Чому не можна плакати за померлим людині: чоловікові, дружині

Протягом кількох століть російський народ збирав інформацію про знаки долі, створюючи на основі побаченого і почутого забобони.

0098f7540897542d33a8600accd64ea2 Чому не можна плакати за померлим людині: чоловікові, дружині

Народна мудрість дійшла і до наших днів, завдяки чому сучасна людина також може використовувати віковий досвід предків. Так, наприклад, досі актуальні прикмети, що пояснюють, чому не можна довго плакати за вже померлій людині.

Можна плакати за померлим

Як свідчать прикмети, по померлому можна плакати тільки протягом першого дня після смерті. Якщо ж ридання рідних і близьких тривають і далі, то це стане причиною негативних подій скорого майбутнього. Дізнатися, на що вказує знак долі, можна по деталях подій, що відбулися.

Прикмети з наступного дня після смерті

Плакати на наступний день після смерті близької людини – заманювати в дім біди. В залежності від того, який день тижня слід після загибелі людини, можна дізнатися приховане значення ридань.

 • Оплакувати померлого в понеділок – до критики з боку оточуючих. Багато почнуть негативно висловлюватися про те, чим займається людина і з ким проводить час. Це позначиться на інтересах людини, доведеться міняти дозвілля, щоб скласти про себе гарне громадську думку.
 • Якщо по померлому плакали у вівторок, в сім’ї скоро з’явиться дитина. Однак замість радості він буде приносити в сім’ю горе. Після його народження у молодих батьків з’явиться більше турбот, виховання малюка буде важким, а кожен новий етап розвитку буде приносити розчарування.
 • За прикметами, плакати за покійним в середу – зробити невигідне вкладення. Людина придбає дорогу річ, однак вона швидко зламається і не принесе користі. В результаті гроші будуть витрачені даремно, повернути їх не вийде.
 • Оплакувати мерця в четвер – погана прикмета. Всю сім’ю чекає низка нещасть. Проблеми почнуться в різних сферах життя. Щоб впоратися з усіма труднощами, доведеться звернутися за допомогою до близьких.
 • П’ятничні голосіння по померлому – передвістя небажаної зустрічі зі старим знайомим. Під час розмови з’ясується брехня, яку тривалий час приховували обидва співрозмовника. З-за цього приятелі втратять довіру один до одного і припинять спілкування.
 • Якщо родичі оплакували померлого в суботу, то їх чекає фінансова криза. Матеріальне становище різко погіршиться, з-за чого доведеться міняти звички і зменшувати повсякденні витрати.
 • Недільні ридання за покійним – передвістя розчарування в професії. Людина зрозуміє, що вибрав неправильний шлях у житті. Це негативно позначиться на його мотивації і працьовитість.
 • З часу плачів

  В залежності від того, як довго тривало оплакування померлого, можна зрозуміти, як швидко передвістя збудеться.

  • Протягом доби плакати про мрець – значить довго чекати моменту, коли передбачене збудеться. Пройде близько 2 місяців з смерті близької людини.
  • Голосіння по померлому протягом 2 днів вказують на швидке здійснення прикмети. Вона набуде чинності через тиждень.
  • Три дні плакати – означає побачити втілення предвозвещенного через півроку.
  • Чотири дні ридань – до втілення забобонів в життя тільки після важливої зустрічі.
  • Якщо плакали 5 і більше днів, то предзнаменованное вступить в силу через 3 тижні.

  262a5e8cbe59da593ef9debd1b2f35d3 Чому не можна плакати за померлим людині: чоловікові, дружині

  Прикмети за того, хто помер

  Погана прикмета може бути різним в залежності від того, ким доводився померла людина. У будь-якому випадку ознака буде недобрим, а негативні події скорого майбутнього і є причиною, чому не можна довго плакати померлим людям.

  • Плакати довго по чоловіку чи дружині – значить невдало вибрати партнера для ділового співробітництва. Люди не зможуть знайти спільну мову, з-за чого переговори зайдуть у глухий кут. Доведеться розділити обов’язки нерівномірно, із-за чого результат проекту вийде недостатньо хорошим.
  • Ридання по сестрі чи брату – ознака несправедливості з боку начальства. Бос не оцінить по достоїнству роботу співробітника, з-за чого підлеглому знову доведеться доводити свої здібності.
  • Якщо людина ридав по матері або батька, то йому доведеться розібратися у власних почуттях до представника протилежної статі. Надалі взаємини можуть перейти в щиру любов, тому прийняте рішення буде впливати на всі найближче майбутнє.
  • Плач за померлим далеким родичам вказує на швидку розлуку з другою половинкою. З-за професійною поїздки доведеться переїхати в інше місто. Любі зможуть зустрітися тільки через кілька тижнів.
  • Померлий приятель, з яким довго плакали, віщує небажане спілкування з суперниками. Після бесід з’явиться невпевненість у собі. Такий настрій негативно вплине на результати наступних зіткнень.

  Чому православна релігія не дозволяє довго плакати за померлим

  Існує також офіційна версія православної церкви про те, чи можна плакати за померлим людині.

  Вважається, що ридання лише негативно позначаться на душі людини на Страшному суді. Її будуть обтяжувати земні пристрасті, а значення минулих гріхів тільки збільшиться. Тому не можна довго оплакувати померлого.

  Смерть близької людини – це сумна подія для кожного. Але навіть в таких умовах не варто забувати про правила. Спираючись на прикмети і забобони, можна дізнатися, що можна, а що не можна чинити, завдяки чому уникнути негативних наслідків.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради