Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, зап’ястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях

Сучасні жіночі татуювання відрізняються барвистістю і різноманітністю. На фото пропонуються різні варіанти. Для вибору тату необхідно познайомитися з їх значенням і значеннєвим навантаженням, щоб вибрати «свій» ескіз .

Комахи

Уява давніх людей наділяло комах надприродними можливостями.

Свій символізм комахи зберігають і зараз.

 • Метелик – для витончених, романтичних натур. Символ безтурботної радості, жіночності, чуттєвої краси. Стародавні асоціювали її з верхнім, світлим світом, звідси символіка свободи, польоту вгору. Може відзначати важливі життєві етапи: весілля, поява дитини і т. д.
 • Бабку стародавні слов’яни відносили до нижнього світу, її невловимість викликала скоріше негативне ставлення, асоціюючись з темними силами. Але сьогодні бабка символізує стрімкість, вихор, неприборканість, що привертає активних дівчат, схильних до ризику.
 • Божа корівка з давніх часів є оберегом, пов’язаним з верхнім світом. Вона символізує удачу (особливо в поєднанні з конюшиною), добро, любов. Яскравий жучок підійде добрим, позитивно налаштованим, що володіє внутрішньою гармонією жінкам.

  05072f7e9b56048ce0bb68024b7ce263 Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцяхЖіночі татуювання можна зробити на чолом ділянці тіла, зі своїм значенням і сенсом

 • Скорпіон – носій суперечливою символіки. Його жало стародавні вірування асоціюють з небезпекою, зрадою, помстою і навіть смертю. Разом з тим він став символом самопожертви, справедливості, сили духу. Сучасна татуювання служить оберегом – скорпіон не загрожує своєму власнику, а його ворогам.

Тварини

У вигляді жіночих татуювань часто втілюють образи тварин (що доводять численні фото). Витоки цього явища сягає корінням у минуле, так як священні тварини були обов’язковою частиною будь-якої релігії з давніх часів.

Але сьогоднішня трактування їх значень і образів може серйозно відрізнятися від традиційної.

 • Вовк – уособлення природної сили, агресії, завзятості, вірності. Спочатку чоловічий символ сьогодні оцінили і рішучі, сильні духом жінки. Важливо, як саме зображений вовк. Біжить (стрибає) вовк – аналогія з подоланням перешкод. Який виє вовк – символ самотності, вовчий оскал позначає лють і силу, образ вовка-перевертня натякає на загадковість його володаря. А ось вовчиця – символ родинної любові і відданості
 • Кішка. Граціозна, незалежна і хитре створіння – одна з улюблених жіночих татуювань. Це вибір вишуканих жінок, незалежних і загадкових натур. Кішка також є символом швидкості і спритності, а кошенята підкреслюють грайливість характеру.db343da21d9e48be5276c96a6571af68 Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях
 • Лисиця – в першу чергу символ хитрості, підступності, дотепності. Але не тільки. Спокуслива грайливість і граціозність лисички зробили його визнаним символом сексуальності, тому це зображення так популярно серед дівчат. Її також асоціюють з честолюбством, багатством і продовженням роду.
 • Лев – влада і благородство. Цар звірів ділиться з власницею татуювання харизмою гордої сили, а також мудрості й проникливості. Це малюнок не для слабких особистостей. Татуювання призначена для впевнених у собі жінок з сильним характером. Можливо, більш підходящим вибором стане левиця – втілення материнства, сімейних цінностей і готовність захищати свою сім’ю.
 • Пантера – поєднання хижої сили і граціозної краси зробило її тотемом для багатьох древніх народів. І в наші дні вона залишається символом сили, відваги, впевненості. Одночасно вона уособлює ніжну материнську любов і захист – це ж кішка, нехай і велика. Варто пам’ятати і про неприйняття будь-яких меж і заборон, з якими асоціюється образ пантери.
 • Дельфін – втілення позитиву та добра. Його татуювання говорить про дружелюбність і добром серце власниці, але також може символізувати матеріальний достаток. Зображення дельфіна часто включається в композиції з іншими символами моря.

Птахи

Жіночі татуювання (фото і їх значення часто зустрічаються в описах майстрів тату) бувають у вигляді птахів. Загальна символіка птахів – легкість і свобода, творче натхнення і політ думки.

У кожного птаха є своя додаткове смислове навантаження.

 • Ворон – знаковий птах у віруваннях всіх народів. Його можна боятися чи захоплюватися, але байдужим він нікого не залишить. У слов’ян ворон – похмурий символ, синонім зла, темряви, хаосу. Але одночасно це древній символ мудрості і пошани. Це неодмінна татуювання для представників готичної субкультури або окультизму.
 • Сова також асоціюється з нічним мороком, але негативу в цьому образі значно менше. Це вибір врівноважених натур, які бажають підкреслити проникливість, натхненність, розсудливість. Зображення сови може бути натяком на якусь таємницю або особливі здібності.e6eb3898fa06be6ae6a256d20c1e648c Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях
 • Колібрі просто створені, щоб прикрашати тендітних, чарівних дівчат. Але її зображення несе серйозну смислове навантаження. Згідно з віруваннями індіанців, це символ енергії, стрімкості, невловимості. Водночас це символ любові і сексуальності. Колібрі ідеальна для тату життєлюбних оптимісток, які вміють радіти життю, незважаючи на труднощі.
 • Ластівка – визнаний оберіг. Цей витончений силует приносить власниці удачу, привертає добро. Символ швидкості і свободи підійде молодим дівчатам.
 • Перо. Зображення пташиних пір’я дуже популярні. Це символи польоту, духовного відродження, легкості. Підходять для творчих, тонко відчувають, навіть боязких натур.

Небесні світила

Космічні символи привертають як романтиків, так і людей з філософським складом розуму:

 • Сонце безумовний символ життя у всіх народів, що її центр і джерело. Його зображення вибирають ті, хто шукає мудрість, приховані знання, бажає долучитися до космічних сил.
 • Луна (місяць) не менш значуща, але набагато більш загадкова. Символ спокою і вічного сяйва. Це татуювання для непередбачуваних жінок, які хочуть підкреслити свою мінливість і загадковість. Поєднання в одному малюнку місяця і сонця означає гармонію чоловічого і жіночого світобудови.d83d2d5058f8ba3383bfc5bfcb8d10dc Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях
 • Зірка завжди символізує космос, але велике значення має кількість променів. Прийнята в язичництві п’ятикутна зірка – оберіг від пристріту. Шість променів символізують божественну владу. Щоб приманити удачу, малюють сім променів. Восьмикінцева зірка асоціюється з достатком. Зірка з дев’ятьма променями приманює стабільність.

Квіти та рослини

Серед найбільш затребуваних жіночих татуювань – ніжні квіткові мотиви. Фото таких татуювань захоплюють красою і витонченістю.

Але для правильного вибору рослин необхідно знати їх значення.

 • Лілія – синонім дівочої чистоти і невинності. Також це символ слави і благородства, зображуваний навіть на королівських гербах. Гармонія, краса, родючість, ніжність також є значенням лілії. Це квітка для ніжних, тендітних, неординарних жінок.
 • Лотос асоціюється зі Сходом, а, отже, з споглядальністю, мудрим спокоєм, духовністю. Зображення лотоса у жінок символізує одночасно жіночність і силу, ніжність і стійкість, а також чистоту, родючість, досконалість. Його вибирають люди, схильні до самопізнання і самовдосконалення.
 • Троянда. Розкіш цієї квітки завжди була символом любові і пристрасті. Символ неоднозначний – бутон символізує славу, листя – радість, колючки – печаль. Життєрадісні натури вибирають тату червоного кольору. Меланхоліки, що люблять посумувати, віддадуть перевагу чорну троянду.6e7bd6380fbf5c69d23f5e1105bcc34f Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях
 • Сакура, ніжною красою якої можна насолоджуватися тільки кілька днів в році, символізує сумну скороминущість буття. Але це ще і краса, ніжність, невинність, молодість.
 • Півонія спочатку чоловічий символ. Але пишна краса квітки привернула і жіноче увагу, тим більше що він вважається знаком Діви Марії. Символіка півонії дуже обширна. Його набивають на знак вдалого заміжжя і сімейного благополуччя, жіночої мудрості, привабливості і влади над чоловіком. Півонія вважається оберегом від злих сил. У китайській культурі він дарує милість вищих сил.
 • Конюшина складається з чотирьох пелюсток, кожен з яких наділений своїм атрибутом: здоров’я, любов, багатство, слава. Композиція з конюшини і троянди – любов. А ось поєднання з фіалкою – знак печалі.

Написи і ієрогліфи

Жіночі татуювання (фото і їх значення можна запитати у майстри тату) у вигляді написів на різних мовах дуже поширені.

 • Написи. Це можуть бути цитати, крилаті фрази, афоризми тощо Текст може бути мінімальним: якісь знакові для власника цифри, дати, імена. Він може бути доповнений малюнком. Сенс будь-якої, на вибір власниці тату. Популярна латину, але можна вибрати будь-яку мову. З написами на незнайомій мові слід бути гранично уважними, щоб не потрапити в незручне становище через безглузду помилку.6bfb181458b2a0af7f3943ac56ad7117 Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях
 • Ієрогліфи вимагають особливої уваги, в них легко помилитися, спотворивши значення. Крім того, один ієрогліф може мати кілька значень. Популярність японських і китайських ієрогліфів пояснюється вдалим поєднанням краси і сенсу.

Знаки

 • Знак нескінченності несе серйозну смислове навантаження. Він говорить про заперечення меж і заборон, про постійному розвитку і невпинному русі. Цей знак уособлює все вічне, бажання жити без заборон і обмежень. Він підійде енергійним людям, що прагнуть до духовного зростання.
 • Інь і янь – східний символ гармонії і єдності двох протилежних начал. Вважається, що він оберігає свого власника, допомагаючи відновлювати сили, зберігати внутрішню рівновагу і знаходити оптимальне рішення проблем.
 • Хрести – символ незламної віри, духовності, спокутування гріхів, пам’яті. Цікавий кельтський хрест, який об’єднує християнський хрест і язичницьке сонце і символізує єдність душі, розуму і тіла. Такі тату – вибір релігійних жінок.
 • Знаки зодіаку в жіночих татуїровках говорять про характер власниці згідно з гороскопом. Часто ці знаки супроводжують зображенням стихій, квітів, тексту, що надає татуюванні додатковий сенс.6bf33fc24e0ebe0607081a4eb4a479fa Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях
 • Серце – його зображення говорить про любов. Тут важливі доповнення. Малюнок серця в композиції з крилами говорить про пошук любові. А ось серце, розколоте на половинки, говорить про сумному досвіді.

Орнаменти та візерунки

Жіночі татуювання (фото і їх значення шукають за каталогами ескізів) у вигляді візерунків підкорюють вишуканістю і глибиною змісту.

 • Мандала – сакральні малюнки з буддистської і індуїстської релігій, які є своєрідною геометричній схемою Всесвіту. Вони відрізняються складністю і красою. Мандала захищає свою власницю від злих сил.
 • Індійські візерунки також відрізняються складністю. Це можуть бути зображення божеств, кожне з яких має свій сенс (Лакшмі – удача, Сарасваті – мудрість і т. д.). Рослинно-квіткові орнаменти виконують роль оберегів. Сильним оберегом є і написаний на санскриті сакральний звук «Ом».9a522edc0fbfab0d3eb90e1e5f2eef40 Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях
 • Слов’янські руни повертаються із забуття. Спадщина волхвів володіє глибоким змістом і енергетикою. Руна Опора збереже домашнє вогнище, Молвинец захистить від псування, Одолень-трава збереже від хвороби, Зірка Лади – жіночий оберіг. Подібні татуювання приваблюють жінок, схильних до містицизму, а також серйозно цікавляться історією та культурними традиціями.

Предмети

 • Корона. Претензійний символ для претензійних людей. Символізує прагнення до влади, до свободи і незалежності, до високого становища в суспільстві. Ця татуювання для тих, хто любить бути в центрі уваги.
 • Ловець снів. Оповитий містикою амулет американських індіанців. Його павутина не пропускає до людини погані сни і злих духів. Татуювання береже свою власницю, даючи їй почуття захищеності.
 • Підкова завжди була символом удачі. Це тату вибирають, щоб принадити щастя і матеріальне благополуччя.
 • Стріла – це не тільки швидкість, але і швидкоплинність життя. Вогняна стріла – це символ непокори і пристрасті, вибір пристрасних неординарних натур.b873e778d6779aea074758c6ae31f22e Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях
 • Якір означає спасіння, надію, опору. Його обирають ті, хто цінує безпеку і стабільність.

Персонажі

У жіночих татуїровках популярні міфічні і казкові персонажі, т. к. їх значення співзвучно жіночого романтизму.

Численні фото, малюнки, ескізи дозволяють вибрати саме свого персонажа.

 • Гейша. Це символ жіночності, лагідного характеру, краси. Такі тату вибирають самодостатні натури, які цінують прекрасне.
 • Дракон в західній і східній культурах різний і по вигляду, і по символьному наповнення. Для західної культури цей лускатий крилатий монстр може бути тільки злом. Східний дракон, що літає без крил величезний змій далеко не однозначний, він несе і добро, і зло. Все ж найчастіше це втілення вищої справедливості. Зображення будь-якого дракона асоціюється з благородною силою і владою. Але якщо тату східного дракона говорить про добро і справедливість, то зображення західного дракона викликає думки про можливе підступність.
 • Фенікс – одне з найбільш загадкових і привабливих міфічних істот, символ оновлення і відродження. Його тату користується славою сильного, наповненого енергією сонця оберега, восполняющего життєву енергію власниці.7a1b93303cb8e4a62f3fd10935752f16 Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях
 • Ангел (крила ангела). Символ польоту і свободи, іноді говорить про пошук небесного захисника. Найчастіше татуювання обмежується крилами, але багато бажаючих мати і повне зображення ангела. Велике значення має колір крил. Білосніжні крила підходять для високоморальних, духовно розвинених натур. А ось чорні крила, асоціюючись з занепалими ангелами, говорять про темній стороні людини.

Земноводні, плазуни та інші

 • Змія – древній символ життя і смерті, мудрості і підступності одночасно. Цей символ має неоднозначною енергетикою, тому до вибору такого тату варто ставитися обережно. Володарка такого тату претендує на боязке і шанобливе ставлення. Змія також символізує спокусу і загадковість.

  ed736c7457115461e706d37d28c9fa02 Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцяхТату змія в трояндах на стегні у дівчини символізує неможливість протистояти спокусі. Тому перед нанесенням такого тату слід обміркувати

 • Жаба. Для цього тату дуже багато чого залежить від стилю татуювання. Якщо це кумедна «мультяшка» або царівна з казки (цей стиль зараз популярний), то тату говорить про легкий і іронічному характер господині. Але жаба може мати серйозне значення: це символ материнства, сімейного щастя, домашнього затишку, жіночої мудрості.
 • Ящірка асоціюється зі швидкістю, спритністю, невловимістю. Швидка ящірка дуже підійде витонченим спритним дівчатам, що володіє швидкістю розуму і логікою (це одне із значень ящірки).

Татуювання за місцем розташування

Важливо, де розташовуються жіночі татуювання. Вибір залежить від їх значення і розміру. Тому перед нанесенням слід детально розглянути фото тату і порадитися з майстром. Необхідно враховувати розмір малюнка, особливості фігури, можливі вікові зміни, поріг больової чутливості.

Наприклад, тату рідко наноситься на долоню, т. к. це дуже болісно, а татуювання швидко втрачає чіткість.

 • Зап’ястя призначене для невеликих малюнків. Типові для зап’ястя малюнки – різноманітні зірки, сердечка, дрібні квіти. Дуже доречні зображення браслетів і ланцюжків, ефектно виглядають орнаменти. Красиво і оригінально тут виглядають тату-тексти. На зап’ясті оптимально починати малюнки-рукава, що йдуть вгору по руці.0b64f563e92dc964fae4092c791355e2 Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях
 • Рука. Тут однаково гарні як маленькі витончені тату на передпліччі, так і суцільні рукава-картини. Обмежень щодо тематики малюнка немає. Дуже ефектно виглядають в’юнкі рослини, геометричні візерунки, абстрактні композиції.
 • Плече і передпліччя. Ідеальне місце для татуювання під літні відкриті сукні. Важливо, що тату тут наноситься майже безболісно, тому можна створювати складні багатоколірні зображення. Тут ефектно виглядають квіти, знакові персонажі, птиці, символьні зображення. Саме тут рекомендують розташовувати оберіг «ловець снів» – як можна ближче до голови, де і з’являються сни.
 • Нога. Вибір тату залежить від місця розташування. Татуювання на гомілки досить болючі, тому великі композиції тут не рекомендуються. Зате витягнуті малюнки візуально подовжують гомілку. Популярні розташовані на щиколотках витончені браслети, написи, кругові візерунки. Сміливе рішення – татуювання на стопі. Це зірки, квіти, мандали і т. п. Цікаво виглядають тату, займають обидві ступні. Це ідеальний варіант для жінок, обмежених суворим дрес-кодом на роботі.
 • Стегно зручно для великих і складних композицій з квітів, птахів, орнаментів і т. д. Можна розташовувати цілі картини. Ефектно виглядають і маленькі витончені татушки: банти, метелики, бутони.
 • Живіт, незважаючи на велику область, не рекомендується заповнювати великими малюнками з-за неминучих вікових змін. Особливо це актуально для жінок, схильних до повноти. Невеликі тату можна розташувати в нижній частині. Іноді ними маскують післяопераційні шрами. Переваги таких тату – вони приховані одягом.
 • Шия татуюється ззаду або збоку. Маленькі витончені малюнки виглядають спокусливо і сексуально. При необхідності їх легко замаскувати волоссям або одягом. Часто тут розташовуються тату-обереги.
 • Спина ідеальна для великих композицій. Саме тут «живуть» ангели, дракони, фенікси. Малюнок може займати всю спину (дракон, раскинувший крила) або одну сторону (ангел зі складеними крилами). Малюнок може починатися на шиї і «стікати» на хребет. Ефектно виглядатимуть написи – через всю спину або тільки на одній лопатці. Не обов’язково створювати великі малюнки. Витончена тату-метелик чи гейша внизу спини виглядає вишукано і сексуально.
 • Лопатка дуже зручна для нанесення татуювання з-за слабких больових відчуттів. Класичне рішення – крила. Але не менш затребувані і всі інші варіанти, тут немає жодних обмежень – ні тематично, ні за розміром малюнка. Ідеальне місце для розміщення симетричних зображень. Зручно і те, що лопатки приховані одягом, не суперечачи навіть самого суворого дрес-коду.256bda9f359f37a8abad128062405ff7 Жіночі татуювання. Фото і їх значення, написи на руці, плечі, ноги, стегна, лопатці, запястя, попереку, животі, спині, уздовж хребта, в інтимних місцях
 • Поперек відрізняється слабкою вікової деформацією і відсутністю жирового шару, тому тату не спотвориться з роками. Тут прийнято зображати орнаменти, візерунки. Це вдале місце для слов’янських рун, т. к. обереги не слід наносити на відкриті місця.
 • Інтимні місця вимагають обережності, хоча татуювання на них, безумовно, виглядає спокусливо. Не варто наносити тату на груди, краще розташувати малюнок над грудьми або під нею. Татуювання на сідницях майже безболісні, тому можна робити великі тату. Важливо, щоб це не виглядало вульгарно і пішло. Тому для інтимних місць вибирають маленькі витончені малюнки.

Популярність жіночих татуювань зростає. Але перш ніж вибрати малюнки, необхідно дізнатися їх значення, подивитися фото можливих варіантів, вибрати майстра з хорошою репутацією, щоб татуювання стала ефектним доповненням зовнішності.

Відео про тату для дівчат

40 класних жіночих тату:

Найбожевільніші тату у дівчат:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради