Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць… Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

Мереживо – це завжди ніжність і краса! Наряд, прикрашений мереживами, чарівним чином перетворює навіть саму строгу і серйозну жінку в чарівну і жіночну леді. А що вже там говорити про сукню, цілком створеному з повітряних мереживних візерунків! Сама англійська королева Вікторія була прихильницею пов’язаних вручну мережив. Якщо ви володієте настільки дивовижним мистецтвом, як в’язання гачком – вам неймовірно пощастило. Це означає, що ви можете власноруч зв’язати дуже красива і жіночна сукня з мереживом! Такий наряд, вишуканий і при цьому недорогий, доступний кожної майстрині. mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody  Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди! Щоб створити такий шедевр, як мереживну сукню, в старовинній техніці «ірландське мереживо», вам знадобиться всього-на-всього терпіння, посидючість, кілька вільних вечорів, ваші умілі ручки, нитки (лляні або бавовняні) і кілька видів гачків. Ну і, зрозуміло, бажання пов’язати наряд з повітряних візерунків – неповторний і прекрасний! mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 1 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди! Навіть якщо ви вже майстерно володієте гачком, вам не обійтися без детальної інструкції. У нашому матеріалі ми детально і зрозуміло розповімо, як саме потрібно в’язати елементи для вбрання, в техніці «ірландське мереживо», і як їх правильно з’єднати один з одним. Тут же ми дамо важливі рекомендації та схеми для мережив.mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 2 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!Ви можете створити собі, наприклад, ось таке ніжне мереживну сукню в відтінках лаванди, для особливих урочистостей.mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 3 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!Ірландським мереживам підвладне все, навіть… пальто, все в неповторних в’язаних орнаментах, наприклад, ось таке.mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 4 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 5 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 6 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 7 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 8 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 9 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 10 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 11 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 12 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 13 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 14 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 15 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 16 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 17 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!

mir zhenskogo sharma, charuyushhejj nezhnosti i volshebstva kruzhevnic motivy, kotorye nikogda ne vykhodyat iz mody 18 Світ жіночого шарму, чарівної ніжності і чарівності мереживниць... Мотиви, які ніколи не виходять з моди!А якщо у вас є маленька принцеса – дочка, племінниця, внучка, донька подружки, ви можете зв’язати для неї в подарунок ось такий мереживний вбрання!
Шедеври можна створювати не тільки пензлем, але і гачком. Так що вивчайте нашу статтю, і творіть, не відкладаючи радість творчості на завтра!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради