Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Вийти з темного кольору з мінімальним збитком для волосся зберігши їх довжину і здоров’я можна кількома способами. При виборі методу повинні бути прийняті до уваги здоров’я волосся, їх структура, використовувані раніше барвники.

Перехід від темного до світлого кольору можна зробити домашніми засобами, професійними або вибрати салонне фарбування. Важливо підібрати найбільш ефективний спосіб і при цьому зберегти здоров’я волосся.

Чому складно вийти з чорного кольору волосся?

Вихід із чорного кольору волосся – тривалий поетапний процес, який займає від 1 дня до 5-6 місяців. Чорний пігмент є самим важко вивести з усієї лінійки пігментів. Проникаючи всередину, він накопичується в порожнині від фарбування волосся до фарбування. Найбільше барвника набивається в кінчики волосся.

Види пігментів у фарбах:

 • Штучні (крем-фарби, що забарвлюють муси).
 • Натуральні (хна, басма).

Результат виходу з чорного кольору залежить від того, чим були пофарбовані волосся раніше:

 • Кінцевий колір пасом при виведенні натуральних барвників складно передбачити.
 • Хімічна реакція при змішуванні натуральних і штучних пігментів на пасмах, часто призводить до зеленоватому або сірого відтінку волосся.
 • При видаленні штучних чорних пігментів виходить рудий або жовтий відтінок волосся. Натуральні брюнети при освітленні теж йдуть в рыжину.

63fef183a1612c15cfbba7c5a81a8aac Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блондУ статті розглянуто ефективні способи виходу з чорного кольору волосся.

Потрібно врахувати, якими фарбами були пофарбовані волосся, побутовими або професійними складами. Побутові фарби для волосся розраховані навіть на сивину, тому містять багато барвника. З-за високої концентрації пігменту вони важче вимиваються з локонів.

Професійні фарби містять менше пігменту. Вони підбираються майстром індивідуально, з урахуванням кольору та структури волосся клієнта.

Щоб стати світліше на 4-6 тонів від вихідного кольору, процедуру випалювання фарби повторюють 3-4 рази. Волосся стають сухими, ламкими, з’являються посічені кінчики. Щоб волосся менше постраждали при повторному освітленні, їм необхідний тижневий перерва між процедурами. За цей час коріння волосся встигають відрости, а самі волосся частково відновлюються.

Способи освітлення

Вийти з темного кольору волосся, ставши на 1-4 тони світліше можна, використовуючи такі засоби:

 • Змивка кольору (декапирование) – процедура, максимально щадить волосся. При цьому вона займає багато часу, трудомістка, не гарантує бажаний результат.
 • Складне фарбування із застосуванням обесцвечивающего складу, яке наноситься не по всій довжині волосся – мелірування, балаяж, омбре.
 • Знебарвлення волосся супрой або блондексом. Це самий агресивний метод. Хімічний склад, що наноситься на локони, піднімає лусочки волосся, пігмент выедается повністю або частково. Колір волосся за 1 процедуру може змінитися на 8 відтінків. Локони стають рудими або жовтуватого відтінку і вимагають додаткового фарбування, тонування кольором.
 • Освітлення – менш травматичний для волосся, в порівняння з знебарвлення, метод. Тут використовуються освітлюючі фарби з підвищеним вмістом окислювача (відтінок № 12.) За одну процедуру пасма освітлюються до 2-х тонів. Фарба наноситься максимум на 30 хв. При більшому часі впливу волосся спалюються, стають сухими і ламкими, що призводить до їх випадання.

1aab94c7f30a5d9cc68a7da7ec5e1f28 Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Фарби для волосся бувають:

 • Порошкові (пудри) – володіють сильною дією і видаляють навіть стійкі пігменти. З-за агресивного окислювача волосся швидко зневоднюють.
 • Кремоподібні – завдяки своїй структурі легко і рівномірно наноситься на волосся, не течуть. Вони мають середню інтенсивність.
 • Масляні – легко наносяться, у своєму складі не містять аміаку, їх дія найм’якше.

Будь-який спосіб освітлення – стрес для волосся. Його не можна проводити на ослаблених і хворих локонах, це призведе до облисіння. За 1-3 місяці до освітлення їх оздоровлюють поживними і поновлюючими масками, що містять колаген, протеїн, кератин. У цей час не рекомендується використовувати засоби для догляду за волоссям містять сульфати і спирт.

За 6 місяців до процедури не роблять:

 • Ламінування.
 • Хімічну завивку.

Якщо їх зробити менше ніж за півроку перед перефарбовуванням, є ризик втратити волосся. У всі освітлюючі склади входить луг. Після будь-якого освітлення волосся вимагають додаткового догляду.

Змивання чорного пігменту

Вихід із чорного кольору волосся з допомогою декапирования – процес, зворотний фарбування. На голову наноситься кислотний склад, який проникає всередину волосся і витягує з нього барвний пігмент. Потім він вимивається з пасом спеціальним лужним шампунем. Цей крок обов’язковий, інакше пігмент повернеться в волосся. Декапирование працює тільки з синтетичними плитками.

7c1b5aa55cadb4c3a1b270d7d1d51a93 Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Воно не допоможе, якщо волосся:

 • мають природний чорний колір;
 • пофарбовані басмою, хною;

Склади змивів на основі кислот, поділяються на 3 види:

Найменування Пошкодження волосся Зміна тону
Знебарвлюючі Сильне 4-5
Кислотні Середнє 3-4
Натуральні Слабке 1-2

Змивання пігменту розділяється по впливу на глибину волосу:

 • поверхневе;
 • глибоке;

Всі склади для змивки, окрім натуральних, не наносять на шкіру голови. Ними обробляють пасма, не зачіпаючи відросле коріння. Після того, як був отриманий необхідний результат активна речовина змивають нейтралізатором. Ця процедура необхідна для зупинки процесу окислення пігменту та подальшого руйнування волосся.

За одну процедуру декапирования чорний пігмент повністю з волосся не виводиться.

Змивання барвника доводиться проводити до 4-7 разів. Коли волосся сильно забитий пігментом, зазвичай це відбувається на кінчиках волосся, видимого результату може не бути. Для тесту на пасмо волосся наноситься нейтралізатор. Якщо локон темніє, декапирование повторюють.

Якщо потрібний колір не був досягнутий, процедуру змивки фарби проводять через 2-4 тижні. На цей час волосся тонують нейтральними відтінками, і активно за ними доглядають за допомогою відновлюють і живильних засобів.

Професійні змивки

Вихід із чорного кольору волосся з допомогою професійних змивів роблять як в салоні, так і вдома, самостійно. Найпоширеніші змивки для волосся:

922e32353a97317adeb5529c6b329b08 Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Kaaral Bako Color Remov – в складі містить органічні компоненти, протеїни шовку, рису. Він має ранозагоювальну дію.

Засіб видаляє штучні пігменти, зберігаючи при цьому натуральний колір волосся. Підходить для всіх темних відтінків, включаючи тон 1.0.

В результаті одноразового застосування чорний пігмент не вимивається. Потрібна повторна процедура через 1-2 тижні.

Волосся після використання залишаються м’якими і блискучими, за винятком кінчиків, які стають сухими. Вартість 950-1200 руб.

Elea Professional Luxor Color – система змивки кольору містить 2 компонента:

 • редуктор;
 • активатор;

Вони змішуються в пропорції 1:1, наносяться на сухі пасма. Оскільки засіб швидко починає виводити пігмент, наносити його потрібно теж дуже швидко. Система не містить аміаку. Після її застосування повертається природний колір волосся, при цьому вони зберігають свою структуру, залишаються м’якими.

ee422614afdf7e36e35cdedbce7d318c Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Емульсія Estel Color Off – щадний волосся деколорант, з високою ефективністю змивки кольору. Процедура деколорирования може тривати до 3 ч.

До складу входять 3 флакона:

 • відновник;
 • каталізатор;
 • нейтралізатор;

При використанні системи в домашніх умовах відновник не використовують.

Достоїнства і недоліки емульсії:

Плюси Мінуси
Не містить аміак, освітлювачі. Залишається неприємний запах, що посилюється при намоканні волосся, який зникає тільки після фарбування.
Легко наноситься на пасма. В комплекті немає рукавичок.
Починає діяти швидко, результат видно через 20 хв. Відсутній у вільному продажу, продається тільки в салонах або у розповсюджувачів.
Не діє на корені волосся.
1 день проводиться до 5 процедур.
Справляється з чорними пігментами, повертає початковий колір волосся.
Доступна ціна (450-500 руб.)

Шампунь для вимивання пігментів у комплекти для змивки фарби не входить. Після деколорирования будь-яким з коштів, волосся висушуються, стають більш ламкими, тому потребують додаткового догляду.

Отримати необхідні поживні речовини для відновлення їм допоможуть вітамінні комплекси, що містять:

 • Групу вітамінів Ст.
 • Цинк.
 • Амінокислоти.
 • Кремній.
 • Провітамін А.
 • Фолієву кислоту.

Маски і обгортання відновлять волосся зовні, наповнивши їх пористу структуру поживними речовинами:

 • Живильні – зміцнюють коріння волосся, покращують обмін речовин.
 • Відновлюючі – нормалізують пошкоджену структуру волосся.
 • Доглядають – повертають волоссю блиск і шовковистість.

Відновити здоров’я волосся допоможуть колагенові і масляні обгортання.

Домашня медова маска

Вихід із чорного кольору волосся за допомогою маски з меду розтягнеться на 1-2 місяці, оскільки використовувати її рекомендується не більше 2-х разів на тиждень.

321c9766b31697dd8da821af4317eb25 Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Гідність цього способу:

 • Оздоровлення волосся.
 • Мед стимулює пробудження нових волосяних цибулин.

Інгредієнти:

 • Мед – 3-4 ст. л.
 • Ефірне масло лимона – 5-6 крапель.
 • Порошок кориці – 1-2 ч. л.
 • Бальзам для волосся – 8 ст. л.

Мед потрібно розігріти на водяній бані або в мікрохвильовій печі до рідкого стану. Важливо не перегріти його, щоб не обпалити руки і шкіру голови.

Подальші кроки:

 1. Спочатку потрібно змішати мед з корицею, потім додати бальзам.
 2. Нанести склад необхідно по всій довжині на сухі пасма, уникаючи шкіри голови.
 3. Після потрібно надіти целофанову шапочку і укутати голову хусткою.
 4. Маску на волоссі витримують 8-12 год. Якщо маска наноситься на ніч, на подушку слід покласти рушник, оскільки розігрітий теплом тіла мед буде постійно витікати з-під шапочки.
 5. Змивати склад потрібно звичайним шампунем під теплою водою.

В результаті курсового застосування медової маски (не менше 8 масок) волосся посвітлішають на 1-2 тони.

Лимонна маска

Вийти з чорного кольору волосся за допомогою лимонної маски можливо завдяки освітлювальному ефекту, який забезпечують фруктові кислоти.

1cd3d0314f5a0eff00082daf67691529 Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Для приготування засобу знадобиться:

 • Лимон–1 шт.
 • Олія рицинова – 1 ст. л.
 • Яблуко кислих сортів – 1 шт.

Приготування засоби:

 1. Потрібно натерти на дрібній тертці яблуко.
 2. Далі необхідно змішати його зі свіжовичавленим соком лимона. Не можна вичавлювати сік заздалегідь, це знизить його освітлюючі якості.
 3. Потрібно додати в суміш касторове масло.
 4. Маску наносять на пасма, змотують їх у пучок.
 5. Укутують голову стрейч плівкою і утеплюють хусткою або рушником.
 6. Змивати складу з пасом потрібно через 90 хв.

Для досягнення освітлювального ефекту на 1-2 тони знадобиться курс з 10-12 масок. Склади на основі соку лимона сушать локони, тому наносити їх на голову рекомендують 2 рази в тиждень.

Кефір

Крім ефекту освітлення волосся, маска з кефіру допоможе зміцнити їх коріння, залікувати мікротріщини на шкірі.

Для маски на кефірі потрібно взяти:

 • Кефір – 1 л.
 • Сіль – 1 ст. л.
 • Масло рослинне – 1 ст. л.

e2f2f41a97777e673812d40c945b78ae Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Приготування і застосування суміші:

 1. Кефір потрібно підігріти до 37-40 °С, розчинити в ньому сіль.
 2. Потім потрібно додати в нього масло і розмішати.
 3. Далі, суміш наносять на волосся і залишають під поліетиленовою шапочкою. Через 60 хв. суміш змивають шампунем, наносять свіжу порцію. Процедуру повторюють 6-8 разів протягом дня.

Такі маски робляться протягом тижня. Результат – освітлювання пасом на 1-2 тони, їх оздоровлення і зміцнення завдяки дії масла і молочної кислоти. Маска на кефірі для нормального і жирного волосся. Сода, яка входить до її складу, зменшує виділення сальних залоз, усуває лупу.

Для приготування маски потрібно:

 • Горілка – ст. л.
 • Кефір жирний – 400 мл
 • Сода – 2 ст. л.

Спосіб застосування:

 1. Кефір підігрівають до 40-42 С і вливають у нього горілку.
 2. Потім в суміш необхідно додати соду і ретельно перемішати.
 3. Слід нанести засіб на шкіру голови, укутати спочатку плівкою, потім рушником. За рахунок спирту маска буде злегка пощипувати шкіру.
 4. Через 2-3 год суміш необхідно водою, залишки складу вимивають шампунем.

У результаті процедури волосся світлішають на 0,5-1 тон. Якщо кефір знежирений, до складу додають 1 ст. л. рослинного масла.

Сода

Деколорирование з допомогою соди підійде тільки для жирного волосся. Цей рецепт добре зарекомендував себе як змивка чорного пігменту.

Для освітлення волосся знадобиться:

 • Сода – 1 ст. л.
 • Вода 40 С – 1 л.

fbdf136ca0cd5ba9a61aa062d611d66a Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Спосіб застосування:

 1. Соду у воді розмішують до повного розчинення кристалів.
 2. Маску наносять тільки на ту частину волосся, з якої потрібно змити фарбу.
 3. Потім волосся прибирають під поліетилен, на голову надягають шапку або хустку для утеплення.
 4. Засіб змивають теплою водою через 20-30 хв. При необхідності склад можна нанести повторно, але не більше 2-х разів.

Содову маску не рекомендують робити при сухій шкірі голови і використовувати частіше 3-х разів на тиждень. Бікарбонат натрію розщеплює всі жири, тому, після того як склад буде змито, пасма потрібно підживити кондиціонером.

Перефарбування в салоні краси

Вихід із чорного кольору волосся — складна процедура. Щоб отримати бажаний колір, потрібен професіонал, який розбирається в колористиці. Хороший майстер-колорист не зіпсує волосся і доб’ється потрібного кольору волосся. Для досягнення бажаного відтінку іноді потрібно повторний візит в салон.

Вибираючи майстра-колориста, потрібно дізнатися якими засобами він працює, вартість послуги. Переглянути фотографії його робіт.

На консультації перед процедурою колорист зобов’язаний поцікавитися:

 • Як довго волосся фарбуються в чорний колір?
 • Що за фарби при цьому застосовувалися побутові або професійні, не використовувалися хна і басма?
 • Коли волосся фарбували в останній раз?

Переваги і недоліки салонного фарбування:

Плюси Мінуси
 • Майстер аналізує стан волосся.
 • Він вибирає метод перефарбування.
 • Контролює весь процес, а це знижує ризик пошкодження пасм, появи ламкості, матовості.
 • Підбирає тонуючий фарбування, враховуючи побажання клієнта.
 • Висока вартість процедури, вона залежить від густоти і довжини волосся.
 • Тривалість процедури може займати від 3 до 12 год, які потрібно буде провести в салоні.

Після змивки і фарбування майстер дасть рекомендації по догляду за волоссям.

Перефарбування в домашніх умовах

Змити чорну фарбу і перефарбуватися будинку можна за допомогою світлих порошків, натуральних і професійних засобів.

В шоколадний тон

Для отримання шоколадного відтінку з чорного, у разі недавнього фарбування, підійдуть освітлюючі домашні маски та обгортання. Маска з рослинної олії – ефективний засіб для змивання чорного пігменту. Вона також розчиняє фарби на основі басми або хни.

Для її приготування знадобиться:

 • Олія рицинова – 15 мл
 • Олія реп’яхова (оливкова) – 15 мл

Послідовність дій:

 1. Необхідно нагріти касторове і реп’яхову олію на водяній бані до 45 °С, розподілити по волоссю і укутати голову плівкою.
 2. Маску слід витримувати 6-8 год, потім змити з волосся, використовуючи шампунь.

Для посилення освітлювального ефекту голову укутують рушником. За 6-8 застосувань волосся стануть світліше на 1-2 тони.

cfdc154ea8e8b05489045bd6fad68580 Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Медове обгортання – змиє фарбу з волосся, відновить їх структуру, запобігає випадання.

Для обгортання потрібно:

 • Мед незакристаллизованный –2-3 ст. л.
 • Шапочка для душа – 1 шт.

Для процедури освітлення:

 1. Слід рівномірно розподілити по всій довжині волосся рідкий мед.
 2. Потім потрібно зібрати волосся в пучок, на голову надіти шапочку для душу.
 3. Мед потрібно змивати теплою водою через 6-8 год.

Ця маска не тільки освітлить волосся, але і додасть їм щільність, блиск і шовковистість.

Отримати шоколадний відтінок допоможе поетапне тонування. Для цього волосся протягом декількох місяців потрібно фарбувати більш світлим відтінком перманентної фарби, ніж вихідний. Якщо волосся пофарбовані в чорний колір тривалий час, освітлити відтінок на 2 тони допоможе змивка фарби на основі кислоти.

Якщо після змивки потрібно фарбування, фарбу вибирають на тон світліше, щоб чорний пігмент не повернувся. Слід відмовитися від дуже світлих тонів фарби. Від них волосся може піти в рыжину.

В русявий колір

При виході з чорного кольору в русявий, домашні засоби не допоможуть. Тут потрібно знебарвлення волосся в 2-3 підходу, з перервою 3-4 тижні між процедурами. Для освітлення використовується пудра з низьким відсотком окислювача.

У проміжках між осветлениями волосся необхідно лікувати, готуючи їх до наступного етапу. Для фінального фарбування в русявий колір, знебарвлені волосся повинні бути без жовтизни.

e2c189cb5a984d4dd09a0a838dd0627e Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Фахівці, щоб уникнути непотрібних відтінків, у фарбувальний склад додають коректор кольору. Зелений відтінок забирається червоним микстоном, жовтизна – фіолетовим. При домашньому фарбуванні з чорного волосся в русявий сильно випалюються і буде потрібно 3-4 місяці інтенсивного догляду, щоб відновити здоров’я.

В блонд без свого рудого пігменту та жовтизни

Перетворитися з брюнета в блондина допоможе тільки освітлення за допомогою пудри (Блондоран). При переході в блонд знадобиться комплекс процедур, після яких здоров’я волосся різко погіршується навіть при салонному фарбуванні.

При домашньому фарбуванні вихід із чорного кольору за 1 день може привести до сильного пошкодження волосся і навіть до їх випадання. Його не рекомендують виконувати самостійно.

Перед процедурами волосся потрібно підготувати. Не можна освітлювати слабкі, витончення і сухі волосся, спочатку потрібно відновити їхнє здоров’я. За тиждень до фарбування голову миють шампунями, які добре вимивають пігменти.

29524109e41e3f6291d842e64db8e6c9 Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

Етапи освітлення в салоні:

 • Майстер, для досягнення власного кольору може запропонувати змивку волосся, і лише потім використовувати освітлюючу суміш. Пудру накладають на пасма не менше 2-х разів. Для зниження шкоди завдає волоссю і відходу від жовтизни, суміш розбавляють низьким відсотком окислювача (1,9%) і залишають на більш тривалий час. Освітлюючий склад розкриває лусочки волосся, проникає всередину і випалює пігмент. Для посилення ефекту знебарвлення локони закладають у фольгу.
 • Після змивки освітлювач наноситься повторно, відсоток окислювача знижується. Низьким відсотком вважається вміст окислювача від 3% до 1,3%.
 • Останній етап фарбування – нанесення тонуючого або фарбувального складу, це обов’язкова процедура після освітлення. Щоб волосся стали менш ламкі, розкриті лусочки на них повинні заповнюватися барвником і закритися.

Після укладає фарбування волосся відновлюють професійними засобами:

 • Силіконове масло, арганова олія.
 • Відновлюючі, вітамінні, живильні маски.

Протягом 2-3 тижнів після процедури, фарбоване волосся можна укладати гарячим методом – сушити гарячим повітрям фена, моделювати зачіску за допомогою праски.

Вихід із чорного кольору через шатуш, балаяж, мелірування

Модні техніки освітлення дозволяють вийти в блонд за кілька етапів фарбування, не спалюючи при цьому волосся. При цьому методі освітлюється не вся маса волосся, а окремі пасма або їх кінчики, які потім тонуються.

3b2fe7f4c8fbe7b89143236c7e7f2b5a Вихід із чорного кольору волосся. Фото до і після з допомогою мелірування, освітлювача, змивки, шатуш в блонд

 • Шатуш – плавний перехід від темних коренів до світлих кінчиків.
 • Обмре – повне фарбування кінчиків ефект вигорілих на сонці локонів.
 • Балаяж – кілька відтінків фарби наноситься широкими мазками на волосся. Фольгою або плівкою пасма не зачиняються. Переходи між відтінками ледве помітні або навмисне виділяються. Фарба наноситься у вигляді букви Ш або Т. Забарвлення підходить і для прямих, і для хвилястих локонів.

При таких техніках мелірування, перехід від темного волосся до світлих виглядає природно.

Тонкощі догляду за осветленными волоссям.

Травмовані після освітлення та фарбування пасма потребують спеціальних косметичних засобах для знебарвленого волосся.

Повернути їм здоров’я допоможуть:

 • Безсульфатные шампуні.
 • Кошти від перетину кінчиків.

Щоб запобігти вимиванню пігменту веде до підвищеної ламкості волосся застосовуються захисні незмивні пінки і масла. Вони запечатують лусочки волосся, живлячи та зволожуючи її.

Відновлять волосся після освітлення аптечні засоби:

 • Аевіт.
 • Рицинова, лляне і реп’яхову масла.
 • Д-Пантенол, вітамін В5.

Вони використовуються як в масках, так і в натуральному вигляді.

При укладанні волосся потрібно уникати застосування спиртовмісних речовин, не використовувати металеві гребінці. Необхідно берегти виснажені волосся від дії ультрафіолету, хлору.

При виході з брюнета в блонд через 7-14 днів на волосся рекомендуються зробити кератирование або ботокс. Ці процедури повернуть локонам шовковистість, блиск і пружність.

Відео про вихід із чорного кольору волосся

Вихід із чорного кольору без пошкодження волосся:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради