Як зробити яскравий макіяж очей?

kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 339 Як зробити яскравий макіяж очей?

 • 3 Фото для натхнення
 • Кожна жінка хоче виглядати по-особливому і в цьому їй допомагає створення яскравого образу. Нанесення різнобарвної палітри кольорів на очі надає особливий шарм і витонченість дівчатам. Головне при нанесенні макіяжу — не переборщити з колірними відтінками і польотом фантазії.

  Особливості яскравого макіяжу

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 340 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Нанесення яскравого макіяжу включає в себе ряд особливостей. В даному випадку палетка квітів нюд не підійде. Як же зробити яскравий макіяж, але не виглядати вульгарно і зухвало? Ось декілька порад:

  • Дотримуватися грань між яскравим і позбавленим смаку нанесенням декоративної косметики.
  • Підбирати колірну гаму за кольором шкіри і очей. Не всім йде яскравий макіяж очей. Приміром, якщо в такому стилі нафарбувати руду дівчину, то вона буде виглядати як клоун. А якщо блондинка скористається яскравими тінями, то вона буде виглядати вульгарно.
  • При нанесенні макіяжу акцент робиться на промальовування очей. Під ними не повинно бути кіл. Максимальна кількість кольорів палітри — 3. Вони повинні поєднуватися між собою або бути яскраво контрастними. Головне правило нанесення тіней — світлі відтінки наносяться під брови і куточки очей з його внутрішньої сторони. Насиченість кольорів збільшується поступово. Не забуваємо про розтушовуванні.
  • Якщо жінка бажає зробити акцент на очах, то помада наноситься світлих відтінків — персикові, коралові або рожеві. А ось якщо увагу оточуючих повинно бути устремленно на губи, то помади вибираються яскравих і насичених кольорів — червоний, винний, колір фуксії та інші.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 341 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Колірна палітра для яскравого макіяжу очей підбирається під колір. Якщо у жінки блакитні очі, то їй підійдуть насичені і соковиті відтінки. Для створення яскравого образу брюнетки можуть поєднувати світло-бузковий і темно-синій кольори. Зовнішність блондинок відтінятимуть фіолетові та насичено-рожеві відтінки. Якщо власниці блакитних очей не роблять на них акцент, то на губи наноситься соковитий блиск яскравих відтінків.

  Чим світліше колір очей, тим глибше повинні бути відтінки колірної палітри.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 342 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Для створення яскравого образу, володарки карих очей використовують бордові і червоні відтінки. Щоб уникнути ефекту заплаканих і втомлених очей при нанесенні макіяжу, уникайте використання світло-рожевих квітів. Жінки з карими очима повинні вибирати помаду в тон тіней. Темно-рожевий відтінок на обличчі посилить теплоту і привабливість карооких дівчат.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 343 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Для створення гармонії і контрастності, при нанесенні яскравого макіяжу жінкам з зеленими очима використовуються руді та фіолетові відтінки кольорів. Якщо очі забарвлюються в цегляний колір, то помада підбирається такого ж тону або ніжно-рожева.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 344 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Ідеї для яскравого макіяжу очей

  Яскравий макіяж повинен виглядати стильно й акуратно. Пропонуємо кілька ідей для створення незвичайного образу.

  Мономакияж в яскравих відтінках — сучасний тренд. Техніка його завдання полягає в використанні 1 кольору. На повіках це виглядає красиво і називається арт-макияжом.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 345 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Нанесення яскравого макіяжу в стилі нижня підводка передбачає промальовування нижнього століття. Під контуром вій тінями малюється стрілка. Її також можна промальовувати тінями відтінків, які раніше жінка не використовувала при нанесенні макіяжу на очі. Для пом’якшення намальованою лінії її контур розтушовують.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 346 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Ще одна ідея для створення яскравого образу — різнобарвний смокі айс. Для їх формування використовуються насичені відтінки палітри — синій, смарагдовий, червоний, сливовий та інші. Особливість смокі айс при нанесенні яскравого макіяжу — необмеженість у колірній палітрі. Можна застосувати всю фантазію, але щоб обличчя виглядало красиво.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 347 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Як же створити яскравий образ з допомогою техніки «смокі айс»? Поговоримо про це далі.

  Яскравий смокі айс: крок за кроком

  Серед візажистів та дівчат найпопулярніша техніка макіяжу очей — «смокі айс». Щоб зробити яскраві очі дотримуйтеся нижче наступній покрокової інструкції.

  Крок 1. Нанесення тіней. Для яскравого смокі айс підійдуть такі відтінки, як синій, зелений, коричневий. Тіні наносяться на рухоме і нижню повіку.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 348 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Крок 2. Промальовування верхнього і нижнього століття. Вони малюються чорним олівцем для додання погляду жінки виразності. Лінії також наносяться на простір між віями і слизову. Після вони розтушовують.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 349 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Крок 3. Нанесення чорних тіней. За допомогою кисті вони рівномірно розподіляються зверху нанесених ліній на нижньому і верхньому повіку.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 350 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Крок 4. Формування складки століття. Вона виділяється коричневими тінями. Не забуваємо про розтушовуванні кордонів між різними відтінками кольорів. У центр століття наноситься синьо-фіолетові тіні. Після додаються сині переливаються відтінки. Останнім кольором підкреслюється нижню повіку.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 351 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Крок 5. Завершальний — нанесення туші або накладних вій. Характерною рисою макіяжу смокі айс є накладні вії, але при їх відсутності можна скористатися подовжуючої тушшю. Вії фарбуються в декілька шарів для додання ефекту.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 352 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Яскравий макіяж смокі айс завершено!

  Мономакияж в яскравих тонах

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 353 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Мономакияж — це сучасний тренд, що передбачає створення макіяжу тільки одним засобом декоративної косметики. Наприклад, при бажанні створити яскравий мономакияж можна використовувати палітру тіней для рухомого століття, створення мерехтливого ефекту на вилицях і додання здорового блиску губи. Хоча, найчастіше ця техніка застосовується для створення повсякденного нюдового макіяжу. Яскравий образ простіше створити в техніці «смокі айс» або «метелик».

  Кольорові стрілки

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 354 Як зробити яскравий макіяж очей?

  Для додання виразності яскравого макіяжу малюються стрілки. Саме вони візуально збільшують і виділяють очі жінки. Щоб їх намалювати використовуються:

  • лайнери;
  • рідкі підводки;
  • тіні-олівці;
  • фломастери;
  • олівці.

  Ефект від стрілок залежить від вибору косметичного засобу. За допомогою олівця створюються як яскраві, так і напівпрозорі стрілки. Все залежить від інтенсивності нанесення його на очі. Для створення ефекту легкої димки нанесена стрілка розтушовують.

  При нанесенні яскравих стрілок враховується колір очей. Якщо правильно підібрати відтінок, то макіяж буде ефектним і підкреслить красу жінки.

  Наприклад, блакитнооким підійдуть помаранчеві, рожеві, жовті, сині та срібні відтінки. Дівчата з зеленими очима можуть скористатися сливовими, бронзовими і фіолетовими квітами.

  При нанесенні яскравих стрілок візажисти віддають перевагу синьому кольору, який підходить кожній дівчині.

  Володарки карих очей при нанесенні макіяжу використовують бузкові і зелені відтінки. Сероглазым дівчат підходить будь-який колір стрілок.

  Кольорова туш

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 355 Як зробити яскравий макіяж очей?

  При нанесенні яскравого макіяжу використовується кольорова туш. Перевагу можна віддати нижче наступним маркам.

  Туш від Chanel відмінно поєднується з рожевими, сірими і золотистими відтінками палітри тіней. Текстура косметичного засобу — кремова і на віях не утворює грудочок.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 356 Як зробити яскравий макіяж очей? Кольорова туш Le Volume de Chanel Colored Mascara

  При нанесенні на вії туш, що створює ефект «павукових лапок». При відкритті вона не висихає, а колір насичений.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 357 Як зробити яскравий макіяж очей? Кольорова туш Max Factor Vivid Impact Dual Color Mascara

  Туш надає віям об’єм і має водостійкі ефектом. За рахунок зручної щітки кожна вія фарбується і розчісується.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 358 Як зробити яскравий макіяж очей? Туш для яскравого макіяжу Sephora Collection Glitter Eyeliner and Mascara

  Туш Estee відмінно виглядає на віях за рахунок своєї кремовою і пластичної консистенції. Щіточка зручна і при нанесенні на вії вони не злипаються.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 359 Як зробити яскравий макіяж очей? Кольорова туш Estee Lauder Color Mascara

  Яскравий колір губ

  При нанесенні яскравого макіяжу, акцент робиться і на очах і на губах. Кілька ідей красивих губ, які привернуть увагу.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 360 Як зробити яскравий макіяж очей? Ідея деревного мотиву губ
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 361 Як зробити яскравий макіяж очей? Губи в райдужній забарвленні
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 362 Як зробити яскравий макіяж очей? Промальовування губ в стилі омбре
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 363 Як зробити яскравий макіяж очей? Романтичні губи

  Цукрові губи привертають до себе увагу і виглядають незвично. Для їх створення потрібно заздалегідь приготований скраб, який, крім красивого нанесення, зволожує губи. Інструкція виготовлення:

 • Змішуються 1 ст л цукру, 2 ложки оливкової олії, екстракт ванілі і 2-3 краплі харчового барвника (кольори жуйки Bubblegum).
 • Компоненти розмішують до однорідної консистенції. Повинна вийти однорідна паста. Зберігати її в готовому вигляді можна до двох місяців.
 • Після нанесення макіяжу паста наноситься на губи і виходить цукровий ефект.
 • kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 364 Як зробити яскравий макіяж очей? Ефект цукрових губ

  При промальовуванні губ можна використовувати помади, блискітки, блиск та інші допоміжні матеріали. Допускаються будь-які варіанти дизайну, але головне, щоб губи виглядали природно і красиво.

  Фото для натхнення

  При нанесенні яскравого макіяжу використовується кольорова палітра тіней. Не забувайте, що він повинен виглядати ефектно, але не зухвало. Нижче наведені фото для натхнення.

  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 365 Як зробити яскравий макіяж очей? При нанесенні яскравого макіяжу використовуються насичені тони
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 366 Як зробити яскравий макіяж очей? Яскравий макіяж відмінно підійде для вечірки
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 367 Як зробити яскравий макіяж очей? Блакитнооким дівчатам йдуть зелені відтінки
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 368 Як зробити яскравий макіяж очей? Яскравий макіяж в трьох відтінках
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 369 Як зробити яскравий макіяж очей? Яскраві очі підкреслюють красу дівчини
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 370 Як зробити яскравий макіяж очей? Яскраво виражені губи прикрашають образ жінки
   Як зробити яскравий макіяж очей? Яскравий макіяж відмінно підійде для вечірки
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 372 Як зробити яскравий макіяж очей? Яскравий макіяж з червоними тінями
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 373 Як зробити яскравий макіяж очей? Незвичайний яскравий макіяж
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 374 Як зробити яскравий макіяж очей? Стильний та яскравий макіяж
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 375 Як зробити яскравий макіяж очей? Яскравий макіяж для серозглазой блондинки
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 376 Як зробити яскравий макіяж очей? Яскравий макіяж з акцентом на губи
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 377 Як зробити яскравий макіяж очей? Яскравий, але романтичний образ
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 378 Як зробити яскравий макіяж очей? Яскравий макіяж для денного заходу
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 379 Як зробити яскравий макіяж очей? Гарний макіяж з яскравими бровами
  kak sdelat yarkijj makiyazh glaz 380 Як зробити яскравий макіяж очей? Яскравий макіяж для карих очей

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради