Вигини для нарощування вій. Види l, м, с, л, d, сс, b, j, 3д. Фото, які бувають: розміри, товщина і вигини нарощених вій

Нарощування вій дозволяє зробити очі виразними, а образ привабливіше, незалежно від віку і кольоро-типу зовнішності жінки. При правильному підборі вигину можна домогтися сильної візуальної коригування форми очей у бік ідеального за формою обличчя, висоті чола, розміром носа і підборіддя.

Роль вигину для нарощування вій

Вигини вій є важливим критерієм при якісному проведенні процедури нарощування. Вони підбираються в індивідуальному порядку, у залежності від початкових даних клієнтки і бажаного результату. При нарощуванні майстер може використовувати один або кілька їх видів.

При доборі враховуються такі чинники:

 • Фортеця натуральних вій. Чим сильніше вигин, тим важче утримати його віям.
 • Гармонійний погляд. Правильно підібраний вигин здатний поліпшити форму очей, неправильний – зіпсувати (навіть при хороших природних даних).
 • Тривалість шкарпетки. При вірному виборі вигину вія носяться довго і не ламається, не випадають занадто часто.048cac19ede4382b1d2f847531e0c4db Вигини для нарощування вій. Види l, м, с, л, d, сс, b, j, 3д. Фото, які бувають: розміри, товщина і вигини нарощених вій
 • Вигідне підкреслення очей можливо не тільки при об’ємному нарощуванні (2D, 3D), але і при класичному або неповному. У цьому випадку ефект досягається за рахунок легкого виділення природної краси вій нарощування через 1,2 вії, виділення зовнішнього кута ока).

  Для любительок супервыразительных очей існує ультраобъемное нарощування (4D-7D). Коли на кожну рідну вію нарощується до 7 штучних волосків. У такому випадку важливо не переборщити, інакше під товстим шаром вій не буде видно сам очей.

  Види вигинів

  Виділяють 8 основних видів вигинів, з них популярні і часто використовувані близько 4-5 видів. Кожен з них підходить під певний тип вій і форму очей. Класифікуються вони буквами англійського алфавіту в такому порядку:

 • J – непомітний (що дає, як виглядає) – практично прямий волосок, з ледве помітним завитком на кінці. Частіше використовується для нарощування нижніх вій або створення максимально природного погляду при класичному та неповному нарощуванні. Так же доречний при наявності довгих, але рідких вій.
 • В – незначний – на відміну від J-вигину, має трохи підкручені кінчик. Використовується у випадку, якщо необхідно створити непомітний акцент на очах. У більшості жінок власні вії ідентичні вигину Ст. За рахунок цього досягається ефект підсилення, який не видно оточуючим.
 • З – середній – візуально відкриває очей за рахунок помірного, але видимого вигину. Підходить для будь-якого виду нарощування. У більшості випадків жінки віддають перевагу саме цьому виду.

  189514b678fd4fe74ed522984cdce92b Вигини для нарощування вій. Види l, м, с, л, d, сс, b, j, 3д. Фото, які бувають: розміри, товщина і вигини нарощених війВідмінності С і Д вигину для нарощування вій

 • D (СС) – значний – ідеальний варіант для вирішення таких проблем, як нестача об’єму вій, нависле повіку, що ростуть униз вії. Такі вії здатні повністю змінити сприйняття очей і особи в цілому, однак домогтися природності при використанні даного вигину не вийде.
 • М — значний – відрізняється уявній довжиною і об’ємом, в порівнянні з ідентичними віями інших вигинів. Рекомендований жінкам зі зростаючими вниз віями.cf5a61f9fe4ad4294044f50e25852542 Вигини для нарощування вій. Види l, м, с, л, d, сс, b, j, 3д. Фото, які бувають: розміри, товщина і вигини нарощених вій
 • U – дуже сильний – екстремально загнуті вії, при нарощуванні якими досягається ефект Baby Doll. Підходить молодим дівчатам, які віддають перевагу аналогічний стиль в одязі. При нарощуванні важливо не перестаратися з обсягом, інакше очі будуть виглядати безглуздо і негарно.
 • L — дуже сильний вигин відрізняється прямим підставою загнутим (в інших випадках волосок завіт) кінцем. Такий вид підходить жінкам з прямими віями, любителям очок. При правильному використанні є дієвим коректором форми очей.
 • L+ — дуже сильний – щось середнє між L і СС вигинами. Використовується для створення ефекту розкритого очі при наявності припухлих, опущених повік.
 • Крім основних видів, деякі виробники доповнюють свої лінійки вигинами З+, Q та іншими нестандартними варіантами. Найчастіше вони або є аналогами якого-небудь виду, які відрізняються від нього незначно.

  Довжина нарощених вій

  Вії для нарощування відрізняються не тільки вигином, але і своєю довжиною. Класифікація їх у цьому випадку визначається міліметрами і починається від 5 мм, закінчується 18 мм. Багато виробників випускають вії 20-25 мм. Вони нарощуються на короткий проміжок часу під час фотосесій, виступів, тематичних вечорів для посилення макіяжу очей.c12f7cb11f806c64a456d097f932a3fb Вигини для нарощування вій. Види l, м, с, л, d, сс, b, j, 3д. Фото, які бувають: розміри, товщина і вигини нарощених вій

  Вії довжиною 5-9 мм досить тонкі і крихкі. При роботі з ними необхідно дотримувати особливу акуратність. Вони нарощуються на внутрішньому куточку ока і покликані надати більше обсягу, ніж довжини.

  Вії 10-14 мм – найбільш поширені та універсальні. Вони володіють ідеальним співвідношенням «довжина-товщина-вага». Майстрам з ними зручніше працювати.

  Вії довжиною 15-18 мм використовуються для нарощування зовнішнього куточка ока і спокусливого вигляду бажаного ефекту (лисячий, беличий, променеподібний та інші).6e3e43b2f07f0e5de2f34b60295eb5c1 Вигини для нарощування вій. Види l, м, с, л, d, сс, b, j, 3д. Фото, які бувають: розміри, товщина і вигини нарощених вій

  Важливо. Досвідчений, кваліфікований майстер при нарощуванні використовує від 3 до 6 різних довжин вій. Плавний перехід гарантує красу і природність погляду і не обважнює натуральні вії без необхідності.

  Обсяг і товщина

  Значимим при нарощуванні вій є так само їх товщина. Чим вона більше, тим об’ємніше виглядають очі. Також товщина впливає на вагу волосків.

  Мінімальними є розміри в 0,05 — 0,08 мм. Вони ідеально підходять для техніки нарощування 3D-7D, створюючи чудовий ефект. При цьому загальна маса вій не навантажує очі.

  Товщина 0,1 – 0,13 мм використовується при класичному або 1,5-2D нарощуванні. Таким чином досягається ефект природних, яскравих очей без зайвого обтяження натуральних вій.d588aea28a04886bc8033d847f66568e Вигини для нарощування вій. Види l, м, с, л, d, сс, b, j, 3д. Фото, які бувають: розміри, товщина і вигини нарощених вій

  Товщину 0,14 – 0,19 мм майстри використовують при класичному варіанті нарощування. У результаті виходить ефект підведених лайнером очей. Вії міцні, еластичні, але при цьому легкі – тому підходять для щоденного носіння.

  Товщина 0,2 – 0,25 мм використовується виключно для підсилення образу і виділення очей при фото або відео зйомки, виступах на сцені. За рахунок їх розміру в шкарпетці вони досить жорсткі і малокомфортні.

  Важливо. Товщина вій відіграє важливу роль у наданні однорідного бажаного обсягу. Особливо якщо у жінки є порожні місця в зоні росту вій.

  Матеріал волосків

  Матеріал, з якого роблять вії для нарощування, буває кількох видів.

  Натуральний тваринний хутро. Використовуються волоски з вух або хвостів білок, лисиць, песців, які обробляються особливим чином. Вони м’які, легкі і еластичні.

  З мінусів матеріалу майстра виділяють:

  • неоднакові вигин, довжину і товщину;
  • поступове вигоряння кольору;
  • алергічні реакції у жінок з чутливими очима;
  • зміна вигину під час шкарпетки під впливом зовнішніх факторів середовища (вологість, температура).

  У зв’язку з великою кількість негативних якостей, даний матеріал рідко використовується професійними майстрами.

  Каучукове природне волокно. Відрізняються високою еластичність, достатню міцність. У рідкісних випадках здатні провокувати алергічні реакції.

  У вій один істотний мінус – невиправдано висока вартість. Внаслідок чого збільшується вартість всієї процедури, тому такі вії може дозволити собі не кожна жінка.

  Синтетичне волокно. Найбільш часто використовуваний вид матеріалу.

  Виділяють три основних види моноволокон, з яких виготовляються волоски:

  1. Полірований акрил. З нього вироблялися перші вії для нарощування. Вони були досить жорсткими і міцними, мали яскраво виражений глянсовий блиск. У них була відсутня градація по діаметру і вигину (в основному це був С, D-вигин товщиною 0,24 мм). В шкарпетці доставляли дискомфорт з-за низької еластичності.

  2. Поліестер. До достоїнств матеріалу майстра відносять

  • еластичність і м’якість у роботі та подальшого щоденній шкарпетці;
  • низький ступінь деформированности;
  • однорідність кольору по всій довжині;
  • гіпоалергенність;
  • відсутність можливості вигорання;
  • гідрофобність.

  Матеріал по праву займає лідируюче місце на ринку виробництва штучних вій.

  3. Полибутилентерефталат (РВТ) – володіє аналогічними з поліестером позитивними характеристиками, зручний в роботі. Відмінністю є велика варіабельність варіантів виконання вій.

  Виділяють:

  • матове волокно (норка) – має глибокий чорний колір, підходить для природного ефекту при нарощуванні;d79df43d3d83861f0bc5a7afd240b9e3 Вигини для нарощування вій. Види l, м, с, л, d, сс, b, j, 3д. Фото, які бувають: розміри, товщина і вигини нарощених вій
  • глянсове волокно (соболь, силікон) – більш важкі, яскраві волоски. З їх допомогою можна добитися ефекту підведених очей;
  • напівматове волокно (шовк) – найлегші з вироблених вій. Підходять для нарощування на тонкі, ослаблені вії. Мінусом є їх колір – він більш світлий, з сірим відтінком.

  Важливо. Перед процедурою варто проконсультуватися з майстром, дізнатися якими матеріалами він користується, чи підійдуть вони для досягнення бажаного результату.

  Як вибрати розмір вій під очі

  Вигини вії для нарощування, а також їх довжина і товщина, підбираються з урахуванням кількох важливих факторів:

 • Характеристики натуральних вій. Міцні, здорові волоски без праці витримають практично будь-яке нарощування (аж до супер об’ємного). А до слабких, схильним до ламкості і випаданню вій необхідний індивідуальний підхід. Важливо вибрати правильний матеріал, яким принесе найменшу шкоду.
 • Бажаний результат. Залежно від ефекту, який хоче отримати жінка, майстер вибирає волоски з відповідними параметрами.
 • Вихідні дані очей. Еталонною формою вважається мигдалеподібна. Тому при нарощуванні найчастіше майстер прагнути скорегувати очі до такої формі. Підбираючи різні вигини, довжину і товщину волосків, можливо підвести зовнішні куточки очей, зробити погляд відкритим, розкритим.
 • Існує кілька приватних порад з підбору параметрів при нарощуванні вій.748f00ffffd9d794816a960821d1e42a Вигини для нарощування вій. Види l, м, с, л, d, сс, b, j, 3д. Фото, які бувають: розміри, товщина і вигини нарощених вій

  Порада 1. Чим старше жінка, тим більше натуральне нарощування рекомендується для щоденного носіння. Таким чином вікові зміни на обличчі не стануть виділятися.

  Порада 2. Скорегувати очі, розташовані близько друг до друга допоможе лисячий ефект нарощування. Також він зробить більш гармонійними круглі очі.

  Порада 3. Власницям опуклих очей майстри рекомендують нарощування з білячим ефектом.

  Порада 4. Молодим дівчатам з азіатським типом очей (вузькі, щелистые) ляльковий або променеподібний ефект підійде краще всього.

  Порада 5. Очі, розташовані глибоко в очницях коригують, застосовуючи максимально можливий вигин.

  Рада 6. При світлих віях середньої довжини не варто вибирати максимально можливі розміри, так як таке нарощування буде виглядати неприродно при щоденній шкарпетці.

  Рада 7. Якщо жінка любить носити окуляри (чи сонцезахисні, для зору), переважно вибрати вигини L або L+. Так як інші вії будуть битися об скло, що доставляє дискомфорт і може спричинити часткове обламування матеріалу.

  Порада 8. Якщо немає точної впевненості, який саме розмір і ефект необхідний жінці, можна використовувати одноразові накладні вії різних довжин і вигинів. Можливість оцінити очі в декількох варіаціях допоможе визначитися з бажаним результатом.

  Популярні вигини вій і ефект

  Вигини для нарощування вій здатні створити різні ефекти очей.

  Поширеним є:

 • Природний ефект. Створюється шляхом поресничного нарощування волосся невеликої довжини (не більше 2-3 мм довше натуральних вій). Таким чином можна підкреслити природну красу очей, не викликаючи підозр про ненатуральності вій. Однак скорегувати форму в цьому випадку не вийде. Частіше виконується віями з J, B, C – вигинами.
 • Лисячий ефект. Створюється шляхом плавного збільшення довжини волосків від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Погляд стає таємничим і привабливим. Виконується віями c M, L, L+ -вигинами.f0e13892da4c2529ef91a21c85faf39f Вигини для нарощування вій. Види l, м, с, л, d, сс, b, j, 3д. Фото, які бувають: розміри, товщина і вигини нарощених вій
 • Беличий ефект. Досягається шляхом плавного, але незначного збільшення довжини вій 2/3 частин ока (починаючи від внутрішнього куточка) і різкого переходу на велику довжину на зовнішньому куточку ока. Процес нарощування схожий з лисячим ефектом, але перепад довжин робить погляд яскравим, неординарним і хвилюючим. Виконується віями з B, C, D, L – вигинами.
 • Променеподібний ефект. Виходить при чергуванні декількох довжин в процесі нарощування. У результаті очі починають сяяти, як сонце. Погляд стає відкритим. Виконується з віями C, D, M, L+ -вигинами.
 • Baby doll ефект. Досягається в процесі об’ємного нарощування волосся однієї довжини (не менше 12 мм). Ефект не завжди комфортний у використанні, так як рідні вії у внутрішнього куточка ока тонкі і короткі. їм важко витримати вагу і довжину штучної вії. У більшості такий варіант нарощування вибирається молодими дівчатами. Він здатний надати образу романтичності і наївності, зробити молодше. На дорослих жінок baby doll виглядає безглуздо і смішно. Виконується він віями з D, M, U, L+ -вигинами.
 • Міленіум ефект. При нарощуванні майстер, за бажанням клієнта, використовуються стрази, пір’я або кольорові волоски. Очі стають яскравими, зухвалими, помітними. Підходить для сміливих дівчат або вечірніх виходів. Виконуються віями з кожним вигином.
 • Як вигин впливає на результат, подальший догляд і корекцію

  Вигини для нарощування вій надають великий вплив на кінцевий результат роботи майстри. Однак подальший догляд і процедура корекції однакові при будь-яких параметрах волосків.

  Лешмейкеры рекомендують для збереження отриманого ефекту дотримуватися кількох нескладних правил:

 • Не спати обличчям вниз. Незважаючи на високу ступінь еластичності сучасних матеріалів, систематичне і тривале зминання вій призводить до їх деформації.629af5e81c633ed5c84b07b1e2a812c3 Вигини для нарощування вій. Види l, м, с, л, d, сс, b, j, 3д. Фото, які бувають: розміри, товщина і вигини нарощених вій
 • Не розтирати очі руками. Шкідлива звичка не тільки у жінок з нарощеними віями. Таким чином розтягується тонка і ніжна шкіра навколо очей, що призводить до передчасної появи зморшок.
 • Знизити використання декоративної косметики. Так як очі стають виразними і яскравими, це ставати нескладно. Можна користуватися тінями, лайнерами. Змивати їх необхідно ватною паличкою або тонким ватним диском з використанням мицеллярной води.
 • Виключити застосування масляних або жирних уходових косметичних засобів. При сучасному великому асортименті всіляких лосьйонів, демакияжей, кремів і сироваток, підібрати альтернативні засоби не складе праці.
 • Не смикати або тягнути вії. Це шкідливо не тільки нарощеного, але натуральним віям.
 • Розвиток індустрії краси, у тому числі у сфері нарощування вій, за допомогою розробки нових матеріалів, видів вигинів і супутніх пристосувань, дає можливість кожній жінці відчути себе привабливішою і бажанішим, проробивши таку незначну корекцію зовнішнього вигляду.

  Автор: Лілія (ljalja0501)

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео про вії для нарощування

  Все про вигинах для нарощування вій:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради