Що написати дівчині про себе в анкеті на сайті знайомств

У відомому оповіданні анни і Сержа Голон “Анжеліка” можна знайти фразу: “У пошуках кохання не можна блукати навмання, інакше можна ніколи не знайти її.”

На жаль, в сучасному шаленому вирі все складніше зустріти саме ту людину! Ми постійно кудись поспішаємо, забуваючи дивитися по сторонах. Можливо щодня проходячи повз свого щастя. А якщо його і помічаємо, часто просто не знаємо як зробити перший крок. Адже для дівчини це завжди складніше, ніж для хлопця.

На щастя, допомогти можуть сайти знайомств. Після заповнення анкети вам залишається тільки перебирати варіанти. Але і тут є свої нюанси, адже від того, що ви напишіть, буде залежати ваша доля.

Давайте спробуємо розібратися, як правильно заповнити анкету так, щоб отримати бажаний результат в найкоротші терміни.

Мета

Для початку варто все ж визначиться, для чого конкретно ви шукаєте партнера. Адже критерії до майбутнього батька ваших дітей і невеликий інтрижку різні в апріорі. Як і відповідні анкети. До речі, якщо вас цікавить і те, і інше, анкет потрібно дві. Інакше ви приречені на провал! Жоден чоловік, готовий створити сім’ю не захоче зв’язуватися з дівчиною, згодної на секс без зобов’язань, а не один ловелас – з тією, яка дозріла до серйозних стосунків.

Якщо ви шукаєте спонсора, то постарайтеся замаскувати це під маску тривалих відносин. Заможний чоловік через сайти знайомств може шукати лише вірну супутницю життя або мати своїх майбутніх дітей.

Фото

Хлопці люблять очима! Тому, гарні фотографії значно підвищують ваші шанси. Не потрібно викладати краще з кращого, перерва сімейний архів, різниця буде відразу помітна. Потрібні свіжі і якісні знімки. Бажано зі змістом. І чим більше, тим краще! Не зайвим буде витратитися на професійну фотосесію. А ось селфи-чмоки – поганий варіант.

Не бійтеся здатися недостатньо привабливою. Чоловіки люблять природність. До того ж, ще Джейн Остін писала: “чи знайдеться такий недолік зовнішності, … з яким приємне обходження нас поступово б не примирило.”

 Що написати дівчині про себе в анкеті на сайті знайомств

Але і виставляти на показ свої недоліки теж не варто, як і занадто відверті фото. В жінці завжди повинна залишатися загадка!

Смислове навантаження

Переважна більшість дівчат пише про себе: “симпатична, розумна, люблю проводити час з друзями”. Такі анкети навряд чи когось зацікавлять. Не варто писати банальщину і не про що. Постарайтеся бути оригінальними. Увімкніть своє почуття гумору (тільки палицю не перегніть). Викличте до себе інтерес, змусьте задати хоча б одне питання. Станьте загадкою, яку хотілося б розгадати. “Чоловік не може встояти перед таємницею.” (Бертрис Смолл)

Намагайтеся бути щирою. Розкажіть про себе, але викладати історію всього свого життя теж не варто. Залиште щось для першого побачення! Та й не потрібно перевантажувати анкету зайвими фактами або хронологією всіх мало-мальских подій вашої біографії.

Також не варто зізнатись у своїх недоліках і слабкостях (хіба тільки в тих, які ви не можете приховувати довше першого побачення). Або повідомляти, що шукаєте спонсора. Жоден розсудливий чоловік не погодитися на таку роль або зажадає чимало взамін! Розумна жінка зуміє домогтися всі бажаного так, що дарувальник буде впевнений в тому, що це повністю його ініціатива.

Звичайно не варто перераховувати всі свої параметри, але зростання і вага приховувати немає сенсу. Як і вік. Але це все виключно на ваш розсуд і не є обов’язковим пунктом анкети.

Не треба співати собі дифірамби, адже ви не продаєте товар. Крім того, чоловіки намагаються обійти стороною занадто ідеальних жінок, адже підсвідомо вони їх бояться.

Також варто пам’ятати слова Олександра Дюма: “Кокетка може викликати хвилювання, навіть пристрасть, але ніколи не вселить істинної любові.” Тому постарайтеся не втратити почуття міри.

Шукаю свій ідеал

Говорячи про чоловіка своєї мрії варто більше уваги приділити його рисам характеру, внутрішнього світу, інтересам і схильностям. А ось про матеріальний стан краще не згадувати, як і про зовнішність (винятком може стати мінімальне зростання, попередньо вказавши свій).

Будьте впевнені, до характеристиці “сильний і мужній” пропишуть себе переважна більшість шукачів. До того ж, всі чоловіки люблять лестощі і похвалу. Вони хочуть виглядати захисниками і супер героями в очах своєї обранки. А для цього дівчина повинна для початку мати потребу в турботі. Але що нам варто їм підіграти!

Хоча і повністю безпомічних вішати собі на шию ніхто не захоче. Тому важливо у всьому намагатися триматися золотої середини. І пам’ятайте, чим більш розмите опис, тим більша кількість претендентів під нього потрапляють. А вам вже вирішувати, що вам більше потрібно – якість або кількість. Адже обидва варіанти несуть з собою відповідно як плюси, так і мінуси.

Інтереси

Під час заповнення анкети намагайтеся не забувати про поставленої мети. Особливо це стосується графи “інтереси”. Ви звичайно можете написати, що любите шопінг, мелодрами і полежати з книгою на пляжі. Але більше шансів у дівчини, яка вкаже любов до подорожей і (або) спорту.

Ми не пропонуємо вам брехати. Адже не дарма Колін Маккалоу писав: “…в кожному з нас намішано безліч всяких “Я””… Вам тільки потрібно вибрати саме ті свої переваги, які можуть зацікавити гідного чоловіка. До того ж, якщо ви прагнете до тривалих відносин, які забезпечать вам марш Мендельсона, то брехня рано чи пізно буде розкрита і може привести до сварок і розриву.

Постарайтеся уникати банальних фраз і підкреслити свою індивідуальність. Можна, звичайно, і прикрасити дійсність, тільки пам’ятаємо золоте правило про почуття міри.

Наприклад, фраза “стежу за спортивними досягненнями спортсменів нашої країни” не робить вас ще затятим уболівальником, але вказує на патріотизм і гарантує спільні теми для розмови, що далеко немаловажне. Тільки, закидаючи цю вудку, ви дійсно повинні хоч трохи орієнтуватися в цій тематиці, щоб згодом не виглядати нерозумно.

 Що написати дівчині про себе в анкеті на сайті знайомств

Хлопців залучають фрази:

 • “Готова розділити інтереси свого коханого, щоб проводити разом більше часу.” Ця фраза є непоганий наживкою і, при цьому, особливо ні до чого вас не зобов’язує.
 • “Люблю готувати.” Негласна істина – чоловіки люблять смачно поїсти. Тому питання: “а що приготувати тобі на сніданок?” стане відмінним приводом для початку розмови.
 • “Віддаю перевагу активний відпочинок.” – Зайвий привід для спільного проведення часу.
 • “Займаюся спортом (бажано вказати яким саме і де).”
 • “Вболіваю за футбольну команду “…”.”
 • “Стежу за спортивними досягненнями спортсменів нашої країни.”
 • “Шукаю сильного і мужнього чоловіка.”
 • “Люблю мотоцикли.”

Ні в якому разі не потрібно переносити всі фрази в свою анкету, досить просто вловити суть і зробити правильні висновки.

Хлопців може відлякати фраза:

 • “Шукаю спонсора.”
 • “Мрію про красиве життя.”
 • “Я діамант, який потребує в гідній оправі.”
 • “Носи мене на руках, а на голову я залізу сама.”
 • “Обожнюю шопінг.”
 • “Не можу жити без балету (опери, консерваторії, театру…).”
 • “Ненавиджу домашнє господарство, мрію про домробітниці.”
 • “Я дуже зайнята для готування і прибирання.”
 • “Я успішна і незалежна.” – А навіщо тоді вам чоловік? Вести домашнє господарство? Та й конкуренція хлопцям не до душі!
 • “Я трудоголік, обожнюю свою роботу.” – Передбачає відсутність вільного часу.
 • “Маю багато друзів-хлопців.” – Всі чоловіки власники.
 • “Обожнюю котів.” Цю фразу краще замінити на фотографію з Вашим вихованцем.
 • “Дуже хочу дитину!” – Навіть якщо чоловік теж вже готовий продовжити свій рід, у переважній більшості випадків він не вважає це першочерговим завданням. Для початку йому потрібна вірна і турботлива супутниця життя.
 • “Шукаю донора для створення нового життя.” – Рідко хто свідомо візьме на себе таку відповідальність. Тому і не прийнято говорити таке в лоб.

Навіть якщо одне з цих виразів і укладає в собі правду, не варто викладати її таким чином. Адже так можна передчасно сполохати потенційного претендента на виконання Ваших побажань.

Де шукати?

На даний момент існує велика кількість всіляких сайтів знайомств. Вибираючи між ними, зверніть увагу на кількість користувачів і їх відгуки.

Важливими критеріями вибору повинні бути також зручність пошуку потенційних претендентів і простота у використанні ресурсу. Симпатичний дизайн може стати приємним бонусом.

Зверніть увагу на сучасність ресурсу і додаткові платні і безкоштовні можливості, навіть якщо ви не плануєте ними скористатися. Наявність перших може бути свідченням присутності анкет заможних клієнтів, а їх список уважному читачеві може розповісти багато про що.

Багато сайтів знайомств пропонують автоматичний підбір претендентів, найбільш сумісних з вами. Часто для цього потрібно пройти додатковий тест, при проходженні якого потрібно бути гранично щирою, адже обробляє результат машина, яка не має почуття гумору.

Звичайно не зайвим буде скористатися порадою друзів або знайомих, які мають досвід у пошуку партнерів таким способом. Бажано позитивний. Але якщо ви не хочете афішувати своє рішення звернутися за допомогою в такій серйозній справі до сучасних технологій, додаткову інформацію про можливих ресурсах можна легко знайти в соціальних мережах. Ми не тільки зібрали для вас рейтинг кращих сайтів знайомств, але і розповіли про плюси, мінуси кожного з сайтів знайомств. Вам залишається тільки зробити на цій основі свій вибір на шляху до досягнення поставленої мети.

 Що написати дівчині про себе в анкеті на сайті знайомств

Коротко про головне

Давайте підведемо підсумки.

Головними складовими успішного пошуку партнера на сайті знайомств є:

 1. Постарайтеся, щоб ваша анкета була максимально унікальною і несхожою на мільйони інших.
 2. Визначтеся зі своїми цілями і уподобаннями і створюйте анкету відштовхуючись від них.
 3. Не поспішайте писати все, що прийшло на розум. Добре обміркуйте всі деталі, намагаючись передбачити реакцію на них вашого потенційного обранця.
 4. Будьте щирі, але не поспішайте відкривати свої таємниці. Постарайтеся залишитися загадковою.
 5. Підкресліть свою освіченість, різнобічність і індивідуальність.
 6. Додайте багато якісних і різноманітних фотографій. Бажано свіжих і зі змістом.
 7. Пропонуйте, а не вимагайте.
 8. Пам’ятайте, що дочитати довге оповідання до кінця не у кожного вистачить витримки. Намагайтеся писати коротко і по суті.
 9. Не пишіть порожні або банальні фрази.
 10. Вкажіть тільки ті інтереси, які можуть стати приводом для спільного проведення часу або загальною темою для розмови.
 11. Не приховуйте свої фізичні дані, але і виставляти повний звіт про них теж не варто.
 12. Краще не стосуватися теми своїх недоліків або приправити їх неабиякою порцією почуття гумору.
 13. Не потрібно перевантажувати анкету зайвою інформацією і хронологією своєї біографії.
 14. Не співайте собі дифірамби, але й не будьте занадто самокритична.
 15. Не намагайтеся бути занадто ідеальною. Чоловікам більше подобаються природні дівчата без зайвих заморочок.

Розглядайте все вищесказане як корисні поради, а не як обов’язкові умови. Ми не намагаємося нав’язати вам власну думку, а хочемо допомогти якнайшвидше знайти бажане щастя.

Не впадайте у відчай, якщо результат не буде миттєвим. Іноді варто почекати заради кращої нагороди. Але і бути дуже вимогливої теж не варто. Можливо варто спілкуватися з мало привабливим, на перший погляд хлопцем, щоб зрозуміти, що він саме той, кого ви шукали. Адже “…іноді доводиться перецілувати чимало жаб, перш ніж зустрінеш принца” (Еріка Леонард Джеймс).

Бажаємо вам натхнення та успіху на цьому терені. Ми віримо, що ви гідні щастя і обов’язково знайдете свого ідеального чоловіка, ким би він не був!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради