Чому не можна стригти, підстригати нігті на ніч, вечір

За прикметами, стригти або підстригати нігті на ніч – значить накликати на себе і своїх близьких неприємності. Щоб зрозуміти, що чекає на людину, необхідно звернути увагу на деталі.

d0616938e638a0db257a9fb463437778 Чому не можна стригти, підстригати нігті на ніч, вечір

Прикмети і забобони по днях тижня

Залежно від того, в який день тижня вночі людина стриг нігті, можна зрозуміти, чому не можна цього робити.

 • Стригти нігті в ніч понеділка – значить розлучитися з другою половинкою. Партнер знайде більш підходящого супутника життя, після чого наполягатиме на розрив. Незважаючи на старання, пара розпадеться, остаточно зіпсувавши відносини один з одним.
 • Підстригти нігті у вівторок вночі – передвістя конфлікту з начальником. Бос буде незадоволений темпами просування проекту, вина ляже на одного співробітника. Щоб не втратити довіру адміністрації, доведеться приділяти більше уваги стимуляції колег, завдяки чому результат задовольнить всі вимоги.
 • Якщо людина стриг нігті в середу, то його чекає фінансова криза. Матеріальне становище різко погіршиться-за непередбачених витрат і зменшення кількості доходів. В перший час не вийде швидко врегулювати бюджет, тільки через кілька місяців він зможе вплинути на ситуацію.
 • Подстригавшего нігті вночі в четвер – ознака неприємної зустрічі зі старим знайомим. Незважаючи на те, що під час бесіди обом буде приємно, після розмови з’являться сумніви в життєвому шляху і невпевненість в собі. Щоб подолати пригнічують думки доведеться витратити чимало часу й енергії, після чого вийде повернутися у звичний життєвий ритм.
 • П’ятничне підстригання – передвістя дрібних невдач, які будуть переслідувати людину протягом тижня. Пролитий напій, залишені ключі, упущений транспорт – все це буде щодня псувати життя. Але після чорної смуги можна буде вдихнути на повні груди, адже почнуться позитивні зміни.
 • Подібні дії в суботу віщують дратівливість і поганий настрій. Людина не зможе позбутися від нав’язливого відрази до всього, що відбувається, що стане причиною проблем і небажання продовжувати рутинну діяльність.
 • Стригти нігті вночі в неділю – знак, що вказує на сварку з родичами. Людині доведеться неодноразово пояснювати мотивацію своїх вчинків, інакше його чекає незадоволення і осуд з боку рідні.
 • За вашим часу

  Залежно від того, в який час людина стриг нігті ввечері можна зрозуміти, чому не можна цього робити.

  • З 18 до 19 – ознака поганої новини від далеких родичів. Надійде інформація, яка стане яблуком розбрату в сім’ї. Тільки через деякий час вийде вирішити конфлікт, не образивши при цьому ні одного з близьких людей.
  • З 19 до 20 – до швидкого розчарування в близькій людині. Незважаючи на тривале спілкування, люди не зможуть підтримувати спілкування. Рішення побутових проблем стане важливіше приємної бесіди та зустрічі, з-за чого дружба припиниться.
  • З 20 до 21 – в сім’ї трапиться нещастя. Воно торкнеться кожного члена сім’ї, довго буде обговорюватися і не давати спокою. Негативний настрій і стан невизначеності негативно вплинуть на повсякденне життя і відіб’ються на мотивації до роботи.
  • З 21 до 22, як свідчать прикмети, передвістя проблем в особистому житті. Людина не зможе знайти спільну мову з другою половинкою, що стане причиною сварок і неприязні один до одного. Відносини так і не знайдуть колишньої теплоти, парі доведеться розлучитися, однак їхнє спілкування не припиниться.
  • З 22 до 23 – знак, що вказує на невдалу спробу поліпшити своє життя. Людина не тільки втратить всі раніше йому належало, але і залишиться боржником. Вийти з кризового стану буде непросто, але в подальшому цей негативний досвід стане основоположним.
  • З 23 до 00 – знак ганьби. Людина зробить помилку, однак не помітить її і буде довго доводити свою правоту. Така наполегливість зіграє злий жарт: пізніше начальник та колеги, які були свідками помилки, будуть неодноразово нагадувати про те, що трапилося.
  • Після 00 – до появи ворога серед оточення. Один з близьких друзів стане заздрити людині, що стане причиною капостей. Тільки після декількох підлих дій суперника можна буде знайти, але вчиненого вже не вийде виправити.

  Стригти нігті на ніч – погана прикмета.

  Завдяки народній мудрості, яка дійшла до наших днів, можна дізнатися, що пророкує подібне дію для людини або її сім’ї.

  pinit fg en rect red 28 Чому не можна стригти, підстригати нігті на ніч, вечір

  Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

  Дякуємо!
  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: