Амулет Ікло вовка: значення оберегу Хижий кіготь, зуб для чоловіків і жінок

Сильна, незалежна, благородна тварина не могло не з давніми людьми різними надприродними здібностями. Вовк вважався сполучною ланкою між світами мертвих і живих. Амулети з його іклів, кігтів, лап, хвостів були дуже популярні. Предки вірили, що талісман буде всіляко допомагати своєму власникові, захистить від зла, зміцнить сили.

3d935581763edd638c6316148a266b24 Амулет Ікло вовка: значення оберегу Хижий кіготь, зуб для чоловіків і жінок

Історія походження оберега

Ікло вовка як амулет з’явився ще в давнину. Люди вірили, що він здатний наділяти господаря якостями, які притаманні дикому звірові. Для прояву магічних особливостей його зуб потрібно носити постійно при собі, по можливості в зіткненні з тілом.

Вовка вважали охоронцем Сонця і Місяця, приписували йому здатність переміщатися між світами, взаємодіяти з душами померлих. Власник його ікла повинен був отримати заступництво хижака. Також людина наділявся такими властивостями, як хоробрість, відважність, кмітливість, сміливість.

Існувало безліч легенд про вовка у всіх народів. Часто згадувалися перевертні – люди, які в повню перетворювалися на величезного звіра з незвичайною силою і люттю.

Дістати собі зуб, кіготь або лапу такої тварини вважалося удачею, оскільки амулет посилював якості характеру, всіляко допомагав.

Основне значення вовчого зуба і кігтя

Подібні «аксесуари» налаштовуються на енергетику свого господаря. Магічні властивості проявляються в залежності від особистих якостей власника. Також амулети підлаштовуються під вік і стать людини. З цієї причини для різних людей вовчий зуб і кіготь будуть демонструвати специфічні, відповідні тільки конкретного індивідуума властивості.

Загальне значення амулета Вовче ікло для всіх:

 • захищає від темних сил, пристріту, псування, поганих помислів;
 • покращує здоров’я і загальне самопочуття;
 • надає життєві сили;
 • підсилює і виявляє внутрішній потенціал;
 • допомагає розкрити і розвинути інтуїцію;
 • привертає в життя любов, підвищує шанси зустріти другу половинку;
 • сприяє дітородіння;
 • робить сім’ю міцною, а подружжя вірними один одному;
 • допомагає швидше просуватися по кар’єрних сходах;
 • покращує добробут, притягує фінанси.

e896a4315d99e374f66883d0a83acb0c Амулет Ікло вовка: значення оберегу Хижий кіготь, зуб для чоловіків і жінок

Для чоловіків

Найбільше застосування оберіг знайшов у сильної половини людства. Чоловіча енергетика ідеально збігається з енергією вовчого амулета. Головне, щоб ікло або зуб були справжніми, а не виконаними з каменю або пластику.

Тоді атрибут підлаштується під ауру господаря і допоможе йому розвинути в собі необхідні якості. Ця властивість зберігається і досі, тому кожен, хто вірить у силу талісманів, здатний випробувати вплив магічного предмета на собі.

Значення амулета Ікло вовка для чоловіків:

 • додає впевненості і сил в бою, сміливість, відважність при вирішенні конфліктних ситуацій;
 • допомагає зосередитися на поставленій задачі;
 • вчить витримці, вірності слову, відданості близьким;
 • сприяє збереженню здоров’я;
 • дарує якості, необхідні для просування по кар’єрних сходах;
 • оберігає від ворогів і супротивників;
 • розкриває внутрішній потенціал;
 • зміцнює силу волі, мужність.

Для жінок

Кулон з іклом або кігтем вовка може носити і представниця слабкої статі. Для неї інтерпретація значення оберега дещо змінюється, але він володіє не меншою силою.

Які властивості проявить талісман, залежить виключно від особистих якостей власниці, а також від її потреб у певний момент часу.

Головне, що амулет здатний принести жінці тільки добро, допомогти у вирішенні проблем, захистити від усіляких неприємностей. Але для цього потрібна щира віра в силу оберегу. На відміну від чоловіків постійно носити магічне виріб на собі не вимагається. Досить підвішувати його на ніч над ліжком.

Значення амулета для жінок:

 • допомагає знайти і утримати любов;
 • зберігає сімейне щастя;
 • оберігає від невірності чоловіка;
 • наділяє особливою привабливістю для протилежної статі;
 • покращує самопочуття;
 • полегшує настання і протікання вагітності, пологів;
 • надає цілеспрямованість, сміливість, силу волі, необхідні для досягнення успіху в кар’єрі;
 • сприяє взаєморозумінню з рідними, близькими, а також незнайомими людьми.

bc90007b1a37e959cec9f832d22082b6 Амулет Ікло вовка: значення оберегу Хижий кіготь, зуб для чоловіків і жінок

Для дітей

Кіготь і зуб вовка допустимо використовувати навіть для малюків. У цьому випадку оберіг виконує захисну роль, а також сприяє розвитку і навченості. Амулет Ікло вовка давали посмоктати немовлятам, щоб їх власні зубки прорізалися без ускладнень і побічних ефектів, росли рівними, здоровими і міцними.

Також оберіг допомагав дітям краще спати, зміцнював здоров’я, заспокоював істерики. Дитина росла легко навчатися, слухався батьків, не піддавався поганому впливу ззовні. При цьому вовче ікло розвивав у маленькому людині прагнення до незалежності, самостійності, наділяв його сміливістю і завзятістю.

Магічні властивості амулета

Потужна енергетика талісмана вселяла впевненість у людей, що ікло або пазур вовка здатні допомогти в проведенні різних обрядів та ритуалів. Крім того, оберіг рекомендувалося надягати кожен раз вирушаючи в бій. Жінкам було бажано виготовити магічне прикраса для коханого чоловіка власноруч, щоб зберегти його життя і свою сім’ю.

Молоді дівчата носили аксесуар, щоб знайти судженого.

Дітям захисний амулет Ікло вовка давали з дитинства, вішали над ліжечком.

Магічні здібності найкраще проявлялися при зіткненні з відкритими шкірними покривами. Чим довше носити амулет з собою, тим сильніше встановлюється зв’язок з оберегом.

Вірять у силу зуба або кігтя вовка стверджували, що відчувають, ніби за спиною їх завжди супроводжує сильна і розумна тварина. Також багато відзначали, що їм почали допомагати духи предків, встановлювалася своєрідна взаємозв’язок з тими, хто відійшов з життя.

Як вибрати талісман

Придбати діючий оберіг Кіготь або Ікло вовка у звичайній ювелірної крамниці може виявитися досить проблематичним. Переважна більшість представлених там виробів з пластику або каменю. Подібні аксесуари несуть виключно естетичні якості, магічних здібностей не проявляють.

Справжній діючий талісман рекомендується купувати у мисливців, бажано у тих, про кого чули позитивні відгуки. Це потрібно для того, щоб уникнути обману і не отримати замість магічного амулета звичайну дрібничку. Навіть якщо це буде справжній зуб, є ризик, що від іншої тварини, наприклад, собаки.

Зовні відрізнити якісну підробку від оригіналу досить складно. Є декілька аспектів, на які слід звернути увагу при покупці:

 • розмір може коливатися в межах 3-8 см;
 • колір жовтуватий, навіть після обробки не стане занадто білим;
 • у вогні не плавиться, неприємного запаху не видає, тільки покривається кіптявою;
 • на кінчику може мати специфічний малюнок, але не завжди, оскільки якісне шліфування його пере;
 • форма часто далека від ідеальної.

b6f3a38b772221c07602026d8f275e45 Амулет Ікло вовка: значення оберегу Хижий кіготь, зуб для чоловіків і жінок

Як зробити оберіг з вовчих іклів будинку

При наявності біоматеріалу можливо створити магічний оберіг в домашніх умовах самостійно. Найчастіше виготовляють кулон Ікло вовка або намисто з 7-9 зубів тотемного тварини. Також зустрічається браслет з підвіскою або практикується носіння атрибута в полотняному мішечку.

Для виготовлення рекомендується використовувати натуральні матеріали. Найкраще властивості талісмана проявляються з сріблом і шнурком або ниткою з вовни, бавовни, льону, каучуку. Додаткові вставки робити небажано, щоб властивості магічного атрибуту не вступали у протистояння з іншими символами.

Перед роботою вовчий зуб необхідно очистити від пилу і можливих забруднень. Обов’язково потрібно ретельно продезінфікувати його. Поверхня допустимо шліфувати і вирівнювати, хоча дуже старатися в цьому не варто, щоб не пошкодити крихкий матеріал. Кріплення чіпляйте обережно, уникаючи утворення відколів і тріщин. Пошкоджений ікло не зможе проявити своїх якостей повною мірою.

Правила носіння амулетів

Сам по собі оберіг із зубів або кігтів вовка володіє значною магічною силою. Але при правильному носінні його властивості посилюються у багато разів. Рекомендується надягати талісман щодня, знімаючи тільки перед сном, купанням, походом в спортзал або на пляж.

Аксесуар повинен висіти на грудях, бажано навпроти сонячного сплетіння.

Навіть якщо це не вдається зробити, рекомендується тримати його якомога ближче до шкіри. Вночі талісман слід прибирати під подушку або вішати над ліжком. Заряджений на багатство амулет бажано носити в гаманці.

Як активувати оберіг

Навіть справжній вовчий зуб для прояву магічних властивостей вимагає здійснення простих ритуалів і обрядів, необхідних для активації оберега. Бажано проводити процедуру на природі, далеко від людей, але допустимо зробити все в домашніх умовах. Головне, щоб не відволікали інші люди, тварини, гаджети. Найкращий час – ніч, у період зростаючого місяця.

Рекомендована послідовність дій:

 1. Нейтралізувати негативну енергію, накопичену амулетом. Для цього достатньо потримати Ікло вовка під проточною водою.
 2. Для посилення активації можна запалити свічки. Їх колір залежить від того, що саме хочеться найбільше отримати від талісмана: зелений – гроші, червоний – любов, білий – здоров’я, духовний розвиток та впевненість у собі.
 3. Талісман вкласти в долоні, складені човником.
 4. Прочитати змову, хто просить тотемна тварина про захист і заступництво. Слова припустимо придумати самостійно, але можна скористатися такими: «Закликаю вовка з безвременного світу. Нехай його дух наповнить силою цей амулет і мене заодно. Про велике тварина, прошу, стань моїм вірним другом і вірним товаришем, захисти від темних сил, ворогів і недоброзичливців. Зроби мене сильним, розумним, справедливим, щасливим. Звіра закликаю, оберіг забираю. Хай буде так».
 5. Кулон надіти на себе і не знімати всю ніч. Наступний тиждень носити з собою близько до тіла.

Запобіжні заходи

Натуральний зуб вовка досить крихкий. Це вже нежива тканина, тому легко піддається механічному впливу і руйнування. З цієї причини з амулетом потрібно звертатися акуратно. Необхідно захистити магічний аксесуар від різких перепадів температури, впливу вологи, спеки, морозу.

Гострі і тверді предмети здатні стати причиною відколів, тріщин, подряпин на зубі, тому небажано чіпляти оберіг в якості брелока до зв’язки ключів або сумочці. Будь-які пошкодження призводять до того, що амулет втрачає свої магічні властивості. З таким предметом доведеться розлучитися.

Ікло вовка – талісман, який означає заступництво тотемного тваринного і допомогу в різних сферах життя. Оберіг вимагає активації і дбайливого поводження. Підходить чоловікам, жінкам і дітям. Часто підробляється, а також як звичайна прикраса виготовляється з пластику або каменю. З цієї причини важливо вміти правильно купувати виріб.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради