Чому не можна стригти, підстригати нігті на ніч, вечір

За прикметами, стригти або підстригати нігті на ніч – значить накликати на себе і своїх близьких неприємності. Щоб зрозуміти, що чекає на людину, необхідно звернути увагу на деталі.

d0616938e638a0db257a9fb463437778 Чому не можна стригти, підстригати нігті на ніч, вечір

Прикмети і забобони по днях тижня

Залежно від того, в який день тижня вночі людина стриг нігті, можна зрозуміти, чому не можна цього робити.

 • Стригти нігті в ніч понеділка – значить розлучитися з другою половинкою. Партнер знайде більш підходящого супутника життя, після чого наполягатиме на розрив. Незважаючи на старання, пара розпадеться, остаточно зіпсувавши відносини один з одним.
 • Підстригти нігті у вівторок вночі – передвістя конфлікту з начальником. Бос буде незадоволений темпами просування проекту, вина ляже на одного співробітника. Щоб не втратити довіру адміністрації, доведеться приділяти більше уваги стимуляції колег, завдяки чому результат задовольнить всі вимоги.
 • Якщо людина стриг нігті в середу, то його чекає фінансова криза. Матеріальне становище різко погіршиться-за непередбачених витрат і зменшення кількості доходів. В перший час не вийде швидко врегулювати бюджет, тільки через кілька місяців він зможе вплинути на ситуацію.
 • Подстригавшего нігті вночі в четвер – ознака неприємної зустрічі зі старим знайомим. Незважаючи на те, що під час бесіди обом буде приємно, після розмови з’являться сумніви в життєвому шляху і невпевненість в собі. Щоб подолати пригнічують думки доведеться витратити чимало часу й енергії, після чого вийде повернутися у звичний життєвий ритм.
 • П’ятничне підстригання – передвістя дрібних невдач, які будуть переслідувати людину протягом тижня. Пролитий напій, залишені ключі, упущений транспорт – все це буде щодня псувати життя. Але після чорної смуги можна буде вдихнути на повні груди, адже почнуться позитивні зміни.
 • Подібні дії в суботу віщують дратівливість і поганий настрій. Людина не зможе позбутися від нав’язливого відрази до всього, що відбувається, що стане причиною проблем і небажання продовжувати рутинну діяльність.
 • Стригти нігті вночі в неділю – знак, що вказує на сварку з родичами. Людині доведеться неодноразово пояснювати мотивацію своїх вчинків, інакше його чекає незадоволення і осуд з боку рідні.
 • За вашим часу

  Залежно від того, в який час людина стриг нігті ввечері можна зрозуміти, чому не можна цього робити.

  • З 18 до 19 – ознака поганої новини від далеких родичів. Надійде інформація, яка стане яблуком розбрату в сім’ї. Тільки через деякий час вийде вирішити конфлікт, не образивши при цьому ні одного з близьких людей.
  • З 19 до 20 – до швидкого розчарування в близькій людині. Незважаючи на тривале спілкування, люди не зможуть підтримувати спілкування. Рішення побутових проблем стане важливіше приємної бесіди та зустрічі, з-за чого дружба припиниться.
  • З 20 до 21 – в сім’ї трапиться нещастя. Воно торкнеться кожного члена сім’ї, довго буде обговорюватися і не давати спокою. Негативний настрій і стан невизначеності негативно вплинуть на повсякденне життя і відіб’ються на мотивації до роботи.
  • З 21 до 22, як свідчать прикмети, передвістя проблем в особистому житті. Людина не зможе знайти спільну мову з другою половинкою, що стане причиною сварок і неприязні один до одного. Відносини так і не знайдуть колишньої теплоти, парі доведеться розлучитися, однак їхнє спілкування не припиниться.
  • З 22 до 23 – знак, що вказує на невдалу спробу поліпшити своє життя. Людина не тільки втратить всі раніше йому належало, але і залишиться боржником. Вийти з кризового стану буде непросто, але в подальшому цей негативний досвід стане основоположним.
  • З 23 до 00 – знак ганьби. Людина зробить помилку, однак не помітить її і буде довго доводити свою правоту. Така наполегливість зіграє злий жарт: пізніше начальник та колеги, які були свідками помилки, будуть неодноразово нагадувати про те, що трапилося.
  • Після 00 – до появи ворога серед оточення. Один з близьких друзів стане заздрити людині, що стане причиною капостей. Тільки після декількох підлих дій суперника можна буде знайти, але вчиненого вже не вийде виправити.

  Стригти нігті на ніч – погана прикмета.

  Завдяки народній мудрості, яка дійшла до наших днів, можна дізнатися, що пророкує подібне дію для людини або її сім’ї.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради