Чи можна приносити в будинок чуже дзеркало: прикмети

У давнину знали про особливе енергетичному впливі дзеркал на людей. Даний предмет не лише відображає зовнішній вигляд людини, але й вбирає спрямовану в нього енергію. Звідси так багато містичних історій, і вважається, що чуже дзеркало здатне негативно впливати на людину, тому не варто в нього виглядати.

d02782e07253dbaddf500191c20a32e3 Чи можна приносити в будинок чуже дзеркало: прикмети

Чи можна приносити в будинок

Навряд чи хтось може з упевненістю сказати, що дзеркальце, що належить комусь іншому, наповнене лише сприятливою енергетикою, навіть якщо подаровано хорошими знайомими або цілком добродушними людьми. Ніхто не знає, з яким настроєм підходили до предмета, які слова він «чув», що вбирала в себе щодня. Однак це не означає, що чужі не можна приносити додому і виглядати в них.

Якщо дзеркало минуло кілька рук – воно вважається розрядженим, тобто купувати в антикварному салоні або спеціалізованому магазині цілком безпечно.

Інші прикмети про чужих дзеркалах

Скло, покрите амальгамою, викликало трепет у наших предків, так і сучасних людей іноді вводить в ступор. Про дзеркала зібрано величезну кількість забобонів. Особливий страх викликають чужі предмети, і не дарма, адже обережність тут не завадить:

  1. Не можна виглядати в яке належить іншому з явно видимими тріщинами або разлетевшееся на шматочки – можна отримати миттєвий заряд негативу, який через відколи й уламки просочиться набагато швидше.
  2. Навіть якщо дзеркало не зламано, подивившись на нього, можна прийняти на себе багато його нещастя і розлади.
  3. Якщо повісити в хаті предмет, подарований кимось, можна «нагородити» всю сім’ю хворобами і проблемами минулих господарів. Негативний вплив позначиться на здоров’ї та благополуччі всіх без винятку домочадців.

Коли чуже дзеркальце розбивається, навіть з необережності, у власних руках – значить, в глибині душі його власник вам неприємний. Вірно і зворотне, віддавши комусь своє подивитися і виявивши, що той його розбив – можна зрозуміти, що ця людина відчуває негативні емоції по відношенню до вас.

d38a548000beb140952263ed7e085948 Чи можна приносити в будинок чуже дзеркало: прикмети

Чому не можна дивитися в чуже дзеркало

Особливо не рекомендується дивитися в дзеркало в приміщенні, де недавно помер чоловік. Тим більше, якщо предмет не завішували тканиною. Є прикмета, що дух покійного не зникає відразу, а гуляє по дому і, зустрівшись з нею поглядом в задзеркаллі, можна обмінятися душами.

Пилові та тріснуті чужі дзеркала можуть перетворити життя людини в таку ж незрозумілу і тріснуту по всіх фронтах каламуть, як скло, в яке він тільки що мигцем глянув.

Чи можна брати в руки

Тримати в руках чуже дзеркальце безпечніше, ніж виглядати в нього. Але якщо інтуїція підказує, що краще навіть не підходити до предмета – варто прислухатися. Більшість можуть обсмеять страхи, однак, потрібно спиратися не на загальну думку, а на свій психологічний комфорт.

Як очистити дзеркало від негативної енергії

Дзеркальце зможе завдати шкоду людині тільки якщо воно принесена додому і не очищено від енергетики колишніх власників. Чисте скло буде віддавати щастя і радість, яким його заряджають нові господарі. Очистити від негативної енергії предмет дуже просто — потрібно промити його солоною або святою водою, прочитавши молитву і надалі користуватися, заряджати безкрайніх позитивом.

Вірити чи ні – вирішує для себе кожен сам. Але містичних історій про дзеркала так багато, що навряд чи вони з’явилися на порожньому місці. Тому варто потурбуватися про безпеку якщо не своєї, то хоча б родичів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради