або ступеня навантаження. Однак подібні поліпшення не будуть тривалими, і добробут закінчиться.
 • Бачити сни на плоскій подушці — скоро зустрінете чоловіка. Знайомство з майбутнім супутником життя буде скороминущим, а першим почуттям при розмові стане неприязнь і легку огиду. Незважаючи на це, відносини між новими знайомими переростуть в щасливе сімейне життя.
 • Якщо подушка прямокутної форми, то людина зрозуміє, навіщо він живе. Сенс існування раптово відкриється перед особистістю, що підштовхне на подальше просування і самореалізацію. Поступово якість життя покращиться, завдяки чому відкриються нові горизонти розвитку.
 • Квадратна — передвістя доленосної зустрічі. Людина призначить ділові переговори, на яких дізнається про цікавих однолітків. Нові знайомі не лише ділитимуться своїм досвідом, але й допоможуть втілити у життя деякі ідеї. Співпраця виявиться тривалим і плідним.
 • Круглої форми — знак, що вказує на зближення з одним з друзів. Після ситуації, в якій людина зазнає небезпеки, приятелі знайдуть багато спільного. Вони стануть більше довіряти один одному, тим самим зміцнюючи дружбу. Підтримка товариша виявиться необхідної вже при перших труднощах.
 • Досі є актуальною прикмета, що пояснює, чому не можна спати одночасно на двох подушках. Найбільш повно дізнатися сенс забобони можна, звернувши увагу на сімейний стан людини.

  • Якщо на двох подушках спить людина без чоловіка, то його чекають кар’єрні проблеми. Він не зможе виконати доручену у відповідності з вимогами, що стане причиною розчарування начальника. Надалі працівнику не будуть довіряти важливих завдань, а про кар’єрному зростанні доведеться забути.
  • Сон заміжньої жінки на двох подушках — передвістя хвороби. Один з членів сім’ї не зможе позбутися недуги на ранніх стадіях, з-за чого почнуться ускладнення. На боротьбу з вірусом піде багато часу, тому людина пропустить масу можливостей. Надалі це упущення позначиться на самореалізації.
  • Спати на двох подушках нежонатому молодій людині — значить, незабаром зганьбитися. З-за невірного вибору чоловік вдарить в бруд обличчям перед великою кількістю людей. Потім йому неодноразово нагадувати про цю подію, а змити пляму з репутації не вийде.
  • Якщо на двох подушках спить маленька дитина, то він незабаром він стане відлюдькуватим. Спілкування з ровесниками не буде подобатися йому, а дорослі вважатимуть його негідним для бесід. Це згубно вплине на процес дорослішання і виховання.
  • Мати дві подушки на ліжку літній людині — розчаруватися в минулому житті. Обмірковуючи події минулого, пенсіонер побачить упущені можливості і помилки, які вплинули на подальшу долю.

  Що очікувати в найближчому майбутньому?

  Забобон про те, до чого може призвести сон на двох подушках, можна розкрити, з іншого боку, тоді завісу майбутнього ще більше прочиниться. Для цього необхідно звернути увагу на колір подушок і їх розмір.

 • Дві білі подушки — передвістя небажаних статевих зв’язків. Людина зробить помилку у виборі партнера, з-за чого пізніше доведеться виправдовуватися перед оточуючими. На тривалий час серед знайомих закріпиться недовіру до особистості та уникання спілкування.
 • Якщо обидві подушечки ніжно-рожевого, блакитного або інших кольорів, то забобон поширюється на всю сім’ю. Варто чекати неприємного спілкування з спільним знайомим. Нудні розмови будуть виснажувати, однак, з-за дотримання пристойності відмовитися від них неможливо.
 • Спящему на яскравих подушках людині належить пройти випробування. Йому доведеться пересилити себе, забути про відпочинок та близьких і на самоті впоратися з життєвими труднощами. Якщо ж при вирішенні проблем хтось буде допомагати людині, він не зможе зробити важливі для подальшої долі висновки.
 • Спати на маленьких подушках — значить, незабаром оволодіти досвідом. Отримані знання стануть у нагоді при самореалізації, а навички стануть важливим фактором, що робить людину конкурентоспроможним і перспективним в очах роботодавців та спонсорів.
 • Бачити сни на двох великих подушках — до швидкої весіллі. Один з представників протилежної статі стане втіленням ідеалу. Людина впорається зі сором’язливістю і зможе зробити перші кроки на шляху до щасливого сімейного життя.
 • При аналізі кольору подушки потрібно звертати увагу на тканину, з якої зроблена лицьова частина, а не на простирадло.

  До наших днів дійшло чимало забобонів про постільні речі. Зіставляючи одне з одним різні критерії, можна дізнатися про кількох прийдешніх подіях і приготуватися до них.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради