Цитати про осінь: вислови про осінь, статуси і прислів’я

Осінь — час, щоб прийняти новий погляд на життя і знайти задоволення в дрібницях. Цитати про осінь нагадають, чому цей сезон року так прекрасний.

Осіння пора надихала і продовжує надихати багатьох поетів і великих людей помічати її незвичайний шарм і звертати увагу на переважну меланхолію.

Саме тому vseznayko.com підготував гарні прислів’я, афоризми та висловлювання поетів і відомих людей про осінь. Неквапливо читайте ці цитати, щоб відчути дух осіннього сезону, що проникає через їх висловлювання. Також поділіться цитатами з друзями в Instagram.

Приємні слова і цитати про осінь

 1. Осінь завжди була моїм улюбленим сезоном. Час, коли все вибухає своєї останньої красою, наче природа накопичувала весь рік для грандіозного фіналу. (Лорен Де Стефано)
 2. Можна сказати, що осінь — це кінець року, але вірно те, що це його початок. Осінь — це час, коли листя насправді розцвітають. (Карел Чапек)
 3. Осінь фарбувала сільську місцевість в яскраві відтінки червоного, шафранового і рудуватого, і дні були ясними і чіткими під небом врожаю. (Шерон Кей Пенман)
 4. Осінь — заспокійливий період спокою, коли ми насолоджуємося кількома цінними місяцями стабільної роботи, відпочинку та ігор. (Марк Батлер)eb5935c26c42bcc3ff67e1fdd4be8143 Цитати про осінь: вислови про осінь, статуси і прислівя
 5. Коли людина доживає до середини життя або перейде за її межі, осінь шепоче його душі більше, ніж будь-який інший час року. Неважко зрозуміти, чому це так. (Генрі Паррі Лиддон)
 6. Осінь, мабуть, саме модне час року в Лондоні. Осіння погода знаменує собою повернення чоловіків з пишними вбраннями, сексуальних тренчей та чобіт до колін. (Невідомий)
 7. За вікном огидно, бридко і волого, наче Бог практикує ще один потоп. А між тим люди займаються дрібними справами. (Невідомий)
 8. З усіх пір року осінь пропонує людині найбільше і вимагає від нього найменше. (Невідомий) (Рекомендуємо прочитати красиві цитати про зиму).

Красиві цитати про осінь

 1. Осінь — остання вечірка природи в році. І одягаючись з цієї нагоди, ліси надягають свої найяскравіші одягу, тоді як тварини, наслідуючи їх приклад, одягаються в хутряні шуби. (Невідомий)
 2. Весна прекрасна, а літо ідеально підходить для канікул, але осінь несе в собі прагнення піти від нереальних речей життя в нічний ліс з багаттям і шелестких листям. (Маргарет Елізабет Сангстер)
 3. Жовті, стиглі, дозрілі дні, вкриті золотим нальотом. Мрійливий, млявий туман і пливуть витончені білі хмаринки. Солодкі твої усміхнені шляху, прекрасні, золоті осінні дні. (Вільям Маккендри Карлтон)
 4. У войовничої пишноти з розгорнутими прапорами стояли полки осені: я бачив їх золото і багряне сяйво на кожному схилі пагорба і в кожному лісі. (Генрі Ван-Дайк)81c641425f0bc6178cc84def00fd9821 Цитати про осінь: вислови про осінь, статуси і прислівя
 5. У кожного сезону є свої задоволення. Весна може похвалитися своїм квітучим розквітом, але рубінові скарби виноградників скрасять час осені. (Томас Мур)
 6. Осінь починається з ледь помітної зміни світла, з більш глибокого синього неба і ночей, які раптово стають ясними і прохолодними. Вона сповнена перших заморозків, зникнення перелітних птахів і збору врожаїв останніх сезону. (Джеррі Денніс)
 7. Осінь з її золотими плодами, хвилеподібними полями і м’яким повітрям, її строкатими лісами, коричневими схилами, дрімаючими під сонним сонцем, надзвичайно красива. (Чарльз Дж. Петерсон)
 8. Осінь — останній трюк у літньому чарівному шоу природи: вона маскує смерть захоплюючим проявом краси. (Кіт Хансен, американський мотогонщик)
 9. Осінь — найкращий час для пригод, тому що навіть світ відчуває себе трохи більш живим.

Висловлювання про осінь у прозі

 1. Осінь — субота року, час подумати про все минулому. Це спокійні сутінки природи перед насувається темрява. (Джон Каннінгем Гейки)
 2. Восени в оточенні зів’ялих і жовтих листків, ми робимо паузу і розмірковуємо, що коли досягнемо осені наших днів, то знову з’явимося в майбутньому, розцвітаючи в чистоти, невинності і святості. Так як природа з’являється кожен рік, з новим народженням, новим життям і збільшеною красою. (Невідомий)
 3. Осінь — швидкоплинне час року, туга за природою. Її примарна краса створює сприятливу атмосферу для спогадів, які пишуть свою історію на планшеті з опалого листя. (Невідомий)
 4. Я люблю весну, але вона занадто молода. Я люблю літо, але воно надто горда. Так що мені найбільше подобається осінь, тому що її листя трохи жовті, тон більш м’який, кольору багатшими, і трохи пофарбовані сумом в передчутті смерті. Її золоте багатство говорить про м’якість і доброї мудрості зрілого віку. Вона знає свої обмеження і цим задоволена. (Лінь Юйтан)
 5. Осінь — гірко-солодке час, нагадування про те, що життя є смерть, а смерть — життя. (Марсія Бонта) (Для підняття настрою рекомендуємо мотиваційні цитати на кожен день).

Цитати про осінь короткі

 1. Гірко-солодкий жовтень. М’який, брудний, падаючий лист — ідеальна пауза між протилежними стражданнями літа і зими. (Керол Бішоп Хиппс).
 2. Осінній ранок — сонце і свіже повітря, птахи і спокій, кінець року і початок дня. (Террі Гийем)
 3. Як я щаслива, жити в світі, де існує жовтень! Як жахливо було б, якби листопад настав відразу після вересня. (Люсі Мод Монтгомері)
 4. Життя людини — як опалий осінній лист: він не знає, звідки прийшов, куди збирається йти, і що його чекає попереду. (Маріан Гавалевич)
 5. Осінь — остання посмішка року. (Вільям Каллен Брайант)
 6. Постарайтеся полюбити осінь. Подивіться, як вона своїми дивними чарами красиво дарує нові дні. (Тадеуш Карасевич)403b066f8c9230a4e4c1b4a8abb2d40d Цитати про осінь: вислови про осінь, статуси і прислівя
 7. Незадовго до загибелі квітів і часу коли вони будуть поховані в снігу, настає фестивальний сезон, коли природа палає. — (Невідомий)
 8. Танок осіннього листя на поверхні озера — це сон, який ми бачимо, коли прокидаємося. (Мехмет Мурат Ильдан)
 9. Тепер осінній вогонь горить повільно по лісі. І день у день мертві листя падають і тануть. Вільям Аллингем
 10. Осінь — саме чесне час року. Листя і квіти обпадають, щоб показати, що лежить під ними. (Невідомий)
 11. Осінь — справжнє свято для почуттів. Це час достатку у всіх мислимих відносинах. (Джуді Маклеод)
 12. Ні весни, ні у літньої краси немає такої грації, як я бачив в одному осінньому дні. (Джон Донн)

Прислів’я та приказки про осінь

 1. Чим м’якше осінь, тим суворіша зима.
 2. Коли осінь туманна, тоді зима сніжна.
 3. Осінь не дасть того, чого не посіяла весна.
 4. Курчат по осені рахують. (Російське прислів’я)
 5. Осінь — затишшя перед зимою. (Французьке прислів’я)
 6. Осінні дні швидко наступають, немов гончак біжить по болоту. (Ірландське прислів’я)c831a50feb957c5fe0935c89f25d6b99 Цитати про осінь: вислови про осінь, статуси і прислівя
 7. Якщо ви не сієте навесні, ви не знайдете восени. (Німецька приказка)
 8. Серце людини настільки мінливе, як осіннє небо. (Японське прислів’я)
 9. Осінній день годує всю зиму. (Хакасская прислів’я)
 10. Осінь — затишшя перед зимою. (Французьке прислів’я)
 11. Хоча дерево росте дуже високо, падаючі листя повертаються до кореня. (Малайська прислів’я) (Рекомендуємо прочитати красиві цитати про літо і літній настрій).

Короткі вислови та афоризми про осінь

 1. Осінь — натяк від Бога на старість. (Остін О’меллі)
 2. Осінь — художник, який використовує дубовий лист, щоб намалювати шедевр. (Вільям Аллен Уайт)
 3. Як красиво старіють листя. Як сповнені світла і кольору останні дні. (Джон Берроуз)
 4. Сонце відступив на крок назад, листя приспали сон, і прокинулася осінь. (Ракель Франка)
 5. Осінь — рай для любителів чаю. (Джессіка Уолтер)
 6. Літо змушує мене спати, а осінь — співати. (Дороті Паркер)
 7. Осінь — це бачення слави від початку до кінця. (Едуард Хессельберг)
 8. Любіть дерева, поки їх не опаде листя, а потім запропонуйте їм спробувати ще раз у наступному році. (Невідомо)
 9. Жовтневі тополі — це палаючі факели, що висвітлюють шлях до зими. (Невідомий)
 10. Осінь така ж радісна і солодка, як передчасний кінець. (Ремі де Гурмон)
 11. Дерева ось-ось покажуть нам, як чудово відпустити мертві речі. (Невідомий)
 12. Осінь — це самий сміливий тріумф природи. (Джон Грінліф Уиттьер).
 13. Людина не зможе приховати своє справжнє обличчя, наближаючись до осені свого життя. (Невідомий)

Прикольні статуси про осінь

 1. Восени зустрічі коротшими, обличчя сумнішими, самотність помітнішою.
 2. Жовтень поховає літо.
 3. Кожен рік осінь наполегливо запрошує вас розчистити шлях до нового життя.
 4. Осінній настрій: витягни себе з-під ковдри і нікуди не йди.
 5. Впав осінній лист — не що інше, як літні слова «до побачення».
 6. Восени все стає неактуальним, а чоловікам хочеться любові.
 7. Це найкращий час для вина.
 8. Осінь прийшла з вітром і золотом.
 9. Прелюдія до зими розпочалася.
 10. Залишайся затишним і задоволеним, як осінні кольори.
 11. Листя падають. Осінь кличе.
 12. Осінь дика і вона твоя.
 13. Красиві осінні речі не вимагають уваги.
 14. Осінь літо вбила м’яким поцілунком.
 15. Закохайся в моменти, які осінь робить тільки для тебе.
 16. Осінь — це час для кави, гарного читання і теплої посмішки.
 17. Коли листя змінюють колір, в повітрі чується поезія.
 18. Кожен аркуш грає ноту в симфонії осені.
 19. Осінній сезон вчить нас того, що зміни можуть бути прекрасними.
 20. Це новий сезон. Прекрасна можливість зробити щось нове, сміливе, щось гарне! (Вам сподобаються смішні статуси для Instagram або Вк).

Цитати про осінь у віршах та картинках

603ecbff3ddc61c22af8558e6e086bf9 Цитати про осінь: вислови про осінь, статуси і прислівя
7c1953248655deb1208ee1aa75c0a775 Цитати про осінь: вислови про осінь, статуси і прислівя
fdac75f088971fb6f4c04b0f71cde099 Цитати про осінь: вислови про осінь, статуси і прислівя

Висновок

Багато написано про осінь, але серед фіолетових листя, сірих хмар і безперервних опадів важко побачити справжню сутність цього сезону. Тому цитати про осінь привідкриють завісу, під якою ховається її справжній вигляд.

Осіння пора — суперечливе час року. Хтось відчуває самотність, а для інших це час відродження і натхнення. Але в тому і іншому випадку осіння пора з її засыпающей природою в бурхливих кольорах здатна викликати щире шанування.

А у вас є улюблені цитати про цьому сезоні року? Поділіться ними в коментарях.

Відео цитати осінніх цитат

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради