Про що говорити з дівчиною на першому побаченні – Кращі приклади

Перше враження – найголовніше. І якщо від емоцій дівчина ледь стримує позіхання, другого побачення тобі не обломиться. Можна, звичайно, слідом написати: «Ти мені так сподобалася, що я втратив дар мови. Сидів, як статуя. Реабилитируюсь на наступній зустрічі». Може бути, дадуть шанс. Але краще все робити правильно з першого разу. Як це зробити – поговоримо.

 • В потрібному напрямку: про що говорити на побаченні
  • Ставка на інтерес
  • У світі тварин
  • Home заготовки
  • Що? Де? Коли?
  • Вічна класика
  • У центрі уваги
 • Мистецтво пікапа: як говорити, щоб її зачепити
  • Зачіпай за живе
  • Тисни на інстинкти
  • Скорочуй дистанцію
 • Урок етикету: про що НЕ ПОТРІБНО говорити на побаченні
 • 3 правила для спілкування з дівчиною

  Отже, ви зустрілися. Сидить вона перед тобою вся така красива, а ти верзеш нісенітниці. Або того гірше – мовчиш. Провал. А могло бути інакше. Міг статися захоплюючий розмову з далекосяжними наслідками. Міг би, якщо б ти подумав, про що говорити з дівчиною на побаченні, заздалегідь, а не розраховував на натхнення. Розмова – це мистецтво, а будь-яке мистецтво задається правилами.

  Виділяйся

  «Так само як всі, як всі, як всі…», – щоб, ідучи, дівчина не муркотала нещадно слова цього легендарного хіта, справиш на неї враження прущей харизмою. І взагалі, якщо хочеш зривати великий куш завжди і скрізь – виділяйся. Тільки так тебе помітять у натовпі. І для цього не потрібно знімати труси і бігати. Достатньо мати унікальний стиль і принципова думка. А на побаченні – йти від формату «погода, навчання, робота». Втім, якщо хтось з вас закінчив кібер-університет, можна поговорити і про навчання.

  Домінуй

  Включати мужика потрібно з перших секунд знайомств. Не запримітить в тобі мужика – в кращому випадку, сяде на шию. Запримітить – включити опцію «самка», а в цьому стані дівчини можна мотузки вити. Вмикай мужика з перших секунд знайомства. Замість «Куди підемо?» – «Йдемо туди». В крайньому випадку – «туди або туди». Тому що мужик – це той, хто пропонує, а не питає. Той, хто простягає руку і веде за собою.

  Рекламуй

  Розмова на побаченні повинен бути продавцям. Продавати, ясна річ, потрібно себе. Продавати – означає демонструвати у вигідному світлі. Це можна зробити за допомогою історій, які підкреслюють соціальну значимість, хороший смак і широкий кругозір: «Їздив недавно на бізнес-зліт і став учасником такої цікавої історії…», «Як сумую по Італії, де варять по-справжньому смачну каву», «Це місце дуже схоже на одне затишне кафе в Мілані, де готують запаморочливий тірамісу…».

   Про що говорити з дівчиною на першому побаченні – Кращі приклади

  Все, що залишиться після тебе – враження. На нього і треба працювати. Яким це післясмак буде – залежить цілком від тебе. Розвивайся. Цікавими не народжуються. Ними стають.

  В потрібному напрямку: про що говорити на побаченні

  Можна задати жінці 100 запитань і тоді вам точно не буде нудно. Жінка – як машина. Хочеш, щоб їхала в потрібному напрямку – керуй. Тиснути на педалі починай вже на першому побаченні. Не впораєшся з управлінням – другого може не статися.

  Ставка на інтерес

  Гарантовано розмова складеться, якщо зробити ставку на інтереси. Розмова про те, що подобається тобі, або про те, що подобається їй, завжди викликає емоції. Ті самі емоції, які, як хороше вино, залишають довгий обволікаючу післясмак. Розмовляючи про захоплення – котиків, татуювання, фотографію, кулінарію – на виході залізно отримаєш душевний і живий діалог.

  У світі тварин

  До речі, про котиків. Якщо твоя співрозмовниця небайдужа до тварин, а з’ясувати це можна за допомогою навідних питань, тобі страшенно пощастило. Говорити про котиків (рибок, хом’яків, панд) можна годинами. А якщо вкрутишь в розмову жалісну історію про передчасну смерть улюбленого папужки, растрогаешь її до сліз. Тобто викличеш ту саму сильну емоцію, за якими ми і ганяємося.

  Home заготовки

  Імпровізація – справа хороша, але в пікапі багато що визначають шаблони. Тримати в голові кілька цікавих історій, за допомогою яких можна заповнити незручну паузу – один з таких шаблонів. Як вписати в розмову про нові технології історію про фіолетових слониках? За допомогою чарівного слова «до речі».

  Що? Де? Коли?

  Подорожі – ось вже де можна базікати захлинаючись. Адже кожен з нас коли-небудь куди-небудь подорожував. І привіз звідти враження. І говорити про ці враження можна годинами, обговорюючи менталітет, пам’ятки і просто згадуючи яскраві моменти. Головне – не перетворити діалог на монолог. Ораторський напір повинен бути дозованим. Адже ви зібралися, щоб краще пізнати один одного, а не заради твоєї блискучої персони.

  Вічна класика

   Про що говорити з дівчиною на першому побаченні – Кращі приклади

  Акуратно прощупай грунт на предмет її пізнань в області мистецтва – читає книги, дивиться кіно, ходить на виставки: «Прочитав нещодавно Норвезький ліс ” Муракамі. Під враженням. А що з прочитаного залишило незгладимий слід у твоїй душі?». Якщо увігнав дівчину у фарбу, переводь тему: «Нічого, потім згадаєш. Бути може, найбільше тебе вразив якийсь фільм?». Нехай не відразу, але методом проб і помилок загальна тема для art-розмови знайдеться завжди.

  У центрі уваги

  Ще Карнегі казав, що найцікавіший співрозмовник – той, хто говорить з нами про нас, а не про себе. Ось і говори з нею про неї. Що любить, що не любить, про що мріє, чого боїться. Головне, щоб запитання не нагадували допити. У вас побачення, а не співбесіда або слідчий експеримент.

  Мистецтво пікапа: як говорити, щоб її зачепити

  Тим не менш, не одне вміння заливатися соловейком визначає успіх побачення. Дівчину потрібно не тільки забалакати, але і зачепити.

  Зачіпай за живе

  Червоною ниткою через весь наш з тобою розмова проходить моя наполеглива прохання викликати у дівчини емоції. Ще раз – це те, що залишиться після тебе, коли ти заплатиш за чеком і ви розійдетеся по домівках. Саме тому потрібно говорити про те, що викликає емоції. Які – не важливо. Смуток, радість, здивування, страх, захоплення – у твоєму розпорядженні широкий спектр людських почуттів. Звичайно, не доводь ситуацію до абсурду. Огиду і жах – теж емоції, але ці емоції навряд чи спрацюють на тебе.

  Тисни на інстинкти

  Так чи інакше, чоловіка і жінку об’єднують не слова, а секс. Сексуальний потяг є тією силою, яка зближує протилежності і позбавляє жінку здатності до критичного аналізу. Ось і тисни на інстинкти. Дивись – виразно, рухайся – повільно, говори – оксамитово. І, головне, тримай себе дуже впевнено. Нехай відчує, що ти ведеш, а вона – ведена. От і все. Ніякої алхімії. Ти взяв відповідальність на себе. Вона розслабилася.

  Скорочуй дистанцію

   Про що говорити з дівчиною на першому побаченні – Кращі приклади

  Розраховуєш більше ніж на потрапляння в френдзону – скорочуй між вами дистанцію. Так, на першому побаченні. Забудь все, що ти знаєш про особистому просторі і замах на нього. Хочеш стати мінімум коханцем – дотрагивайся. Чим раніше почнеш торкатися, тим швидше отримаєш секс. І зовсім не обов’язково хапати її за груди. Поправ вибилося пасмо. Поторкай матеріал її блузки. Зніми вію зі щоки, нарешті. Головне – непохитна впевненість у тому, що ти все робиш правильно.

  Урок етикету: про що НЕ ПОТРІБНО говорити на побаченні

  Втім, з тієї ж непохитною впевненістю легко наваляти помилок. Знай міру. Наприклад, не варто на побаченні демонструвати бездоганне володіння російською матірною. Так, історія лихослів’я йдуть корінням глибоко в минуле. Так, нецензурну лексику використовували Єсенін, Некрасов і Пушкін. І, так, ємні вираження виключити з життя неможливо. Але на першому побаченні – можна і потрібно. До речі, перекреслити приємне враження про себе можна і цензурним словом, якщо почати говорити про наступне.

   Про що говорити з дівчиною на першому побаченні – Кращі приклади

  • Релігія. Про релігії говорять або добре, або нічого. Почуття віруючих образити легко. Говорити про релігію на побаченні можна за однієї умови – ви познайомилися в церкві або є членом однієї релігійної громади.
  • Еротика. Очевидно, що повним провалом закінчаться розмови в площині «нижче пояса». Розмови про «це» на першому побаченні неприйнятні для переважної кількості дівчат. І не варто випробовувати долю, намагаючись з’ясувати, чи не є ця дівчина рідкісним винятком з правила.
  • Гроші. Розмови, так чи інакше зачіпають тему грошей, завжди викликають незручність і народжують в її голові рій думок. «Він хоче, щоб я заплатила?», «Він думає, я меркантильна?», «Може бути, він – альфонс?». Від таких розмов дівчата скукоживаются, а скукоженная дівчина – вкрай не пластичний «матеріал» для роботи.
  • Колишні. Хто старе пом’яне – тому після побачення нічого не обломиться. Так, розмови про колишніх викликають море емоцій, але в цьому морі легко можуть потонути твої наміри побачитися з дівчиною знову. Навіть якщо спитає – не піддавайся на провокацію. Або відповідай нейтрально: «Не зійшлися характером, претензій один до одного не маємо». І сам не питай.

  А взагалі дуже обережним не потрібно. Надмірна акуратність робить страву під назвою «діалог» позбавленим смаку і прісним. Не з ким поговорити? Про побачення тільки мрієш? Реєструйся на сайті знайомств, і життя заграє новими фарбами. Удачі!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради