Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

Дреди – екстравагантна зачіска, яка представляє собою сплутане волосся. Її, незважаючи на трудомісткість, можна зробити навіть у домашніх умовах. Існують різні способи створення таких кос. Наприклад, техніка скручування, плетіння, натирання шерстю та інші методи.

Дредлоки жіночі та чоловічі

Слово dreadlocks перекладається з англійської мови як «страхітливі локони». Дредлоки (локі) ось уже багато років популярні серед представників неформальних молодіжних субкультур. Вони візуально дуже схожі на коси, але мають дещо іншу технологію створення.

Чоловічі і жіночі дреди практично нічим не різняться між собою хіба що відтінками і товщиною. Подібну зачіску відносять до категорії унісекс. Зазвичай дівчата воліють носити яскраві різнокольорові коси, а хлопці вибирають більш стриману кольорову гаму.

Представницям слабкої статі майстри плетуть тонкі витончені джгути, а чоловікам роблять більш грубі ковтуни з повсті або вовни. Хоча і жіночі локі можуть бути зроблені з цих же матеріалів.

da83a247128ebe4cea7c6ac24e92a7e0 Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

Дівчата можуть збирати дреди в оригінальні композиції на голові, закріплюючи їх різноманітними шпильками, гумками. Такі джгути відмінно виглядають в зачісці кшталт «мальвінкі», розміщеній на потилиці.

Найчастіше модниці заплітають з дредлоків широку косу або роблять хвіст. В професійних магазинах для локов продають велику кількість спеціальних кілець, прикрас зразок підвісок. Також неймовірно жіночно буде виглядати сайт, зібране на потилиці.

Багато хлопці роблять дреди на довгих, коротких локонах. Найчастіше брутальні чоловіки доповнюють такі джгути поголеними скронями. Якісно виконані ковтуни виглядають креативно і стильно, вони надають обсяг зачісок, не вимагають особливого догляду.

З якого віку можна робити дреди

Дредлоки не слід робити дітям і людям, що мають високий рівень чутливості, тому що така процедура дуже болюча. Для них більше підійдуть безпечні штучні локони. Всім іншим подібні зачіски не протипоказані. Однак багато майстрів не беруться заплітати локі дітям, так як шкіра голови в цьому віці дуже ніжна.

Довжина і структура волосся для плетіння локонів

Зробити дреди в домашніх умовах зі своїх волосся можна, якщо їх довжина становить не менше 10 – 15 див. Також їх заплітають і на висоту 5 – 7 см, але тоді існує велика ймовірність, що джгути почнуть розплітатися. Для створення штучних локов з подовженням канеколоном або повстю підійде довжина пасм 8 – 10 див.

1cae649929ac5b4d9b1eb96e8e4506a7 Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

Тип волос має важливе значення для створення дредів.

Подібну зачіску краще всього виконувати на густих, щільних прямих або кучерявого, кучерявого пасмах. Афрокосы не слід робити, якщо локони тонкі, ламкі або багаторазово пофарбовані. Вони просто не витримають великих навантажень при заплітанні джгутів.

Види дредів

Дредлоки класифікуються на декілька різновидів, які виготовляють за різними технологіями з різних матеріалів. Існують закриті, відкриті види.

d5bf52895ae7cbe4a30f28ded435af3c Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

Найбільш популярні типи локов:

 • «Безпечні». Їх «надягають» на кшталт панчіх на власні пасма. Такі заготовки виготовляють з канекалоновых ниток. Цей матеріал може деформуватися, якщо джгути сушити феном, від чого локі одразу ж втрачають свій вигляд. Його основна перевага – цей спосіб дозволяє швидко зняти дреди, абсолютно не нашкодивши волоссю.
 • Подвійні. Найчастіше їх вибирають для створення іміджу в стилі стімпанк. Ці локі плетуть за класичною схемою – свої пасма поєднують з канеколонами. Вони переплітаються між собою зразок спіралі. Але за ними доглядати складніше, ніж за джгутами джа.
 • З повсті. Подібні дредлоки нагадують афрокосы, зроблені з канеколона. На волосся їх надягають за принципом чохлів. Такі дреди виглядають неприродними, але мають шармом. До того ж вони легко знімаються.
 • «Небезпечні». Так називають традиційні дреди. Для їх створення використовують власні волосся. Мінімальна довжина пасм повинна становити не менше 10 див. Такі коси можна мити, сушити, але локі необхідно періодично подплетать. Вони розбираються досить болісно. При цьому волосся сильно пошкоджуються, а сам процес плетіння вельми неприємний.
 • «Індустріальні». Їх створюють, використовуючи каркас із дроту. Зазвичай такі дреди стирчать в усі сторони, а дротяна конструкція підтримує локі, поки вони не відросте нижче рівня плечей. Така зачіска неймовірно ефектна, однак з нею досить незручно спати.
 • Де-дреди. Їх також називають «безпечними». Цей вид колтунов дещо шокує оточуючих, за що вони і отримали таку назву як «жахливий», «дивним». Для створення подібних дредлоків не знадобляться власні пасма. У джгутів є два кінця. Коси кріплять до справжнім пасмам. В результаті створюється пара пасм, що за формою нагадують вісімку. Тому і назва така – «подвійний кінець» – «Double Ended».
 • Се-дреди. Такі ж безпечні різновиди. Оригінальна назва локов – «Singl Ended» що означає – «одиночний кінець». Вони відрізняються технологією плетіння. Тут петля знаходиться лише на одній стороні, а у De-локов з обох.
 • Джа-дреди. Подібні коси виготовляють на фабриках, і вони також вважаються безпечними. Ці джгути найбільш гладкі, тонкі. До того ж вони різнокольорові. Найчастіше їх доповнюють брейдамии, сенегальскими косами. Їх стандартна довжина становить приблизно 80 див.

Матеріали

В домашніх умовах зробити дреди самостійно можна як на своїх пасмах, так і з використанням штучних локов.

Зазвичай їх виготовляють з таких матеріалів:

 • канеколона (так називають синтетичні волокна, вони бувають різної довжини, різних відтінків);
 • вовни;
 • повсті.

Аксесуари

Зачіска вийде ще ефектніше, якщо використовувати різні прикраси. Їх можна придбати в спеціалізованих магазинах для дредів.

bf9a8156a87e117909186c9bf04f642b Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

Це можуть бути всілякі аксесуари:

 • металеві кільця;
 • дерев’яні намистини;
 • мідні, фігурні, спіральні обплетення;
 • різні трубки;
 • обідки;
 • підвіски та інші декоративні елементи.

Що знадобиться для самостійного плетіння дредлоків?

Для створення дредів, необхідні такі матеріали та інструменти:

Віск Це головний елемент у створенні локов. Дуже важливо щоб він був якісним. Від нього залежить чистота, структурованість, блиск джгутів. Такий засіб не тільки фіксує коси, але і доглядає за волоссям.
Гумки Вони не повинні бути надмірно тугими, щільними. Їх тиск може значно пошкодити пасма.
Затискачі Слід вибирати міцні пристосування, що не мають яких-небудь декоративних деталей або додаткових елементів.
Великий гребінь Найкраще підійде гребінець з частими зубцями обладнана зручною ручкою. Вона не повинна мати надто обтічну форму. Її використовують для начісування колтунов
Заготовки локов Знадобиться приблизно 40 – 60 шт.
Голка Вона повинна бути довгою, з широким вушком.
Нитки Необхідно вибирати під колір свого волосся.
Фен Їм сушать зачіску.
Гачок Його використовують, щоб протягувати локони через лок.

Як зробити безпечні дреди в домашніх умовах?

Перш ніж починати плести безпечні дреди, слід придбати канеколоны – синтетичні волосся потрібної довжини і відтінку. При бажанні вони легко знімаються, не пошкоджуючи волосся.

Штучні дредлоки

Подібна техніка підходить власникам коротких пасом. Необхідно підготувати шампунь, віск, гумки. Ну і, звичайно ж, синтетичні нитки-заготовки. Їх довжина повинна бути в 3 рази більше власних локонів.

618d4cc14f64c446fed076667d60faed Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

Схема плетіння:

 1. Для початку всю масу волосся на голові слід поділити на зразок квадратів. Їх розмір повинен бути близько 2,5 див. Отримані хвостики необхідно зафіксувати за допомогою гумок.
 2. Далі кожен пучок потрібно поділити на 3 пасма. Тепер слід додати синтетичний локон до однієї з них.
 3. Потім з 3-х хвостів слід плести класичну косу. Всередині неї буде розташовуватися 1 штучна нитку. Джгут фіксують гумкою внизу.
 4. Далі необхідно взяти ще одну канеколоновую пасмо і щільно обернути нею сплетену косу від основи до кінчика.
 5. На завершення сплетений джгут необхідно стягнути гумкою, а після на його поверхню слід нанести віск.

Готові джа-дреди

Зробити дреди в домашніх умовах, застосовуючи подібну техніку виконання, вийде найбільш швидко і безпечно для волосся. Проте вона є найдорожчою. Тому що використовуються повністю готові локі. Причому вони можуть бути самими різними – всіляких забарвлень, розмірів.

Є навіть світяться, ультрафіолетові екземпляри.

d67f60dc597e1ac693bebf55c0debd26 Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

Інструкція по створенню афрокос:

 1. Насамперед, слід придбати джа-дреди бажаного відтінку, розміру і діаметру.
 2. Волосся необхідно буде розділити на сектори, орієнтуючись на кількість придбаних локов. Потім їх просто прикріплюють до власних пасмам.
 3. Такі джгути слід кріпити на волосся висотою від 5 див. Їх можна носити, не знімаючи близько півроку. Вони створюються за єдиною схемою плетіння з De-дредами, яка розташована трохи нижче.

ДЕ-дреди

Подібні локі являють собою плетені канеколонвые джгути, що мають різну довжину, товщину, колірну гаму. До природним пасмам їх кріплять за допомогою гумки, міцної нитки або ж пришивають.

 1. Слід взяти кольорові чи однотонні заготовки і розділити їх гумкою навпіл по центру.
 2. Далі необхідно зафіксувати одну частину нерухомо, щоб начісувати інший пучок.
 3. Тепер колтун потрібно начесать тонким гребінцем. Потім необхідно перевернути і виконати ту ж саму процедуру з другим пасмом.
 4. Повинен вийти готовий начесанный джгут. У нього посередині залишиться гумка.
 5. Далі необхідно виділити пасмо на голові.
 6. Потім до неї слід прикріпити цей дреди з середини, де знаходиться гумка, зафіксувавши його ниткою або гумкою.
 7. У результаті одна частина сплетеного лока залишається вільною, інша – являє собою продовження власних волосся.

Як зробити натуральні дредлоки?

Зробити дреди в домашніх умовах, натуральні і акуратні, цілком можливо. Для початку волосся слід помити милом або шампунем, які не містити різноманітних штучних добавок. Підготовлені пасма повинні бути гладкими, висохлими, слухняними. Всі локони слід поділити на невеликі зони – приблизно 2X2 см, закріпивши пучки гумками.

Начесиваніе

Процедуру слід починати з потиличної області.

 1. З кожного хвостика необхідно зняти фіксуюче пристосування, а потім начесать його, рухаючи гребенем від кінця у напрямку до коренів волосся.
 2. Під час начісування пасма слід робити обертальні рухи.
 3. Працювати необхідно до того моменту, поки волосся зіб’ються в спутаний пучок який вже не буде піддаватися розчісування.
 4. Далі колтун слід скачати між долонь як пластилін.
 5. Потім необхідно залишити кінець розміром близько 10 мм. Його потрібно обробити воском, а після нагріти феном поки речовина не вбереться.

Натирання вовною

Дредлоки натерті шерстю – ще одна технологія створення екзотичних афрокос своїми руками.

7ab2bff8ea12df059f45bc43a050c96a Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

 1. Все волосся необхідно ретельно терти по колу використовуючи вовняні рукавички або шарф.
 2. Пасма повинні перетворитися в один об’ємний, пишний колтун.
 3. Далі цей збитий ком слід розділити на рівні частини.
 4. Потім необхідно додати віск, а кожне пасмо слід скачувати долонями не менше 15 хв.
 5. Після джгути по черзі закріплюють гумками.
 6. Вибилися кінчики необхідно втягати в ковтуни використовуючи гачок.

Скочування

Такий спосіб дуже підходить витким від природи локонам.

 1. Волосся слід розділити з квадратним секторах. Їх приблизний розмір 1 – 2 див. Зібрані хвости слід зафіксувати маленькими гумками.
 2. Далі необхідно взяти локон, намазати воском. Потім його слід закручувати за годинниковою стрілкою, одночасно спресовуючи кінці гребінцем.
 3. Цю процедуру слід повторювати щодня протягом 2 – 3 тижнів. В результаті повинні вийти натуральні дреди.
 4. По завершенні процесу за жгутам необхідно розподілити блискучий віск, щоб надати їм блиск.

Плетіння

З усіх способів, метод плетіння вважається найбільш болючим.

4d2bb95e97a944f11042cd5d0ec0c38e Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. ФотоУ статті детально описано, як зробити дреди в домашніх умовах.

Його необхідно виконувати поетапно:

 1. Спочатку пасма слід розділити на невеликі рівні ділянки, закріпивши пучки гумками. Можна використовувати в’язальну спицю.
 2. Краще всього починати роботу від чубчика. Необхідно взяти одну пасмо, скрутити її в джгут.
 3. Далі колтун слід розділити на 2 частини різким рухом (при цьому волосся можуть тріщати).
 4. Потім кожен хвіст, взятий з цих двох локонів необхідно поділити навпіл ще раз. Після цього слід виконати одну палітурку зразок коси.
 5. Цю процедуру повторюють, поки весь локон не буде заплетений.
 6. Вибиваються волосся необхідно отстригать відразу або вплітати гачком назад в джгут.
 7. Готові локі слід покрити воском.

Кіски

Зробити дреди в домашніх умовах зразок кос дуже просто.

6f9832b42578770e201b736b756e481b Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

 1. В першу чергу необхідно сформувати хвостики. Їх кількість визначають за бажанням.
 2. Далі кожну пасмо заплітають у тугу косу до самого кінця.
 3. Потім колоски намазують воском і довго скачують долонями, поки не закінчиться їх формування повністю.

Індустріальний варіант

Для створення таких дредлоків знадобиться дріт і віск.

 1. Як зазвичай, пасма слід розділити на квадрати, а потім потрібно обробити їх воском.
 2. Далі шматок дроту необхідно прикласти до середини локони і обернути нею готовий джгут.

Дреди як у Маргенштерна

Зачіска відомого репера створена за допомогою спеціальних гачків. Такі пристосування путають локони, розташовуючи їх у визначеному порядку. Його джгути повністю сформовані з власного волосся. Але якщо натуральних пасм недостатньо можна наростити їх, наприклад, синтетичними канекалонами.

cfafad67054e3067b31aa0b2bc1f266c Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

Схема створення зачіски:

 1. В першу чергу локони слід розділити на зони зразок квадратів. Товщина дреда залежить від кількості волосся в пучок.
 2. Також необхідно виголити скроневі зони.
 3. Далі кожну пасмо слід скачати руками. Потім на кінці колтуна необхідно зробити начісування і зрушити його до основи джгута. Таку процедуру роблять, поки він не стане щільним.
 4. Далі на кінці хвоста зав’язується гумка, щоб лок не розпадався. Така конструкція виходить не дуже красивою.
 5. Тому можна використовувати гачок для в’язання, який допоможе заправити пасма.
 6. По завершенні процедури на афрокосы необхідно нанести віск.

Дреди Gone Fludd

Зачіска Гон Фладда створена на мінімальній довжині волосся. Їх висота приблизно 6 – 7 див Це нарощені джгути за допомогою канеколона за тією ж технологією, що і штучні дредлоки. Вони обрані в тон своїх пасм. Додаткові пристосування надають ковтунів обсяг, подовжують їх.

ec93d18a2f058f4f63996861111b6d33 Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

Волосся, розділені на квадрати, нагадують стільники, розміщені в хаотичному порядку. У зачісці репера приблизно 28 – 30 афрокос, які він збирає в 2 хвоста по обидва боки голови. Для додання своєму образу яскравості співак забарвлює джгути в червоні відтінки.

Всі дреди Gon Fladd мають однакову середню висоту, вони досить товсті. У підстави їх тримають селиконовые кліпси, далі вони розширюються. Волосся підстрижене досить коротко на потилиці, скронях і вільно ростуть.

Як у Кизару

fb2bd27554a98e05c150015306a4471f Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

Дреди як у Кизару відносяться до безпечних видів локов. Їх цілком можна розплести, зберігаючи довжину пасом.

Зачіску роблять з додаванням канеколона, якого потрібно декілька упаковок.

Також необхідно приготувати манікюрні ножиці, вологу губку, праску. Ну і, звичайно ж, гумки.

 1. Волосся слід розділити на окремі хвости, стягши їх гумкою.
 2. Далі по всій довжині кожної пасма необхідно сформувати колтун, допомагаючи собі гребінцем.
 3. Потім спресовують пальцями або зволоженою губкою.
 4. Коли локі сформуються, їх пропрасовують праскою. Природно джгути беруть по черзі.
 5. Далі готовим до ковтунів кріплять канекалоновые заготовки.
 6. Їх фіксують праскою або лаком.
 7. На завершення джгути слід обробити вологою губкою для надійного скріплення.

Догляд за зачіскою

Дреди виглядають неймовірно стильно, але вимагають ретельного догляду:

 • «Небезпечні» локі не слід мити протягом першого місяця. Їх необхідно прокручувати біля коренів кожен день, щоб сформувати щільні, тугі джгути.
 • Майстри рекомендують очищати афрокосы дігтярним милом, тому що шампуні не володіють такою ефективністю.
 • Голову необхідно мити не частіше 1 разу в місяць.
 • У продажу є спеціальні косметичні засоби для догляду за дредами. Вони знімають роздратування з шкіри голови, легко змиваються, запобігають неприємний запах.
 • Для миття колтунов можна використовувати тільки теплу воду кімнатної температури.
 • Дредлоки корисно обполіскувати морською водою. Вона оздоровлює коси також прибирає роздратування. Для цих же цілей можна використовувати відвар ромашки, календули, липи.
 • Олії оливи, мигдалю, жожоба знімуть роздратування свербіж з шкіри голови за умови, що в їх складі відсутні синтетичні добавки.
 • Для догляду за дредлоками категорично забороняється використовувати різні бальзами, кондиціонери, маски. А також термозахисні спреї.
 • Слід в обов’язковому порядку проводити масаж шкіри голови, щоб відновлювати кровоток. Таким чином, попереджається випадання волосся, запобігають мігрені.
 • Штучні дреди слід мити 1 раз у 7 днів, застосовуючи шампунь розведений водою. Однак кондиціонер і маски використовувати не можна.
 • Будь-які різновиди локов не слід сушити феном, накручувати на плойку. Їх можна мити вранці або вдень, щоб джгути могли добре просохнути. Після процедури очищення ковтуни необхідно промокнути рушником.

Способи розплітання

Найпростіше розплести безпечні дреди. Вся процедура може займати від 5 – 6 годин до 2 – 3 днів.

 1. Насамперед, необхідно зняти синтетичну заготівлю канеколона або зістригти її.
 2. Потім слід обережно розплести кожну косичку з своїх волосся. Можна використовувати в’язаний гачок або вилку.
 3. Далі локони необхідно добре промити.
 4. Надалі волоссю буде необхідний ретельний догляд. Буде корисно зробити відновлюючі маски.
 5. Локі ж можна помити, висушити і використовувати знову.

Небезпечні види дредів найкраще розплітати у майстра, щоб максимально зберегти якість і довжину пасом. Але зробити це все одно досить складно, тому багато людей просто обрізають локони, щоб виросли нові волосся.

c7cb4ca7585944de558337d9ce636c19 Як зробити дреди в домашніх умовах на короткі, довгі волосся з ниток, канекалону, пряжі. Фото

Але можна спробувати зробити таку процедуру самостійно вдома, якщо дотримуватися цієї інструкції:

 1. Кінці колтунов слід підрізати на 1 – 2 див.
 2. Джгути необхідно замочити в гарячій воді на 10 хв. щоб вони розм’якли.
 3. Волосся слід помити хорошим професійним шампунем, призначеним для глибокого очищення.
 4. Голову і пасма необхідно намилювати кілька разів, а потім ретельно обполіскувати поки вода не стане прозорою.
 5. Далі кондиціонер слід розподілити по всій довжині локонів. Засіб необхідно добре втерти руками в кожен джгут.
 6. Потім від кінця коси необхідно відступити на 1 см. і почати її розплутувати. Можна використовувати металеву скелетну гребінець, має тонку ручку, в’язальний гачок або спицю.
 7. Далі по мірі розплутування пасм необхідно прочісувати звільнилися локони.
 8. Під час проведення процедури локі слід періодично зволожувати водою. Можна використовувати косметичне масло, щоб полегшити процес.
 9. Після того як всі джгути будуть розплутати волосся слід промити ще раз із застосуванням кондиціонера. А потім необхідно зробити відновлює маску.

Дреди без сумніву виглядають досить оригінально, епатажно і стильно. Їх можна зробити як у майстра, так і в домашніх умовах. Але перш ніж зважиться на таку зачіску, слід добре зважити всі «за» і «проти», щоб потім не було негараздів. Адже лок вимагається систематичний догляд.

Відео про дредах

Підготовка до заплетению дреди:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради