Дізнайся, як правильно спілкуватися з дівчиною вживу і в інтернеті: приклади тем, питань, поради та рекомендації

Багатьом хлопцям незрозуміло, як правильно спілкуватися з дівчатами. Причин для подібної проблеми існує безліч: невпевненість у собі, сором’язливість, відсутність досвіду. З-за таких комплексів наш світ позбавляється дійсно красивих пар. Ми хочемо допомогти хлопцям подолати всі перешкоди, тому читайте статтю і позначайте для себе найбільш важливі аспекти.

Як правильно спілкуватися з тією, яка тобі подобається, в реальному житті

Розмовляти з тим, хто тобі не байдужий, наживо – справжнє мистецтво, адже тіло видає наше хвилювання. Давайте розберемо цю ситуацію по пунктах: від знайомства до побачення

Як розпочати спілкування

Давай дізнаємося, як почати спілкуватися з дівчиною, яка тобі подобається. Впевнено, але не занадто нахабно підійди до тієї, на яку впав твій вибір. Зберігаючи на обличчі посмішку, ввічливо привітайся (у деяких ситуаціях краще сказати «Привіт!», а не «Привіт!»). Якщо ви не знайомі особисто, то дізнайтеся імена один одного. Що можна сказати далі:

 • «Вибач, не підкажеш, як дійти до продуктового магазину?»
 • «Ти так поспішаєш. Багато справ?»

uznajj, kak pravilno obshhatsya s devushkojj vzhivuyu i v internete: primery tem, voprosov, sovety i rekomendacii46 Дізнайся, як правильно спілкуватися з дівчиною вживу і в інтернеті: приклади тем, питань, поради та рекомендації

Можна запропонувати свою допомогу

Як навчитися комунікабельності

Буває складно перебороти свою нерішучість і незговірливість, навіть якщо дівчина тобі дуже подобається. Але ні в якому разі не уникай спілкування, адже комунікабельності можна і потрібно вчитися! Для цього спробуй:

 1. Репетирувати діалоги перед дзеркалом, або на відеокамеру/диктофон.
 2. Уважно спостерігати за жестами, мімікою і позами співрозмовниці.
 3. Розширити свої знання й словниковий запас.
 4. Дивитися публічні виступи інших людей, наприклад коміків.

На які теми краще говорити

Більшість дівчат люблять перебувати в центрі уваги, розповідаючи про своє життя. Тому, не розуміючи на які теми спілкуватися з дівчиною, ввічливо запитати про захоплення, улюблених кольорах, фільмах, книгах… Використовуй її відповіді в майбутньому для створення точок дотику. У вас є спільні знайомі? Обидва любите мистецтво? У кожного будинку живе собака? Чудово, обговоріть це!

Щоб вона закохалася

Не існує єдиного способу закохати в себе всіх, адже кожна людина унікальна. Ми пропонуємо ТОП-5 порад, як потрібно спілкуватися з дівчиною, щоб вона закохалася. Чи спрацюють вони – залежить від характеру і переваг обраниці.

 1. Уважно слухай дівчину, навіть якщо її розповіді нудні.
 2. Попрацюй над своїм гумором і жартами. Вони повинні нести багато сміху і не зачіпати чиїсь почуття.
 3. Стеж за пам’ятними датами. Якщо ти забудеш про річниці відносин або її день народження, то заслужиш істерику.
 4. Посміхайся. Похмурість і замкнутість нині не в моді.
 5. Завжди пильно дивися в очі. Якщо дівчина відведе очі першій, то в тобі вона бачить більше, ніж просто друга.

Якщо дівчина – інтроверт

uznajj, kak pravilno obshhatsya s devushkojj vzhivuyu i v internete: primery tem, voprosov, sovety i rekomendacii47 Дізнайся, як правильно спілкуватися з дівчиною вживу і в інтернеті: приклади тем, питань, поради та рекомендаціїХлопчиків цікавить питання, як спілкуватися з дівчиною, яка є інтровертом. Адже від них дуже складно отримати взаємність, але так хочеться.

 • предоставляй интровертке особисто простір, якщо вона цього хоче;
 • не плануй побачення в галасливих місцях або великих компаніях;
 • погоджуйся на спілкування по телефону/в соц.мережах, якщо в реальному житті дівчині некомфортно;
 • доведи, що ваші стосунки серйозні, і ти її не покинеш.

Про що поговорити при знайомстві

Якщо дівчина ще з тобою не знайома, важливо показати тільки кращі свої якості, наприклад уважність до її інтересам.

Зосередься на тому, що важливо для співрозмовниці. Не став себе на перше місце.

Поговоріть про її:

 • мріях;
 • навчанні;
 • друзях.

Про що говорити на побаченні

Є теми, які обговорює весь світ: музика і кіно, хобі та відпочинок, активні розваги і подорожі, дитинство і молодість, дружба і любов. Головне – не перестарайся, розбавляй питання гумором і компліментами.

Які питання можна задавати

Не атакуй дівчину загальними питаннями, якщо ви досить зблизилися; акуратно і поступово додавай до питання романтичний підтекст:

 1. Що тобі в мені подобається?
 2. Між нами може щось вийти?
 3. Що нас об’єднує?

Як вибудовувати спілкування в інтернеті (в ВК і інших мережах)

Тепер розберемо, як правильно спілкуватися з дівчиною в Інтернеті і соцмережах. Важливо заповнити сторінку якісними фотографіями, показуючи свій цікавий, різнобічний і активний спосіб життя. Не залишайте прогалин, заповніть графу з улюбленими фільмами, шоу, музикою, книгами. Розкажіть про свої захоплення і характер.

Не бреши. Через кілька днів дівчина зрозуміє, що ти перебільшив свій успіх.

Необхідно знати, як спілкуватися з дівчиною у ВК. Перше повідомлення відіграє велику роль, воно повинно бути небанальним, грамотним і доброзичливим. Не починайте спілкування з фрази про її красу. Набагато актуальніше написати з певної теми, яка цікава обом. Наприклад, якщо дівчина є в паблике про Гаррі Поттера, то можна написати: «Привіт, я побачив, що тобі подобається Гаррі Поттер. І я хочу обговорити фінал з красунею кшталт тебе». Для наступних листувань використовуйте теми, запропоновані для розмов в реальному житті.

Як спілкуватися по телефону

uznajj, kak pravilno obshhatsya s devushkojj vzhivuyu i v internete: primery tem, voprosov, sovety i rekomendacii48 Дізнайся, як правильно спілкуватися з дівчиною вживу і в інтернеті: приклади тем, питань, поради та рекомендаціїПерш як спілкуватися з дівчиною по телефону, потрібно знайти причину. Наприклад, ви хочете:

 • запросити дівчину на побачення;
 • продовжити минулий розмову;
 • обговорити ситуацію в школі/домашнє завдання;
 • розповісти про фільм;
 • дізнатися про її самопочуття.

Коли знайдеш поважну причину, подивися на час: можливо дівчина спить або знаходиться на заняттях. В такому випадку діалог не вдасться.

Якщо ти не впевнений, чи може говорити співрозмовниця, відправ попереднє повідомлення. Запитай, чи вільна вона. Зателефонувавши, обговоріть тему, що стала причиною дзвінка.

Що робити, якщо вона не хоче йти на контакт

Для того щоб зрозуміти, що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися, потрібно знайти причину:

 1. Нещодавно розлучилася з хлопцем – дай дівчині час усе обміркувати, знайти себе і зрозуміти, чи вона хоче нових відносин.
 2. Песимістка – доведи їй, що любов не завжди має поганий кінець. І що її відносини складуться краще, ніж відносини в батьків і друзів. Адже в світі завжди є місце для щирих почуттів.
 3. Ти не в її смаку – тут кращим способом буде відступ. Адже відносини, побудовані на несправжню любов, короткострокові.

Чому дівчина різко перестала спілкуватися як раніше

На це існує 3 причини:

 1. У неї проблеми в житті. Для прикладу – сварка з батьками. Ти можеш поговорити про це, підтримати і допомогти радою. Дівчина подякує тебе за допомогу і розуміння.
 2. Вона дізналася про тебе щось погане. Якщо їй розповіли брехня, то переконай дівчину в ненадійності інформатора, його неправоті. Якщо проблема дійсно існує, то поясни свій проступок і вибачся.
 3. Їй подобається інший. «Серцю не накажеш». Будь готовий попрощатися, зберігаючи дружні відносини.

Френдзона: спілкується, але не хоче відносин

Вийти із зони дружби можна, але маленький шанс. Будь впевненим, фліртуй та не принижайся перед дівчиною. Нехай вона побачить в тобі затребуваного бойфренда.

Як запропонувати зустрічатися

Безліч дівчат чекає свого принца на білому коні. Раптом саме тебе?! Якщо ви стали приятелями, то сміливо пропонуйте дівчині стати парою. Зустріньтеся віч-на-віч, заведіть невимушену бесіду, під час якої плавно наблизьтеся до свого питання. Розкажи про те, як тобі приємно спілкування з нею і виведи його на новий рівень.

Як запросити на побачення

uznajj, kak pravilno obshhatsya s devushkojj vzhivuyu i v internete: primery tem, voprosov, sovety i rekomendacii49 Дізнайся, як правильно спілкуватися з дівчиною вживу і в інтернеті: приклади тем, питань, поради та рекомендаціїУ світі немає схеми, яка дала б стовідсоткову гарантію згоди на похід в кіно або кафе. Але існують загальні принципи, якими слід керуватися:

 • будь впевнений у собі;
 • побудуй план подальшої розмови в разі згоди/відмови;
 • щиро посміхайся;
 • знайди оригінальне місце для першого побачення.

Висновок

 1. Щоб справити враження на дівчину, для початку потрібно наважитися на знайомство.
 2. Тобі доведеться навчитися знаходити контакт і спільні теми для розмов, цікаві дівчаткам. Якщо все вийде, ти мило запросиш обраницю на побачення і класно його проведеш.
 3. Дівчата мають складний характер, але талановитий і бажаючий відносин хлопець завжди знайде підхід.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради