Ігроманія з комфортом або класні крісла для геймерів

Ви захоплюєтеся кіберспортом чи відеоіграми? Значить, ви точно знаєте що для приємного і успішного проведення часу вам потрібен не тільки потужний комп’ютер, але і спеціальні меблі. І краще, якщо це буде геймерська станція (крісло+стіл). Але якщо така покупка не вписується в бюджет або такий набір просто не поміститися у вашій оселі, не переживайте.

1 3 Ігроманія з комфортом або класні крісла для геймерів

Фабрика меблів Барскі пропонує купити окремо геймерські крісла, що відповідають всім стандартам ергономіки. До чого тут ергономіка? А тільки конструкція, виконана з урахуванням усіх вимог, здатна забезпечити людині комфортне і правильне положення тіла. Адже від того, наскільки рівно і правильно ви сидите, залежить як ваш стан, так і увага, концентрація і швидкість реакції.

Крім того, тривале перебування у сидячому положенні негативно позначається на здоров’ї хребта. Але якщо це меблі від Барскі, то вам нема чого переживати.

Особливості конструкцій

Для виготовлення всіх моделей використовуються лише перевірені матеріали та фурнітура. Хрестовина з нержавіючої сталі витримує навантаження і забезпечує стійкість всього модуля. Наявність роликів надає моделям мобільності. Причому підібрати коліщатка вийде навіть з урахуванням статевого покриття.

Якщо у вас палас чи килим – краще зробити вибір на користь коліщаток жорстких. Якщо це ламінат або паркет, то купити бажано модель з гумовими роликами.

Сидіння відрізняються за формою, глибиною та способом регулювання. Але будь-який варіант зручний і позиціонується як ергономічний. Таким самим параметрам відповідає і спинка. Вона, як і інші складові конструкції, регулюється за допомогою різних механізмів.

Так як всі деталі на своєму місці і немає нічого зайвого, то навіть налаштування підлокітників або підголівника, зміна висоти сидіння або кута нахилу спинки не завдасть ніяких складнощів. Ви отримуєте можливість здійснювати налаштування навіть не відволікаючись від монітора. Так як асортимент марки включає моделі в різних цінових сегментах, то вийде придбати:

  • супер круті зразки з масажерами, обдувом, підсвічуванням;
  • вироби в середньому класі;
  • бюджетні екземпляри.

Але незалежно від класу, всі конструкції надійні, практичні, зручні та функціональні.

2 2 Ігроманія з комфортом або класні крісла для геймерів

Також всі моделі відрізняє стильний зовнішній вигляд та модний дизайн. Адже б геймери люблять оточувати себе інноваціями, але при цьому звертають особливу увагу на оригінальність зовнішнього вигляду предметів інтер’єру. Тому геймерські крісла by Barsky привертають увагу яскравими забарвленнями, незвичайними формами і футуристичними лініями. І переконатися в цьому дозволяють фото на сайті виробника, що демонструють розкішні вироби у всій красі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради