Як часто можна робити біоревіталізація обличчя?

kak chasto mozhno delat biorevitalizaciyu lica 271 Як часто можна робити біоревіталізація обличчя?

 • 5 Відповіді на популярні питання
 • Зима — прекрасна пора року! Але ці морози так не подобаються нашій шкірі. Сухість, лущення, втрата еластичності — погода перевіряє нас на міцність. Виправити ситуацію і запобігти всі «неприємності» нам допоможе процедура біоревіталізації.

  Суть біоревіталізації

  kak chasto mozhno delat biorevitalizaciyu lica 272 Як часто можна робити біоревіталізація обличчя?

  Що ж таке біоревіталізація? Це новітня процедура омолодження та пружності шкіри, за допомогою використання препарату гіалуронової кислоти. Якщо на обличчі є дрібні зморшки, нерівномірний або нездоровий колір шкіри (найчастіше в результаті засмаги, або ж природного старіння) — вона покаже вам дивовижний результат. Найчастіше біоревіталізація проводиться на обличчі, шиї, зони декольте, а так само на кистях рук.

  Рекомендації до проведення процедури

  kak chasto mozhno delat biorevitalizaciyu lica 273 Як часто можна робити біоревіталізація обличчя?

  З 25-ти років шкіра починає втрачати свою пружність, з-за чого все частіше дівчата цього віку і вище вдаються до проведення курсу біоревіталізації. Показання до застосування даної процедури: зневоднена шкіра, втрата еластичності, розширені пори і судинна сіточка, так само наявність шрамів, розтяжок і мімічних морщи.

  Однак у кожної процедури є свої протипоказання: процедуру біоревіталізації як правило не варто, і навіть не бажано проводити в ранньому віці, при цьому косметолог має право пропонувати пацієнту ін’єкції, починаючи з 18-річного віку.Так як препарат кислоти практично нешкідливий, він все ж може викликати запальний ефект.

  Не рекомендується проводити операцію в період вагітності або годування груддю, якщо у вас є гострі інфекційні та вірусні захворювання та запальні захворювання, герпетична інфекція, знижене згортання крові, схильність до утворення рубців.

  Скільки потрібно процедур біоревіталізації?

  kak chasto mozhno delat biorevitalizaciyu lica 274 Як часто можна робити біоревіталізація обличчя?

  Перший ефект після проведення першої процедури біоревіталізації або омолодження шкіри може бути помітний як через 3-5 днів, так і через 1 — 2 тижні, залежно від вашого типу і стану шкіри. В обох випадках вона буде буквально світитися! Шкіра обличчя стане свіжіше і молодше.

  Варто враховувати той факт, що зморшки випаруються на очах, але стан рельєфу особи та здоров’я шкіри препарати не підтримують. Спеціальний догляд за шкірою в домашніх умовах просто необхідний.

  Правила догляду за обличчям дому:

 • Умивайте обличчя термальною водою, по можливості користуйтеся декоративною косметикою;
 • Бажано робіть собі колагенові маски на основі хітозану, вони мають прекрасний тонізуючий ефект;
 • Перед виходом на вулицю в сонячний час, варто скористатися сонцезахисним кремом для того, щоб ультрафіолетові промені не зруйнували молекули гіалуронової кислоти.
 • Як часто необхідно повторювати процедури?

  kak chasto mozhno delat biorevitalizaciyu lica 275 Як часто можна робити біоревіталізація обличчя?

  Як стверджують косметологи, для видимого результату потрібно пройти 3-4 сеансу біоревіталізації. Проте все залежить від особливості і типу шкіри, а також від наявності протипоказань. Якщо результат вам сподобався, повторювати курс біоревіталізації рекомендується з періодичністю в 4-5 місяців, в залежності від того, як діє препарат.

  У лікувальних цілях

  kak chasto mozhno delat biorevitalizaciyu lica 276 Як часто можна робити біоревіталізація обличчя?

  Лікувальна процедура біоревіталізації спрямована на боротьбу зі старінням шкіри. Вона підходить для жінок з сухою і в’ялою шкірою, охочих позбавитися від зневоднення і зморшок. Введення препарату сприяє харчуванню клітин глибоко в тканинах шкіри. До даної процедури вдаються жінки від 30 – ти років.

  Зазвичай сеанс лікувальної терапії проводиться 3 рази, раз в 3 — 4 тижні.

  У профілактичних цілях

  kak chasto mozhno delat biorevitalizaciyu lica 277 Як часто можна робити біоревіталізація обличчя?

  На відміну від лікувальної терапії — профілактичні процедури спрямовані на боротьбу з сухістю і передчасним старінням шкіри. Як правильно, це відбувається в слідстві порушення балансу гиалуронвой кислоти в шкірі. Курс проведення процедури біоревіталізації для особи становить 3 — 4 тижні. Метою цього курсу є затримання процесу старіння, шляхом активної гідратації і насичення шкіри поживними речовинами.

  До профілактичної біоревіталізації зазвичай приходять дівчата від 22 років, до 30.

  Відповіді на популярні питання

  kak chasto mozhno delat biorevitalizaciyu lica 278 Як часто можна робити біоревіталізація обличчя?

  Тепер ми розберемо головні питання про біоревіталізації і підведемо підсумок потрібна така процедура і для якого типу шкіри користь буде максимальною.

  І так, що ж таке біоревіталізація?

  Біоревіталізація це процес введення гіалуронової кислоти під шкіру, за допомогою шприца, наповнюючи шкіру поживними речовинами і омолоджуючи її.

  З якого віку можна робити дану процедуру?

  Якщо у 25-28 років у вас суха шкіра, то ви можете сміливо робити біоревіталізація.

  Як і скільки сеансів потрібно пройти, для хорошого результату?

  В середньому можна робити одну процедуру раз в чотири тижні. Один курс становить чотири процедури, тобто займе 4 повних місяці.

  Скільки тримається ефект від пройденого курсу?

  Зазвичай ефект тримається від півроку до 8 місяців, але щоб підтримувати хороший результат, варто повторювати процедуру один раз в 3-4 місяці.

  Від чого залежить болючість процедури?

  Болючість під час процедури залежить від індивідуальної чутливості шкіри, а також від вибору анестезії та часу його дії. Під час місячних днів болючість процедури більш виражена.

  Щоб залишатися задоволеним результатом процедури біоревіталізації, спрямованої на надання свіжості та молодості вашої шкіри — важливо не робити помилок в реабілітаційному періоді, прагнучи удосконалити свій зовнішній вигляд як можна швидше. Планомірно підходите до поставленої мети, закріплюючи результат процедури радами вашого косметолога, і прислухаючись до порад знаючих людей.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради