Чи збуваються денні сни – тлумачення по днях тижня

Денний відпочинок супроводжується сновидіннями, найчастіше, не менш яскравими, ніж вночі. Пропонуємо розібратися, чи варто брати до уваги денні мрії і як тлумачити їх значення правильно.

e1d1239678f60e17694bad40223a021a Чи збуваються денні сни – тлумачення по днях тижня

Чи збуваються сни, зі сну вдень?

Всі тлумачі сновидінь впевнені, що якщо сни сняться днем, вони збуваються також часто, як нічні. Але значення їх трактується дещо інакше, загальноприйняті значення символів тут не застосовуються. В денних мріях людині сняться побутові проблеми, що хвилюють його в даний період.

Тлумачення снів по днях тижня чітко визначає, до якої сфери життя відноситься те або інше денний бачення:

 • Сни понеділка співвідносяться з кар’єрою або творчістю.
 • У вівторок сновидіння допоможе розібратися з буденними справами.
 • Денні мрії по середах дозволяють глибше пізнати свій внутрішній світ і відшукати шляхи до душевної гармонії.
 • Бачення четверга визначають взаємовідносини з колегами.
 • У п’ятницю сни співвідносяться з романтичною сферою і матеріальним добробутом.
 • Суботні мрії найчастіше порожні, нічого не значущі.
 • Останній день тижня співвідноситься з Божественним початком, адже саме в Неділю сталося диво повернення до життя Христа. Денні сни в цей день наділені сакральним змістом, пізнавши який людина зможе очиститися від накопичених гріхів.

Що означає сон, побачений днем?

Значення сну трактується в залежності від дня тижня. Кожному з них відповідає своя планета-управитель:

 • понеділок місячний день, планета впливає на емоційний фон людини;
 • вівторком управляє Марс, агресивна планета з чоловічою енергетикою;
 • середовище знаходиться під заступництвом Меркурія;
 • четвер – день Юпітера;
 • п’ятниця проходить під впливом Венери;
 • суботою править Сатурн;
 • останній день тижня неділя перебуває під заступництвом Сонця, планети, що визначає особистісне «Я».

В понеділок

Сон, побачений у понеділок вдень, відображає нагальні життєві проблеми сновидця і його душевні переживання. Нерідко в них містяться ключі до розв’язання ситуації, вказують на перешкоди до здійснення задуманого, тому особливу увагу слід приділяти дрібницям. Значення сну, приснившегося вдень у понеділок, визначають емоції, присутні в мріях.

390b989a48c724f08d0b7b0fe8e22a46 Чи збуваються денні сни – тлумачення по днях тижня

У вівторок

Сон у вівторок вдень попередить про майбутні випробування. При цьому не варто сприймати образи і ситуації буквально, бійки або військові конфлікти – це всього лише образи, навіяні войовничим Марсом. Значення снів у вівторок вдень співвідноситься з насущними проблемами та енергетичним станом індивідуума.

Легкі і веселі денні сни говорять про те, що сновидіння переповнює енергія, яка спрямована в потрібне русло. Подібні мрії свідчать, що сновидець вибрав вірний шлях і неодмінно досягне бажаного. Йому вистачить сил, щоб дійти до кінця.

Фантастичне бачення, викликає приємні емоції, символізує смугу везіння. Настав час активних дій, збудуться найзухваліші мрії і плани, варто тільки проявити наполегливість.

В середу

Сни в середу віщують тільки гарні події, погані бачення у цей день не здійснюються. Однак у середині тижня вдень нас приходять мрії-перевертні, які трактуються навпаки.

 • Якщо довелося уві сні поплакати, чекайте радісних подій у найближчому майбутньому.
 • Уві сні довелося танцювати і веселитися, значить, наяву належить серйозно попрацювати.
 • Привиділося тривожне подія – настав час переглянути власне життя.
 • У четвер

  Сон у четвер вдень, на думку езотериків, не несе особливої інформації. Юпітер відповідає за соціальні зв’язки людини. Тому значення сновидіння в четвер вдень прийнято співвідносити з професійною сферою, одержанням освіти, паперами, документами, діловими відрядженнями.

  8388876f17e1efa8f144538702767d45 Чи збуваються денні сни – тлумачення по днях тижня

  В п’ятницю

  П’ятницю прийнято вважати особливим днем. Нерідко саме в цей період нас відвідують віщі сни. Сон, привидевшийся в п’ятницю вдень, збувається буквально. Якщо вам приснилося негативна подія, де фігурував конфлікт, в реальному житті варто поводитися обережно. Приємне бачення обіцяє радісні події, можна приступати до втілення найсміливіших планів.

  П’ятничні бачення відображають долю не тільки самого сновидца, але і учасників сну. Якщо фігурантами денний мрії стали друзі або близькі, варто донести до них отриману інформацію. Варто врахувати, що п’ятничні сни нерідко несуть інформацію, що стосується ведення бізнесу, вкладення грошей. Користуючись підказками вищих сил, можна уникнути серйозних фінансових втрат.

  Романтичні сни, зі сну в п’ятницю вдень, заслуговують особливої уваги. Жіночна Венера протегує любові і шлюбу. Щоб дізнатися, що означає сон, необхідно розглянути сюжет детально.

  В п’ятницю можна отримати важливу інформацію, оскільки планета-покровителька активує наше підсвідомість.

  В суботу

  Серйозність Сатурна не сприяє зайвої чутливості. Можна сказати, що під впливом цієї планети підсвідомість працює непродуктивно, тому багато сни, привидевшиеся в суботу вдень, виявляються порожніми.

  Проте яскраві сюжети, які справили враження і добре запам’яталися, слід розглядати як попереджувальні. Сатурн передбачуваний і прямолінійний, тому суботні марення особливого тлумачення не вимагають, вони будуть означати саме те, що наснилося.

  34302b42094d25d5c4957b1e5297ecb2 Чи збуваються денні сни – тлумачення по днях тижня

  В неділю

  Якщо вірити народним прикметам, то сон, побачений у неділю вдень, виповнюється до обіду або не збувається зовсім. Але найчастіше денні недільні сни служать відображенням переживань і турбот сплячого, не несучи ніякої значущої інформації.

  За інформацією сонників, сон, який приснився в неділю вдень, трактується у відповідності з Місячним календарем. У повню сняться сни-перевертні, молодик дарує підказки в складних життєвих обставинах.

  Терміни виконання

  Езотерики впевнені, що уві сні душа людини може подорожувати в інші світи, контактувати з інформаційним полем землі і черпати звідти відомості про майбутнє. Денна дрімота не дає сновидінню такої можливості, під час неї душа залишається поблизу, тому денні сни мають короткий термін втілення.

  Якщо віщий сон приснився вдень у п’ятницю, він збудеться в найближчі десять днів. В інших випадках сценарій виконується протягом одного або двох місяців.

  Знаючи, в які терміни збуваються і трактуються як денні сни, можна використовувати такі бачення, щоб поліпшити своє життя. Щоб вирішення проблеми прийшло під час відпочинку, потрібно зосередитися на ній перед тим, як заснути. Головне, щоб відпочинок протікав в повній тиші, без включеного телевізора. В іншому випадку сюжет сну буде формуватися під впливом зовнішніх подразників.

  pinit fg en rect red 28 Чи збуваються денні сни – тлумачення по днях тижня

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради