На що здатна сучасна вишивальна машина: 5 функцій

Древнє мистецтво вишивки не втратило актуальності в наш час. Традиційні вишиванки, дизайнерські сукні з вишивкою, дитячий одяг, домашній текстиль та предмети декору, прикрашені орнаментом — встояти перед такою красою неможливо. А створювати її швидше, більш якісно та професійно, допомагають вишивальні машини. Таким устаткуванням обладнані підприємства, які спеціалізуються на виробництві вишитого текстилю. Тож сьогодні ми зробимо для вас невеличких екскурс у світ сучасного машинного вишивання: розповімо як все працює!

1 2 На що здатна сучасна вишивальна машина: 5 функцій

Можливості вишивальних машин

Машинка для вишивання — це складне, багатофункціональне обладнання, яке виконує безліч завдань зі створення та декорування готового виробу. Точний перелік функцій відрізнятиметься, звісно ж, залежно від моделі вишивальної машини. Але у загальному, можемо виділити 5 основних можливостей такого устаткування:

  1. Вишивання орнаментів на тканині у різних техніках — хрестиком, гладдю, пряжею, стрічками.
  2. Перенесення фотографій на тканину за технологіями “Фотостіжок” та “Смуфато”.
  3. Нашивання аплікацій, логотипів та шевронів на одяг з будь-яких матеріалів.
  4. Збереження орнаментів та малюнків — це зручно, якщо створюється велика партія одягу з однаковим вишитим зображенням.
  5. Розпізнавання кольорів і ниток для створення ідеального орнаменту з мінімумом вашого втручання.

За допомогою сучасних вишивальних машин виробляють унікальний дизайнерський одяг, прикрашають предмети домашнього текстилю — постільну білизну, штори, скатертини. Технічна досконалість обладнання перетворює цей процес у справжнісіньке задоволення та значно пришвидшує його. Більше не потрібно сидіти декілька годин, щоб вишити маленьку серветку, й декілька тижнів — щоб створити унікальну вишивану сорочку. Деякі моделі машинок мають функції шиття: дозволяють з’єднувати шви на тканині, вставити “блискавку”, зробити петлі, обробити краї.

Для зручності використання, конструкція вишивальної машинки передбачає стабілізатор, який допомагає зручно зафіксувати тканину в п’яльцях. Розмір п’ялець буває різним, і в більшості випадків може регулюватися. А керувати обладнанням можна за допомогою сенсорного дисплею — це легко та зручно.

Промислові швейні машинки можуть похвалитися високою продуктивністю роботи. Вони виконують понад 800 різноманітних операцій з мінімальним втручанням людини. А, значить, роблять красиві орнаменти на величезних партіях вбрання, предметів декору, домашнього текстилю. Бажаєте створювати унікальні дизайнерські речі вдома? Хороша новина полягає в тому, що машинка для вишивки може бути не лише промисловою, а й побутовою: сучасний ринок пропонує безліч варіантів такого обладнання. Домашні вишивальні машинки — компактніші, простіші у використанні та підходять навіть для новачків. Спробуйте!

Висловлюємо вдячність компанії Ricoma — виробнику машин для вишивання, який поділився з нами цікавою інформацією та допоміг підготувати цю статтю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради