Швабра з розпилювачем Healthy Spray mop

Прогрес у багатьох областях величезним кроками просувається вперед, постійно створюються все нові і нові пристосування для полегшення прибирання в будинку. Так поступово відходять у минуле відра з водою, без яких не обходилося миття підлог і громіздкі миючі пилососи для вологого прибирання. Альтернативою таким методам стала розумна швабра з розпилювачем Healthy Spray Mop. На ринку подібних товарів представлена велика кількість моделей, важливо визначитися і обрати найкращу для себе.

Основні лінійки продукції Spray Mop

28a6344c01ac1d4e8c3a31bd75af0d2b Швабра з розпилювачем Healthy Spray mopУніверсальна швабра з розпилювачем Healthy Spray mop підходить для вікон і підлоги

Спрей-швабра з насадкою для миття вікон Healthy Spray Mop виготовляється з алюмінію, пластику і мікрофібри. Сам виріб важить не більше одного кілограма, що спрощує миття вікон.

Резервуар розрахований на 350-600 мл, такої кількості вистачає на досить велику площу. Що стосується миючого засобу, то вистачить всього лише кілька крапель. За бажанням, можна додавати дезінфікуючі розчини. Так як на швабрі немає ніяких зайвих деталей, вона не підключена до електроживлення, таку роботу можна назвати дійсно безпечним.

Якщо працювати шваброю з розпилювачем, не доводиться носити відро з водою і постійно відтискати ганчірку. Після прибирання не залишається розлучень і плям – це теж важливий момент. Насадка з мікрофібри чудово вбирає воду, рідину не залишається на підлозі, як після звичайного миття.

Натирач підлоги/Швабра Deerma Spray Mop дозволяє в найкоротші терміни впоратися навіть з прибиранням підвищеної складності. Поверхні, на які чудово зарекомендувала себе швабра Спрей Моп — це ламінат, плитка, лінолеум, паркет і навіть вікна. Припустимо працювати навіть на делікатних глянцевих поверхнях, при цьому повністю виключена поява подряпин.

На ринку представлені моделі Deerma Spray Mop самих різних кольорів, з різним виконанням ручок-власників і резервуарів для води. Час значно економиться на пересуванні відра, на заміну води і, власне, на отжимах ганчірки. Шваброю можна легко і швидко промити навіть найважчі ділянки. У такій моделі виключено постійний контакт рук з водою і миючим засобом для миття підлог, що, безсумнівно, теж є великою перевагою.

Відмінності подібних швабр полягають більше в дизайні. Нічого принципово нового у вже створеної конструкції придумати не можна: ручка-тримач, розпилювач і насадка — ось і весь пристрій таких швабр.

Особливості конструкції

Розглянемо основні змінні частини швабр:

 • Нековзна ручка – дуже важливий момент, рука міцно фіксує пристрій, тим самим прибирання відбувається легко і швидко. Так як швабра дуже легка і компактна, її зручно переносити за собою з місця на місце.
 • Насадка з мікрофібри – цей матеріал вважається кращим, так як має відмінну водопоглинання, тим самим не залишає після себе некрасиві розлучень і плям.
 • Насадки тряпочних, губчасті, мотузкові. Ці матеріали підвищеної бактерицидності, у них практично не розмножуються хвороботворні мікроорганізми.
 • Деталь для регулювання ручки – величезний плюс, адже користуватися шваброю можуть люди абсолютно різного зросту, і вони мають унікальну можливість підлаштувати пристосування під свої параметри. Це виключає необхідність постійно нагинатися.
 • Насадка для миття вікон. Дозволяє швидко очищати скло, не залишає розводів.

Висока якість матеріалів впливає на довговічність використання. Обертання миючої насадки на 180 градусів дозволяє без особливих зусиль промивати навіть самі важкодоступні місця.

Інструкція з використання швабр

163ebbb686afb4e974b946832b2ed4ac Швабра з розпилювачем Healthy Spray mopЗалежно від обсягу робіт, резервуар з водою потрібно буде заповнити повторно

Щоб почати роботу, потрібно зібрати швабру. Для цього необхідно взяти з упаковки всі деталі і порівняти їх з доданим списком. В комплект обов’язково повинні входити:

 • ручка з нековзного матеріалу;
 • важіль для розпилення рідини (тригер);
 • верхня і нижня частини рукоятки;
 • резервуар для води і фіксатор для нього;
 • кріплення для миючої насадки;
 • головка швабри, на неї будуть кріпитися насадки.

У комплект можуть входити гумова насадка у вигляді щітки, для килимів і оббивки, коротка рукоятка. За бажанням, їх можна придбати окремо.

Щоб можна було приступити до роботи, потрібно:

 • З’єднати разом обидві частини рукоятки. Про те, що все вийшло, свідчить характерне клацання.
 • Зняти резервуар для води. Для цього потрібно відкручувати тримач до повного звільнення резервуара.
 • Зняти кришку резервуара і заповнити його водою, за бажанням додати миючий засіб.
 • Помістити резервуар назад і переконатися, що він надійно зафіксований.
 • Приступити до вибору насадки для прибирання та закріплення її на тримачі.
 • Швабра готова до роботи.
 • Під час прибирання, потрібно періодично натискати на важіль для подачі води. Вона буде розпорошуватися прямо перед шваброю, а миюча поверхню витирати воду з підлоги.

  Якщо виникає необхідність миття вікон, то швабра тримається біля основи рукою. Вода також розпорошується на вікно і поверхня витирається насадкою з мікрофібри. Для такої прибирання можна використовувати виріб з короткою ручкою.

  Коли потрібно почистити килим, то надівається насадка для очищення килимових виробів і оббивки. Точно також натискається важіль, подається вода для зволоження килимового покриття, а насадка переміщається по простору.

  Використання таких швабр дуже просте — потрібно всього лише налити в резервуар воду з каплею миючого або дезінфікуючого засобу і можна починати прибирання будь-якій поверхні.

  Основні причини поломок

  Як таких несправностей в даній швабрі бути не може. До найбільш частих несправностей можна віднести випадки, коли вода не подається з резервуара. Це буває, коли отвір засмічується домішками. Щоб цього не відбувалося, потрібно дотримуватися наступних правил:

  • Не засипати в резервуар з водою агресивні хімічні речовини або ті, в яких містяться абразивні компоненти.
  • Після кожного прибирання потрібно обов’язково виливати з резервуара залишки води, споліскувати його чистою проточною водою і просушувати.
  • Просушувати потрібно також і всі робочі частини швабри, потім витерти їх сухою серветкою.
  • Ганчірки після прибирань підлягають пранню. Це можна робити руками або вдатися до допомоги пральної машинки.
  • Губочные насадки і ті, якими чистяться килими, потрібно ретельно віджимати, щоб залишки вологи не закисали і не викликали неприємних запахів.

  Коли всі деталі грунтовно просохнуть, виріб треба прибрати до наступної прибирання сухе місце в розбірному вигляді. Не можна допускати перемерзання швабри.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради