Які жінки подобаються чоловікам знака Водолій: сумісність з іншими знаками зодіаку

Якщо є плани вийти заміж за чоловіка знаку Водолій, важливо знати інформацію про його сумісності з жінками. Шлюб не входить в їх плани. Такі чоловіки вважають життя короткою: її не можна обмежувати створенням сім’ї. Але зате, коли вони зрозуміють, що сімейне життя – це щастя, то почнуть замислюватися про підборі підходящої партії.

Водолії люблять поговорити навіть більше, ніж займатися сексом. Свою увагу, в першу чергу, вони звертають на голос дівчини. Якщо він грубий і не ласкавий, то шансів на продовження відносин немає навіть у моделей. Для цих чоловіків жінка – найвірніший друг, з яким можна обговорити будь-які теми. Сумісність Водоліїв з дівчатами довгий час вивчали астрологи, розробили спеціальні поради, які будуть розглянуті нижче.

Які жінки йому подобаються

Якщо говорити про те, які жінки подобаються чоловікам Водоліям, то в першу чергу:

 • цікаві;
 • допитливі;
 • енергійні.

Дівчина буде вважатися улюбленою, якщо її зовнішня і внутрішня краса знаходяться в гармонії один з одним.

Для Водоліїв важливо, щоб партнерка прагнула пізнавати навколишній світ. Під час знайомства не можна повністю розкриватися перед такими людьми. Але це не означає, що потрібно бути холодною сором’язливою, їм більше подобаються спокійні і домашні дівчини. Рекомендується зберігати загадку, щоб постійно притягувати погляд.

Якщо на горизонті з’явився такий чоловік і якщо є бажання дізнатися, які жінки йому подобаються, варто набратися сил і терпіння. Заворожить Водолія відкритість світові і людям, повагу до його волі, дбайливість і вміння створювати затишок.

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka vodolejj: sovmestimost s drugimi znakami zodiaka55 Які жінки подобаються чоловікам знака Водолій: сумісність з іншими знаками зодіаку

Чоловіка-Водолія приверне дівчина з різноманітними інтересами

Сексуальна та побутова сумісність з жінками, які народилися під знаком Водолія

Чоловіків знака Водолій збуджує новизна, тому вони постійно знайомляться з протилежною статтю. Підігрівають відносини:

 • різноманітність в сексі;
 • однакові погляди на життя;
 • свобода, як головний атрибут.

У побуті сутність таких людей полягає в постійно конфлікті. Для повного задоволення сексуальних потреб варто відмовитися від неповаги. Для Водоліїв результат статевого акту – придбання нового товариша і друга, з яким цікаво проводити вільний час. Цим параметрам відповідають дівчата-Водолії. Саме з ними сумісність величезна.

Оскільки вони допитливі і енергійні, багато хто намагаються пізнати всі види сексуальних утіх. Чоловіки відчувають свою перевагу над іншими. Не можна обмежувати людину відведеними рамками. Тривала інтимне життя з однією людиною їх не цікавить.

Любов

У відносинах з жінками (особливо в любові) чоловіки, народжені під сузір’ям Водолія, не особливо сильні, але з дамами такого ж знака зодіаку вони більш відкриті і чесні. Астрологи підкреслюють, що їх сумісність в любові найбільш висока. Обидва є прикладами нестандартності. Їх відносини не можуть бути тихими і спокійними – часто ображають один одного своєю надмірною емоційністю і прямолінійністю. Але так як зіставляються як «предмет і його дзеркальне відображення», легко прощають навіть самі образливі вчинки.

Жінка знака Водолій цінує в любові:

 • романтичність, яка присутня завжди;
 • сексуальність;
 • почуття гумору.

Жінка-Водолій здатна оберігати їх любов. За рахунок того, що вона поважає його свободу і індивідуальні особливості, гармонія зберігається на довгі роки. Сумісність ґрунтується на інтересі до довгих душевних розмов і допитливості в пізнанні світу.

Секс

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka vodolejj: sovmestimost s drugimi znakami zodiaka56 Які жінки подобаються чоловікам знака Водолій: сумісність з іншими знаками зодіакуСекс з жінкою знака Водолій славиться своєю різноманітністю. Головна ерогенна зона двох людей – головний мозок. Їх ніколи не влаштує статевий акт без довгих прелюдій. Сам процес повинен зберігати інтригу і хвилювання.

Цей підхід діє тільки на перших етапах розвитку відносин. Далі відбувається перехід до сексуальної різноманітності, що інші люди вважають аморальним.

Сумісність у ліжку чоловіки і жінки, народжених в місяць Водолія, підкріплюють:

 • постійні дотики;
 • вчинення відважних вчинків в ліжку;
 • постійне надання взаємної допомоги.

Вони стимулюють збудження за допомогою спеціальної літератури і відео. Сором’язливість і скутість не прийнятні для закоханих.

Шлюб

Шлюб цих двох знаків цілком можливий, оскільки жінка, яка перебуває під впливом Водолія, цінує свободу свого партнера. Пару не цікавлять питання, що стосуються спільного побуту та благоустрою будинку. З-за цього нерідко у чоловіка з Водолієм у шлюбі виникають конфліктні ситуації, так як земні проблеми підстерігають всюди. Якщо, живучи поодинці, чоловік і жінка не концентруються на цих питаннях, то в спільному перебуванні підкреслюється неспроможність. Вирішити основні питання, що стосуються сумісності жінок і чоловіків знака Водолій у шлюбі, зможуть допомогти тільки сторонні люди, які знають толк.

Після найсильніших сварок у чоловіка і дружини наступає щасливе сімейне життя. Астрологи вважають сумісність в шлюбі чоловіки та дівчата, обидва належать до знаку Водолія, високою, а сам союз – ідеальним варіантом.

Характеристика відносин з дівчатами інших знаків зодіаку

Чоловіки, народжені в місяць Водолія, – відомі ревнивці, саме тому сумісність з іншими знаками зодіаку невелика. Психологи радять стримуватися, щоб зберегти відносини. Але зазначаються особливості:

 • чоловік-Водолій згідливіший і м’який, ніж його партнерка;
 • хлопці нерідко виявляються причиною розбіжностей;
 • їхні життєві цінності та мотивації завжди радують протилежну стать.

Відносини будуються за типом: чоловік – головний в союзі. Він буде вибирати тільки ласкаву і дбайливу даму, яка зможе подарувати йому максимум тепла. Вдома завжди буде панувати патріархат. Для нього важливо, щоб дружина завжди стежила за собою. Натомість вона отримає повагу і безмежну любов.

Овен

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka vodolejj: sovmestimost s drugimi znakami zodiaka57 Які жінки подобаються чоловікам знака Водолій: сумісність з іншими знаками зодіакуЧоловік, який перебуває під впливом зірок Водолія, і жінка знака Овен на протязі тривалого часу залишатимуться незрозумілими один одному. Вона завжди буде чекати пристрасті і щирої любові, а він – вічну дружбу. Коли дама буде готова приступити до більш серйозного кроку, чоловік може зникнути в самий невідповідний момент. Це повні протилежності: вона – власник, він же позбавлений цього почуття. Але серйозні відносини не приречені на провал, оскільки сумісність в кохання з жінкою, народженої в місяць Овна, висока.

Позитивні аспекти союзу:

 • молоді люди стимулюють один одного до самовдосконалення;
 • жінка завжди радує свого чоловіка, що позитивно позначається на їх інтимного життя;
 • якщо між партнерами присутній щирі почуття, вони збережуться на все життя.

У сексі справи йдуть ще краще. Дівчина завжди буде порушувати хлопця, який сам не промах. Водолії воліють в статевому акті новизну, дівчата-Овни просто обожнюють секс. Гармонія досягається за рахунок легкого темпераменту пані та спонтанності чоловіки.

В шлюбі головне – жінка, але це не означає, що їх родина буде зразком матріархату. Люди не завжди можуть побачити різницю в управлінні побутом. Союз двох людей дуже гармонійний. Вони правильно знаходять підхід один до одного і зберігають сім’ю на довгі роки.

Лев

Між чоловіком, народженим під впливом зірок Водолія, і Левом нерідко виникають найщиріші почуття. Їх сумісність в любові величезна. Вона цінує в протилежному полі відданість і вірність, він же здатний їй її подарувати. У любові жінка знака Лев проявляє себе і тішиться своєю другою половинкою.

Секс між двома людьми – самий яскравий і незабутній момент. Чоловік завжди знайде, чим здивувати свою обраницю. Щоб продовжити потяг необхідно дотримуватись наступних порад:

 • на 1 місці – повага до партнера;
 • не можна забувати хвалити чоловіка;
 • всі рішення приймати тільки спільно;
 • важливо уникати конфліктів і розбіжностей.

Якщо пара одружиться, то це затягнеться надовго. Їм приємно і комфортно перебувати разом. Конфліктні ситуації кожен раз будуть посилювати почуття.

Рак

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka vodolejj: sovmestimost s drugimi znakami zodiaka58 Які жінки подобаються чоловікам знака Водолій: сумісність з іншими знаками зодіакуЖінка, яка має вплив Раку, і чоловік знака Водолій сприймають почуття по-різному, тому вони майже не сумісні. Рак в любові вимагає підвищеної уваги, а хлопець звик в будь-яких ситуаціях залишатися вільною особистістю. Але, незважаючи на це, бувають випадки, коли закохані ніжно ставляться один до одного.

Сумісність в сексі хороша. Вона чекає від чоловіка серйозності, він може підлаштуватися. Натомість від неї вимагає винахідливості в інтимному житті. Обопільний інтерес пропаде, коли хлопець перестане брати відповідальність в свої руки. Партнери не будуть психологічно задовольняти один одного вже через місяць.

Щоб уникнути цієї втрати потрібно:

 1. Задовольняти потреби кожного.
 2. Приймати нововведення в сексі.
 3. Вміти розслаблятися (бути менш скутими).

Погляди молодих людей на життя відрізняються. Щоб зберегти шлюб, доведеться потрудитися. Якщо любов щира, то вони зможуть знайти компроміс.

Скорпіон

Чоловік знака Водолій і жінка, народжена в місяць Скорпіона, відразу ж звертають увагу один на одного. Астрологи оцінюють їх сумісність в любові на 88%. Вона завжди цікавиться новинами, він – зачаровується її сексуальністю. Нерідко Скорпіон демонструє пристрасть і кохання сильне бажання. Разом легко зможуть побудувати легкі і ідеальні стосунки.

Сумісність в сексі приголомшлива. Це пов’язано з тим, що статевий акт з дівчатами, які перебувають під впливом Скорпіона, апріорі не може бути поганим. Вона не дає занудьгувати хлопцеві, а йому тільки цього й треба.

Партнера приваблюють:

 • сексуальна розкутість;
 • активність і здатність до прояву ініціативи обраниці;
 • барвиста інтимне життя.

Шлюб молодих людей виявиться стабільним. Їй необхідний партнер по життю, йому – хороший співрозмовник.

Козеріг

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka vodolejj: sovmestimost s drugimi znakami zodiaka59 Які жінки подобаються чоловікам знака Водолій: сумісність з іншими знаками зодіакуУ любові Козеріг керує всіма діями чоловіка-Водолія. Її постійно буде не влаштовувати його свобода у стосунках, а його – ті рамки, які дівчина утворює. Сутність союзу – розгадка таємниць. В результаті, звикають один до одного. Для довідки відзначимо, при протилежній диспозиції – в союзі чоловіка, народженого в місяць Козерога, і жінки знака Водолій будуються гірше.

Статеве життя двох людей дуже незвичайна. Для них важливі складові:

 • емоційна стабільність;
 • ніжність;
 • повага;
 • уникнення непорозумінь.

Шлюб цілком може бути, якщо обоє знайдуть точки дотику і перестануть шукати один в одному недоліки. Сімейне життя обіцяє бути захопливою. Подружжя разом відвідувати різні заходи і стануть вивчати нові місця.

Телець

Виходячи з того, що чоловік знака Водолій з Тільцями мають стабільні переконання і погляди, досягти сумісності в любові можна тільки за умови, що кожен зможе взяти другу половинку такою, яка вона є. У більшості випадків посидючість Тельця, яка привертала раніше, пізніше починає дратувати – і відносини руйнуються.

Сумісність з Тельцем в ліжку низька, так як хлопець зазнає розчарування. Дівчина не сприймає в статевому житті різноманітність. Якщо вона зможе нормально ставитися до еротичних переконання партнера, відносини збережуться. Для довідки зазначимо, що зворотний союз – чоловіка, народженого в місяць Тільця, і жінки-Водолія – більш стійкий. Отримати задоволення допомагають:

 • терпіння з боку дівчини;
 • відсутність холоду і безініціативність;
 • взаєморозуміння.

Шлюб можливий тільки в тому випадку, якщо присутня справжня любов.

Ваги

Чоловік знака Водолій і Терези ідеально підходять один до одного. Вони щомиті можуть вести дискусії на різні теми. Їх побачення завжди самі неповторні і романтичні. У відносинах відсутній ревнощі. Між партнерами щира і ніжна любов.

У сексі не вистачає матеріальності. Для задоволення всіх бажань необхідно:

 • перестати жити мріями;
 • втілювати в реальність сексуальні фантазії;
 • позбутися слабких сторін.

Шлюб – хороший і міцний. У ньому завжди буде присутня повага і турбота. Подружжя зможуть вирішити спільні проблеми. Це варіант ліберального союзу.

Близнюки

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka vodolejj: sovmestimost s drugimi znakami zodiaka60 Які жінки подобаються чоловікам знака Водолій: сумісність з іншими знаками зодіакуСумісність у любові Водоліїв з Близнюками оцінюється в 93%. Відносини ніжні і теплі. Швидко сходяться характерами, їм стає цікаво один з одним проводити вільний час. Почуття жінки сильні, але висловлювати вона їх правильно не може. Зате присутня справжня космічна краса.

Для пари розум завжди вище емоцій, і сваряться менше. Вони будуть йти разом далі, пізнаючи щось нове.

Позитивні аспекти союзу:

 • дорожать тим затишком у будинку, який вони створили самі своїми руками;
 • легко зближуються один з одним;
 • рідко з’ясовують стосунки;
 • нечасто вибалакують негатив;
 • відсутність в обмеженні свободи;
 • їхні стосунки – ідеал для оточуючих людей;
 • дарують величезну увагу своєму партнеру;
 • жадібність не характеризує їх;
 • завжди планують своє майбутнє;
 • люблять відпочивати далеко від галасливого міста;
 • проводять вільний час з близькими людьми.

Негативні сторони:

 • невеликі проблеми все-таки бувають;
 • не можуть прощати провини;
 • часто виглядають егоїстичними;
 • не бажають знайомитися з новими людьми;
 • люблять витрачати багато грошей.

Сумісність Водоліїв з Близнюками в сексі нижче. Молоді люди не можуть розгадувати сигнали бажань своїх тел. Можливо, що у закоханих статеве життя не буде регулярною, але зате завжди – пристрасною і бажаною.

Шлюб передвіщається легкий, в ньому подружжя повністю рівноправні. У сім’ї немає поділу на ролі: чоловік не стане вішати на даму обов’язки по дому, а з радістю візьме на себе парочку справ.

Риби

Сумісність чоловіків знака Водолій з Рибами оцінюється на 93%. Відносини яскраві і привабливі. Вона – спокійна людина, що любить побути на самоті, він обожнює поговорити на різні теми. У них немає лідера: кожен виконує обов’язки, які більше подобаються.

Плюси спільного життя:

 • подобається проводити час разом;
 • віддані один одному;
 • втілюють в життя свої задуми;
 • дарують турботу і теплоту;
 • отримують взаємну матеріальну підтримку.

Мінуси відносин:

 • жінка не завжди отримує від партнера те, що дарує;
 • нерідко присутній непорозуміння;
 • щоденні закиди в егоїзмі.

Сексуальне життя Водоліїв з Рибами захоплююча та інтригуюча. Разом парочка любить ходити по таємних місцях, реалізовуючи свої еротичні фантазії.

Шлюб оригінальний. Сім’я – дружня та спокійна. Дітям буде затишно і комфортно рости в такій обстановці.

Стрілець

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka vodolejj: sovmestimost s drugimi znakami zodiaka61 Які жінки подобаються чоловікам знака Водолій: сумісність з іншими знаками зодіакуАстрологи встановили, що сумісність чоловіка, народженого в місяць Водолія, з дівчиною знака Стрілець, дорівнює 100%. Вони ідеально підходять один одному. У відносинах відсутні закиди і зайві страждання. Розмовляти можуть годинами безперервно, мають загальні інтереси.

Плюси даних відносин:

 • схожі погляди на життя;
 • обидва люблять спілкування;
 • дивляться на життя та інтимні стосунки просто;
 • дорожать свободою і незалежністю.

Мінуси:

 • їх відносини наповнені рутиною і нудьгою;
 • інтимний союз не дуже успішним.

Пара вважає, що секс не є найголовнішим у житті. У них немає необхідності планувати, де вони будуть займатися любов’ю. Це відбувається спонтанно і нерегулярно.

Шлюб можливий, так як між людьми тривалий час будуть відсутні конфліктні ситуації. Завжди проводять час разом, не впускають сторонніх людей у відносини.

Діва

Любовна історія вдало складається тільки в тому випадку, якщо дівчина дозволить собі таку розкіш. Він – не стабільний, любить свободу, вона – оплот стабільності, не любить непередбачувані вчинки. Відносини – виклик, який буде стояти перед дівчиною. Якщо дама зможе впоратися, почуття збережуться.

Сексуальне життя яскрава і глибока. Жінка чудово володіє своїм тілом, чоловік – чисто інтуїтивно розуміє, чого вона бажає.

Позитивні аспекти взаємовідносин:

 • відсутність агресії;
 • зацікавленість у партнері;
 • емоційна відкритість.

Негативні сторони:

 • протилежні погляди на проведення вільного часу;
 • відсутність компромісів у вирішенні серйозних питань.

Молоді люди рідко формують союз з ініціативи чоловічої сторони.

Висновок

 1. Чоловіки-Водолії – мінливі за своєю натурою і сповнені протиріч. Вони – яскраві індивідуалісти, схильні до перепадів настрою, недисципліновані і незалежні.
 2. Характер Водоліїв складний, тому необхідно знати про сумісність. Найбільше їм підходять жінки наступних знаків: Водолій, Близнюки, Терези, Риби і Стрілець.
 3. З працею відносини можуть складатися між чоловіками-Водоліями і Раками, Козерогами, Дівами і Левами.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради